Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HSLS

3 posters

Go down

HSLS Empty HSLS

Postaj by Neu sub sij 16, 2010 2:18 pm

Što mislite o ovoj stranci?

HSLS ruši Vladu ako ne 'skreše' proračun?

'Vlada mora smanjiti proračun za 20 milijardi kuna. U suprotnom su potrebni izbori, nakon kojih će nova vlast to napraviti u prvim godinama mandata', poručio je predsjednik HSLS-a Darinko Kosor.

HSLS je nezadovoljan gospodarskom politikom Vlade. Jasno je to dao do znanja prvi čovjek te stranke Darinko Kosor.

Šef HSLS-a naglašava kako je gospodarstvo u teškom stanju te da nužne reforme treba provesti netko drugi ukoliko to sadašnja Vlada nije spremna učiniti.

"Proračun ne može biti 120 milijardi kuna, idealno bi bilo stotinu. Država mora biti manja i učinkovitija, mora ukinuti povlastice, pa na prihodnoj strani neće trebati krizni porez. Tako će se povećati potrošnja i ponovno će biti novca u proračunu," kazao je Kosor u intervjuu za Lider.

Najavio je da će kao koalicijski partner dati svoje prijedloge i gospodarske smjernice potkraj siječnja, kad će prezentirati imena poznatih gospodarstvenika koji će biti dio nove HSLS-ove ekonomske ekipe.

Kosor se u intervjuu osvrnuo i na osnivanje interventnog fonda navodeći kako bi poslovne banke trebale preuzeti osnutak konzorcija koji bi odlučivao o dodjeli novca državnog interventnog fonda za spas gospodarstva, a ne da o dodjeli odlučuje država. Time bi se, smatra, spriječilo političko arbitriranje.

Izvor:net.hr

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
HSLS Empty999 / 999999 / 999HSLS Empty

[Vrh] Go down

HSLS Empty Re: HSLS

Postaj by scorpio57 sub sij 16, 2010 3:39 pm

Jaca za sada dobro radi svoj posao,mislim da su oni obitelj štali bratić-sestična HSLS je marginalna stranka koja se uvijek šlepa uz jače tako da ne bi rekao da oni mogu nešta učiniti pogotovo inicirati izbore...samo nam još taj trošak treba
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 63
Započeo/la tema :
HSLS Empty65 / 99965 / 999HSLS Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Hell sub sij 16, 2010 6:22 pm

Hsls se je preporodio, otkad imaju novog predsjednika...postaju aktivniji
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
HSLS Empty497 / 999497 / 999HSLS Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Hell uto sij 26, 2010 9:00 pm

nešto se Kosor prijeti Kosorici, da bu izašli iz koalicije
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
HSLS Empty497 / 999497 / 999HSLS Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]