Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

+15
bokaso1
Weekend_Warrior
Hunnerkongen
minutus
Ly
shakti
Neukrotivi pastuh
scorpio57
THUNDER_DINIX
Love
Amyicha
Prop
diabolik.
eva kant
Neu
19 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Neu ned vel 07, 2010 9:48 am

Zaraženi HIV-om: I u Zadru sam imao ljubavnike

Zaraženi mladić koji je namjerno širio smrtonosnu bolest ponovno je priveden u policiju. Prije nego je otkrio da je zaražen, dobrovoljno je dao krv. Liječnici tvrde da ona sigurno nije korištena jer se provode rigorozni testovi.

Mladić sa zadarskog područja koji je sa sidom namjerno pokušao zaraziti nekoliko Šibenčana ponovno je u subotu popodne priveden u policijsku postaju u Vodicama.

U Istražni centar Županijskog suda u Šibeniku priveden je oko 19 sati zbog osnovane sumnje da je počinio kazneno djelo prijetnje, izvijestila je Policijska uprava šibensko-kninska.

Policija navodi kako je mladić iz Sukošana u subotu ujutro mobitelom nazvao 39-godišnjeg muškarca iz Šibenika i prijetio mu. Zbog te prijetnje policija ga je uz kaznenu prijavu privela u županijski Istražni centar.Protiv njega je podignuta kaznena prijava zbog prijetnji 39-godišnjaku.

K.Š. je priznao da je ljubavnike, uglavnom biseksualce od kojih neki imaju obitelj, žene i djecu imao i u Zadru, ali tvrdi da s njima nije imao seksualne odnose bez zaštite.

Prije nego je završio u rukama plavaca, mladić je za RTL izjavio da je prije nego li je doznao da je zaražen dobrovoljno dao krv.

Liječnici tvrde da ne postoji mogućnost da je ta krv korištena odnosno da ju je primio neki pacijent, jer prođe niz testova na zarazne bolesti.

U rodnom selu zaraženog mladića zavladao je muk. Tek su poneki progovorili i otkrili da je bio povučen. Iz sela je obično odlazio pješice, a vraćao se automobilima, pretpostavljaju ukradenima.

Šibenčani su pak jako znatiželjni, svi bi htjeli znati tko su muškarci koji su sa zaraženim mladićem bili u vezi.

Prijavile su ga žrtve, navodno tri oženjena muškarca iz Šibenika, a on sam tvrdi da je spavao s 10-ak muškaraca.

Broj građana koji se žele testirati na HIV za sada se nije se povećao, niti u Šibeniku niti u Splitu.

Podsjetimo, protiv 21-godišnjaka bit će podnesena kaznena prijava zbog sumnje da je šest mjeseci namjerno širio smrtonosnu bolest. Policija je 21-godišnjaka uhitila zbog drugog kaznenog djela, no on je tijekom ispitivanja navodno priznao da je homoseksualac te da je HIV-om zarazio nekoliko muškaraca i to u razdoblju od 1. kolovoza 2009. do 1. veljače 2010.

'Nisu mi plaćali za seks'
Na upit Večernjeg lista, je li se upuštao u seksualne odnose, da se bavio prostitucijom, odgovorio je negativno.

"Nisu mi plaćali za seks", rekao je K. Š. i potom na sva naša dodatna pitanja odgovorio uglavnom niječno.

Naime, na upit je li istina da među njegovim seksualnim partnerima, kako se jučer nagađalo u sjevernoj Dalmaciji, ima i političara, novinara i javnosti poznatih osoba, odgovorio je kako to nije točno.

"Teško mi je. Svi su me odbacili. Sklonio sam se na jedno mjesto", rekao je zaraženi mladić.



Izvor:net.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Ly sri oľu 17, 2010 2:54 pm

Kriv je i treba ga kazniti, ali su krivi i oni jer su se jebali bez zaštite i osim toga povrijedili su svoje obitelji koje su usput i zarazili. Trebalo bi kazniti i njih. Pa stvarno, koliko glup moraš biti da ne kužiš da s nepoznatom osobom trebaš staviti zaštitu jer NE MOŽEŠ znati jje li osoba zaražena. Nikom ne piše na čelu da ima AIDS. Koliko bezobrazan moraš biti da ideš varati osobu s kojom si se vezao? Onda bi bilo poštenije da se raziđu pa kad su slobodni nitko nikom ne zamjera. A u ovom slučaju još i dovode u opasnost te iste žene. Pa ono, da nekoga od njih žena potegne po glavi i ubije na mistu ne bi joj bilo za zamiriti.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty61 / 99961 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by THUNDER_DINIX sri oľu 17, 2010 5:51 pm

treba mu alat odstranit
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by minutus sub oľu 20, 2010 12:07 am

THUNDER_DINIX je napisao/la:treba mu alat odstranit
slažem se - i onima koji misle da je hotimićno zaražen sam kriv (jer sex bez zaštite mora bit rizičan), također
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Neu sub oľu 12, 2011 2:08 pm

90 ljudi se razboli od H1N1, i svi nose maske.
Milion ljudi se razboli od AIDS-a, a i dalje niko ne stavlja kondom!
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Hunnerkongen ned oľu 13, 2011 6:35 pm

Dovoljna mu je kazna da će prije ili kasnije umrijeti. Isto ko i ovim pohotnim prascima koji (ako imaju ženu kod kuće) jebu i dečke sastrane.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty39 / 99939 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Weekend_Warrior ned oľu 13, 2011 8:26 pm

Prvo mi se uopće gade ti gejevi, a drugo to bilošku bombu treba uništiti.
Weekend_Warrior
Weekend_Warrior
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 27.02.2011
Broj postova : 203
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 45
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by bokaso1 čet oľu 17, 2011 8:44 am

Uff veoma nezgodna stvar....... On je svesno zeleo da zarazi ljude...... Po meni bi ga trebalo osuditi na samicu da polako umire jer bi smrtna kazna trenutno skratila njegove muke...... Kroz koju agoniju ce proci ne samo ti ljudi koji su bili sa njim vec i verovatno ce se prosiriti i na jos nekoga recimo suprugu od nekog i tako dalje.......

Nisam radikalan prema Gej populaciji ali ih po meni ne treba uzdizati i reklamirati...... Sta rade neka rade u intimi a ne da to mora da se glorifikuje, to vec smatram jako stetno po mlade i nakaradno.........
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Teo čet oľu 17, 2011 12:34 pm

slažem se s bakaso1 u zadnjoj rečenici
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Danivava pet svi 06, 2011 12:09 pm

naravno da je kazneno odgovoran. o kazni se trenutno ne bih izjasnjavala. neka institucije rade svoj posao. kao
Danivava
Danivava
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 05.05.2011
Broj postova : 18
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by bokaso1 pet svi 06, 2011 1:35 pm

Teo je napisao/la:slažem se s bakaso1 u zadnjoj rečenici

Nemoj Teo, oces da pokvaris ovako lep dan....... A i mene od srece da infarkt zvekne...... Laughing Laughing Laughing


Dodje mi da zapevam:

" Ajmo tulum, dajte svima piti
kad se Teo s Bokasom mogao slozitiiiiiii......

Bruji Forum, masa se talasa
Tamo Teo sad zeza Bokasa
Zeza Teo snjime da se slaze
A sta misli on nece da kaze
Ne da nece vec on podjebava
Da Bokaso od muke
Ne moze da spavaaaaaaa....."
plesanje Arrow cugeri
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Amyicha čet svi 19, 2011 9:54 pm

a mislim stvarno bravo za njega, ja bi ga kaznila. ono malo zatvora Very Happy al čisto "malo"
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Stevo Largo pet svi 20, 2011 12:18 pm

pa ti budi peder... bravo
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty20 / 99920 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by bokaso1 pet svi 20, 2011 12:36 pm

Ma nije on pedre samo voli da se kolje pod repic................. Laughing Laughing

A cuo sam da sida moze da se prenese preko WC-a.......... Ako sednes a onaj pre tebe nije ustao........... Laughing Laughing

Ja bi mu prepisao RICINUS kao lek........

Nece se od toga izleciti od Side ali ce shvatiti za cega dupe sluzi............ Laughing Laughing Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Stevo Largo pet svi 20, 2011 12:36 pm

care klanjanje
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty20 / 99920 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by bokaso1 pet svi 20, 2011 12:40 pm

Amyicha je napisao/la:a mislim stvarno bravo za njega, ja bi ga kaznila. ono malo zatvora Very Happy al čisto "malo"

Pa jesi ti pri cistoj svesti Amy.....?

Pa zarazio vise ljudi namerno.............. Pa treba ga nataci na kolac (nek umre u slatkim mukama......). Laughing Laughing Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Ly pet svi 20, 2011 8:36 pm

Odsjeći mu kurac da više nikoga ne zarazi. kavica
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty61 / 99961 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by bokaso1 sub svi 21, 2011 12:54 am

A sta Ly ako je on pasivan derpe, njemu to ne treba, mozes mu odseci...... Laughing Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Amyicha sub svi 21, 2011 10:17 am

bokaso1 je napisao/la:
Amyicha je napisao/la:a mislim stvarno bravo za njega, ja bi ga kaznila. ono malo zatvora Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 91798 al čisto "malo"

Pa jesi ti pri cistoj svesti Amy.....?

Pa zarazio vise ljudi namerno.............. Pa treba ga nataci na kolac (nek umre u slatkim mukama......). Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 589485 Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 589485 Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 589485 Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 589485

pa zato velim pod navodnicima malo.. šta sam mislila puno Very Happy ma kreten treba ga na lomaču
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by bokaso1 sub svi 21, 2011 11:37 am

Uuuuuu jeeeee, Amy, pa ti si gora od Vlada Tepesa........ Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Amyicha sub svi 21, 2011 2:27 pm

ahahahahahahahaha... nisam ja tako dobra ko šta ljudi misle. kad je neko tako kreten ja mogu biti jakoooo lošaaa Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by bokaso1 sub svi 21, 2011 2:38 pm

To isto kazu i satanisti..... Za njh je covek satanina tvorevina jer kad zagrebes po povrsini svakg coveka onda ce brzo naci mnogo losih stvari.......

Inace Amy to je sasvim normalno, nisi ti zla samo si kreativna...... ( Ko da te Ly skolovala....) Laughing Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Ly sub svi 21, 2011 8:33 pm

A bokaso, kad mu ukloniš žlijezde uglavnom si riješio problem. Uglavnom.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty61 / 99961 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by bokaso1 ned svi 22, 2011 1:13 am

Ima nekih kojima zljezde vise ne rade, u pameti oskudevaju a opet prave probleme pod stare dane......... Laughing Laughing Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty120 / 999120 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Ly ned svi 22, 2011 12:23 pm

Prave, ali bar znaš da nikoga ne mogu zaraziti jer su im je uklonjeno oružje.
Ly
Ly
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 24.10.2009
Broj postova : 3469
Reputacija Reputacija : 475
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty61 / 99961 / 999Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio - Page 2 Empty Re: Imao sidu a nije rekao onima koje je ševio

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.