Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što je to pixel?

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Što je to pixel?

Što je to pixel? I_vote_lcap43%Što je to pixel? I_vote_rcap 43% 
[ 3 ]
Što je to pixel? I_vote_lcap57%Što je to pixel? I_vote_rcap 57% 
[ 4 ]
Što je to pixel? I_vote_lcap0%Što je to pixel? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Ukupno glasova : 7

Što je to pixel? Empty Što je to pixel?

Postaj by Gost on uto oľu 30, 2010 5:36 am

da vidimo koliko znate osnove Laughing
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Što je to pixel? Empty Re: Što je to pixel?

Postaj by tanuki on uto oľu 30, 2010 6:38 am

piksel ima prefiks piksa-
dakle konzerva-
ti nemaš osnove kad u anketi nisi to ponudio Laughing
a inače točka je nedefiniran pojam-
pa se ni jedan od ponuđenih odgovora nemože smatrati ispravnim!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Što je to pixel? Empty700 / 999700 / 999Što je to pixel? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on uto oľu 30, 2010 6:42 am

tanuki je napisao/la:piksel ima prefiks piksa-
dakle konzerva-

inace točka nije nedefiniran pojam da si ikad isao u skolu ili da nisi samoprozvani dizajner to bi znao jer postoji debela knjigetina o tome. piksel ima svoje znacenje, definiciju kao i sama točka. nedefinirano je samo za one neobrazovane koji pamet crpe iz zraka, poput tebe No
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on uto oľu 30, 2010 6:45 am

sorry ne bavim se budalaštinama i glupim ljudima poput tebe, takve poput tebe ismijavam Laughing gore
samo naprijed!
uvrijeda uvjek pogađa onog tko je izgovara gore
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on uto oľu 30, 2010 6:55 am

tanuki je napisao/la:
sorry ne bavim se budalaštinama i glupim ljudima poput tebe, takve poput tebe ismijavam Laughing gore
samo naprijed!
uvrijeda uvjek pogađa onog tko je izgovara gore

hahaha ja se ne bih tako tješio kao ti što sebe tjesis. toliko očajan nisam kao ti.

hodi ti prvo nauci nesto, toplo ti savjetujem, znati i misliti da znas nije jedno te isto. a da ti ne govorim sto mislim o samoprozvanim dizajnerima poput tebe koji ne znaju raditi u osnovnom programu kao photoshop ili napraviti pripremu i prijelom knjiga, koji ne znaju sto je to tocka i sto je to pixel. jer iskreno da znas sto je ne bi toliko filozofirao i unistavao temu svojim idiotskim splacinama i dokazivanju kako u toj svojoj glavi nemas ni komad pameti. sva sreca imas internet pa mozes biti sto zelis, samo je problem sto si i preglup za to jer uvijek se nadje netko tko pokaze koliko ne znas o onome o cem pricas, to je kod tebe vec postala rutina da ispadne da se covjek pita jesi li ti uopce zavrsio vise od 7 razreda osnovne škole. Laughing hammer hihih Laughing
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on uto oľu 30, 2010 6:59 am

hodi ti prvo nauci nesto, toplo ti savjetujem, znati i misliti da znas nije jedno te isto. a da ti ne govorim sto mislim o samoprozvanim dizajnerima poput tebe koji ne znaju raditi u osnovnom programu kao photoshop ili napraviti pripremu i prijelom knjiga, koji ne znaju sto je to tocka i sto je to pixel. jer iskreno da znas sto je ne bi toliko filozofirao i unistavao temu svojim idiotskim splacinama i dokazivanju kako u toj svojoj glavi nemas ni komad pameti. sva sreca imas internet pa mozes biti sto zelis, samo je problem sto si i preglup za to jer uvijek se nadje netko tko pokaze koliko ne znas o onome o cem pricas, to je kod tebe vec postala rutina da ispadne da se covjek pita jesi li ti uopce zavrsio vise od 7 razreda osnovne škole. Laughing hammer hihih Laughing
[/quote]
ja sam ti genij-
osnovnu školu sam preskočio Laughing
kome treba osnovna škola hammer
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on uto oľu 30, 2010 7:02 am

tanuki je napisao/la:
ja sam ti genij-

svakako jesi. genij za ljudsku glupost. takvi uvijek preskacu školu. Laughing
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on uto oľu 30, 2010 7:05 am

Abbath je napisao/la:
tanuki je napisao/la:
ja sam ti genij-

neznam zašto, ali postaješ mi simpatićan sa svojom arogancijom-
i ne zbog tebe mi brada neće postati bijela već zbog godina Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on uto oľu 30, 2010 7:09 am

tanuki je napisao/la:
Abbath je napisao/la:
tanuki je napisao/la:
ja sam ti genij-

neznam zašto, ali postaješ mi simpatićan sa svojom arogancijom-
i ne zbog tebe mi brada neće postati bijela već zbog godina Laughing

vidim ja da je tvoj zivot jako tezak No
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Amyicha on uto oľu 30, 2010 7:13 am

Abbath je napisao/la:
dakle konzerva-

inace točka nije nedefiniran pojam da si ikad isao u skolu ili da nisi samoprozvani dizajner to bi znao jer postoji debela knjigetina o tome. piksel ima svoje znacenje, definiciju kao i sama točka. nedefinirano je samo za one neobrazovane koji pamet crpe iz zraka, poput tebe No

abbath ti si meni super i stvarno nemam nikakvo loše mišljenje o tebi. al zaš ti moraš odma vrijeđat meni nije jasno. ljudi koji odma počnu vrijeđat nemaju život. ja se nadam da to nije tak kod tebe, jer ne moraš odmah vrijeđat vjeruj mi -.-'
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Što je to pixel? Empty113 / 999113 / 999Što je to pixel? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on uto oľu 30, 2010 7:15 am

i sorry što sam ti uništio temu, ali bilo bi mi drago da daš definiciju točke.
jer ja sam preskočio osnovnu, pa nemam pojma što je to točka,
to mi je poznato jedino na tastaturi!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on uto oľu 30, 2010 7:19 am

Amyicha je napisao/la:
Abbath je napisao/la:
dakle konzerva-

abbath ti si meni super i stvarno nemam nikakvo loše mišljenje o tebi. al zaš ti moraš odma vrijeđat meni nije jasno. ljudi koji odma počnu vrijeđat nemaju život. ja se nadam da to nije tak kod tebe, jer ne moraš odmah vrijeđat vjeruj mi -.-'

vjeruj tesko je uvrijedit covjeka koji je sam po sebi uvreda. egocentricni ljudi i glupi ljudi poput tanukija i hella ne mogu shvatiti uvredu jer to je previse za njih. po tome izjava da ja njih vrijedjam ne stoji jer oni su ponosni na komplimente koje im dajem. Laughing

da li nemati zivot znaci da nisam u vezi, jer ako je to definicija neimanja zivota onda , da, nemam zivot. ako nemati zivot znaci imati posao, imati hobije i pojebati se povremeno, prezivati, ljencariti i uzivati, onda da, opet, nemam zivot. Laughing

sto je za tebe onda "imati" zivot?

eto sa pixela smo dosli na zivot.

poslijepodne procitam i odgovorim ti na tvoj odgovor. decko se sredio, nasao krpice i mora ic nest zaradit. Laughing
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on uto oľu 30, 2010 7:23 am

dečko-ajde oladi
zaštoje toliko gorčine u tebi?
dali se nekad i nasmiješ hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on uto oľu 30, 2010 7:27 am

tanuki je napisao/la:i sorry što sam ti uništio temu, ali bilo bi mi drago da daš definiciju točke.
jer ja sam preskočio osnovnu, pa nemam pojma što je to točka,
to mi je poznato jedino na tastaturi!

evo bit cu dobar pa prije nego otrcim u auto zbog tebe jer cu doci na knap na posao da mladi predavac i u skoro vrijeme buduci profesor informatike te nauci nesto jer si ti genij pa si preskakao osnovnu skolu i onda si zavrsio kao samoprozvani dizajner koji pojma o pojmu nema.

u grafickom smislu tocka je najmanji graficki znak, čestica koja se ne moze usitniti. to je ona najprimitivnija definicija. sto se tice CG-a tocka JE definirana kao pixel, ona nije pixel vec je KAO pixel.

tocka moze biti kruzna, kvadraticna, visekutna, trokutasta... etc etc.

uzivaj u svojoj gluposti i osebujnoj pameti. jer sve placem od smijeha od tvoje arogantnosti, jos ajd da znas pa si arogantan, ali ne znati i preseravati se, tu pojavu treba nazvat tvojim imenom. bjezim Wink
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Amyicha on uto oľu 30, 2010 7:29 am

Abbath je napisao/la:
Amyicha je napisao/la:
Abbath je napisao/la:
dakle konzerva-

vjeruj tesko je uvrijedit covjeka koji je sam po sebi uvreda. egocentricni ljudi i glupi ljudi poput tanukija i hella ne mogu shvatiti uvredu jer to je previse za njih. po tome izjava da ja njih vrijedjam ne stoji jer oni su ponosni na komplimente koje im dajem. Laughing

da li nemati zivot znaci da nisam u vezi, jer ako je to definicija neimanja zivota onda , da, nemam zivot. ako nemati zivot znaci imati posao, imati hobije i pojebati se povremeno, prezivati, ljencariti i uzivati, onda da, opet, nemam zivot. Laughing

sto je za tebe onda "imati" zivot?

eto sa pixela smo dosli na zivot.

poslijepodne procitam i odgovorim ti na tvoj odgovor. decko se sredio, nasao krpice i mora ic nest zaradit. Laughing

nisam rekla da zbog tog nemaš život. neg zbog tog šta si ga odma počeo vrijeđati. šta tvoj ni jedan post ne može proć bez vrijeđanja? i biga mene za tvojim privatim životom. ja sam samo rekla šta mislim o tome šta svakog vrijeđaš. ak su hell i tanuki toliko glupi, šta ih ne zanemariš jednostavno? jer ti ispadaš glup šta ih sam vrijeđaš. sorry ali tako je.
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on uto oľu 30, 2010 7:34 am

Amyicha je napisao/la:

nisam rekla da zbog tog nemaš život. neg zbog tog šta si ga odma počeo vrijeđati. šta tvoj ni jedan post ne može proć bez vrijeđanja? i biga mene za tvojim privatim životom. ja sam samo rekla šta mislim o tome šta svakog vrijeđaš. ak su hell i tanuki toliko glupi, šta ih ne zanemariš jednostavno? jer ti ispadaš glup šta ih sam vrijeđaš. sorry ali tako je.

ne, ja ispadam samo sadist jer podjebavam glupe ljude koji su egocentricni. samo glupe ljude ne podjebavam, da su hell i tanuki samo glupi nikom nista, ali su egocentricni i po tome mi je to dio zabave jer me to na neki bolesni nacin uveseljava jer me nasmijavaju. a ljudi rade ono od ceg imaju koristi, a ja imam koristi od ove dvojice degenerika. imam ja i u svom drustvu takvih par, ali ti su brzo skuzili na kojoj razini funkcioniram pa su se prilagodili. Laughing

usput nisi mi odgovorila na pitanje sto je za tebe imati zivot. pa ako ne zelis ispasti licemjerna poput doticnog i hella onda izraz nisi ni trebala koristiti. odgovor molim do podneva Laughing
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on uto oľu 30, 2010 7:48 am

nemože prijatelju-
točka je prevedeno na engleski point, ili na njemački dot
pointilizam je slikarski pravac koji slika točkama,
japanski slikar hokusaji je rekao:
kad navršim sto godina, kad stavim točku na papir, ona će biti živa!
a što se tiće piksela- piksel je definiran naćinom rada compa i digitalizacije slike
o i 1
točka je jednostavno pojam-
recimo točka interesa!
u grafičkom smislu tvoja definicija stoji- ali sad si sam rekao da točka nije piksel
dakle popušio si s anketom,
i nemoj govoriti da sam ti je ja sjebao
kad kreneš u nekakvo područje i misliš da puno znaš, tek onda shvatiš da si zagrebao samo površinu!
u pravu si- ja vrlo malo znam o dizajnu, ali puno znam o životu
i tebe će ubiti tvoja žučljivost i arogancija!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Amyicha on uto oľu 30, 2010 7:52 am

Abbath je napisao/la:
Amyicha je napisao/la:

ne, ja ispadam samo sadist jer podjebavam glupe ljude koji su egocentricni. samo glupe ljude ne podjebavam, da su hell i tanuki samo glupi nikom nista, ali su egocentricni i po tome mi je to dio zabave jer me to na neki bolesni nacin uveseljava jer me nasmijavaju. a ljudi rade ono od ceg imaju koristi, a ja imam koristi od ove dvojice degenerika. imam ja i u svom drustvu takvih par, ali ti su brzo skuzili na kojoj razini funkcioniram pa su se prilagodili. Laughing

usput nisi mi odgovorila na pitanje sto je za tebe imati zivot. pa ako ne zelis ispasti licemjerna poput doticnog i hella onda izraz nisi ni trebala koristiti. odgovor molim do podneva Laughing

hahahahahahahahahahahahahaha ti si majkemi bolestan al sad stvarno :S:

što je po meni imati život? pa sigurno ne to što je tebi. kao prvo po meni je imati život ono kada ne vrijeđam stačno ljude kao ti. za mene je imati život kada se družim s prijateljima vani, na kavi i ostalo. ali svoj privatni život neću iznositi tu. nisam ja ti Wink
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tanuki on uto oľu 30, 2010 7:57 am

Abbath je napisao/la:
Amyicha je napisao/la:

mene zanima imaš li ti uopće pojma o definiciji rijeći
dali razumiješ verbalnu komunikaciju-
nemaš pojma što je to točka, a očito nemaš pojma ni što je to degenerik,
žalosno je što se toliko kurčiš sa svojim znanjem i poznavanjem materije a nisi u stanju postaviti ni ispravnu anketu na temu : "što je to piksel"
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by THUNDER_DINIX on uto oľu 30, 2010 10:43 am

najjednostavnije točka na ekranu, iako je zapravo kvadratić, što se i vidi ako imate losu grafu Very Happy

Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Što je to pixel? Empty889 / 999889 / 999Što je to pixel? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Turrican on uto oľu 30, 2010 3:04 pm

Iako znam vrlo dobro što je pixel neznam kako bi glasovao u ovoj anketi jer su ponuđeni odgovori toliko "suhoparizirani" da je to strašno.
Definicije su takve da mi se bljuje kad ih pročitam. (bez uvrede!)

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Što je to pixel? Empty55 / 99955 / 999Što je to pixel? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by THUNDER_DINIX on uto oľu 30, 2010 4:00 pm

meni isto, to se on zajebava

Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Što je to pixel? Empty889 / 999889 / 999Što je to pixel? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on uto oľu 30, 2010 4:14 pm

Turrican je napisao/la:Iako znam vrlo dobro što je pixel neznam kako bi glasovao u ovoj anketi jer su ponuđeni odgovori toliko "suhoparizirani" da je to strašno.
Definicije su takve da mi se bljuje kad ih pročitam. (bez uvrede!)

ne vrijedjam se. ljudi koji imaju posao koji od njih ne trazi da citaju strucne literature cesto imaju izjave o suhoparnosti. definicije su sažete, fantazirati o tome zasto su sazete i praviti se glup po tom pitanju jest glupo. medjutim odgovor koji si dao kaze samo dvije stvari - ne citas i druga, ne znas. opravdanje za svoje neznanje ti mene uopce ne zanima. vjerujem da neki mogu smislit i jos originalnije opravdanje za svoje neznanje. recimo tanuki Laughing
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on uto oľu 30, 2010 4:21 pm

Amyicha je napisao/la:

hahahahahahahahahahahahahaha ti si majkemi bolestan al sad stvarno :S:

što je po meni imati život? pa sigurno ne to što je tebi. kao prvo po meni je imati život ono kada ne vrijeđam stačno ljude kao ti. za mene je imati život kada se družim s prijateljima vani, na kavi i ostalo. ali svoj privatni život neću iznositi tu. nisam ja ti Wink

sad procitaj ovo sto si napisala i svoj odgovor prije o spominjanju imanja zivota. pa onda vidi tko je bolestan. ali za klince to je normalno da sami ne znaju ista i da nemaju cvrstih stavova pa cesto budu kontradiktorni i pobijaju sami sebe, dok neki poput tebe ispadaju licemejrni te vlastito nezadovoljstvo svojim zivotom i nedovoljno slobode iskazuju izrazima "nemas zivot". onaj tko uputi takvu izjavu cesto ispadne da govori sam o sebi. ja jesam glup ali ne gluplji od tanukija, hella i gia. Laughing

tvoj privatni zivot je ovo dijete drago:
starci te uzdrzavaju
starci se brinu za tebe
starci ti daju dzeparac
starci te financiraju
starci ti odredjuju pravila
starci za tebe zahtjevaju da ispunis odredjene norme
druzis se i igras se
ides u skolu
boravis na internetu a starci ga placaju

to je tvoj privatni zivot, zivot bez odgovornosti i bez konkretne slobode kretanja i zivljenja. meni izgleda kao zatvor, ali svakom djetetu je tako dok ne odraste. zato drugi put kad osjetis da imas nesto za polemizirati bar se zbroji, medjutim ti si usla u raspravu jer si se pronasla u tekstu koji sam uputio tanukiju i to te uzasno uznemirilo, drugog razloga nema.

za razliku od tanukija mene ne uzdrzava zena i za razliku od tebe mene ne uzdrzava roditelj, pa ako cemo po tvojoj definiciji tko ima zivot ili ga nema, onda bome ispada da si se sama nasla u svojoj tezi "ne imanja zivota", zar ne? Laughing hihih

djeca Laughing Laughing

sva djeca zele se dokazat kao odrasli, ponekad odrasli im to trebaju i dopustiti, samo je steta sto vrlo rijetki to i mogu biti. ti nisi medju njima na zalost jer ne razmisljas. ali rastes, razvijas se, uzivaj u djetinjstvu i igri. Very Happy
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Amyicha on uto oľu 30, 2010 9:03 pm

ne ja nisam rekla da ti nemaš život. već da ljudi koji non stop vrijeđaju očito nemaju život. nisam ja ta koja non stop po forumu vrijeđa i pravi se pametna već ti. kurčiš se tu, a u biti si niko i niš. to šta me sada ismijavaš ni malo me ne dira. ne želim ti više niš reć jer zbog nekog poput tebe dobiti ban nije vrijedno Wink
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]