Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iker Casillas

Go down

Iker Casillas Empty Iker Casillas

Postaj by Amyicha on ned svi 23, 2010 7:25 am

Iker Casillas Ikerrh2

Full name: Iker Casillas Fern�ndez
Date of birth: May 20, 1981
Place of birth:Madrid, Spain
Height: 1,85 m
Weight: 80 kg
Nickname: Ikerman
Position: Goalkeeper
Current Club: Real Madrid (ESP)
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Iker Casillas Empty113 / 999113 / 999Iker Casillas Empty

[Vrh] Go down

Iker Casillas Empty Re: Iker Casillas

Postaj by Amyicha on ned svi 23, 2010 7:26 am

Iker Casillas Ikereva1gb0vm0.th Iker Casillas Ikereva2si3th7.th Iker Casillas Ikereva5cb4wj7.th
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Iker Casillas Empty113 / 999113 / 999Iker Casillas Empty

[Vrh] Go down

Iker Casillas Empty Re: Iker Casillas

Postaj by Amyicha on ned svi 23, 2010 7:26 am

Iker Casillas M20061222hospitalmostolvm8.th Iker Casillas M20061222hospitalmostoloa8.th
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Iker Casillas Empty113 / 999113 / 999Iker Casillas Empty

[Vrh] Go down

Iker Casillas Empty Re: Iker Casillas

Postaj by Amyicha on ned svi 23, 2010 7:27 am

Iker Casillas 7a40e7288casillasplk4 Iker Casillas 7a40e7288suplentespal3

Iker Casillas 7a40e7288titularespmc9
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Iker Casillas Empty113 / 999113 / 999Iker Casillas Empty

[Vrh] Go down

Iker Casillas Empty Re: Iker Casillas

Postaj by Amyicha on ned svi 23, 2010 7:27 am

Iker Casillas 008qxybglp39is.th Iker Casillas 008r190zbo54tf.th
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Iker Casillas Empty113 / 999113 / 999Iker Casillas Empty

[Vrh] Go down

Iker Casillas Empty Re: Iker Casillas

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.