Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila

+5
Mihovil
Neu
THUNDER_DINIX
Ive
Love
9 posters

Go down

Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty Farbanje automobila

Postaj by Love pon lis 05, 2009 8:17 am

Jeste ikad dali na farbanje vaše vozilo?
Koliko to u principu dođe?
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty672 / 999672 / 999Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty

[Vrh] Go down

Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty Ogreban VAŠ automobil,krivac nepoznat

Postaj by Neu pon lis 05, 2009 8:43 am

Dakle jel vam neko neka izgebao auto?

ja često čujem kak su nekom izgrebali NAMJERNO auto.


nije mi jasno zašto to neko radi? koji im je k?

jedna žena je kupila novi auto i nko joj je ključem namjerno ostavio preko 20 tragova izgrebotina
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty999 / 999999 / 999Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty

[Vrh] Go down

Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty Re: Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila

Postaj by Love pon lis 05, 2009 8:44 am

Da,to se sam meni dogodi očito,kad ga neggdje ostavim parkiranog do drugog netko me ogreme kad izlazi valjda,poludim na to..
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty672 / 999672 / 999Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty

[Vrh] Go down

Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty Re: Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila

Postaj by Ive pon stu 16, 2009 5:19 pm

Ti koji šaraju ključevima po autima su kompleksaši koji ne mogu sebi ništa privrediti i onda im je još žao kad netko drugi ima neko dobro novo auto pa mu ga moraju išarat. Mogu samo mislit kakva je to skupina ljudi koja to radi.

I recimo na parkingu nije rijetkost da ljudi otvore vrata i lupnu u tvoja vrata, jednostavno su nepažljivi i to mi isto ekstra ide na živce kad vidiš crtice po vratima zato što neka budala ne zna pripazit kad otvara vrata kad parkira negdje na parkingu.. zato su dobre one lajsne što su stariji auti obično imali na vratima ali ovi noviji to nemaju uglavnom zbog stila...

A najgore je šta se za ta "sitna" oštećenja nit možeš kome žalit nit se isplati lakirat...
Ja sam za sada sa ovim novim autom imao sreće (a i pazim di parkiram) pa mi još nema nikakvih tragova, ali na onom starom sam znao nać po vratima baš kako je netko otvorio vrata i dotakao u moja, odmah ostanu crtice...

A najgore od svega je kad ti netko doslovno lupi u auto na parkingu i ode, a i to se nekim ljudima dogodilo (mom frendu su nedavno na parkingu doslovno spljoštena vrata, neka budala mu se zabila u njih i otišla), e onda ako nemaš kasko osiguranje moš se jebat, a policija će ti možda čak doć i napravit zapisnik ako ih lijepo zamoliš, to je već uspjeh ako dođu napravit zapisnik za tako nešto...
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty111 / 999111 / 999Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty

[Vrh] Go down

Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty Re: Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila

Postaj by THUNDER_DINIX pon stu 16, 2009 5:26 pm

upravo to, krivo im je sto netko ima, a oni nemaju
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty889 / 999889 / 999Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty

[Vrh] Go down

Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty Re: Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila

Postaj by Neu sub ruj 13, 2014 9:43 pm

Da. Ne znam što bih rekla o takvim, kako Ive kaže, kompleksašima koji iz zlobe uništavju tuđu imovinu. Užas. Netko si kupi auto i netko mu ga izgrebe. I što onda? Ti glumi majmuna i plaćaj bojanje.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty999 / 999999 / 999Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty

[Vrh] Go down

Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty Re: Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila

Postaj by Mihovil sub vel 21, 2015 9:21 am

Love je napisao/la:Jeste ikad dali na farbanje vaše vozilo?
Koliko to u principu dođe?

400-1000 kn/komadu (branik, blatobran, vrata), ovisno o potrebi za limarskim radovima, vrsti boje i mestru.

U ovlastenom naravno vise.
Mihovil
Mihovil
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 08.02.2014
Broj postova : 2145
Reputacija Reputacija : 204
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty37 / 99937 / 999Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty

[Vrh] Go down

Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty Re: Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila

Postaj by eva kant sub vel 21, 2015 9:48 am

Love je napisao/la:Da,to se sam meni dogodi očito,kad ga neggdje ostavim parkiranog do drugog netko me ogreme kad izlazi valjda,poludim na to..

ne događa se to samo tebi..svako toliko imam novih tragova tuđih vratiju po autu..
izgleda da su parkirna mjesta za velike aute ipak preuska, pa ako se nađu dva malo veća jedan pored drugoga, to je valjda neizbježno..
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty92 / 99992 / 999Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty

[Vrh] Go down

Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty Re: Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila

Postaj by Gabriel sub vel 21, 2015 2:24 pm

eva kant je napisao/la:

ne događa se to samo tebi..svako toliko imam novih tragova tuđih vratiju po autu..
izgleda da su parkirna mjesta za velike aute ipak preuska, pa ako se nađu dva malo veća jedan pored drugoga, to je valjda neizbježno..
ma nije neizbježno ako čovjek pripazi kak otvara vrata, nego imaš idiota koje boli kuki što će napravit štetu i tebi i sebi pa otvara vrata auta ko kauboj vrata saloona
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty0 / 9990 / 999Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty

[Vrh] Go down

Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty Re: Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila

Postaj by Purgy čet oľu 05, 2015 1:25 pm

Jučer idem doma, naravno, nemam 0,0, piva i pol je u meni, dolazim na semafor i uredno kocim. Crveno svjetlo gori. Ispred mene, na zebri stoji Astra, onaj prijašnji model, gledam u semafor i vidim pale se rikverc svjetla. Rekoh, dobro, ima mjesta taman do semafora da ga vidi. Kurac, vidim ja, zena ne staje, pokušavam se nabrzinu maknuti od nje kretanjem u rikverc, ali ne stižem. Sudar.

Izlazim iz auta, pitam ju koji kurac radi, pita mene žena jesam te lupila?
- Jesi.
- Jel jako?
- Ne vidim, pomakni se naprijed naslonjena si na mene.

Žena šalta ponovno u rikverc i kreće.
- Stani glupaco, naprijed idi.
- Aha.

Ko za inat, iza nas dolazi policija. Rješim to s njima, puhanje mi ne treba, sranja i zapisnici u 12 navečer još manje.

Odlazimo sami na parking, ustanovimo da mi je tablica malo popigana (Udarac čekićem ravna). Ona si je polomila tablicu, sjebala branik i onaj kurac koji drži tablicu.
Kažem joj, daj mi 100 kn da si novu napravim.
- Ne dam, evo ti polica.
- Neću policu, više goriva cu potrosit do osiguranja nego kaj tablica vredi.
- Zvat cemo policiju.
- Nećemo zvat policiju, kravo, koji ti je kurac, platit cemo svaki hiljadu kuna, kaj ti je?

Idemo opet do mog auta, da vidimo kaj je, i žena gleda drugi auto i kaže niš ti nije. Rekoh, srećo, moj auto je tamo dalje. Aha. Pogledamo opet, opet rasprava, kaže, idem gledati svoj. Gledaj, kravo, gledaj. Gleda prednji kraj auta.
- Niš mi nije.
- Znam, dušo, zadnjim krajem si me pogodila. Koliko si popila?
- Uh, puno.
- Ok, daj mi za tablicu idemo doma.
- Ne idemo na cugu.
- Ne idem nikam, daj mi da doma idem.
- Nedam.

Na kraju, još nakon pet minuta svađanja odustanem od svega, steram ju u kurac i posaljem doma...
Šta joj reći? Da joj uzmem policu i odemo u osiguranje, tko će vjerovati da se ona u rikverc kretala na semaforu?
Da zovem policiju, plaćam izlazak.

Jebeni zakoni...
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty142 / 999142 / 999Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty

[Vrh] Go down

Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty Re: Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila

Postaj by Nemo čet oľu 05, 2015 1:43 pm

Koja frikuša od ženske... -.-
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty4 / 9994 / 999Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty

[Vrh] Go down

Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila  Empty Re: Ogreban VAŠ automobil od nepoznatog krivca - čisto iz zlobe + farbanje automobila

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.