Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

+18
FALKON 2
scorpio57
Optimyst
Narco
GUSTI
Amyicha
Kedzo
Mr.Cooly
bogarator
KOLERIN
Hitman
stidljiva ljubičica
Hell
Ive
Sasuke
Love
Neu
THUNDER_DINIX
22 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by THUNDER_DINIX pet ruj 04, 2009 9:16 pm

... i koja je to igra bila?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty889 / 999889 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Neu pet ruj 04, 2009 9:17 pm

jesam,dok sam igrala super marija,tamann dođem do zmaja i ubije me.al onda sam ga pobijedila
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty999 / 999999 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by THUNDER_DINIX pet ruj 04, 2009 9:18 pm

dosta cesto. danas kad sam igrao Tekken sam popizdio pila
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty889 / 999889 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Love pet ruj 04, 2009 9:19 pm

da na ps1,kreš
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty672 / 999672 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Neu pet ruj 04, 2009 9:19 pm

uuu kreš je super igra
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty999 / 999999 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Sasuke pet ruj 04, 2009 9:20 pm

Nikad :O
Ne sjecam se kad sam se iznervirao.. :O
Na igrama se opustam a ne nerviram :O
Sasuke
Sasuke
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 03.01.2009
Broj postova : 1853
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty43 / 99943 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by THUNDER_DINIX pet ruj 04, 2009 9:29 pm

ajoj, pa onda ili igras na Easy ili rasturas
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty889 / 999889 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Gost ned ruj 13, 2009 10:40 pm

uhhh uvijek ...fifa,colin mrcea rally odovzim super bez i nijednog udarca izletanja....i dojdem na cilj zadnji...dva pita sam yosticka razbio Very Happy...bilo je svačega smajlić
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Ive ned ruj 13, 2009 10:43 pm

U zadnje vrijeme niti ne igram igre uopće skoro, ali u prošlosti sam se nervirao u dosta igara, no sve je to zanemarivo prema onome koliko sam živaca izgubio na Championship manageru 03/04 kad sam igrao sa Rijekom i Football manageru 2008 isto... a opet volim te managere da ga jebeš hammer i znao sam koji put popizdit kad smo ja i frend prije često znali igrat Pro Evolution Soccer ali tu je on bio još žešći od mene ,razbio čovjek 3 joysticka (redovno smo igrali hammer )
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty111 / 999111 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Hell ned ruj 13, 2009 11:01 pm

rijetko..jer uvijek igram strateške igre, i tu mi nema ravnoga..
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty497 / 999497 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by stidljiva ljubičica ned ruj 13, 2009 11:04 pm

uvijek se naživciram igrajuć čovječe ne ljuti se, ako izgubim bacim igru kroz prozor pa mi je hell kupi ispred zgrade i donese gore

stidljiva ljubičica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 03.04.2009
Broj postova : 2036
Reputacija Reputacija : 81
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty92 / 99992 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Hell ned ruj 13, 2009 11:05 pm

Laughing ..hahaha
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty497 / 999497 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Hitman sri ruj 16, 2009 11:35 am

začudo ne
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty257 / 999257 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by THUNDER_DINIX sri ruj 16, 2009 1:27 pm

lako tebi smajlić a i jebes igranje ak se ponekad ne naživciras
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty889 / 999889 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Neu sri ruj 16, 2009 1:54 pm

da,Soul Calibur: Broken Destiny,kad me neko prebio
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty999 / 999999 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by KOLERIN sub ruj 19, 2009 4:13 pm

skoro uvijek,pogotovo kad sam igro pes 5 i football manager 2008,jedan đojstik sam doslovno na pola razbio i još dosta toga,da ne nabrajam sad,ive je bio svjedok hammer
KOLERIN
KOLERIN
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 18.09.2009
Broj postova : 140
Reputacija Reputacija : 8
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty0 / 9990 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by bogarator sub ruj 19, 2009 4:54 pm

Uff, to bogaram sve sile..to padaju majke božje, sveti bogovi, svi sveci, prasci bogovi i tako to...
bogarator
bogarator
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 18.09.2009
Broj postova : 36
Reputacija Reputacija : 4
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty0 / 9990 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by KOLERIN sub ruj 19, 2009 4:55 pm

nešto slično se dogodi i kod mene hihih hihih hihih
KOLERIN
KOLERIN
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 18.09.2009
Broj postova : 140
Reputacija Reputacija : 8
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty0 / 9990 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Gost sub ruj 19, 2009 4:57 pm

ne. pa to je smao igra. recimo bio sam u klanu jednom davno, oni sad imaju sponzora, stvarno su daleko decki dogurali i cim su dovedeni neki novi clanovi i kad je na teamspeaku pocela dernjava i psovanje i zivcanjenje ja sma klan napustio. a komotno i igru. jer dosta ljudi jednostavno te igre shvaca preozbiljno i to previse malo, a zaboravljaju da je naglasak na zahebanciju.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by bogarator sub ruj 19, 2009 4:59 pm

A kad sve živce izgubim, što mi prvo dođe pod ruku to polomim..obično je to neki cd/dvd...
bogarator
bogarator
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 18.09.2009
Broj postova : 36
Reputacija Reputacija : 4
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty0 / 9990 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Sasuke sub ruj 19, 2009 4:59 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:ajoj, pa onda ili igras na Easy ili rasturas
Ne igram singleplayer, ne volim to.. ^^
Pa ne rasturam ali.. zas se imam ljutit? Ubio me je, bolji je od mene...
Jedino u CoD2 sam jaaako rasturao al sam ga prestao igrat i sad sam nula, i svejedno ne zivcanim... smajlić
Sasuke
Sasuke
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 03.01.2009
Broj postova : 1853
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty43 / 99943 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by KOLERIN sub ruj 19, 2009 5:05 pm

ako ko voli igrat fps igre kao što vidim da neki vole,probajte igrat samnom crossfire,fora je igrica,a i free je,na početku kupiš svog liga,kupiš oružja,a možeš i za prave pare oružja kupovati smajlić
KOLERIN
KOLERIN
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 18.09.2009
Broj postova : 140
Reputacija Reputacija : 8
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty0 / 9990 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Gost sub ruj 19, 2009 5:08 pm

Sasuke je napisao/la:
THUNDER_DINIX je napisao/la:ajoj, pa onda ili igras na Easy ili rasturas
Ne igram singleplayer, ne volim to.. ^^
Pa ne rasturam ali.. zas se imam ljutit? Ubio me je, bolji je od mene...
Jedino u CoD2 sam jaaako rasturao al sam ga prestao igrat i sad sam nula, i svejedno ne zivcanim... smajlić

ja rasturah u quake 3 arena i cod4 i cod2.
zadnje dvije sam prestao igrati jer na svakom hrvatskom serveru prozovu te citerom ako malo bolje igras i banaju. tako da sam samo visio na original serverima sa pb streamom na stranim serverima, al dosadi. hrvati su malo jace zivcani i islo mi na hurac sto jedni druge stalno zovu cetnicima, ustasama is licno. gluplje igrace u svijetu nisam vidio od nasih.

ma šah je zakon, zaigras sa frendom, deckom, curom, starcima, frendicom, djedom, bakom...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Gost sub ruj 19, 2009 5:09 pm

KOLERIN je napisao/la:ako ko voli igrat fps igre kao što vidim da neki vole,probajte igrat samnom crossfire,fora je igrica,a i free je,na početku kupiš svog liga,kupiš oružja,a možeš i za prave pare oružja kupovati smajlić

ne hvala. u cetvrtak sam si narucio quake wars preko neta - 200kn, jer imam sve quake naslove i fan sam od prvog quake-a kad je izasao. ono sto je besplatno je cesto i prosjecno i slabo igrivo.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by KOLERIN sub ruj 19, 2009 5:11 pm

Abbath je napisao/la:
KOLERIN je napisao/la:ako ko voli igrat fps igre kao što vidim da neki vole,probajte igrat samnom crossfire,fora je igrica,a i free je,na početku kupiš svog liga,kupiš oružja,a možeš i za prave pare oružja kupovati smajlić

ne hvala. u cetvrtak sam si narucio quake wars preko neta, jer imam sve quake naslove i fan sam od prvog quake-a kad je izasao. ono sto je besplatno je cesto i prosjecno i slabo igrivo.

iznenadio bi se Wink fora je igrica ful,ima pun pimpek igrača,ima i dosta modova u igrici pa je ful fora igrati,probaj pa ćeš vidjet,jedino ako ful patiš od grafike u igrici onda ti se neće svidjeti Wink
KOLERIN
KOLERIN
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 18.09.2009
Broj postova : 140
Reputacija Reputacija : 8
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty0 / 9990 / 999Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty

[Vrh] Go down

Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru? Empty Re: Jeste li se kad naživcirali igrajuči neku igru?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.