Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Majke koje doje bebu na javnim mjestima

+33
Mass
Mahidevran 97
lilly2004
Hunnerkongen
nikolina
Teo
AryMan
sunce
Ira
pustinja
Stevo Largo
Sunrise25
blue dolphin
m
Iron Man
THUNDER_DINIX
diabolik.
walter
Sasuke
Skiper1
TheMe
tanuki
Ive
evitaa
Prop
Angie
Hell
Love
ana
Neukrotivi pastuh
eva kant
Amyicha
Neu
37 posters

Stranica 2 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Neukrotivi pastuh uto lis 27, 2009 2:20 pm

I dalje se ne slažem i držim se svojih riječi. Uvjerite me kako je lijepo vidjeti majke na svakom kantunu kako vade sisu i doje dicu.
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty72 / 99972 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by ana uto lis 27, 2009 2:24 pm

[quote="eva kant"]
ana je napisao/la:mislim šta je to sjedi kod kuće i doji,i istina ne vidi se sisa dok doji al dok je izvadi vidi se i meni je nalagodno kao ženskoj, a kamoli kakvom muškarcu koji mora to gledati.
3 - 6 mjeseci da bude kući zato jer doji? znači, ne smije se djetetom prošetati do banke, pošte, otići u kupovinu ili u šetnju parkom samo zato jer doji?
beba kad je gladna ne bira ni mjesto, ni vrijeme, a kod dojenih beba nikad ne znaš kad će opet biti gladna, kao kod beba koje su hranjene adaptiranim mlijekom.

to što je vama neugodno, samo je znak da grudi povezujete sa seksom, a ne hranom. ona je kod dojenja izvor hrane i to je nešto najprirodnije, pa me čudi kako to nekome može biti odvratno

Rekoh ne sviđa mi se,preteška rječ je odvratno,ne mislim da sjedi nek se izdoji kod kuće i nek ga doji,svašta pa tako sam i ja radila zašto bi njih morala gledati.
ana
ana
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 29.09.2009
Broj postova : 147
Reputacija Reputacija : 3
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Hell uto lis 27, 2009 2:26 pm

Nemam niš protiv toga, i ne gledam u dojku majke koja doji, jer mislim da to nije pristojno.
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by eva kant uto lis 27, 2009 2:26 pm

Neukrotivi pastuh je napisao/la:I dalje se ne slažem i držim se svojih riječi. Uvjerite me kako je lijepo vidjeti majke na svakom kantunu kako vade sisu i doje dicu.
ovdje uopće nije bitno jel to nekome lijepo ili nije, ali tvrditi da je to nepristojno, odbojno i odvratno, i još da to treba zakonom zabraniti, je zatucano razmišljanje.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by eva kant uto lis 27, 2009 2:28 pm

ana je napisao/la:

Rekoh ne sviđa mi se,preteška rječ je odvratno,ne mislim da sjedi nek se izdoji kod kuće i nek ga doji,svašta pa tako sam i ja radila zašto bi njih morala gledati.
pa ne moraš ih gledati, okreni glavu ako ti je to problem.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Angie uto lis 27, 2009 2:39 pm

eva kant je napisao/la:žene koje doje dijete na javnom mjestu, ne izbace sisu na izvolte, nego to obično rade tako da se ništa i ne vidi osim bebine glave. meni u tom činu nema ništa primitivnog i volim vidjeti da majke doje svoju djecu.
naravno da to ne volim vidjeti u kafiću, ali ne zbog sise, već zbog toga što smatram da to nije mjesto za bebe. no na nekoj klupici u parku ili sl. uopće mi nije odbojno.

meni čak to lijepo izgleda na klupici kad žena doji bebu...
al sad baš u kafiću.....to je i meni pomalo glupo.......
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Prop uto lis 27, 2009 2:43 pm

Neukrotiva je napisao/la:Oduvijek mi je ovo bilo primitivno. I oduvijek nisam shvačala te žene koje to rade. Za mene je to debilono. Da žena na sred kafića/ulice izvadi sisu i da beba sisa,mislim kao da ne može otići negdje dalje.

Slažem se, što ima veze da dite počne plakati i da je glasno, vodi ga doma i doji, ako ti je kuća daleko, idi u one lipe, čiste zahode nekih kafića i doji tamo, ako ni to nemreš, sakrij se iza kontenjera, u autu, što ti ga ja znam, samo nemoj javno...


Dakako, dopušteno je hodati gradom u super dekolteima, di vam se vidi sve osim bradavice, to je sasvam kulturno.... kao
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Hell uto lis 27, 2009 2:44 pm

..meni je prirodno da žena doji vani, tako i djete ući biti vani....nevidim ništa kontroverzno, a kada žena ide u minici, i dekoltejima je bolje? Dignuta obrva ...nemoral...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by eva kant uto lis 27, 2009 2:49 pm

prop_ovednik je napisao/la:
Neukrotiva je napisao/la:Oduvijek mi je ovo bilo primitivno. I oduvijek nisam shvačala te žene koje to rade. Za mene je to debilono. Da žena na sred kafića/ulice izvadi sisu i da beba sisa,mislim kao da ne može otići negdje dalje.

Slažem se, što ima veze da dite počne plakati i da je glasno, vodi ga doma i doji, ako ti je kuća daleko, idi u one lipe, čiste zahode nekih kafića i doji tamo, ako ni to nemreš, sakrij se iza kontenjera, u autu, što ti ga ja znam, samo nemoj javno...


Dakako, dopušteno je hodati gradom u super dekolteima, di vam se vidi sve osim bradavice, to je sasvam kulturno.... kao
Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by evitaa uto lis 27, 2009 3:01 pm

Dojiti djete vani je sasvim normalno i ne vidim tu ništa što bi trebalo biti upitno.Majčina dojka služi da bi djete dobilo svjež,topli obrok ,što je i nazjdraviji naćin prehrane beba a ne gledati kroz seksualnost.Baš kako je Angie napisala , i meni je to zaista prekrasan prizor.Sjećam se da sam vidjela ljetos u zoo jednu crnkinju kako hrani na klupici svoju bebicu, i što reći nego ..predivan prizor. rose
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Neukrotivi pastuh uto lis 27, 2009 3:02 pm

Evo ti Eva još jedan rep +

Barem se dobro posvađali oko dojenja Laughing
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty72 / 99972 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by eva kant uto lis 27, 2009 3:18 pm

ja se s tobom nisam svađala. ti si mene napao zbog moje konstatacije o zapadu.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Gost uto lis 27, 2009 3:22 pm

Angie je napisao/la:
eva kant je napisao/la:žene koje doje dijete na javnom mjestu, ne izbace sisu na izvolte, nego to obično rade tako da se ništa i ne vidi osim bebine glave. meni u tom činu nema ništa primitivnog i volim vidjeti da majke doje svoju djecu.
naravno da to ne volim vidjeti u kafiću, ali ne zbog sise, već zbog toga što smatram da to nije mjesto za bebe. no na nekoj klupici u parku ili sl. uopće mi nije odbojno.

meni čak to lijepo izgleda na klupici kad žena doji bebu...
al sad baš u kafiću.....to je i meni pomalo glupo.......

možda beba voli malo hmelja u mlijeku. Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by ana uto lis 27, 2009 3:59 pm

eva kant je napisao/la:
ana je napisao/la:

Rekoh ne sviđa mi se,preteška rječ je odvratno,ne mislim da sjedi nek se izdoji kod kuće i nek ga doji,svašta pa tako sam i ja radila zašto bi njih morala gledati.
pa ne moraš ih gledati, okreni glavu ako ti je to problem.

Hvala na savjetu bbbb
ana
ana
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 29.09.2009
Broj postova : 147
Reputacija Reputacija : 3
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Ive uto lis 27, 2009 4:07 pm

eva kant je napisao/la:žene koje doje dijete na javnom mjestu, ne izbace sisu na izvolte, nego to obično rade tako da se ništa i ne vidi osim bebine glave. meni u tom činu nema ništa primitivnog i volim vidjeti da majke doje svoju djecu.
naravno da to ne volim vidjeti u kafiću, ali ne zbog sise, već zbog toga što smatram da to nije mjesto za bebe. no na nekoj klupici u parku ili sl. uopće mi nije odbojno.


Upravo tako gore
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty111 / 999111 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Neu uto lis 27, 2009 5:05 pm

A što žena uopće i radi sa malom bebom koja još sisa u kafiću? Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 178798
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Neukrotivi pastuh uto lis 27, 2009 5:08 pm

eva kant je napisao/la:ja se s tobom nisam svađala. ti si mene napao zbog moje konstatacije o zapadu.

nisi ti mene al sam ja tebe bbbb Pa si mislila da te netko napada?

....Uči dite kako se treba ponašati u kafiću i pretvorit ga u poslovni klub Laughing
Neukrotivi pastuh
Neukrotivi pastuh
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 7641
Reputacija Reputacija : 281
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty72 / 99972 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Prop uto lis 27, 2009 6:40 pm

Neukrotiva je napisao/la:A što žena uopće i radi sa malom bebom koja još sisa u kafiću? Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 178798

Najbolje da ne izlaze iz sobe do ditetove pete... kao
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by eva kant uto lis 27, 2009 6:45 pm

Neukrotiva je napisao/la:A što žena uopće i radi sa malom bebom koja još sisa u kafiću? Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 178798
možda traži posao. Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Love sri lis 28, 2009 4:30 pm

prop_ovednik je napisao/la:
Neukrotiva je napisao/la:A što žena uopće i radi sa malom bebom koja još sisa u kafiću? Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 178798

Najbolje da ne izlaze iz sobe do ditetove pete... kao

Baš,šta majke nesmiju imat život izvan 4 zida kad rode?!
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty672 / 999672 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by eva kant sri lis 28, 2009 4:36 pm

mislim da na to neu nije ciljala, nego na boravak male bebe u kafiću. što je stvarno i diskutabilno. ne opravdavam takve stvari, ali možda je žena pobjegla u kafić, jer nije drugdje našla mjesto za podojiti bebu.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by tanuki sri lis 28, 2009 4:39 pm

Pa ova tema je primjer koliko smo opterećeni!
pa slike bogorodice prikazuju taj čin koji bi trebao biti lišen svake seksualnosti!
ali ne gola sisa je gola sisa, bez obzira u kojoj funkciji!
sam čin hranjenja djeteta na javnom mjestu postaje uvredljiv za javnost-
kao da se javno vrši nužda!
a recimo potpuno je prihvatljivo da majka svoje djete hrani " bebimiksom"
mada je potpuno zdrava dojilja!
to ja zovem izopačenošću društva!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Neu sri lis 28, 2009 5:09 pm

bogorodica sigurno nije na sred kafića vadila sisu i dojila
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Love sri lis 28, 2009 5:09 pm

u to vrijeme nije nit bilo kafana Laughing
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty672 / 999672 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Neu sri lis 28, 2009 5:10 pm

pa šta mala beba radi u kafani? ovo je preloše zaista,ajd ok ako je u slastičarnoj ili tako ali u zapušenoj kafani,omg

jebo te dobro da ne idu sa bebom u disko naveće XD kes
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Majke koje doje bebu na javnim mjestima - Page 2 Empty Re: Majke koje doje bebu na javnim mjestima

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.