Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako da ste se odlucili svirati bas taj instrument koji sada svirate?

3 posters

Go down

Kako da ste se odlucili svirati bas taj instrument koji sada svirate? Empty Kako da ste se odlucili svirati bas taj instrument koji sada svirate?

Postaj by Sasuke pet lis 23, 2009 9:39 pm

Evo, pitanje je u naslovu..
Ja sam prije slusao rock, i najdraza pjesma mi je bila "Summer of the 69" i onda je onaj jedan pjevao "..bought my first real six string.." bla bla bla.. i tad sam poceo citat i ucit o gitarama.. Nakon nekog vremena, tad sam upoznao jednog prijatelja(zapravo znao sam ga vec 2god. ali nismo pricali.. i nakon nekog vremena samo i jedino o gitarama smo pricali, prvo je on kupio klasicnu, i onda sam gledao kako on svira nekih tjedan-dva dok sam ja gledao kako on svira, vidio sam da klasicna nije za mene, pa sam rekao svojima da mi kupe el., bilo je to za moj rodj. Razz
Sasuke
Sasuke
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 03.01.2009
Broj postova : 1853
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Kako da ste se odlucili svirati bas taj instrument koji sada svirate? Empty43 / 99943 / 999Kako da ste se odlucili svirati bas taj instrument koji sada svirate? Empty

[Vrh] Go down

Kako da ste se odlucili svirati bas taj instrument koji sada svirate? Empty Re: Kako da ste se odlucili svirati bas taj instrument koji sada svirate?

Postaj by TheMe pet lis 23, 2009 9:42 pm

buraz kupio gitaru, naucio svirat, te si je onda kupio novu... a meni dao svoju prvu i tak sam ja malo po youtube gledao i naucio drndlat đitru
TheMe
TheMe
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 22.10.2009
Broj postova : 465
Reputacija Reputacija : 33
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kako da ste se odlucili svirati bas taj instrument koji sada svirate? Empty0 / 9990 / 999Kako da ste se odlucili svirati bas taj instrument koji sada svirate? Empty

[Vrh] Go down

Kako da ste se odlucili svirati bas taj instrument koji sada svirate? Empty Re: Kako da ste se odlucili svirati bas taj instrument koji sada svirate?

Postaj by Chulpan pon oľu 31, 2014 9:12 pm

Sad ne sviram niti jedan, nemam vremena za to, a kao curica gitaru, flautu i klavir.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Kako da ste se odlucili svirati bas taj instrument koji sada svirate? Empty0 / 9990 / 999Kako da ste se odlucili svirati bas taj instrument koji sada svirate? Empty

[Vrh] Go down

Kako da ste se odlucili svirati bas taj instrument koji sada svirate? Empty Re: Kako da ste se odlucili svirati bas taj instrument koji sada svirate?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.