Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentari na slike vaših kompova

+18
Amyicha
tanuki
TheMe
Turrican
GUSTI
mala_lutkica
eva kant
BAGIRA
THUNDER_DINIX
FALKON 2
goc
Mr.Cooly
Sinister
fosforica
Prop
Love
wjewerica
Neu
22 posters

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty Re: Komentari na slike vaših kompova

Postaj by Gost sub stu 13, 2010 11:18 am

U kojoj trgovini bi kupovao?
Kolike su ti temperature po ljeti sa onim hladnjakom na procesoru?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty Re: Komentari na slike vaših kompova

Postaj by Gost sub stu 13, 2010 12:00 pm

Pa sta ja znam. Ovako općenito da znam koliko se kreće cijena i za kojeg LCD.Da je donekle dobar. Da znam da nebi kupovao u mraku i da nebi me zajebao trgovac.
Hmm. Po ljeti me zafrkavala matična ploča. Pa mi se stalno gasio komp. Pregrijavao se.
Po speedfanu mi je pokazivala temperatura procesora 25 stupnjeva. A sada sa novom maticnom pločom pokazuje mi 15 stupnjeva sw7
Ako je core ( procesor ).
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty Re: Komentari na slike vaših kompova

Postaj by Gost sub stu 13, 2010 12:14 pm

Pa imaš ih već za 1000 kn kao
Bitno ti je da nije manje od 20 inča, što više to bolje, i da se može spojiti preko DVI konektora. Slika ti bude bolja nego preko VGA kao
Al to kad budeš kupovao onda treba vidjeti di ima povoljnih i kvalitetnih kavica
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty Re: Komentari na slike vaših kompova

Postaj by Gost ned stu 14, 2010 8:55 am

zrine89 je napisao/la:
Koji bi mi LCD preporučio za jeftine novce ?

ja bi preporučio ovaj http://www.prodaja-ponuda.com/monitor-asus-vw193d-b/608578/monitori/

imam takvog, za tjedan dana mu je tri godine, toliko mu i garancija traje

i nemam nikakvih problema, slika odlična, jedini je problem što je

po iveku premali Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty Re: Komentari na slike vaših kompova

Postaj by Turrican pet srp 08, 2011 7:29 pm

Jeli balegar, kakvo to napajanje imaš? Liči na Corsair ali nekako mi se čini da možda i nije... neznam
I kakva ti je ono kartica (u običnom PCI) iznad TV kartice?

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty55 / 99955 / 999Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty Re: Komentari na slike vaših kompova

Postaj by Balegar pet srp 08, 2011 7:49 pm

Turrican je napisao/la:Jeli balegar, kakvo to napajanje imaš? Liči na Corsair ali nekako mi se čini da možda i nije... neznam
I kakva ti je ono kartica (u običnom PCI) iznad TV kartice?

Napajanje je TAGAN 450 ili 500W koliko se sjećam, a kartica je Raid Controler (VIA VT6421) koja mi služi da ubodem tu i tamo neki hard koji nema pripadajuće kučište, te s njom se igram kada je potrebno uvalit Firmware u Xbox360 ludnica
Balegar
Balegar
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 08.07.2011
Broj postova : 58
Reputacija Reputacija : 6
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty Re: Komentari na slike vaših kompova

Postaj by Neu pet srp 08, 2011 7:56 pm

Dobar PC Belegar
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty999 / 999999 / 999Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty Re: Komentari na slike vaših kompova

Postaj by Balegar pet srp 08, 2011 8:08 pm

Neu je napisao/la:Dobar PC Belegar

Pa više nije tako dobar, sad je solidan...., ipak ima koju godinu!

http://www.crofriends.com/t7089p70-isplati-li-se-davati-puno-para-za-nove-nabrijane-masine#716022
Balegar
Balegar
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 08.07.2011
Broj postova : 58
Reputacija Reputacija : 6
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty Re: Komentari na slike vaših kompova

Postaj by Neu pet srp 08, 2011 8:09 pm

U svakom slučaju, bolji od mog, ne? Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty999 / 999999 / 999Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty Re: Komentari na slike vaših kompova

Postaj by Balegar pet srp 08, 2011 8:19 pm

Neu je napisao/la:U svakom slučaju, bolji od mog, ne? Very Happy

Vidim samo kutiju, i mogu priznat da imam zericu ljepšu od tebe, a sad što se kod tebe krije u unutrašnjosti? neznam
Balegar
Balegar
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 08.07.2011
Broj postova : 58
Reputacija Reputacija : 6
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty Re: Komentari na slike vaših kompova

Postaj by Neu pet srp 08, 2011 8:22 pm

Zaviri u sljedeće teme, dolje su ti linkovi.

Konfiguracija

Periferija

Sudjeluj u PC natjecanju

Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty999 / 999999 / 999Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty Re: Komentari na slike vaših kompova

Postaj by Balegar pet srp 08, 2011 8:59 pm

Koliko vidim i tvoj ima koju godinu zar ne? Sve u svemu, imam friško instaliran sustav, i još nisam posložio sve potrebne programe pa trenutno neću sudjelovat u temama, ali ću ti reči da imaš bolji proc od mene, za matičnu nisam siguran, a u ostalom te malo šišam...

Sve u svemu, na mom i tvom piše... kad narastem bit ću ... ..
Laughing
Balegar
Balegar
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 08.07.2011
Broj postova : 58
Reputacija Reputacija : 6
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty Re: Komentari na slike vaših kompova

Postaj by evitaa čet kol 23, 2012 5:09 pm

Zrine , rep +

Balegar , takoder , ali mogao si malo bolje podvuc cetkicu. Very Happy
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Komentari na slike vaših kompova - Page 7 Empty Re: Komentari na slike vaših kompova

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.