Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

+2
THUNDER_DINIX
Babo
6 posters

Stranica 9 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by Neu sub oľu 05, 2011 1:35 pm

vau vau vao, takvu i dinix ima policu Very Happy

super figure, sve su skupe, a sviđa mi se fredy kruger Very Happy

trebo bi izbliza uslikat figure da se lijepo vide
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty999 / 999999 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by Babo sub oľu 05, 2011 1:37 pm

Neu je napisao/la:vau vau vao, takvu i dinix ima policu Very Happy

super figure, sve su skupe, a sviđa mi se fredy kruger Very Happy

trebo bi izbliza uslikat figure da se lijepo vide

Sve je ovo bilo nabrzinu, trebam ih sve izvadit i pobrisat prasinu s njih pa ih onda uslikat van police jednu po jednu, puno puno posla
Babo
Babo
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.08.2010
Broj postova : 116
Reputacija Reputacija : 13
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty1 / 9991 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by Neu sub oľu 05, 2011 1:40 pm

dobro je, kad budeš imao vremena, slikat ćeš Very Happy

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty999 / 999999 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by THUNDER_DINIX sub oľu 05, 2011 9:49 pm

slušaj ti mene čiko sad Very Happy one figure i makete sto vidis u mojoj kolekciji iz turbo limaca, na to zaboravi, to sam kupovao na pocetku skupljanja, sad to sve skupa prodajem. nadalje, moje 4 attakus figure vrijede oko 10 milja kn i naglasavam "nema ih za kupiti u lijepoj nasoj". to su figure koje su odavno rasprodane (osim Clone troopera kojeg jos uvijek ima na lageru) i to su figure koje kostaju 220+ eura, vader kosta 466 dolara ako se ne varam, znaci oko 2 milje kn. attakus figure su kalo cijenjene figure kod svih kako ti kazes "pravih kolekcionara". pronjuskaj malo forume ako mi ne vjerujes. attakus su u rangu (ako ne i jače) od premium formata Sideshow, a jedine koje su jace od attakusa su life size bustovi Sideshow.

jedina zelja koju cu jednom i ostvariti je imati LSB Vadera

http://www.sideshowtoy.com/?page_id=4489&sku=29731&ref=listing-page

EDIT: biti pravi kolekcionar ne znaci imati stvari po par tisuca eura vec skupljati stvari koje volis vrijedile one 1 kunu ili 10 milja kn. ako nisi gledao po ostalim forumima, imas puno ljudi sa odlicnim kolekcijama hasbro figura, lego i kenner. itd...
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty889 / 999889 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by Babo sub oľu 05, 2011 11:04 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:slušaj ti mene čiko sad Very Happy one figure i makete sto vidis u mojoj kolekciji iz turbo limaca, na to zaboravi, to sam kupovao na pocetku skupljanja, sad to sve skupa prodajem. nadalje, moje 4 attakus figure vrijede oko 10 milja kn i naglasavam "nema ih za kupiti u lijepoj nasoj". to su figure koje su odavno rasprodane (osim Clone troopera kojeg jos uvijek ima na lageru) i to su figure koje kostaju 220+ eura, vader kosta 466 dolara ako se ne varam, znaci oko 2 milje kn. attakus figure su kalo cijenjene figure kod svih kako ti kazes "pravih kolekcionara". pronjuskaj malo forume ako mi ne vjerujes. attakus su u rangu (ako ne i jače) od premium formata Sideshow, a jedine koje su jace od attakusa su life size bustovi Sideshow.

jedina zelja koju cu jednom i ostvariti je imati LSB Vadera

http://www.sideshowtoy.com/?page_id=4489&sku=29731&ref=listing-page

EDIT: biti pravi kolekcionar ne znaci imati stvari po par tisuca eura vec skupljati stvari koje volis vrijedile one 1 kunu ili 10 milja kn. ako nisi gledao po ostalim forumima, imas puno ljudi sa odlicnim kolekcijama hasbro figura, lego i kenner. itd...

A slusaj ti mene sad:

1. tu jedinu zelju koju imas, mos zaboravit da ces je ikad ostvarit, jer cijena mu je bila 1250 $, sad mu je, posto je sold out, cijena mu samo raste, a iz amerike ti ga samo salju UPS-om i to po cijeni od 500 i vise dolara shipping, a to ti je spediter, znaci najebo si kad i ako ti dode ovde, platit ces 4 puta vecu cijenu, znam malo bolje od tebe, tako da ti odma pokvarim snove i kazem da je nes nikad imat.

2. Ako tvoja mala kolekcija od 4 figure vrijedi 10,000 kn, koliko onda tek moja vrijedi

3. Attakus je mozda u rangu, al sta se tice detalja, nikakvi su u nekim stvarima naprema Sideshow (pogledaj usporedbe na forumima), al sta se tice cijene, pogledaj malo ti po forumima pa ces vidit da ne vrijedi te cijene, Sideshow donekle ima realnu cijenu, a sve se na isti nacin radi.

4. Biti kolekcionar znaci imati dubok dep i kupiti ono cega si ljubitelj, a gledajuc tvoje rasprave u vezi nekih stvari na forumu, zakljucio sam da si cicija velika i da ti je zaj dat lovu za ono sta volis, nego se zadovoljavas necim sto nije ni blizu onoga cega si ti ljubitelj.

5. Kazes da ih nema kupit u lijepoj nasoj, a od koga si ih ti kupija, vadera si u nas kupija, tako isto i jos neke, pa vidis da ima, isto tako ce ih i jos bit.

Ja sam clan na mnogo boljim forumima nego sta ti znas, a za te forume bogami treba i platit clanarinu, i sta tu ljudi kazu to je bog i batina, jer to su kolekcionari koji pod mikroskopom gledaju greske i usporeduju. Kao i torrenti, sve na javnima dolazi s privatnih, a za uclanit se na torrentleech nije bas lako.

P.S. ako ti zelis, samo reci, ja cu ti nabavit svaku figuru koju zelis uz odredenu proviziju, pa i ovog vadera bas po ovoj cijeni +postarina +carina i pdv + spediter, a racunaj maximalno 20,000 kuna, mozda malo manje, al uvik je bolje racunat malo vise.
Babo
Babo
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.08.2010
Broj postova : 116
Reputacija Reputacija : 13
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty1 / 9991 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by THUNDER_DINIX ned oľu 06, 2011 10:48 am

nisam bas tolki psihopat da bacam tolike novce. inace, ja sam ljubitelj filmova, a ne figura, figure skupljam samo kao ukras u sobi i da me podsjete na film kada ih pogledam. inace, attakus sam kupio od lika iz RH, no on je te sve figure narucio izvana. ne znam u kojem si ti konzumu ili turbo limacu vidio attakus vadera, de mi reci pa da ga ja odem kupit tamo Laughing

inace kad se vec tolko hvalis sam da ti odma kazem da je tvoja kolekcija goli k***c naspram onih kakve sam vidio, ni do pete im nije
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty889 / 999889 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by edforceone ned oľu 06, 2011 1:34 pm

baš malo gledam ovu temu i ne mogu vjerovat.....
kakva dječja prepucavanja fiju
obojica ste smiješni...
kako si ti splićo siguran da si jedini u Hrvatskoj???
sigurno ima netko negdje u RHtko te pojede za marendu...

kakve ima veze tko ima više i skuplje???
svatko ima koliko ima...vrlo važno dok je čovjek sretan...

pada mi napamet QuiGon Jinn..."there's always a bigger fish..." tako da je bolje ne kakit previše šic jao
edforceone
edforceone
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 30.11.2010
Broj postova : 14
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by THUNDER_DINIX ned oľu 06, 2011 4:01 pm

potpuno se slazem s tobom. covjek si je valda umislio da on ima najbolju kolekciju na svijetu Laughing
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty889 / 999889 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by Babo ned oľu 06, 2011 6:35 pm

edforceone je napisao/la: kako si ti splićo siguran da si jedini u Hrvatskoj???

Po cemu to ? Dosta njih narucuje u Hrv s ebaya.



Babo
Babo
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.08.2010
Broj postova : 116
Reputacija Reputacija : 13
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty1 / 9991 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by Babo ned oľu 06, 2011 6:45 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:covjek si je valda umislio da on ima najbolju kolekciju na svijetu Laughing

Neman ja ni blizu najbolje, a kamoli prosjece kolekcije sta SS kolekcionari imaju, sta se toga tice, a nerviras me ti s tim svojim balavim pricama o tome kako si ti pravi kolekcionar, kako pricas o tom sideshowu a nisi u stanju odvojit lovu ni nista, pa onda radije suti i drzi se turbo limaca ko i svaka druga djeca, jer jebem ja ljude koji puno pricaju o necemu sta zele a zaj im odvojit kune za to kupit.

Kad si uzeja tog Darth Maula i Vadera ponasa si se koda su jedine i najbolje na svitu, i jos si kuka kako si ih puno platija, oko 200 eura, uuuufffff brate. Onda ni nemoj spominjat nikad sideshow kad nes nikad bit u stanju platit njihove cijene, drz se turbo limaca i to je to.

Ovde je rasprava ko je cega kolekcionar, ja sam SS kolekcionar i jos nikad na nijednom forumu nisam naletija na slicnog sebi, ako si ti javi slobodno, dok ne naletim slobodno cu rec JEDINI SAM U HRVATSKOJ, ti si kolekcionar SW iz turbo limaca i to je to.
Babo
Babo
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.08.2010
Broj postova : 116
Reputacija Reputacija : 13
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty1 / 9991 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by Babo ned oľu 06, 2011 6:48 pm

edforceone je napisao/la:kako si ti splićo siguran da si jedini u Hrvatskoj???
sigurno ima netko negdje u RH tko te pojede za marendu...

Nisam siguran, al pratim redovito neke stvari i koliko sam vidija zasad sam JEDINI, jer cijene koje ja placam, nemoze bas svaki prosjecni radni covjek placat.
Babo
Babo
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.08.2010
Broj postova : 116
Reputacija Reputacija : 13
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty1 / 9991 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by DinkoH ned oľu 06, 2011 7:24 pm

yodas apprentice ima ok kolekciju kolko ja znam.

dinix je to ovaj bust od vadera?
http://forbiddenplanet.com/42258-star-wars-life-sized-bust-darth-vader/
DinkoH
DinkoH
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 12.08.2010
Broj postova : 70
Reputacija Reputacija : 20
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by edforceone ned oľu 06, 2011 8:05 pm

Babo je napisao/la:
edforceone je napisao/la:kako si ti splićo siguran da si jedini u Hrvatskoj???
sigurno ima netko negdje u RH tko te pojede za marendu...

Nisam siguran, al pratim redovito neke stvari i koliko sam vidija zasad sam JEDINI, jer cijene koje ja placam, nemoze bas svaki prosjecni radni covjek placat.

ako si ikad bio na rebelscumu (forum za sw stvari)...vjerojatno si propustio...
znam tu i tamo pogledat tamo pa sam naletio na lika iz RH

http://threads.rebelscum.com/showflat.php?Cat=&Board=UBB799&Number=3921593&page=0&view=collapsed&sb=5&o=93&fpart=1

ovo što si ti dosad pokazao je dovoljno da se prestaneš pravit važan belj

kao što rekoh....uvijek postoji veća riba
edforceone
edforceone
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 30.11.2010
Broj postova : 14
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by DinkoH ned oľu 06, 2011 8:12 pm

da to je yodas aprentice.
a ovaj vader bust sam na zive oci videl za kupit u londonu u ducanu
DinkoH
DinkoH
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 12.08.2010
Broj postova : 70
Reputacija Reputacija : 20
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by Babo ned oľu 06, 2011 8:53 pm

DinkoH je napisao/la:da to je yodas aprentice.
a ovaj vader bust sam na zive oci videl za kupit u londonu u ducanu

Znam ja za Yodas Aprentice vrlo dobro i svaka covjeku cast, to je kolekcionar, a ne Dinix koji samo prica a nije u stanju kupit.

Ja skupljam SS, neznam zasto se opredijelia Y.A., i nije mi zaj nista po nikojoj cijeni kupit, kao pravom ljubitelju.

A ti kad si na svoje oci vidija za kupit to Vadera, sta ga nisi kupija pa proda ako treba, ako ga vec nezelis za sebe, zato sta znas i ti da su svi cicije koje bi se jeble za 100 kuna a sebe prozivaju kolekcionarima. Takve ne trpim.
Babo
Babo
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.08.2010
Broj postova : 116
Reputacija Reputacija : 13
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty1 / 9991 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by THUNDER_DINIX ned oľu 06, 2011 8:57 pm

babo ti si sitna riba. ja jesam pravi kolekcionar, kao sto je i DinkoH sto skuplja hasbro stvari. mozda ti zapravo i ne znas sta znaci biti kolekcionar. nego, kad si tolko bogat kao sto kazes kako to da imas tako slabu kolekciju? koliko ja znam "tajkuni kao ti" imaju kamion kolekcije, a ne ko ti par stvarcica. pravo da ti kazem jedino sto imas vrijedno je napuknuta lubanja endoskeletona, a ono sto si stavio cifru od 10 i 15 tisuca kuna za ona 2 smeca na njuskalo tu necu ni komentirat, nije vrijedno spomena. tako da, malo pronjuskaj kako kolega kaze po rebelscumu pa ces vidit sta su kolekcionari. ako ti stavim par slika od tamo tu usrat ces se u gace.
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty889 / 999889 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by Neu ned oľu 06, 2011 9:02 pm

ko da je bitno ko je pravi a ko umjetni kolekcionar. svi ste kolekcionari čim skupljate te figure, figurice, makete, mini figure i ostale pizdarije. zašto se sad svađate međusobno oko toga čija je kolekcija bolja? svaka kolekcija je dobra na svoj način. netko nešta voli. nemaju svi isti ukus i ste financijske mogućnosti.

vi se sad tu kurčite s tuđom kolekcijom, koga boli briga šta ima yoda? mene je briga šta imaju dinko, babo i dinix jer su oni članovi ovog foruma. najlakše je nać slike na netu i dividit se tuđim kolekcijama. divite se svojoj najviše.

ne kažem ja da yoda nema odličnu kolekciju, naravno da ima a uz to ima smisla i za dizajn sobe.

a vi ispadate turbo djetinjastim s ovim svađama oko toga čije je bolje.

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty999 / 999999 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by Babo ned oľu 06, 2011 9:09 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:ja jesam pravi kolekcionar.

Ti si dijete od kolekcionara s kompleksima, patis za puno toga sta nisi u stanju kupit

nego, kad si tolko bogat kao sto kazes kako to da imas tako slabu kolekciju?

nisi ti ni vidija moju kompletnu kolekciju, jer je dosta toga jos u kutijama i neman vrimena za sve to rjesit, racunaj ovako, mjesecno narucim 2-3 figure i tako vec nekoliko godina, pa sad zamisli kolika mi je kolekcija, i zasto bi ja ja vama tu pokaziva, djeci koja kupuju u TURBO LIMACA, ja sam clan na SS forumima i to mi je dosta.

koliko ja znam "tajkuni kao ti" imaju kamion kolekcije.

Slusaj ja nisam kolekcionar svega i svacega, nego samo onoga sta mi se svida, pa makar to bila SS jabuka za usporedbu
Babo
Babo
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.08.2010
Broj postova : 116
Reputacija Reputacija : 13
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty1 / 9991 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by Babo ned oľu 06, 2011 9:11 pm

Neu je napisao/la:ko da je bitno ko je pravi a ko umjetni kolekcionar. svi ste kolekcionari čim skupljate te figure, figurice, makete, mini figure i ostale pizdarije. zašto se sad svađate međusobno oko toga čija je kolekcija bolja? svaka kolekcija je dobra na svoj način. netko nešta voli. nemaju svi isti ukus i ste financijske mogućnosti.

vi se sad tu kurčite s tuđom kolekcijom, koga boli briga šta ima yoda? mene je briga šta imaju dinko, babo i dinix jer su oni članovi ovog foruma. najlakše je nać slike na netu i dividit se tuđim kolekcijama. divite se svojoj najviše.

ne kažem ja da yoda nema odličnu kolekciju, naravno da ima a uz to ima smisla i za dizajn sobe.

a vi ispadate turbo djetinjastim s ovim svađama oko toga čije je bolje.


Neu, boli mene ku... za sve njih ovde, al nervira me kad neko prica da nesto zeli pa onda vidi cijenu pa kaze nema sanse. kakav je to kolekcionar, kad nesto volis cijena nije bitna
Babo
Babo
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.08.2010
Broj postova : 116
Reputacija Reputacija : 13
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty1 / 9991 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by Babo ned oľu 06, 2011 9:13 pm

Neu, aj bog ti da obrisi moj profil il mi reci kako, neda mi se vise imat posla s ovima ovde, nisu u mome rangu
Babo
Babo
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.08.2010
Broj postova : 116
Reputacija Reputacija : 13
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty1 / 9991 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by THUNDER_DINIX ned oľu 06, 2011 9:15 pm

pa nisam ja psihopat jbt. nije da patim za tim, samo sam rekao da mi se svidja sto ne znaci da moram to kupit pod svaku cijenu.

daj link od kolekcije sa ss foruma pa da vidimo sta imas, niko nije reko da moras ovdje postat.

btw, ni mi ovdje ne trpimo umisljene ljude
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty889 / 999889 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by Babo ned oľu 06, 2011 9:21 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:pa nisam ja psihopat jbt

nisam ja to ni reka

daj link od kolekcije sa ss foruma pa da vidimo sta imas.

tebi nebi dao ni adresu Kauflanda u Splitu

btw, ni mi ovdje ne trpimo umisljene ljude

nikad umisljen nisam bio, al na par forum sam vidio tvoje postove kako pricas da ces pocet samo sideshow skupljat, a onda te slusam kako arlauces za cijenu, pa onda radije nemoj nista ni govorit

NEU, OBRISI MOJ PROFIL SLOBODNO I CILU OVU TEMU STA SE MENE TICE, ODOH JA. GUSTAJTE
Babo
Babo
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 24.08.2010
Broj postova : 116
Reputacija Reputacija : 13
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty1 / 9991 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by THUNDER_DINIX ned oľu 06, 2011 9:23 pm

ja reko skupljat sideshow? di to molim te
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty889 / 999889 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by Neu pon oľu 07, 2011 9:27 am

Babo je napisao/la:Neu, boli mene ku... za sve njih ovde, al nervira me kad neko prica da nesto zeli pa onda vidi cijenu pa kaze nema sanse. kakav je to kolekcionar, kad nesto volis cijena nije bitna

Babo je napisao/la:Neu, aj bog ti da obrisi moj profil il mi reci kako, neda mi se vise imat posla s ovima ovde, nisu u mome rangu

Ej, vidi ga sad. Nemoj se dat isprovocirat. Sa mnom si dobar, pričaš sa mnom i ne slušaš njih. smajlić

Profil nije moguće brisat, kao ni teme, tako piše i u pravilima foruma. Tako da sve što je napisano, ostaje, a oastani i ti.

Glupo je što se međusobno prepirete čije je bolje, zaista svi imate zakon kolekcije.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty999 / 999999 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by edforceone pon oľu 07, 2011 10:32 am

[quote="THUNDER_DINIX"]jedina zelja koju cu jednom i ostvariti je imati LSB Vadera

quote]

i ti stručnjak...samo da znaš LSB je oznaka za "Legendary Scale Bust" što je 1:2 omjer, a 1:1 je life size bust mn
edforceone
edforceone
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 30.11.2010
Broj postova : 14
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...) - Page 9 Empty Re: Kolekcija figura (Terminator, Batman, Joker...)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.