Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Stranica 25 / 32. Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 28 ... 32  Next

Go down

Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 25 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by scorpio57 on sub oľu 27, 2010 7:24 am

Prop je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:Ne može se uspoređivati M.P.T. i cajke ono što je nekada bio pok.Vice Vukov to je
danas M.PT.Jugonostalgičarima.On pjeva o svome narodu,ljubavi prema Domovini
a o čemu cajke jbt pa ne razumiješ šta uopće pjevaju,danas svaka budala može uzeti
mikrafon i arlauklati.

Uspoređivati Vicu Vukova sa MPT-om je, u najmanju ruku, nebuloza!
Domoljubna pjesma jest "Moja Domovina", "Ruža Hrvatska", da ne nabrajam socijalne pjesme....

I cajke i puškaš pjevaju o istom, ničemu točnije, sa užasnim ritmovima, počesto plagijatorskim krađama, te bedastim stihovima!

Ništa ti ne kužiš njanja nisam uspoređivao njih dvojicu po glasovnim mogućnostima
nego po njihoom domoljublju,evitaa onda su i Zlatni dukati,Škoro itd.po tvome ratni profiteri.
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 61
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 25 Empty65 / 99965 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 25 Empty Re: Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT

Postaj by gio_deluxe on sub oľu 27, 2010 8:16 am

nitko od navedenih , osim Thompsona nije vikao za dom spremni i pjevao jasenovac ...
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 25 Empty41 / 99941 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa on sub oľu 27, 2010 11:43 am

Abbath je napisao/la:

jao jao. onda tu spomeni i crvenu jabuku kao ratne profitere i prljavo kazaliste i ostalu grupu.

Oni tu ne spadaju.

Abbath je napisao/la:
jednostavno thompson nema veze sa ustastvom

Ne da nema veze, već je ustaša.To ti je činjenica.
Abbath je napisao/la:
glazba je glazba a to sto je neki ne razumiju pa im glazba sluzi kao povod za njihovo bolesno stanje a drugima razlog za pljuvanje, opcenito.

U ovom slučaju je "glazba" zasnovana na kvazi domoljublju služila isključivo za osobnu zaradu i nema veze sa nikakvom umjetnosti a podlogu ima upravo na ovakvoj publici.

Abbath je napisao/la:
ili slusaj ili nemoj, ali nekog nazivat ustasom jer pjeva o proslosti juznih slavena to je malo prelicemjerno i nekulturno.

Ne slušam takve umove zatrovane nacizmom i to uopće nije nekulturno to je činjenično stanje.Za mene nacionalnost nije nešto što čini čovjeka.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 25 Empty0 / 9990 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa on sub oľu 27, 2010 11:45 am

scorpio57 je napisao/la:,evitaa onda su i Zlatni dukati,Škoro itd.po tvome ratni profiteri.

Ne nisu već Thompson.Osim toga pa on ima nekoliko tužbi za širenje nacionalizma , nošenje ustaških obilježja , zabrana rada u nekoliko zemalja , ne samo Švivarske koja je najaktuelnija.Šta to sada prvi puta čuješ?
Ili su to krive optužbe?
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 25 Empty0 / 9990 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by scorpio57 on sub oľu 27, 2010 11:58 am

evitaa nemoj baljezgati molim te pa M.P.T.je i prije imao koncerte u Švicarskoj.Kakva ustaška obilježja?bio sam na 10-tak njegovih koncerta i ako 10-tak balavaca nosi
ustaška obilježja nije on to kriv,prije 2 g.sam bio u Čavoglavama gdje su te balavce
odstranili sa koncerta zaštitari,no evo o koncertu u Švicarskoj:

Poštovani!
Povodom najnovijih zbivanja u svezi mog koncerta u Švicarskoj, odnosno zabrane ulaska u Švicarsku koju mi je izrekla Savezna policija i Ministarstvo pravosuđa Švicarske, želim se Vama i svekolikoj hrvatskoj javnosti obratiti s nekoliko riječi, odnosno iznijeti svoj stav o tome.
Moram odmah istaći da sam jako iznenađen ovakvom odlukom, poglavito stoga što sam u toj zemlji nastupao više od deset puta do sada.

Čudno zar ne?
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 25 Empty65 / 99965 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by scorpio57 on sub oľu 27, 2010 12:03 pm

gio_deluxe je napisao/la:nitko od navedenih , osim Thompsona nije vikao za dom spremni i pjevao jasenovac ...

gio ne pizdi pjevali su svi oni za dom spremni i Mesić i Šeks i sva politička bagra kada im
je to odgovaralo,nemoj početi filozofirati kao prop,vidim da ni ti pojma nemaš o događajima
u Domovinskom ratu-možda samo iz priča
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa on sub oľu 27, 2010 12:21 pm

scorpio57 je napisao/la:Poštovani!
Povodom najnovijih zbivanja u svezi mog koncerta u Švicarskoj, odnosno zabrane ulaska u Švicarsku koju mi je izrekla Savezna policija i Ministarstvo pravosuđa Švicarske, želim se Vama i svekolikoj hrvatskoj javnosti obratiti s nekoliko riječi, odnosno iznijeti svoj stav o tome.
Moram odmah istaći da sam jako iznenađen ovakvom odlukom, poglavito stoga što sam u toj zemlji nastupao više od deset puta do sada.

Čudno zar ne?

Meni nije čudno , već logično.Šta misliš da europi treba ovakav balkanizam i provokator koji promiče nacionalizam i poslije koncerata redovito nastaju verbalni i fizički sukobi.

I da scorpio mislim da je to jako dobra odluka , a Thompson nije dobio zabranu samo u Švicarskoj već u cijeloj EU.tako ti dobar pravni aparat funkcionira.A kao što znamo Thompson ne prolazi više niti kod nas jer mladi ljudi se ne daju zaglupljivati od strane takvih glupana jer je hrvatska stvarnost pre crna.A ti skupa sa tompsonom živi u 90' jer su baš takvi njegova publika.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Angie on sub oľu 27, 2010 12:33 pm

po mom mišljenju thompson ima prekrasnih pjesama.....toliko od mene
Angie
Angie
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 2785
Reputacija Reputacija : 296
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 25 Empty14 / 99914 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by scorpio57 on sub oľu 27, 2010 12:33 pm

evitaa je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:Poštovani!

Čudno zar ne?

Meni nije čudno , već logično.Šta misliš da europi treba ovakav balkanizam i provokator koji promiče nacionalizam i poslije koncerata redovito nastaju verbalni i fizički sukobi.

I da scorpio mislim da je to jako dobra odluka , a Thompson nije dobio zabranu samo u Švicarskoj već u cijeloj EU.tako ti dobar pravni aparat funkcionira.A kao što znamo Thompson ne prolazi više niti kod nas jer mladi ljudi se ne daju zaglupljivati od strane takvih glupana jer je hrvatska stvarnost pre crna.A ti skupa sa tompsonom živi u 90' jer su baš takvi njegova publika.

Ma daj evitaa 10-tak puta je nastupao tamo i odjednom zabrana zar ti to baš ništa ne govori kao a ovo šta
si napisala da ne prolazi ni kod nas nije istina(ja sam po tvome razmišljanju glup ok)ja živim u 2010 mračnoj godini
za večinu Hrvatskih državljana i ja se za razliku od tebe sa tim ljudima saosječam tebi je dobro i zabole te
za stotine tisuća nezaposlenih(da oni su krivi-neće da rade)razočaran sam tvojim razmišljanjem rep-
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa on sub oľu 27, 2010 1:10 pm

scorpio57 je napisao/la:

Ma daj evitaa 10-tak puta je nastupao tamo i odjednom zabrana zar ti to baš ništa ne govori kao a ovo šta
si napisala da ne prolazi ni kod nas nije istina(ja sam po tvome razmišljanju glup ok)ja živim u 2010 mračnoj godini
za večinu Hrvatskih državljana i ja se za razliku od tebe sa tim ljudima saosječam tebi je dobro i zabole te
za stotine tisuća nezaposlenih(da oni su krivi-neće da rade)razočaran sam tvojim razmišljanjem rep-

Gle Scorpio mene zaboli briga za tvoj rep- , dječija posla.

A kada ćemo o zabrinutosti o mračnoj Hrvatskoj i socijal ekonomskoj situaciji daj mi reci zašto tvoja stranka ili ljudi u ovoj državi ne organiziraju štrajkove , pobune se jer ih je vladajuća stranka dovela na rub preživljavanja i večina građana Hrvatske živi ispod minimuma ljudskog standarda , a kada je Thompson dobio zabranu ulaska u EU organiziran je štrajk , radnim danom u podne , na glavnom trgu.
I ti ćeš meni reći da ljudi u borbi za egzistenciju imaju vremena štrajkati radnim danima?Ili spas vide u Thompsonu.
Ili im je bitnija Thompsonova egzistencija?Busanje u prsa o velikom hrvatstvu koje im je omogučeno na njegovim koncertima i na što zapravo poziva?
Što od toga?Tako ti pokazuješ zabrinutost i suosječanje sa građanima?

I da Scorpio nisam željela reći da si glup , nego da ne sagledavaš činjenično stanje.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by scorpio57 on sub oľu 27, 2010 1:21 pm

Da ja sam zabrinut za razliku od tebe i borim se koliko ja to sa svoga
položaju mogu i u stranci i kao građanin.Zar stvarno misliš da ti ljudi koji
su ga došli podržati su bili u radnom odnosu ma daj ne prosipaj komunističke fraze.
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa on sub oľu 27, 2010 1:27 pm

scorpio57 je napisao/la:Da ja sam zabrinut za razliku od tebe i borim se koliko ja to sa svoga
položaju mogu i u stranci i kao građanin.Zar stvarno misliš da ti ljudi koji
su ga došli podržati su bili u radnom odnosu ma daj ne prosipaj komunističke fraze.

Večina je bila iz tvoje sranke i HČSP stranke koja uvijek izaziva nerede i skandale.
Scorpio ja se ne hvalim da sam zabrinuta već ti a ovo je moje mišljenje o Thompsonu koje je zasnovano na realnim činjenicama a isto tako ti imaš pravo biti njegov obožavatelj.Samo ti to u brizi za građane neće pomoći niti je instrument koji ti može pomoći.Eto toliko od mene , neda mi se raspravljat , radim.
Da i to ti nisu komunističke fraze već dok ne prestane prozivanje na nacionalnoj bazi mira neće biti.To je pitanje kulture a ne komunizma.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by scorpio57 on sub oľu 27, 2010 1:35 pm

Ne ja se na hvalim več jesam,jel ti čitaš šta ja pišem help iz moje stranke
ne izazivaju nerede i skandale jer vidim nisi upućena pa da ti objasnim:
Ne možemo izazivati skandale jer nikada nismo bili na vlasti-uvijek oporba,nismo mi
prodali Hrvatsku već HDZ i SDP.Ako misliš na koncertima da iz moje stranke izazivaju
nerede-zaobilaziš istinu.No ipak ti radi bolje je nego visit na komp.vjeruj mi.
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa on sub oľu 27, 2010 2:07 pm

evitaa je napisao/la: HČSP stranke koja uvijek izaziva nerede i skandale.

Ja sam jako dobro upoznata sa tvojom strankom i više nego što ti misliš a upravo iz toga što niste bili na vlasti niti ćete biti radite probleme i istupate u ime Hrvatskih građana vrlo često na onakav naćin na koji to večina građana ne želi.
Evo kako djeluje tvoja stranka bori za Hrvatsku i u ime njenih građana.Osim toga jedan od istinskih pravaša je Dobroslav Paraga koji je upravo radi ovakvih i poziva na nacionalnu netrpeljivost istupio iz vlastite stranke.I jedino se Hsp sa njim na čelu znao suprostaviti Hdz, a poslije dolazi Đapić i sve se svdi na vlastit interes i bogačenje. I ti bi to kao član trebao znati a ne da ti ja govorim.Tako da ja ne zaobilazim istinu već je to tako .I koliko je stranaka i neovisnh udruga tražilo zabranu rada Hčsp.

scorpio57 je napisao/la:Ako misliš na koncertima da iz moje stranke izazivaju
nerede-zaobilaziš istinu.No ipak ti radi bolje je nego visit na komp.vjeruj mi.

Ja nisam rekla da "tvoji" izazivaju nered već da Thompson širi nacionalizam.E Scorpio daj molim te pročitaj dobro što napišem a onda odgovori jer nisam sigurna da ti shvačaš što ja govorim.

scorpio57 je napisao/la:
No ipak ti radi bolje je nego visit na komp.vjeruj mi.

Da je , ali dođem pročitat kakvu novu mudrost.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by scorpio57 on sub oľu 27, 2010 2:28 pm

ne možeš biti bolje upoznata nego ja,Paraga je ok Đapića nikada nisam ni smatrao
pravim čovjekom,HČSP imam dobrih prijatelja,a i ja dođem nešta pametno pročitati.
Moja stranka je na vlasti u mome gradu ne zbog Đapića nego ljudi koji je kod mene
vode.Znači po tebi su moji Brođani glupi kada kažeš da istupamo na način na koji
to građani ne žele.I ti malo bolje pročitaj jer vidim da ne kužiš šta pišem.THompson ako širi nacionalizam šta je tu loše pjevati i voliti svoj narod-to ne znači da je fašista.
Tko ne voli svoje ne voli ni tuđe-ignore
kavica
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub oľu 27, 2010 2:39 pm

evitaa je napisao/la:
Abbath je napisao/la:

jao jao. onda tu spomeni i crvenu jabuku kao ratne profitere i prljavo kazaliste i ostalu grupu.

Oni tu ne spadaju.

Abbath je napisao/la:
jednostavno thompson nema veze sa ustastvom

Ne da nema veze, već je ustaša.To ti je činjenica.
Abbath je napisao/la:
glazba je glazba a to sto je neki ne razumiju pa im glazba sluzi kao povod za njihovo bolesno stanje a drugima razlog za pljuvanje, opcenito.

U ovom slučaju je "glazba" zasnovana na kvazi domoljublju služila isključivo za osobnu zaradu i nema veze sa nikakvom umjetnosti a podlogu ima upravo na ovakvoj publici.

Abbath je napisao/la:
ili slusaj ili nemoj, ali nekog nazivat ustasom jer pjeva o proslosti juznih slavena to je malo prelicemjerno i nekulturno.

Ne slušam takve umove zatrovane nacizmom i to uopće nije nekulturno to je činjenično stanje.Za mene nacionalnost nije nešto što čini čovjeka.

ako netko pjeva o nacizmu koji je dominirao i dominira i dan danas da li je on ustasa i rmzitelj?! ti draga gospodjo bez uvrede ali trebas ako mislis dat intelektualno misljenje poradi na tome bar da razdjelis umjetnost od svojih vlastitih kompleksa.

slusaj draga jesi ti bila na prvoj crti obrane? nisi. jesi ikad drzala pusku i branila ovu domovinu? nisi. pa kako se ti usudjujes pricat tko je na cemu zaradio a tko ne. moj stari jest i da ti kazem u njegovoj pukovniji čavoglave su se slusale non stop jer su davale nadu i želju vojnicima u rovu. nije se slusalo prljavo kazaliste sa njihovom profiterskom hrvatskom ružicom niti crvena jabuka sa njihovim ratnim profiterskim pjesmama, slusao se thompson i cavoglave jer pjesma nije bila depresivna i tjerala je covjekov duh da se bori, dok su pjesme prljavog kazalista i crvene jabuke bile neslusljive i slusale su ih samo izbjeglice, jer su depresivne pjesme i ubijaju svaku zelju i nadu. to sto je vojska odabrala thompsona i iskoristila njegovu pjesmu da potakne duh paravojske je sad dovelo do toga da covjek koji pjeva o danima i stanjima koja i dan danas postoje ga dovodi do toga da je ustasa i mrzitelj?! draga moja ti nemoj vise uopce slusat nista glazbenog. po tvojoj definiciji onda i edwin starr koji pjeva o ratu je nacionalist, bendovi bilo blues ili soul koji sviraju o drustvenim problemima su nacionalisti, bendovi koji su skladali pjesme o americkom gradjanskom ratu su onda nacionalisti i mrzitelji. za tebe sam se vec uvjerio da si krajnje licemjerna, i to ne u onim malim postotcima vec se nalazis pri vrhu okorjelog licemjerstva. ja koji slusam sve vrste glazbe, imam doma cijelu diskoteku, nekoliko tisuca bendova svih vrsta glazbenih pravaca, preko 5000 albuma nikad u thompsonovim pjesmama nisam uspio iscitati mrznju i ustastvo, jer slusam rijeci i znam o cemu pjeva - O ČEMU - pjeva. to je vazno za znati kod glazbenika, pjevati O NEČEMU ne svrstava tebe kao osobu u lirike pjesme. ali sa ljduima poput tebe je jadno raspravljat jer bez uvrede zatucalo misljenje koje si pokazala uvijek ce tako i ostati, omotano okorjelim licemjerjem. thomspon ti je mrzitelj i ustasa a adastra, crvena jabuka, bijelo dugme, prljavo kazaliste, hladno pivo, edwin starr, james brown, manowar, megadeth, metallica.... to nisu. da ne nabrajam. ti si samo dio onih ljudi koji jednostavno ne razumiju umjetnost i vide umjetnost samo kroz politiku. pa samo ti politiziraj glazbu, jer ocito tako nadoknadjujes svoju gluhost o inome. nedaj boze da ti nesto dodje do tvog centra u mozgu. Wink Laughing hammer
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Hell on sub oľu 27, 2010 3:01 pm

..HČSP je stranka gluposti, i treba ju ukinuti..smajlić
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 25 Empty497 / 999497 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub oľu 27, 2010 3:09 pm

Hell je napisao/la:..HČSP je stranka gluposti, i treba ju ukinuti..smajlić

to ce biti jedino moguce kada potpises kapitulaciju vlastite stranke. Laughing Laughing Laughing
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Hell on sub oľu 27, 2010 3:10 pm

Laughing ...nema šanse(ovak ja ne odlučujem)..ali Hčsp se definiraju kao ustavna stranka, a ustav niti vidli i ne ponašaju se tako..(i još to otvoreno pokazuju.)
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)

Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 25 Empty497 / 999497 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on sub oľu 27, 2010 3:17 pm

hel garant sluša brenu

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 25 Empty999 / 999999 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Hell on sub oľu 27, 2010 3:19 pm

..da ko lud.. Laughing
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on sub oľu 27, 2010 3:20 pm

priznaj

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 25 Empty999 / 999999 / 999    Turbo folk (narodnjaci,cajke FAN), Anti cajke FAN CHAT - Page 25 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Hell on sub oľu 27, 2010 3:33 pm

..pa nemam kaj
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by jasim on sub oľu 27, 2010 4:08 pm

marko je napisao/la:
jasim je napisao/la:Marko,mesas babe i zabe.
Seka i kristina ne mogu da se porede i uporedjuju.One dolaze iz razlicitih bransi i ne spojive su.Ja slusam i Seku i Kristinu . Glupo bi bilo kad bi ja sad rekao da covek koji slusa kristinu ima problem sa zdravim razumom....
Ne moj biti toliko ekstreman.

pa kako iz različitih branši pa i jedna i druga su kao pop ppevaljke .........
koliko sam skužio seka se deklarira ko pop pevaljka bar zadnje vrijeme ....
a koliko sam znam i kristina pjeva tak neki sladuljavi pop ..........

Eto,uleteo si u temu a ne znas pravo njeno znacenje.
Po tebi Seka spada u POP pevaljke ???
Sad vidim da ti u stvari obozavas Seku i od tolike ljubavi prema njenim pesmama ti si njen Folk prebacio u Pop bbbb bbbb bbbb bbbb
da bi ovo razumeo prvo moras da naucis razliku izmedju FOLK-a i POP-a bbbb bbbb bbbb bbbb
Isto bi bilo da sad ja kazem da Kristina peva Turbo Folk hihih hihih
jasim
jasim
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.02.2010
Broj postova : 1285
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 35
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by jasim on sub oľu 27, 2010 4:20 pm

A taj vas Thompson je obicna budala koja je kao pevac obicna nula ali je iskoristio ratna zbivanja i povecani stepen nacionalizma da dobro zaradi.
jasim
jasim
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.02.2010
Broj postova : 1285
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 35
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 25 / 32. Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 28 ... 32  Next

[Vrh]