Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

+19
fosforica
Neukrotivi pastuh
WEYLAND-YUTANI
BAGIRA
diabolik.
eva kant
Blue Bane
evitaa
tanuki
Prop
m
pustinja
Hell
jasim
Neu
Stevo Largo
scorpio57
gio_deluxe
Biker
23 posters

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by WEYLAND-YUTANI ned lip 13, 2010 5:36 pm

pustinja je napisao/la:
WEYLAND-YUTANI je napisao/la:
Neukrotiva je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:svaki rat ima pobjednike
ima budale, jer rat ne treba nikad bit. između nikog. dok političari lade kurac, obični ljudi se bore i ginu.ccc

...sirotinja ide i sirotinja gine .

Nisi u pravu, ne samo ja nego i dosta ljudi iz moje postrojbe nisu bili sirotinja, ja sam recimo u ono vrijeme imao plaču od 3500 maraka dok je prosjek bio 1300 do 1500 dakle nisu samo išli bokci u rat a ginuli su svi podjednako, dakle ajde se malo raspitajte prije nego bubnete takvu glupost.

Političari su uvijek i svuda ladili pimpeke ali tako je to.

pustinja ne njoke i sam znas da je to istinita uzrecica...
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty133 / 999133 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by eva kant ned lip 13, 2010 8:01 pm

masiello88 je napisao/la:Pišam se na tu pobjedu, toliko je ljudi nepotrebno izginilo, hrv je otišla 10 godina unazad zahvaljujući tom ratu. Neš ti te pobjede
drago mi je da mladi ljudi ovako razmišljaju.
rep+
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty92 / 99992 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by pustinja pon lip 14, 2010 11:46 am

WEYLAND-YUTANI je napisao/la:
pustinja je napisao/la:
WEYLAND-YUTANI je napisao/la:
Neukrotiva je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:svaki rat ima pobjednike
ima budale, jer rat ne treba nikad bit. između nikog. dok političari lade kurac, obični ljudi se bore i ginu.ccc

...sirotinja ide i sirotinja gine .

Nisi u pravu, ne samo ja nego i dosta ljudi iz moje postrojbe nisu bili sirotinja, ja sam recimo u ono vrijeme imao plaču od 3500 maraka dok je prosjek bio 1300 do 1500 dakle nisu samo išli bokci u rat a ginuli su svi podjednako, dakle ajde se malo raspitajte prije nego bubnete takvu glupost.

Političari su uvijek i svuda ladili pimpeke ali tako je to.

pustinja ne njoke i sam znas da je to istinita uzrecica...

Ne bi rekel na vlastitom primjeru ali ovisi kako ti definiraš sirotinju
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty0 / 9990 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by pustinja pon lip 14, 2010 11:49 am

eva kant je napisao/la:
masiello88 je napisao/la:Pišam se na tu pobjedu, toliko je ljudi nepotrebno izginilo, hrv je otišla 10 godina unazad zahvaljujući tom ratu. Neš ti te pobjede
drago mi je da mladi ljudi ovako razmišljaju.
rep+

drago je i meni i ne bih želio da ikada više moraju birati između uzimanja oružja u ruku da bi obranili obitelj i dom i bježanja preko granice ali ako zagusti isto tako bih želio znati da će večina neovisno o bogatstvu uzeti opet oružje i sjebati neprijatelja bez obzira tko on bio.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty0 / 9990 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by eva kant pon lip 14, 2010 12:59 pm

imam osjećaj da bi ti najrađe da sutra opet počne neki rat, kako bi se mogao opet malo iskazati.

meni je drago što mladi ovako razmišljaju, jer su možda iz greške nešto naučili i da je sukobe bolje riješavati bez upotrebe sile.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty92 / 99992 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by tanuki pon lip 14, 2010 2:20 pm

Najsmješnije je u cijeloj prići, što se stvara mišljenje kako je hrvatska pobjedila-
ali ako gledamo u povijest- i hrvatska i srbija i slovenija su bili nekakva plemena, i tek kad su se udružili u kraljevinu shs, a potom u jugu, poćeli su nešto značiti na balkanu!

bespotrebni rat nas je definitivno sjebao!
kurve slovenci su podvili rep . dogovorili se sa slobom!
jbga,
sad su slovenci u europi-
i trude se da u eu ne uđe hrvatska, a da ne govorimo o bosni, cg ili srbiji!
ali u eu su poljska, mađarska, slovačka, češka, rumunjska, bugarska....

sada eu traži od hrvatske nekakve garancije-
zbog jebenog rata gledaju nas ko zadnje kretene- a i jesmo kreteni-
pobjedili smo u ratu?
imamo državu?
imamo
qurac!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty700 / 999700 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by Mass pon lip 14, 2010 4:07 pm

Svaka ti dala
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty200 / 999200 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by pustinja pon lip 14, 2010 5:35 pm

eva kant je napisao/la:imam osjećaj da bi ti najrađe da sutra opet počne neki rat, kako bi se mogao opet malo iskazati.

meni je drago što mladi ovako razmišljaju, jer su možda iz greške nešto naučili i da je sukobe bolje riješavati bez upotrebe sile.

Možda i bi, možda i ne bi, previše je toga možda.
Ne. ne bi želio još jedan rat nikad se ne zna jel izliven metak koji me čeka.
Međutim, sukob koji se dogodio bilo je nemoguće izbječi bez sukoba, iako je bilo prijedloga o nekoj konfederaciji to nije prošlo.
Iako, koliko vidim o ratu najviše larmaju oni koji ga nisu iskusili bilo za bilo protiv, to su samo stavovi i gledišta, ja ne mogu govoriti o homoseksualizmu jer to nisam probao neposrednim sudjelovanjem već o toj temi mogu samo iznositi neke svoja mišljenja a isti je @urac i sa ratom.

@tanuki

pobjedili smo u ratu, razbili smo agresiju i nije točno da imamo @urac iako nismo u EU , meni se i ne žuri, jesmo li kreteni, bili bi kreteni kad bi dopustili da nam u vlastitoj zemlji netko treći naplačuje putarine kao što je balvan revolucija.
S kojim dijelom pobjede se ne slažeš, koj dio države je trebalo prepustiti srbima po tvom mišljenju.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty0 / 9990 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by jasim pon lip 14, 2010 10:04 pm

Neukrotiva je napisao/la:to sve govori o njima. Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 838723

skorpione i jasime, prekinite pisat crvenim slovima, da vam ne bi ja zacrvenila.

A gde si ti to videla crvena slova
jasim
jasim
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.02.2010
Broj postova : 1285
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty0 / 9990 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by Neu uto lip 15, 2010 7:24 am

jasim je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:De se informiši nisi čuo za taj sukob.Kakav život imaš?
ganjaš koze Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 101360 Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 761643

Drvo bi do sad primetilo da ti te fore ne pale ali ti si i za drvo nepoznanica kavica kavica

Rat joksime, Gruzije i Rusije oko proruski orijentirane Gruzijske pokrajine Južne
Osetije.Kakve veze ima Amerika sa time,jesi neformisan


Sto bre ne postavljas one montirane spiskove sa vise Srba nego hrvata jer za drugo nemas pojma.

Ko je doveo na vlast u Gruziji sadasnjeg predsednika ? Ko je finansirao kampanju ? Ko je organizovao demonstracije u gruziji ?
PA AMERIKA teletabisu jedan fiju

Odakle smelosti Gruziji da napadne Osetiju znajuci da ce se Rusi umesati ?

Valjda ces nesto ukapirati,vec pocinjem da te zalim paffffff paffffff paffffff paffffff

scorpio57 je napisao/la:Većina današnjih Srba u Hrvatskoj su potomci balkanskih
Vlaha koji su doselili u Hrvatsku u kasnom srednjem vijeku za
vrijeme turskih osvajanja. Pritom valja razlikovati
balkanske Vlahe od starohrvatskih
Vlaha, katoličke vjere, koji su živjeli na području Dalmacije, Like

i na južnoj velebitskoj padini, a etnografski ih se nije moglo
razlučiti od Hrvata jer su se bili vrlo rano pohrvatili i snažno se
integrirali u hrvatsko društvo [1].
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty999 / 999999 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by gio_deluxe uto lip 15, 2010 7:26 am

tanuki je napisao/la:Najsmješnije je u cijeloj prići, što se stvara mišljenje kako je hrvatska pobjedila-
ali ako gledamo u povijest- i hrvatska i srbija i slovenija su bili nekakva plemena, i tek kad su se udružili u kraljevinu shs, a potom u jugu, poćeli su nešto značiti na balkanu!

bespotrebni rat nas je definitivno sjebao!
kurve slovenci su podvili rep . dogovorili se sa slobom!
jbga,
sad su slovenci u europi-
i trude se da u eu ne uđe hrvatska, a da ne govorimo o bosni, cg ili srbiji!
ali u eu su poljska, mađarska, slovačka, češka, rumunjska, bugarska....

sada eu traži od hrvatske nekakve garancije-
zbog jebenog rata gledaju nas ko zadnje kretene- a i jesmo kreteni-
pobjedili smo u ratu?
imamo državu?
imamo

qurac!

odličan kratak rezime stvari . od mene rep+ za ovo
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty41 / 99941 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by Neu uto lip 15, 2010 8:16 pm

tanuki dobro zbori ,slažem se i ja s tim.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty999 / 999999 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by jasim uto lip 15, 2010 9:45 pm

Moja su roze slova ,nisu crvena plese
jasim
jasim
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.02.2010
Broj postova : 1285
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty0 / 9990 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by pustinja sri lip 16, 2010 11:11 am

Čekaj malo, sad su neki dokument počeli mjenjati i u njega će se uvrstiti da je hrvatska pobjedila u oslobodilačkom ratu kao tekovinu države.
Radi se o ustavu RH i isti članak ulazi u preambulu ustava.

I dalje ostaje zabrana balkanskog udruživanja ahahahaha belj pupavac može i procvjetati a ne samo propupati.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty0 / 9990 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by jasim čet lip 17, 2010 4:27 pm

To sto ostaje zabrana nije ni za kakvo radovanje.Takve zabrane su svuda u svetu iscezle jos u 18 veku kavica
jasim
jasim
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.02.2010
Broj postova : 1285
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty0 / 9990 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by tanuki sub lip 19, 2010 8:29 am

evo sad nas slovenci vole, zato što navijamo za sloveniju:lol:
komentari su izmeu ostalog, da hrvatska i slovenija nikada međisobno nije ratovala!
puno puta sam bio u sloveniji- razumijem njihov jezik i oduševljen sam slovenskim alpama (idući tjedan idem u bohinjske planine)-
mentalitet ljudi u bosni mi je privlaćan, kao i u gorskom kotaru, i u lici, makedoniji,
sličan je i u srbiji-
mada osim beograda, nisam puno vidio!
šokiran sam govorom mržnje, kojeg širi jedan balonja iz srbije,
koji priča kako će nam slovenci, talijani, oteti more-
a svjedoci smo da su to htjeli napraviti i srbi!
žao mi je što se bagira ne pojavljuje više na ovom forumu-
sa njim imam hrpu neslaganja, ali taj lik ipak nije idiot!
evo ja navijam i za srpsku repku i za slovensku-
nek oderu i švabe i engleze-
ali činjenica je da je nogomet sport gdje presudnu igru ima sreća!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty700 / 999700 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by pustinja sub lip 19, 2010 11:44 am

O tanuki bog te u šumu okrenuo, kakve veze ima nogomet sa ratom i temom da se ne zaboravi
kao
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty0 / 9990 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by Mass sub lip 19, 2010 3:26 pm

U zadnje vrijeme forsiraju reći srbijanska repka a ne srpska
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty200 / 999200 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by tanuki sub lip 19, 2010 3:32 pm

pustinja je napisao/la:O tanuki bog te u šumu okrenuo, kakve veze ima nogomet sa ratom i temom da se ne zaboravi
kao
kako nema veze-
pa u bivšoj jugi je nogomet bio centar nacionalizma- dinamo i hajduk- kontra crvene zvezde i partizana-
prva eskalacija sukoba su upravo nogometne utakmice-
jesi li ti zaboravio ???
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty700 / 999700 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by pustinja ned lip 20, 2010 9:15 am

Da, da s ovim se moram složiti a svi zajedno protiv narodne milicije Wink
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty0 / 9990 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by scorpio57 uto lip 22, 2010 10:20 pm

da ne zaboravimo i da je danas Fumić odlikovan-rođen 26.12.1930.
jaki antifašista
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty65 / 99965 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by scorpio57 uto lip 22, 2010 10:31 pm

tanuki je napisao/la:
pustinja je napisao/la:O tanuki bog te u šumu okrenuo, kakve veze ima nogomet sa ratom i temom da se ne zaboravi
kao
kako nema veze-
pa u bivšoj jugi je nogomet bio centar nacionalizma- dinamo i hajduk- kontra crvene zvezde i partizana-
prva eskalacija sukoba su upravo nogometne utakmice-
jesi li ti zaboravio ???

a jesi ti zaboravio koliko je Hrvatskih nogometaša moralo
tamo igrati i šta spamaš imaš nogomet pa piši
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty65 / 99965 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by tanuki sri lip 23, 2010 10:50 am

Moralo?
ne spamam-
rubrika nogomet je u rubrici sport-
tamo bi spamao, kada bi komentirao reakcije navijača i sve ono što nogomet nije!
crvena zvezda- se sada slika pred spomenicima četničkih vođa, a nastala je sa rađanjem juge-
ima li to veze sa nogometom?
neznam što je tebe sjebalo u toj bivšoj,
popuno se slažem da je srbija na čelu s miloševićem inicirala taj nepotrebni rat!
ali ja se sjećam perioda i od 60ih- kada sam krenuo u školu-
malih novina, abc tehnike, modre laste, stripoteke, alan forda
da se ne zaboravi-
meni je djetinjsto u toj jebenoj jugi bilo lijepo-
i ne samo djetinjstvo-
harali smo po mađarskoj , češkoj, rusiji-
(sad mi je žao što nisam obišao rumunjsku i bugarsku- a bilo je novaca zato)
a sada su te zemlje, gdje su se klanjali farmericama, najlonkama, cezaru i vegeti u europi-
a mi smo na kraju reda!)
šta da se ne zaboravi-
tko je koga zaklao 90 do 95-
misliš li da povijest poćinje od 90?
očito da-
jer ti primaš svoju "zarađenu" penziju koju ti ja zarađujem,!
ako je tema rubrike :
DA SE NE ZABORAVI"
onda prijatelju moj, to nije samo period kada si ti ostvario svoj lagodni život!
povijest postoji i prije 90,
kada je juga bila centar nudizma u europi-
kad je vrsar bio najjači nudistički kamp na svijetu-
a vidi sad-zapušteno, propalo!
ni obučena guza ne smije na spot-
e jbga- jako smo napredovali nakon 90 ih! Laughing
da se ne zaboravi, ovdje si nabrajao žrtve-
evidentno sve stoji-
prepucavanje sa balonjima iz srbije je neozbiljno!
srbija je i dalje nacionalistički koncipirana,
draža se slavi, mladić se skriva, ali to je njihov problem!
žao mi je kada osoba poput tebe, od koje se očekuje pamet i životno iskustvo ima samo jednostranu percepciju!
ok to mogu shvatiti kao vlastiti interes, ali to nemoj pokušavati prezentirati mladim ljudima na forumu, jer to jednostavno ne prolazi-to prezentiraj preko svoje udruge subnoraca!
mladi nikada neće mrziti nekog zato što je srbin, hrvat, musliman, cigan ili netko treći!
ja vjerujem u mlade-
bilo bi mi ugodno da u nekakvo buduće vrijeme budemo skupa u eu, zajedno sa srbima, bosancima, crnogorcima, albancima, makedoncima...
pa makar se to zvalo i jugoslavija! Laughing




tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty700 / 999700 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by scorpio57 sri lip 23, 2010 11:58 am

ajd malo šetaj sa tim svojim kolumnama-
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty65 / 99965 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by scorpio57 sri lip 23, 2010 12:00 pm

meni je djetinjsto u toj jebenoj jugi bilo lijepo-
i ne samo djetinjstvo-


jbt pa idi tamo ne zajebaji ovdi još jedan-
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty65 / 99965 / 999Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty

[Vrh] Go down

Da se ne zaboravi-	Jeste li znali-rasprava o ratu - Page 38 Empty Re: Da se ne zaboravi- Jeste li znali-rasprava o ratu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.