Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kare Kano

2 posters

Go down

Kare Kano Empty Kare Kano

Postaj by AryMan sub vel 13, 2010 5:44 pm

Kare Kano ili Kareshi kanojo no jijyou (slobodno prevedeno kao "Okolnosti njega i nje") je japanska anime ljubavna humoristična serija iz 1998. snimljena po istoimenoj Mangi. Ima 26 epizoda i njen redatelj je Hideaki Anno.

Kare Kano Karekano2

Yukino Miyazawa je najbolja, najslavnija i najpopularnija učenica u svojoj školi. Od ocjena ima same petice pa je tako na 1. mjesto po popisu najboljih učenika u školi, obučena je fino i otmjeno pa je dečki smatraju zgodnom a pomaže prijateljicama oko zadaće što joj donosi dodatne bodove simpatije. No u stvarnosti je Yukino silno tašta osoba koja sve to radi samo kako bi ju svi hvalili. Kod kuće se ponaša potpuno drugačije - nosi naočale i ružno odijelo za jogging, lijena je i tašta, tako da se njene dvije mlađe sestre čude nad njom.
No, jednog dana se u školi pojavi novi učenik, Arima, koji odmah zauzme 1. mjesto na listi najboljih učenika, dok Yukino završi na 2. mjestu. Ljutita Yukino to ne želi podnijeti pa krene učiti više kako bi se opet vratila na 1. mjesto. Nakon raznih komplikacija njih se dvoje zaljubi i postanu par. To se ne sviđa drugim djevojkama u razredu, ponajviše Tsubasa koja je zaljubljena u Arimu te Maho koja mrzi Yukino, a tu je još i šašavi Arimin kolega Asaba koji se stalno ponaša kao model.
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Kare Kano Empty405 / 999405 / 999Kare Kano Empty

[Vrh] Go down

Kare Kano Empty Re: Kare Kano

Postaj by Neu čet vel 18, 2010 3:13 pm

Nisam gledala ovaj crtić, a ti? Dojmovi

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Kare Kano Empty999 / 999999 / 999Kare Kano Empty

[Vrh] Go down

Postaj by AryMan čet vel 18, 2010 3:57 pm

nisam, čini mi se zanimljivo, gledao bi možda da je otkupe, na netu mi se ne da tražit
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Kare Kano Empty405 / 999405 / 999Kare Kano Empty

[Vrh] Go down