Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

+48
damfisk
Mihovil
Teo
Žužika
nikolina
blazee
Tava Karabatić
vili
Petra Sanader
JShepard
evitaa
slavonka
Noidan Kirot
zagorac
rider331
rihanna
John Kimble
Lenica
bokaso1
Prop
zbracun
sunce
pustinja
Hunnerkongen
m
Narco
Stevo Largo
Dawor
Turrican
Baka Slavica
Ive
diabolik.
scorpio57
AryMan
Porotnica
Dorian Gray
Layla
shakti
Dr.Kiyu
tanuki
zrinčica
Love
blu-blu
Amyicha
FALKON 2
Mr.Cooly
Mass
eva kant
52 posters

Stranica 11 / 21. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by Neu čet sij 20, 2011 2:48 pm

^hahahhahahhah, vidiš za 20 godina, markovu malu odgajaju 2 geja.hahahhaha.

šalim se marko. ne daj bože da se tebi nešto dogodi ili da tvoju malu odgajaju 2 geja.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by m pet sij 21, 2011 6:49 am

Neu je napisao/la:^hahahhahahhah, vidiš za 20 godina, markovu malu odgajaju 2 geja.hahahhaha.

šalim se marko. ne daj bože da se tebi nešto dogodi ili da tvoju malu odgajaju 2 geja.

ako mi se i što dogodi za 20 godina , nekako se nadam da če do tada moja malena biti več izgrađena ličnost .........
problem je sa malenom djecom .......
a ne sa klipanima od 20 godina .........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty14 / 99914 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by Hunnerkongen pet sij 21, 2011 12:58 pm

marko je napisao/la:
Hunnerkongen je napisao/la:Nek se žene, al nebih da djecu posvajaju. Sad zamisli da se vratiš kući i da vidiš kako tata prči ''mamu''.

isto tako bi bilo kad bi djete došlo doma i vidjelo hetero par koji se guzi , ono tour de stan ili kuča .............
kaj misliš da ne bi imao neka u najmanju ruku pitanja ..............
kaj to delaju .................

mada je nekima na forumu tako što prihvatljivo ......
tour de kuča ili stan dok su djeca u blizini ...........
jel kao to je prirodno , nikada nisam shvatio tu rečenicu .....
dosta toga je prirodno pa ne delamo bio gdje i u bilo kojem trenutku .......

No dobro, sad smo se uhvatili ovoga ko pijani plota. Da malo objasnim, nekako je prirodnije ipak ako slučajno uhvate mamu i tatu nego tatu i tatu, ak su još mali, al kad porastu pa kad shvate....to je onda.

Al sve u svemu smatram da bi odgoj dvaju muškaraca djelovao negativno na djetetov razvoj. Jer kao što je već netko naveo, mala djeca upijaju ko spužve. Dakle ako se dvoje očeva drže za rukice, daju si puse u usta, bojim se da bi tak djete moglo prenositi u društvu, jer će to smatrati normalno pa će nesvjesno pokuštati dati prijatelju poljuvac u usta ili ga grliti. (govorim sad što bi bilo da bi bilo)

+ naravno, reakcija društva koje je konzervativno. Mislim da će manje negativno reagirati ako dijete odgajaju dvije lezbijke nego dva homosexualca. Mada, npr. ostaneš bez oca pa te odgoje majka, baka i sestra. Problem je u tome da bi istospolni partneri trebali, barem pred djecom ne iskazivati ljubav jedno prema drugome i takve stvari.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty39 / 99939 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by Neu čet vel 02, 2012 8:00 am

Ne znam, i ovako ima homića, njihovi brakovi ne bi ništa promijenili...
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by tanuki čet vel 02, 2012 8:21 am

kao prvo , brak je ugovor između dvoje ljudi, a institucionaliziran pod terminologijom brak!
dvoje ljudi mogu zajedno živjeti i urediti svoje odnose ugovorom, pa je to istovjetno braku, pa ne kužim halabuku homića oko zahtjeva za institulizacijom takvih brakova!.
pitanje posvajanja djece nije ;
dali homoseksualci mogu posvojiti dijete, već dali to može ućiniti pojedinac!
ako je odgovor da onda otpada pitanje seksualne orjentacije posvojitelja!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty700 / 999700 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by Neu pet lip 08, 2012 1:54 pm

Bude legalizirano kod nas, bilo je u novinama. Što mislite hoće se puno gejeva oženit?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by zbracun pet lip 08, 2012 3:10 pm

Taj nerazuman apsurd će napravit velikih sranja. Upravo kak je Tanuki napisao, svatko može napisat bilo kakav ugovor i njega se držat, ali homoseksualnim parovima dati bračni status je totalno van svake pameti. To mogu podržavat samo apsolutni kreteni kojima je stalo da se bračni status omalovaži i uništi do kraja.
Uvođenje takvog zakona je za mene ravno izdaji čovječanstva i još nije izmišljena tako okrutna kazna u cijeloj povijesti koju su zaslužili odgovorni za to. I turski sistemi su preblagi.
Naravno, tu mogućnost će iskoristit mnogi. Samo da mi je vidjet posvojeno dijete kad govori svojima u školi kak je danas doručak pripremala mama Štef, a tata Jura je pral suđe. A da znate, videl sam kak mama Štef guzi tatu Juru. Sigurno bum dobil sestru kad mama Štef guzi tatu Juru. A pošto sam ja sin, onda je sigurno tata Jura guzil mamu Štefa, pa sam se ja rodil kiša .
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty3 / 9993 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by Neu sub lip 09, 2012 4:03 pm

Ne znam što bi rekla na ovu temu.

Nikako nije primjerneo da dijete ima dvije mame ili pak dva tate, no bolje je da ima dvije osobe koje se za njega brinu nego li dvije osobe od kojih jedna zslostavlja i maltretira svoju obitelj.


Možda bi se dvije mame ili dva tate super brinuli za dijete ali nije primjerneo da dijete odrasta u takvoj zajednici, samim time što zna da mu to nisu biološki roditelji + mogućnost izrugivanja u školi + mogućnost da i on postane homo jer je odrastao u takvoj sredini pa može kao mal pipkati druge dečke/cure + nije primjereno, iako sam to već napisala ponavljam.

Možda da se oni lezbijaju i gejijaju kod kuće sami bez djece ali za djecu ipak nisam da imaju.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by Hell sub lip 09, 2012 4:13 pm

treba uvest građanski registar i ukinuti trad. brakove i dopustiti svima (osim onih koji krše zakon) da ga sklapaju.
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty497 / 999497 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by sunce sub lip 09, 2012 4:15 pm

NE!
sunce
sunce
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 02.01.2012
Broj postova : 1916
Reputacija Reputacija : 127
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by evitaa čet kol 23, 2012 12:31 pm

Brak homoseksualcima treba dozvoliti. Neka ljudi imaju bracnu stecevinu, mogucnost nasljeđivanja.Da li bi trebali imati pravo na posvajanje , moje je
misljenje da ne!
Kod takvog odgovora se najcesce povlaci pitanjeimaju li sva
nezbrinuta djeca pravo na svoj dom, ljubav, paznju i sigurnost?
Odgovor je da.
Ima dovoljno heteroseksualnih parova koji zele posvojiti, ali radi nasih "glupih"zakona im je to otezano. Da se zakon promijeni, bilo bi puno manje djece u domovima.

evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by damfisk čet kol 23, 2012 2:19 pm

zbracun je napisao/la:Taj nerazuman apsurd će napravit velikih sranja. Upravo kak je Tanuki napisao, svatko može napisat bilo kakav ugovor i njega se držat, ali homoseksualnim parovima dati bračni status je totalno van svake pameti. To mogu podržavat samo apsolutni kreteni kojima je stalo da se bračni status omalovaži i uništi do kraja.
Uvođenje takvog zakona je za mene ravno izdaji čovječanstva i još nije izmišljena tako okrutna kazna u cijeloj povijesti koju su zaslužili odgovorni za to. I turski sistemi su preblagi.


Slobodno mogu reć da je na cijelom forumu jako teško pronać izjavu koja bi bila makar i približno glupa, zadrta, šovinistička, besmislena i zaostala poput ove.


zbracun je napisao/la:
Naravno, tu mogućnost će iskoristit mnogi. Samo da mi je vidjet posvojeno dijete kad govori svojima u školi kak je danas doručak pripremala mama Štef, a tata Jura je pral suđe. A da znate, videl sam kak mama Štef guzi tatu Juru. Sigurno bum dobil sestru kad mama Štef guzi tatu Juru. A pošto sam ja sin, onda je sigurno tata Jura guzil mamu Štefa, pa sam se ja rodil kiša .


Znači, problem je u činjenici da četverogodišnje dijete ne shvaća vezu između spolnog čina dvoje ljudi i rađanja djece?

OK. Sasvim logično. Biološki proces začeća i rođenja je nešto šta dječji um ipak ne može shvatit.

A misliš li ti da četverogodišnje dijete shvaća povezanost između spolnog čina žene i muškarca i rođenja?

Jer, naveo si kako bi dijete u vrtiću (dakle, dobi 3, 4 ili 5 godina) ne shvaća kako to jedan muškarac spolno opći s drugim, pa dođe dijete.

A misliš li da bi to isto dijete u vrtiću shvatilo kako to da jedan muškarac spolno opći s jednom ženom, pa dođe dijete?


Misliš li da djeca u dobi od 4 ili 5 godina uopće shvaćaju pojam seksa, i razlike između heteroseksualnog i homoseksualnog spolnog odnosa?




Hell je napisao/la:treba uvest građanski registar i ukinuti trad. brakove i dopustiti svima (osim onih koji krše zakon) da ga sklapaju.

A zašto misliš da takvo stanje nije i sada?

Osim činjenice da nije moguće registrirati istospolni brak, sve ostalo šta si ti naveo postoji i danas.





I na koncu...


Smatram kako valja dozvoliti homoseksualnim parovima da svoju životnu zajednicu pravno izjednače sa brakom. Kako će se ta homoseksualna životna zajednica zvati je manje bitno. Može bit brak, registrirano partnerstvo, suživot, kohabitacija, analno-stambena zadruga, sasvim nebitno...

Bitno je da ona međusobna prava i obveze koje imaju muž i žena dobiju muž i muž, odnosno žena i žena.


Pravo na posvajanje djece? Užasno osjetljivo... užasno osjetljivo... Tu ne znam šta bi rekao...


Možda da se propisima preciznije definira nekakva lista kriterija za posvajanje, pa da se prethodno iscrpe ama baš sve mogućnosti i onda kad se nedvojbeno utvrdi kako neko dijete baš nitko, nitko, nitko ne želi posvojit da se onda dopusti posvajanje homoseksualnom paru...

Ne znam... neznam
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by Hell pet kol 24, 2012 9:04 am

..hm... ja sam mali skeptik oko posvajanja, ne zato što roditelji nebi mogli pružiti ljubav i stabilnost, nego kako bi društvo reagiralo na to dijete, te bi li imalo traume...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty497 / 999497 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by Teo pon sij 21, 2013 6:14 pm

'Social Science Research', najprestižniji časopis ove vrste, objavio je dvije studije o djeci koja su odgajana u istospolnim zajednicama, a rezultati su iznenadili mnoge.
Dobiveni rezultati istraživanja provedenog u SAD-u, u lipnju prošle godine, promijenili su pogled na saznanja u tom području. Naime, ranija istraživanja pokazala su da nema razlike u razvoju ili emocionalnom i psihološkom stanju djeteta koje su odgojili heteroseksualni ili homoseksualni roditelji. Novo istraživanje dalo je drugačije rezultate.
Kako je objasnio predsjednik talijanskog Društva pedijatara, Francesco Paravati, problemi s 'novim obiteljima' su nedavni fenomen pa su tako sva istraživanja na tom području preliminarna, često provođena na malim grupama i tijekom kraćeg vremenskog razdoblja.
Regnerusovo istraživanje provedeno na većem uzorku
Jednu od novih studija proveo je sociolog Mark Regnerus sa sveučilišta u Teksasu. U njegovoj studiji korištena je metodologija koja je bila inovativna i na kvantitativnoj i kvalitativnoj razini. Regnerusova studija provodila se na većem uzorku na nacionalnoj razini (3.000 osoba), i najvažnije, obuhvatila je i izjave djece, danas odraslih osoba, koju su odgojili homoseksualni parovi.
Prema rezultatima istraživanja, koji su podigli veliku prašinu, 12 posto djece odgajane u istospolnoj zajednici razmišljalo je o samoubojstvu (taj postotak kod djece iz heteroseksualnih zajednica iznosi 5 posto), skloniji su nevjeri (40 prema 13 posto), češće su među nezaposlenima (28 prema 8 posto) i vjerojatnije je da će takva djeca posjećivati psihoterapeuta (19 prema 8 posto). Također, prema ovom istraživanju, djeca iz istospolnih zajednica češće su pod nadzorom socijalne službe, za razliku od djece iz heterosekslualnih zajednica.
Kod djece iz gay zajednice je vjerojatnije da će se zaraziti nekom spolnom bolešću, prema podacima ovog istraživanja, radi se o 40 posto slučajeva (taj postotak kod djece koju su odgojili heteroseksualci iznosi 8 posto) i općenito su manje zdravi, siromašniji te skloniji pušenju i kaznenim djelima.
Sveučilište provelo istragu: Studija je legitimno djelo
Autor ovog istraživanja tvrdi da je tih nekoliko do sada objavljenih studija, koje podupiru teoriju da nema razlike u odgoju djece s obzirom na razliku u spolu njihovih roditelja, temeljeno na podacima koji nisu slučajni, reprezentativni te su provođene na malim grupama koje ne omogućuju generalizaciju.
LGBT pokret u SAD-u pokrenuo je veliku kampanju protiv Regnerusove teorije koja je često graničila s vrijeđanjem. Podnašale su se i žalbe sveučilištu u Teksasu u kojima se tražila Regnerusova ostavka. Zbog svega toga provedena je interna istraga kako bi se utvrdila znanstvena preciznost studije.
Nakon istrage na stranici sveučilišta objavljena je sljedeća izjava:
'Sveučilište u Teksasu u Austinu je utvrdilo da nije pokrenuta službena istraga svezi navoda o znanstvenoj prevari koja je podnesena protiv profesora Marka Regnerusa, a koja se odnosi na njegov članak u lipnju ove godine u časopisu 'Social Science Research'. Prema sveučilištu, 'nema dovoljno dokaza za pokretanje istrage' te se time smatra ovaj slučaj zatvorenim od strane ove institucije. 'Interna istraga stoga ovu studiju priznaje kao legitimno djelo i smatra ga istraživačkim metodološkim protokolom.'
Sveučilište u Teksasu nalazi se među 100 najprestižnijih svjetskih sveučilišta - nalazi se na 67. mjestu. Regnerusovo istraživanje objavio je i The New York Times, koji je poznat po tome da nije sklon tradicionalističkim pogledima. The New York Times je izvijestio da je istraživanje provedeno rigorozno.
Istraživanje je provjerilo i potvrdilo 18 znanstvenika i sveučilišnih profesora koji su svoju izjavu o tome objavili na stranici sveučilišta Baylor, a pouzdanost ovih rezultata su poduprli i brojni psiholozi i psihijatri.

izvor dnevnik.hr
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by pustinja uto sij 22, 2013 5:23 am

Slažem se sa Teom, nek se žene i druže ali im djecu ne treba dati
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by Neu ned vel 10, 2013 8:54 am

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 48346310
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty999 / 999999 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by Prop ned vel 10, 2013 1:55 pm

Trebaju i trebaju.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty108 / 999108 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by zbracun ned vel 10, 2013 4:03 pm

Nikako i nikako.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty3 / 9993 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by damfisk ned vel 10, 2013 6:18 pm

Zašto?

Samo, pokušaj ovog puta napisat nešto iz čega ne izvire šovinizam.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by zbracun ned vel 10, 2013 9:29 pm

Kratko i jasno. Brak je institucija između muškarca i žene, a ovo bi do kraja degradiralo značenje toga. Nebuloze oko nekakvih bračnih prava koje nemaju homoseksualni partneri je kretenizam bez premca. Postoje ugovori kojima se to može regulirati, pa neka ta prava ostvaruju na taj način.
Djeca? Zar nije dosta izjava čovjeka koji je odrastao u takvoj vezi? To je ostavilo trajne i teške posljedice na njega.
A za mene i mnoge je to sve neprirodno, šta nema veze sa šovinizmom. Na taj način mogu samo homoseksualci braniti svoja neprirodna "prava".
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 69
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty3 / 9993 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by damfisk ned vel 10, 2013 9:36 pm

Kao može bit neprirodno nešto šta postoji u prirodi?

Nadalje... ugovor je privatni pravni posao između dvije osobe, a brak je javnopravna institucija koju priznaje i definira država.

Razlika između te dvije stvari je ogromna.

Samo jedan primjer (a ima ih bezbroj) - ugovorom se ne može određivati nečiji zakonski nasljednik, dok sklapanjem braka bračni drug postaje zakonski nasljednik.

Drugim riječima, bez uvođenja istospolnih brakova nemoguće je istospolnom partneru da zakonski naslijedi svog partnera.

O svemu tome sam već pisao, ali ti je to, čini se, promaklo. Baš kao šta ti je promakla moja molba da se suzdržiš od šovinizma.


Zadnja promjena: damfisk; ned vel 10, 2013 9:37 pm; ukupno mijenjano 1 put.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by Prop ned vel 10, 2013 9:37 pm

Djeca? Zar nije dosta izjava čovjeka koji je odrastao u takvoj vezi? To je ostavilo trajne i teške posljedice na njega.

Što ćemo s izjavama milijuna djece koji su odrasli s ludim mamama i ludim očevima u ludim familijama?
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty108 / 999108 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by bokaso1 ned vel 24, 2013 10:27 pm

Ja mislim da bi im brakove trebalo dozvoliti jer to je njihov Izbor.... ja sam protiv Parada kao javnih manifestacija i protiv usvajanja dece......

Ja homoseksualizam smatram kao psihicki poremecaj ali nemam predrasuda prema tim ljudima.....

Ova javna diskusija
vidim mnogim ovde prija...
vidim neke forumase
da im ova tema pase
Ovde svasta nama tvrdi
zato muske ovde grdi
Zbog toga ga dusa boli
ali musko dupe voli
Preko bi ga zvali Gej
i njemu je to Okej
Ali ovde nece bruku
Zovu Peder i jos tuku.....

By B Laughing
bokaso1
bokaso1
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 09.04.2010
Broj postova : 8239
Reputacija Reputacija : 663
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty120 / 999120 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by Lenica pon vel 25, 2013 10:49 am

evitaa je napisao/la:Brak homoseksualcima treba dozvoliti. Neka ljudi imaju bracnu stecevinu, mogucnost nasljeđivanja.Da li bi trebali imati pravo na posvajanje , moje je
misljenje da ne!
Kod takvog odgovora se najcesce povlaci pitanjeimaju li sva
nezbrinuta djeca pravo na svoj dom, ljubav, paznju i sigurnost?
Odgovor je da.
Ima dovoljno heteroseksualnih parova koji zele posvojiti, ali radi nasih "glupih"zakona im je to otezano. Da se zakon promijeni, bilo bi puno manje djece u domovima.


mene nitko ne pozdrzava kad se bilo sumnjalo da sam homo, sad najednom su homoseksualci in

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty0 / 9990 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by Hell pon vel 25, 2013 11:31 am

da i ja sam za brakove, jer bih i osobno htio imati s svojim partnerom..
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty497 / 999497 / 999Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty

[Vrh] Go down

Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?  - Page 11 Empty Re: Trebaju li se legalizirati homoseksualni brakovi?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 21. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.