Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gay - kako to gordo zvuči

+27
nikolina
Hunnerkongen
damfisk
Chulpan
Žužika
Lenica
Baka Slavica
gio_deluxe
Love
De Jerriais
Turrican
mmmdanny
goc
Prop
walter
Ive
fosforica
Ancksunamun
diabolik.
evitaa
H[a]D
Neu
Melinda
stidljiva ljubičica
Amyicha
Hell
tanuki
31 posters

Stranica 3 / 11. Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Prop pet ruj 18, 2009 8:52 pm

Pretpostavljam da ne bi imao ništa protiv seksa sa dvi cure?
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Turrican pet ruj 18, 2009 8:53 pm

a šta će mu dvije cure istodobno pa nema dva pimpeka Laughing

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty55 / 99955 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Prop pet ruj 18, 2009 8:54 pm

Ima dvi ruke.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Ive pet ruj 18, 2009 8:54 pm

Eto turrican ti je dobro odgovorio Laughing Laughing Laughing
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty111 / 999111 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by fosforica pet ruj 18, 2009 8:57 pm

tanuki je napisao/la:ne znam na koga se odnosi ova konstatacija...ali samo kažem da doklegod budemo pridavali važnost toj pojavi...dovodimo sebe u taj položaj da ih uzdižemo...
e sad- ti govoriš o pojavi a ja govorim o devijaciji- i uopće nije bitno- i ja stojim na stanovištu da treba ignorirati!- ćak i ova rubrika ide u korist gay populaciji!
evo mene su pederi izvređali da sam homofob!
možda i jesam, kad bi znao toćnu definiciju homofoba!

ali pederi se koriste frazama, kako bi negirali zdrav razum![/quote]




Homofobija (od grč. homós koja znači isti, jednako i phóbos koja znači strah) je iracionalan strah, mržnja, predrasude ili diskriminacija prema osobama homoseksualne orijentacije i uključujući osobe koje su tako percipirane.

Institucionalna homofobija se odnosi na brojne načine kojima vlada, poslovni sektor, crkve i druge institucije i organizacije vrše diskriminaciju na temelju seksualne orijentacije. Za institucionalnu homofobiju se često korist naziv heteroseksizam.

Kulturalna, kolektivna ili društvena homofobija se odnosi na društvene norme i standarde koji diktiraju uvjerenje kako je biti heteroseksualan bolje ili moralnije nego biti lezbijke, gejevi i biseksualke/ci te da svatko jest ili bi trebao biti heteroseksualan. I za kulturalnu homofobiju se koristi naziv heteroseksizam.

Homofob je naziv za osobu bilo kojeg spola koja otvoreno izražava mržnju prema osobama homoseksualne orijentacije.

by wiki
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty21 / 99921 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by walter pet ruj 18, 2009 8:58 pm

mmmdanny je napisao/la:Kao što sam rekao pr. tj. - 2, više se neću raspravljati, niti objašnjavati neke stvari o ovakvim temama, ljudi moji... NEMATE POJMA I JEBENO STE NEEDUCIRANI!!! Samo tipkate da biste tipkali, a ne da bi nešto shvatili ili nešto nekome razjasnili ili barem dozvolili da vam netko nešto razjasni...


Mislim da nisam tipkao da bih tipkao...pročitaj moj osvrt na ovu temu....ja sam pokušao nešto razjasniti
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty80 / 99980 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by tanuki pet ruj 18, 2009 9:01 pm

Homofob je naziv za osobu bilo kojeg spola koja otvoreno izražava mržnju prema osobama homoseksualne orijentacije.

by wiki[/quote]
po ovoj definiciji ne smatram se homofob Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by fosforica pet ruj 18, 2009 9:02 pm

Turrican je napisao/la:a šta će mu dvije cure istodobno pa nema dva pimpeka Laughing


kakvo ograničavanje No
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty21 / 99921 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Turrican pet ruj 18, 2009 9:03 pm

fosforica je napisao/la:
Turrican je napisao/la:a šta će mu dvije cure istodobno pa nema dva pimpeka Laughing


kakvo ograničavanje No
fosforica unlimited

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty55 / 99955 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Prop pet ruj 18, 2009 9:05 pm

fosforica je napisao/la:
Turrican je napisao/la:a šta će mu dvije cure istodobno pa nema dva pimpeka Laughing


kakvo ograničavanje No

Vidiš, da sam to ja rekao, rekli bi da sam lud neznam
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by fosforica pet ruj 18, 2009 9:07 pm

prop_ovednik je napisao/la: Vidiš, da sam to ja rekao, rekli bi da sam lud neznam

ni sad ne misle niš bolje kes
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty21 / 99921 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Ancksunamun sub ruj 19, 2009 9:29 am

Gabrijel je napisao/la:
Ancksunamun je napisao/la:
Gabrijel je napisao/la:pa upravo zato,danas je bitno radit skandale,bit u centru pažnje
na bilo koji način,bitno je istupit iz mase i bit poznat....
inače potpuno se slažem sa tobom,ne smetaju mi dok god mene ne diraju,
ali kad to nameću bilo kao stav,bilo kao orjentaciju,bilo kao
da traže neku ravnopravnost onda mi idu na živce,pa danas nitko
sa nikim nije ravopravan......

Dvostruki kriteriji i stajališta..a dvije lezbijke su ti rado predmet drkanja..

Gdje to gay populacija radi skandale..Skandale rade primitivci koji vrijeđaju i dobacuju, tuku i gađaju gay paradu..da nije takvih ne bi bilo sukoba i sve bi prošlo mirno
ajd kad tako pametno znaš pisat,ja sam inače polu pismen al ajd još jednom pročitaj šta sam napisao,pa razmisli o tome što sam napisao pa onda komentiraj...

Dobro sam Ja pročitala..pročitaj ti ponovo..

Abbath je napisao/la:
Ancksunamun je napisao/la:
pogrešno..hiv i virus hepatitisa B i C su podjednako prisutni i u gay i str8

prisutni da, ali najveci prenosioci side i hepatitisa b su muski gay parovi. tu jos ne ubrajam razne minrone bakterioze i slicno. to nije nesto sto sam ja izmislio vec istrazivanje od unazad 20 gdoina do sada do cijeg istog rezultata su dosli i australijski znanstvenici, britanski i americki.

muski gay parovi uistinu jesu najveci prenosioci hepatitisa b i aidsa te kao sto navedoh minornih bakterioza. jer mnogi spolni odnos prakticiraju bez kondoma. a sto sve ešerihija coli cini van crijeva svima je poznato, ali nije smao ona uvijet raznim bolestima, jer van crijeva ta bakterija postaje parazit i unistava sve oko sebe. u crijevima ima simbiozu sa covjekom, ne koristenje zastite pri spolnom cinu analnog sexa dovodi do dosta toga. zato se za muske homo parove koji prakticiraju sex ili one koji nisu par i prakticirajus ex radi sigurnosti drugih ali i sebe preporuca svake 2 godine testiranje na hepatitis b te cjepljenje.

to nije izmisljotina da bi se ikoga degradiralo vec jednostavno istrazivanja su ukazala na veliku kolicinu rpenosioca virusa i spolnih bolesti ciji su prijenosnici u vecinskom djelu muski homoseksualci.

sa svim ostalim slazem se sa tobom. ali tanuki je tanuki i njegovo ograniceno rzamisljanje i neznanje nece promjeniti ni da mu sami strucnjaci odrze predavanje.


S ovim se ne slažem..ne znam od kud ti ti podaci..više su određene sp.infekcije prisutne u str8 populaciji, kad ih ima i više..ako imaš te studije i istraživanja, molim da mi pošalješ na pp..

tanuki je napisao/la:prirodno je da se čovijek razmnožava- naravno sksualnim putem- prirodno je da postoji zadovoljstvo- jer bi u protivnom došlo do izumiranja- seksualna privlaćnost istog spola je protuprirodna, jer negira reproduktivnost- što je osnovni smisao seksa i spolnosti!
možete se vi gayevi i lezbe pjeniti koliko hoćete- pozivati na što god hoćete- ali istospolni seks je protuprirodan!
no nitho nema pravo nikoga osuđivati zbog toga- to je devijacija prirode- koja se mora prihvatiti!
u staroj grčkoj se prihvačalo - i danas bi se trebalo prihvačati kada bi bilo demokracije kao u staroj grčkoj- i nikome nebi padalo na pamet da radi gay ili anti- gay paradw!

Ti ne znaš što pišeš..pa upravo ti osuđej nas zbpg toga..daj se ćitaj malo bolje

Abbath je napisao/la:
tanuki je napisao/la:prirodno je da se čovijek razmnožava- naravno sksualnim putem- prirodno je da postoji zadovoljstvo- jer bi u protivnom došlo do izumiranja- seksualna privlaćnost istog spola je protuprirodna, jer negira reproduktivnost- što je osnovni smisao seksa i spolnosti!
možete se vi gayevi i lezbe pjeniti koliko hoćete- pozivati na što god hoćete- ali istospolni seks je protuprirodan!
no nitho nema pravo nikoga osuđivati zbog toga- to je devijacija prirode- koja se mora prihvatiti!
u staroj grčkoj se prihvačalo - i danas bi se trebalo prihvačati kada bi bilo demokracije kao u staroj grčkoj- i nikome nebi padalo na pamet da radi gay ili anti- gay paradw!

sinko ti jesi homofob.
zalosno je da neznas ni sto to znaci pa govoris da nisi.
mogao bih ti svaki dan pisati samo odgovore i pitanja tipa:"tebi nije neugodno?!"

znaci ti ces odluciti sto je prirodno a sto nije?! licemejr ha?!
znas postoji ona jedna:"sto priroda stvori ne diraj!"

trebao si pohadjati dok si iso u skolu predavanja o toleranciji, a ne markirati . Wink

bravo

Ive je napisao/la:Već sam iznio svoje mišljenje o tome u onoj temi o paradi u Zg-u tako da se neću i ovdje opet ponavljati.
No baš sam nedavno pročitao mišljenje na blogu od poznanika s kojim se podosta slažem i zanimljiv mi je pa da ga citiram:


Čitao sam nedavno da su znanstvenici ustanovili da velik postotak ljudi ima mozak suprotnog spola. To bi moglo biti dio objašnjenja uzroka homoseksualnosti, no uvjeren sam ne i konačan odgovor. Rekao bih da je dio homoseksualnih osoba takav izborom, a ne nagonom ili potrebom. Isto kako pedofili nalaze uzbuđenje u maltretiranju djece, ili većina fetišista u nekim svojim aktivnostima, ljudi koje ne uzbuđuje klasičan seksualni čin traže uzbuđenje u nekim njima poznatim devijantnim ponašanjima.

A što se tiče njihovog marširanja, ne vidim čemu ti silni marševi i takve stvari. To je meni isto kao da crnci odluče marširati kroz centar Zagreba zahtjevajući da im se prizna pravo da budu crni. Ma budi šta oćeš, al ne zamaraj ostale s tim.

A što se tiče društvene klime, malo je neozbiljno zahtjevati da javnost obrati pažnju na prava seksualnih manjina (koji usput rečeno pravno uopće nisu inferiorni u odnosu na ostale osim u posvajanju djece) u situaciji u kojoj su ljudi bez novaca, i ljudi koji nisu u političkoj stranci građani petog reda, te ne mogu ostvariti ni elementarnu pravnu, a često ni medicinsku zaštitu.

Ovo nema veze s homosexulnošću..ima osoba koje se rađaju s mozgom suprotnog spola od onog biološkog..i to se zove transrodnost, podgrupa transexualnost..isto kaš to ima Žena koje ni ne znaju da imaju xy kariotip..kao i muškaraca koji imaju xx kariotip..


fosforica je napisao/la:zanimljiva je ta priroda...da "prirodne" parove vrlo često zajebe, pa oni uopce ne mogu imati djece. a sve - prirodno...heh

Kakve veze ovo ima s temom? Pa naravno da neke žene ili muškarci ne mogu imati djecu ali to je zbog određenih poremećaja u organizmu odnosno bolesti, isto kao kada se netko naprimjer rodi gluhonijem ili recimo ne vidi.

Lju di koji ne mogu imati zajedno djece, ne mora uvijek biti da se radi o nekom poremećaju..uzroci su i međusobna ne kompatibilnost

Ive je napisao/la:Kao prvo to nisam ja napisao nego citirao.

Kao drugo, ovaj kojemu se sviđaju životinje ili djeca, njemu je to njegova seksualnost, jer njega to privlači, to mu je u glavi. Isto kao što pedera privlači isti spol. No pedofila smatraju bolesnim, a pedera ne.... A to je zapravo vrlo slično... osim što je pedofil ujedno i zlostavljač a gejić nije jer ima suglasnost... ali seksualne sklonosti su im drugačije i po tome su si slični...

Sad ovdje ne smatras pedera bolesnim..ti ne znaš što pišeš..
Pedofilija je najčešće sklona prema suprotnom spolu, manje prema istom, pa ne vidim kakve ima veze sa homo
Ive je napisao/la:Neki ljudi imaju seksualne sklonosti prema životinjama (žele ševiti životinje). Pederi imaju seksualnu sklonost prema drugome muškarcu.

A to tko je stavio koga u koju kategoriju to me nije briga, ja samo uspoređujem po tome što ili tko koga seksualno uzbuđuje.

A rekao sam koja je naravno razlika između pedofila, ovih koji vole životinje i pedera, razlika je u tome što pederi to rade dobrovoljno, a ovi ostali su ujedno i zlostavljači. Ali imaju oni i sličnost, svih privlači ono što baš i nije normalno.

tebi nije normalno, ali ljudima koji znaju nešto o sexualnom varijacijama to nije ništa poremećeno niti ne normalno..a što je to uopće normalno

tanuki je napisao/la:
Abbath je napisao/la:
tanuki je napisao/la:prirodno je da se čovijek razmnožava- naravno sksualnim putem- prirodno je da postoji zadovoljstvo- jer bi u protivnom došlo do izumiranja- seksualna privlaćnost istog spola je protuprirodna, jer negira reproduktivnost- što je osnovni smisao seksa i spolnosti!
možete se vi gayevi i lezbe pjeniti koliko hoćete- pozivati na što god hoćete- ali istospolni seks je protuprirodan!
no nitho nema pravo nikoga osuđivati zbog toga- to je devijacija prirode- koja se mora prihvatiti!
u staroj grčkoj se prihvačalo - i danas bi se trebalo prihvačati kada bi bilo demokracije kao u staroj grčkoj- i nikome nebi padalo na pamet da radi gay ili anti- gay paradw!

sinko ti jesi homofob.
zalosno je da neznas ni sto to znaci pa govoris da nisi.
mogao bih ti svaki dan pisati samo odgovore i pitanja tipa:"tebi nije neugodno?!"

znaci ti ces odluciti sto je prirodno a sto nije?! licemejr ha?!
znas postoji ona jedna:"sto priroda stvori ne diraj!"

trebao si pohadjati dok si iso u skolu predavanja o toleranciji, a ne markirati . Wink

dosadan si
možeš li nešto napisati kao svoje mišljenje bez osobnih napada!
skini se sa mene čovjeće! zar nisi primjetio da te ja više ne diram niti komentiram!
zato off hammer


Žalosno da bar se ne educiraš prije nego što lupetas
tanuki je napisao/la:
fosforica je napisao/la:jel onda prirodno da ima ljudi koji ne mogu imati djecu?
prirodno je - prirodni odabir-

gdje pobjeđuju i razmnožavaju se bolji i jaći!
čovijek je davno narušio ravnotežu prirode-
prirodno je da neki ljudi nemogu imati djecu ( ali tu je umjetna oplodnja)
prirodno je da se neki rađaju sa manama- i prirodno bi bilo da umru- ali tu uskaće medicina!
prirodno je da se ljudi rađaju sa krivim mozgom u odnosu na spol!
e tu nema pomoći big kes
jel' ti vidiš što pišeš..ljude s manama treba pustiti da umru..da se radi o tvom djetetu da li bi pisao isto..uskratio mu med.pomoć
tanuki je napisao/la:sinko ti jesi homofob zalosno je da neznas ni sto to znaci pa govoris da nisi.
mogao bih ti svaki dan pisati samo odgovore i pitanja tipa:"tebi nije neugodno?!"

znaci ti ces odluciti sto je prirodno a sto nije?! licemejr ha?!
znas postoji ona jedna:"sto priroda stvori ne diraj!"

trebao si pohadjati dok si iso u skolu predavanja o toleranciji, a ne markirati . Wink

pa možda i jesam homofob- jer ta definicija mi nikada nije bila potpuno jasna!
u mom karakter je da poštujem vrijednosti !
možeš li i dati definiciju homofoba- da znam jesam li ili nisam

činjenica je da priroda oduzimanje jednog, nadoknađuje nećim drugim!
u pravilu homoseksualci su izuzetno nadareni za umjetnost!
pa vidim da si i ti u toj skupini-
u hrvatskoj postoji faks za informatički dizajn- jesi li ga završio?
ili je matematika nepremostivi ponor?
i idemo- go on- abbathova škola u frendshipu- kako kolorirati cb fotku u photoshopu u 3 minute!


prop_ovednik je napisao/la:
Ive je napisao/la:Neki ljudi imaju seksualne sklonosti prema životinjama (žele ševiti životinje). Pederi imaju seksualnu sklonost prema drugome muškarcu.


Zanimljivo, kad kod se priča o homoseksualcima, priča se o tome kako je gadno viditi muškog i muškog, nikad nitko ne kaže kako je gadno kad žena ima sklonosti prema ženi :cya:

Ive je napisao/la:
prop_ovednik je napisao/la:
Ive je napisao/la:Neki ljudi imaju seksualne sklonosti prema životinjama (žele ševiti životinje). Pederi imaju seksualnu sklonost prema drugome muškarcu.


Zanimljivo, kad kod se priča o homoseksualcima, priča se o tome kako je gadno viditi muškog i muškog, nikad nitko ne kaže kako je gadno kad žena ima sklonosti prema ženi :cya:

Pa jer dvije žene nije 'gadno' vidjet. :=U: Što ne znači da mi je lezbijstvo normalno.

tanuki je napisao/la:Homofob je naziv za osobu bilo kojeg spola koja otvoreno izražava mržnju prema osobama homoseksualne orijentacije.

by wiki
po ovoj definiciji ne smatram se homofob Wink[/quote]

Ne smatraš se..ali jesi..to je činjenica..

Pederi vam svima smetaju a lezbijke ne..baš zanimljivo..

i ženama koje nemaju bi sklonosti je gadno vidjeti dve lezbijke, lakše podnose dva muškarca..

sve su to dvostruki kriteriji, ograničena razmišljanja,...
No
Ancksunamun
Ancksunamun
Junior
Junior

Registriran/a : 31.01.2009
Broj postova : 668
Reputacija Reputacija : 39
Godina imam : 45
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Gost sub ruj 19, 2009 9:53 am

dobro,ako ti tak kažeš,ajd mi onda molim te objasni,gdje,sa kojom rečenicom ja imam dvostruka stajališta,komentiro sam gay populaciju kao takvu,nevezano pederi i lezbijke,rekao sam da nemam niš protiv njih kao takvih,svakom svoja sreća,ako nebih se ševio sa muškim ne znači da sam homofob(bar mislim tako)znači mislim,možda griješim,neznam,kao što rekoh nisam baš pismen,ali čini mi se da nigdje nisam osuđivao nikog na temelju tog tko se s kim praši,to je osobna stvar,rekao sam da mi se ne sviđaju te procesije,kao i procesije bilo koje druge organizacije,
ili pojednostavljeno da ti odgovorim,nemam dvostruka stajališta prema gayevima.potpuno mi je svejedno tko će kog prašit dok moja guzica nije u igri,smeta me jedino neko traženje ekstra prava na taj način jer se sa tim samo izazivaju takvi biseri koji će nekom bacit kamen u glavu
(da bude jasno,ne mislim da će gay bacit kamen) i sa tim izazvat skandal,novinske članke itd kako je gay populacija ugrožena,naravno da ima takvih koji će bacit kamen na gaya i bez parade,ali neće ga ni parada spriječit,čak će i izazvat.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by tanuki ned ruj 20, 2009 5:37 am

sa homoseksualnim osobama nemam , niti mogu imati nikakve veze!
sa pederima ne želim nikakav kontakt, a lezbe ne žele samnom!
nisam homofob, jer da jesam vjerojatno nebih uživao u muzici eltona jona i
qvinovaca , međutim na seksualnu orjentaciju umjetnika sam apatičan!
kad mi netko gura svoju seksualnu orjentaciju pod nos- pa bilo homo ili hetero, mislim da imam pravo na obranu i odgovor!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by diabolik. ned ruj 20, 2009 6:04 am

tanuki je napisao/la: kad mi netko gura svoju seksualnu orjentaciju pod nos- pa bilo homo ili hetero, mislim da imam pravo na obranu i odgovor!

Ne gura nitko nikome svoju seksualnu orjentaciju na nos, već je nekima skandalozno čuti za nekoga da je gey, a nedajbože da vide dva muškarca kak idu zagrljeni ulicom.
Ako su mortus pijani, onda je to prihvatljivo, ali ako su trijezni, onda se kurče svojim pederlukom i gurju nekom svoju seksualnu orjentaciju na nos, pa im zato im treba razbiti njuške. Jel?
Kad bi se danas desilo da dva zagrljena muškarca mogu proći jednom ulicom poput zagrljenog muškarca i žene , tada nikakva gay parada nebi imala smisla, niti bi bilo potrebno organizirati istu, a ukoliko bi se i u tom slučaju homoseksualci odlučili na paradu, tad bi tek to bilo u pravome smislu provociranje.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty74 / 99974 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by tanuki ned ruj 20, 2009 6:37 am

Kad bi se danas desilo da dva zagrljena muškarca mogu proći jednom ulicom poput zagrljenog muškarca i žene , tada nikakva gay parada nebi imala smisla, niti bi bilo potrebno organizirati istu, a ukoliko bi se i u tom slučaju homoseksualci odlučili na paradu, tad bi tek to bilo u pravome smislu provociranje.[/quote]

pa zagrljeni muškarac i žena nisu česta pojava- ćak paće i parovi koji se samo drže za ruke nisu tako česti!
iskustvo me je naučilo, da parovi koji agresivno nameću okolini svoju duboku vezu i ljubav- ne traju previše dugo!
za pederima koji se grle i ljube javno neću se okretati! proči će mi samo misao kroz glavu kako su nekulturni,
ili da negdje stoji skrivena kamera koja bilježi reakciju ljudi!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Ancksunamun ned ruj 20, 2009 2:47 pm

tanuki je napisao/la:sa homoseksualnim osobama nemam , niti mogu imati nikakve veze!
sa pederima ne želim nikakav kontakt, a lezbe ne žele samnom!
nisam homofob, jer da jesam vjerojatno nebih uživao u muzici eltona jona i
qvinovaca , međutim na seksualnu orjentaciju umjetnika sam apatičan!
kad mi netko gura svoju seksualnu orjentaciju pod nos- pa bilo homo ili hetero, mislim da imam pravo na obranu i odgovor!

Možda i imaš veze da i ne znaš, nemoj biti tako siguran Wink
Ancksunamun
Ancksunamun
Junior
Junior

Registriran/a : 31.01.2009
Broj postova : 668
Reputacija Reputacija : 39
Godina imam : 45
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by De Jerriais pon stu 02, 2009 12:55 pm

..ako se ne varan: ..u mozgu postoje centar za ponašanje i centar za razmnožavanje. Nedera u 6. - 8. (ili možda 16. - 18., ne sićan se više) sedmici trudnoće, ko' embrijov obaju spolov (ako se dota' spol već bi' formira, jel?), kroz te centre projde više ili manje testosterona, i ta razina protoka će ostati trajna posljedica (ili obilježje). Pa lipo zamislimo; peder je muško sa manjin protokon testosterona U CENTRU ZA RAZMNOŽAVANJE, a lezba je žensko sa osobito većin protokon t. U CENTRU ZA RAZMNOŽAVANJE. Ne znan zašto dolazi do toga.. I priton je stvarno o' manje važnosti taj centar za ponašanje.. Mislin, važno je komičarima i površnin primitivčinama..

..stvari ke su mi fascinantne: 1) Frend obavisti frenda heterosexualca da je homić. Frend hetero ako ima nešto smisla za razum neće biti "zabrinut za svoje dupe ili malog", doduše - bit će malo šokiran i reći će gayu neka se samo ne ponaša ka' tetka (u javnosti baren). I to je to.. I gay i hetero su sigurni u svoju sexualnu orijentaciju i neće gay flertovati sa sa svojin frendon ma koliko god on bi' zgodan, niti će hetero siguran u sebe ika' šiziti oko toga.. Zaista, zašto se muški osićaju "ugroženima" pokraj pederov? Ili ženske ko' lezbi? Ajme kakove li umišljenosti.. 2) Zašto napadati osobe manjinske sexualnosti? Što su one kome skrivile? Zašto ljudi ne razmišljaju?? Sexualnost ni' izbor!, ni' zaraza!, ne more se naučiti! (naučena jest poremečaj osobnosti); ona je u 90% rezultat biologije onako kako već naveh, i vo je potvrđeno i ko' dupinov, bonoba, pingvinov..

..a moje mišljenje: Ne volimo gay parade? Pa je, al zato jer ja ne volin ni kič ni općenito opsceno ponašanje u javnosti ma ni ko' heterosexualxcov. Nikakov egzibicionizam.. Sexualne manjine zahtijevaju prava? Manjine zasluživaju jednaka prava ka' i večina, i to u obrazovanon - civiliziranon svitu se nika' ne dovodi u pitanje. Zašto napadati odnos dvoje sposobnih i djelatnih punoljetnih ljudi ki su sa konsenzuson, u punoj svisti, ušli u odnos ki nikog tretog ne ugroživa?? U normalnin društvima postoji svist da takoopisane manjine ne ugrožavaju okolinu, i dopuštena su in sva prava.. A zašto mi gledamo na queerstvo ka' na nešto nenormalno? Ha glemo, LGTBI jesu napadani - o' strane zatucanih zaostalih licemirnih statusquoovskih munjela ki imaju edipovskih problemov sa moći i mrze sebe, i ajmo si priznati - ki bi se o' nas ponaša normalno ili živi produktivnin životon da se stalno osića ugroženin?

..sexualnih manjin i sličnog, a mislin na zdrave i zrele ljude, su oduvik konstanta 10& populacije.. I okle van ideja da su svi redon nadareni za umjetnost?? Ma dajte, da in je omogučeno imati dicu i familiju, svi bi oni bili heteronormantivni, a ne bi "stvarali dicu u prenesenon smislu.."
De Jerriais
De Jerriais
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 30.10.2009
Broj postova : 91
Reputacija Reputacija : 18
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by evitaa pon vel 08, 2010 11:35 am

De Jerriais je napisao/la:.Manjine zasluživaju jednaka prava ka' i večina, i to u obrazovanon - civiliziranon svitu se nika' ne dovodi u pitanje. Zašto napadati odnos dvoje sposobnih i djelatnih punoljetnih ljudi ki su sa konsenzuson, u punoj svisti, ušli u odnos ki nikog tretog ne ugroživa?? U normalnin društvima postoji svist da takoopisane manjine ne ugrožavaju okolinu, i dopuštena su in sva prava.. A zašto mi gledamo na queerstvo ka' na nešto nenormalno? Ha glemo, LGTBI jesu napadani - o' strane zatucanih zaostalih licemirnih statusquoovskih munjela ki imaju edipovskih problemov sa moći i mrze sebe, i ajmo si priznati - ki bi se o' nas ponaša normalno ili živi produktivnin životon da se stalno osića ugroženin?

Rep + Jerriais , nije problem u manjinana već u licemjernom društvu gdje je lakše privući se večini nego zauzeti svoj stav. smajlić
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by tanuki pon vel 08, 2010 11:48 am

stvar je u kritićnoj masi-
kad su se zakoni liberalizirali, da nitko tko fizićki i matrijalno ne ugrožava drugog, nemože biti kažnjen, pojavio se veliki broj homoseksualaca koji žele ravnopravnost, pa i u instituciji braka ( koja je ionako zastarjela)
ali koja je sad razlika da se nebi i zoofili udružili i zahtjevali legalizaciju braka sa kozama, psima i ovcama.... Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by evitaa pon vel 08, 2010 11:56 am

tanuki je napisao/la:ali koja je sad razlika da se nebi i zoofili udružili i zahtjevali legalizaciju braka sa kozama, psima i ovcama.... Wink

Razlika je ta da ovdje pričamo o ljudima gayevima a ne o životinjama.A šta misliš da je heteroseksualac "bolji" i "vrijedniji" čovjek od gay-a?Zašto nebi bili ravnopravni , ne shvačam te.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by tanuki pon vel 08, 2010 12:05 pm

evitaa je napisao/la:
tanuki je napisao/la:ali koja je sad razlika da se nebi i zoofili udružili i zahtjevali legalizaciju braka sa kozama, psima i ovcama.... Wink

Razlika je ta da ovdje pričamo o ljudima gayevima a ne o životinjama.A šta misliš da je heteroseksualac "bolji" i "vrijedniji" čovjek od gay-a?Zašto nebi bili ravnopravni , ne shvačam te.
ne razumijem što podrazumjevaš pod pojmom "bolji i vredniji"
činjenica je da većina homoseksualaca imaju talent- pa su u tom smislu i bolj i vredniji od heteroseksualaca!
i društvo im omogućava da budu ravnopravni!
ako žele živjeti skupa- imaju sve zakonske mogućnosti da naprave ugovor, žive zajedno u zajednici, koja je analogna braku!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by evitaa pon vel 08, 2010 12:16 pm

tanuki je napisao/la:činjenica je da većina homoseksualaca imaju talent- pa su u tom smislu i bolj i vredniji od heteroseksualaca!

Kakve veze ima talent sa homoseksualnošću i o kakvom talentu ti uopće govoriš?
Nije li to preširok pojam za ovakvu definiciju?
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by walter pon vel 08, 2010 12:30 pm

Ukratko, svatko ima pravo na svoju seksualnu orjentaciju!
walter
walter
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 27.08.2009
Broj postova : 5451
Reputacija Reputacija : 584
Godina imam : 55
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty80 / 99980 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by tanuki pon vel 08, 2010 12:37 pm

walter je napisao/la:Ukratko, svatko ima pravo na svoju seksualnu orjentaciju!
apsolutno si u pravu!
međutim upitno je nasilje homoseksualaca koji su dobili kritičnu masu, žele legalizaciju brakova i pravo usvajanja djece!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Gay - kako  to  gordo zvuči - Page 3 Empty Re: Gay - kako to gordo zvuči

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 11. Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.