Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ

+30
Zločesti Ivek
Neu
WEYLAND-YUTANI
koraba
m
Godal
zbracun
pametnom dosta
URIEL
makaj
damfisk
Turrican
Optimyst
Teo
Hunnerkongen
Prop
Mass
pustinja
scorpio57
Amante
Ecstasy
eva kant
walter
Neukrotivi pastuh
evitaa
Mr.Cooly
FALKON 2
Hell
tanuki
goc
34 posters

Stranica 4 / 12. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by Neu pet vel 26, 2010 7:26 am

Stazić Šeksu: Jesi li ti još uvijek u HDZ-u?

Stazić je prozvao HDZ-ove zastupnike kako odbijanjem da prihvate oporbeni prijedlog za jedanaestog člana Vijeća HRT-a krše zakone koji su usklađeni s EU zakonodavstvom. Oni ga nisu čuli jer su izašli iz sabornice.

Zastupnici HDZ-a na stavili su sa bojkotom SDP-ovca Nenada Stazića. Podsjetimo HDZ-ovci ne žele više slušati njegove istupe zbog, kako su objasnili govora mržnje i netrpeljivosti. Za bojkot su se odlučili nakon što je Stazić tijekom aktualnog prijepodneva prozvao premijerku Jadranku Kosor da je šest godina šutjela o korupciji

Tako je bilo i danas u Saboru kada je Stazić HDZ-ove zastupnike prozvao kako odbijanjem da prihvate oporbeni prijedlog za jedanaestog člana Vijeća HRT-a (Vere Robić Škarica) krše zakone koji su usklađeni s europskim zakonodavstvom.

"Usklađujemo zakone i imamo Plan, ali onda usklađene zakone ne provodimo", ustvrdio je Stazić.

Pritom, kazao je, HDZ-ovi zastupnici govore o potencijalnom sukobu interesa predloženog člana, a o sukobu interesa, naglasio je, može odlučivati samo Povjerenstvo za sprječavanje sukoba interesa.

Predsjedavajući sjednice, potpredsjednik Sabora Vladimir Šeks upozorio ga je da se drži tema koja je Plan aktivnosti, a ne primjena ili neprimjena jednog zakona.

Stazić zbog kojeg su HDZ-ovi zastupnici napustili saborske klupe Šeksa je upitao je li on i dalje u Klubu HDZ-a budući da je ostao u dvorani.

Šeks mu je uzvratio kako je član kluba već 20 godina, te da će to i dalje ostati.

Govoreći u ime Kluba o Planu aktivnosti, HDZ-ova zastupnica Marija Pejčinović Burić istaknula je da je Hrvatska ušla u "završnicu tog dugačkog puta na kojem je bilo i očekivanih i neočekivanih prepreka".

"Ali, vjerujem kako ćemo na kraju u EU ući pripremljeniji nego li je to bio slučaj u nekih zemalja iz ranijih valova proširenja i pri tome ne mislim samo na zemlje koje su zadnje ušle u EU", rekla je.

HNS-ova zastupnica, ujedno predsjednica Nacionalnog odbora za praćenje pregovora, Vesna Pusić kazala je kako, uz 12 zakona koje namjerava donijeti do polovice godine, Hrvatsku najvjerojatnije očekuje donošenje još nekoliko zakona.

Riječ je, navela je, o zakonima vezanima uz 16 poglavlja koja Hrvatska još mora zatvoriti, te predložila da se Plan nadopuni i tim zakonima.

Svi su saborski klubovi u raspravi podržali Plan zakonodavnih aktivnosti za završetak pregovora o punopravnom članstvu Hrvatske u EU.

Izvor:net.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty999 / 999999 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by Hell pet oľu 05, 2010 8:23 pm

kako samo HDZ propada... bravo
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty497 / 999497 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by scorpio57 pet oľu 05, 2010 9:04 pm

đubrad Dignuta obrva
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty65 / 99965 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by scorpio57 pet oľu 05, 2010 9:05 pm

evitaa je napisao/la:Odlaskom Ive Sanadera Hdz nikada nije bio slabiji ,koliko god se to prikazuje boljom političkom sposobnošću Jadranke Kosor očito je da je Vlada primorana od EU na borbu protiv korupcije i promjene koje se upravo događaju.Korupcija je jedan od najvažnojih razloga što Hrtvatska već nije u EU i to je EU komisija stalno naglašavala u izvješćima ali sa Sanaderom nije bilo moguće upravljati tj.surađivati da bi Hrvatska ispunila uvjete za ulazak u Eu dok Kosorica ratuje protiv korupcije , ne zato jer je dobra političarka ili sposobnija već jer je željna vlasti i vjerovatno je to razlog iznenadnog obrata naše Vlade , borbre protiv korupcije , zatvaranja , odricanja Ive Sanadera kojem je niz godina bila desna ruka, ali treba vidjeti kako će ići sa procesuiranjem tih afera , a ovo sve što se događa pod njenom palicom je logičan slijed događaja i dirigiranje EU .Ali ipak ima tu i pozitivnih stvari , prije nego Kosorica izgubi vlast pozatvarat će sve one sa kojima je dugi niz godina "usko" surađivala .



Hell je napisao/la:..pa ja sma za sdp...dio sam njihove stranke...(makar su skupi) Laughing

Koliko te koštalo članstvo do sada u Sdp?
Ovo je dosta iznenađujuć podatak.
joj evitaa nisam raspoložen devil
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty65 / 99965 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by evitaa sub oľu 06, 2010 11:08 am

scorpio57 je napisao/la:joj evitaa nisam raspoložen devil

Objasni ovo ,baš me zanima.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty0 / 9990 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by pustinja sub oľu 06, 2010 11:21 am

Nisam zoon politikon bez obzira na to što kaže psihologija i bole me MSP za stranački život a bogami i suživot.

HDZ- skupina lopova koja je nekom greškom došla do mandata i sad nas sve prca

SDP- čim su partija odmah mi je dosta govora na tu temu ali sad su uvalili precednika a uskoro će i sabor pa se bojim eto nama večinskog jednostranačja.

HNS- grupa koja se priklanja vodećima ne bi li se domogli koje fotelje pa da se čuje i njihov glas

HSS- e to su opasni dali su guze za fotelju i glasove seljaka predali ADZ-ju te stoga lži i prevarom doveli do izlaska mehanizacije na ulice

SRBI - zna se oni su uvjek tu da se nešto prikrade i otuđmani (novi naziv za pljačku) jer su tako naučeni kroz stolječa (kao i židovi čim im nešto treba oni viču holokaust a srbi viču jasenovac)

OSTALI - su ostali i tu spadaju, talijani, istrijani, romi, i druga škvadra koji i sami znaju da su ostali.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty0 / 9990 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by Hell sub oľu 06, 2010 1:34 pm

pustinja je napisao/la:Nisam zoon politikon bez obzira na to što kaže psihologija i bole me MSP za stranački život a bogami i suživot.

HDZ- skupina lopova koja je nekom greškom došla do mandata i sad nas sve prca

SDP- čim su partija odmah mi je dosta govora na tu temu ali sad su uvalili precednika a uskoro će i sabor pa se bojim eto nama večinskog jednostranačja.

HNS- grupa koja se priklanja vodećima ne bi li se domogli koje fotelje pa da se čuje i njihov glas

HSS- e to su opasni dali su guze za fotelju i glasove seljaka predali ADZ-ju te stoga lži i prevarom doveli do izlaska mehanizacije na ulice

SRBI - zna se oni su uvjek tu da se nešto prikrade i otuđmani (novi naziv za pljačku) jer su tako naučeni kroz stolječa (kao i židovi čim im nešto treba oni viču holokaust a srbi viču jasenovac)

OSTALI - su ostali i tu spadaju, talijani, istrijani, romi, i druga škvadra koji i sami znaju da su ostali.

HNS je oporba, pa kak su onda s vodećima?
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty497 / 999497 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by pustinja sub oľu 06, 2010 6:06 pm

U-hu mea kulpa malo sam se zanio ali iz njihovog djelovanja ispafa kao da su zajedno sa vodečima smajlić
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty0 / 9990 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by Neu čet svi 27, 2010 8:24 am

HDZ-ovac i prije 'meditirao' uz grudi studentice

'Meditirao sam u autobusu prije dvije-tri godine, te je slučajno došlo do kontakta s istom ovom djevojkom, kojoj sam se tada ispričao', kaže matuljski HDZ-ovac Davor Kalčić, kojeg je mlada studentica zbog incidenta prijavila policiji.

Aleksandra Milanović, studentica koja je doživjela neugodni incident s bivšim predsjednikom matuljskog HDZ-a Davorom Kalčićem, pohvalila je brzu reakciju institucija, i to posebno policije.

Podsjetimo, studentica je prošlog tjedna prijavila Kalčića policiji te ga optužila za seksualno napastovanje u autobusu koje je prethodilo incidentu na Željezničkoj stanici u Rijeci, gdje ju je bivši kandidat za načelnika udarcem u lice srušio na pod, nakon što se ona pokušala braniti od njegovih napada.

Nakon incidenta Kalčić je ubrzo smijenjen s dužnosti, te je protiv njega Općinsko državno odvjetništvo u Opatiji podignulo kaznenu prijavu zbog bludnih radnji, te će o njegovoj krivnji biti odlučeno na sudu.

"Nakon što me Kalčić udarcem oborio na pod na Željezničkom kolodvoru, mobitelom sam nazvala policiju, a njihov kombi stigao je u doista rekordnom roku, te su me odveli u Prvu policijsku postaju u Rijeci", kazala je za Novi list Milanović, dodavši kako su njezini dojmovi nakon "prospavane noći" te nakon što je vijest o cijelom ovom slučaju prenijela većina domaćih i neki strani mediji dvojaki.

Milanović ističe kako ipak ne žali što je bivšeg matuljskog vijećnika prijavila policiji, niti što je cijeli slučaj završio u medijima. Misli da je postupila ispravno i sigurna je kako se "gospodin" to neće usuditi više nikome učiniti.

Davor Kalčić i dalje ostaje pri svojoj priči o tome kako je do incidenta sa studenticom došlo prilikom njegove meditacije u autobusu, nakon čega ga je ona pljusnula, no ovaj put priznaje i kako je već jednom na sličan način bilo došlo do kontakta u autobusu između njega i Aleksandre Milanović.

"Prije dvije-tri godine dogodilo se da sam isto ovako meditirao u autobusu, te je tada slučajno došlo do kontakta s istom ovom djevojkom, kojoj sam se tada ispričao. Ovaj put je opet došlo do sličnog nesporazuma, i mogu reći kako je moja savjest s ljudske strane mirna", rekao je Kalčić, dodavši kako mu je žao što je na kraju nokautirao studenticu, ali ističe da je bio isprovociran njezinim udarcima.

Milanović, pak, niječe da je bilo kada pričala s Kalčićem, te ističe kako se incident osim prošlog utorka dogodio više puta.

net.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty999 / 999999 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by m sri ruj 22, 2010 12:14 pm

nekako je vrijeme da čelni ljudi te stranke završe u zatvoru .......
smješno je da neki ministar radi nešto bez znanja premijera i vodečih ljudi stranke kojoj ministar pripada , to ne gutaju niti malena djeca ....
što pokušavaju dojučerašnji prijatelji ukrpati ovom podravcu ........
da je sve radio na svoju ruke bez njihovog znanja .......

tko zna kaj če još izači u javnost ......
dobar pokazatelj je tajni sastanak naše premijerke i tog velikog ministra .....

uglavnom pada hdz ........

a što onda , tko onda nakon njih ...........

sdp , hns , hss, hsls ........
a možda se u život vrate neki davno zaboravljeni političari sa novom vizijom koju prije nisu imali ......
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty14 / 99914 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by pustinja sri ruj 22, 2010 1:16 pm

Ne će past adeze past će bedasti pedro a u ovom slučaju ide realizacija plana od ranije, servirat će jacu (ionako se o tome šapuće u kuloarima) kao nesposobnu i to je to, onda će netko drugi uletit pred izbore i na taj način se nadaju dobit više glasova jer bi taj koji dođe trebao barem privremeno nagazit bogate i siromašna večina naroda će reć vidi što su dobri i eto njima glasova.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty0 / 9990 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by m sri ruj 22, 2010 1:23 pm

a može biti i tako .......mada nekako misli da neče narod dozvoliti nakon ovog svega što se događa u zadnje vrijeme u HR , a u sve je uključen hdz , da im se više bacaju vruče krafne u oči ......
slina obečanja od kojih ništa nije bilo , kriminal ,korupcija , ne bu ih niti tuneli , mostovi spasili ....


nekako se nadam da bu lagano u zaborav otišao hdz , mada sam svjestan da ču ih jako dugo pamtiti , jel če se nako njihovog pada tek početi odmotavati sva sranja koja su napravili .......

ali tko poslje njih .....
opet sdp ........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty14 / 99914 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by Mass sri ruj 22, 2010 1:33 pm

Pa i prošle izbore je HDZ na silu dobio..
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty200 / 999200 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by Mass sri ruj 22, 2010 1:35 pm

Aktualni sat pršti od grubih riječi oporbenjaka i izbjegavanja odgovora vladajućih. Zadnji 'kapitalni' sukob se dogodio kada je SDP-ovac Jovanović ustvrdio da je brisanje Polančeca dokaz da je HDZ kriminalna organizacija. Šeks je podivljao.

KLIK
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty200 / 999200 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by m sri ruj 22, 2010 1:41 pm

masiello88 je napisao/la:Pa i prošle izbore je HDZ na silu dobio..

tako je ....
e baš zato treba na neki način ograničiti to postizborno koaliranje , jel to nema veze s vezom .....
to nijee koaliranje nego čista prodaja glasova za " udobniju " fotelju .......
ono da je što bolje plačena foteljica a sa što manje odgovornosti ..........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty14 / 99914 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by pustinja čet ruj 23, 2010 5:05 am

koaliranje bi trebalo biti samo predizborno da ljudi znaju za koga daju glasove, ovak je to samo jedna velika prevara a kako se treba mati večina u parlamentu tu nastaje sranje jer ako niti jedna strana nema natpolovičnu večinu ne može sastaviti vladu i premijera.
Bilo bi najbolje da se za premijera u okviru izbora doda samo 1 listić i da se bira neposredno.
Kad bi bar na listi bila krava šarulja ta bi odmah dobila moj glas jer je sigurno da ne krade, nahrnai najmanje 2 čovjeka, sere samo tamo gdje se nalazi i ne uzima novac kao mito.
Izbor nije neki kradeze ili SamoDajPare a u konačnici će doći do velike koalicije samo da guze ne izlaze iz već zagrijanih fotelja.
Naravno da cilj svima tim ašim parlamentarcima ući u parlament EU jer tamo se mlati para koju ćemo opet morati mi uplatiti stoga glasam protiv EU i to samo zato jer to nervira političare.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty0 / 9990 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by tanuki čet ruj 23, 2010 5:54 am

+
i za mene su svi isti!
političari hrvatski ili europski-
već 15 g ne izlazim na izbore,
ali da, kad bi se pojavila šarulja-
izašao bi i , njoj dao glas!
najbolji primjer je izbor našeg predsjednika!
crkva ga se bojala- i svim silama je bila protiv njega-
zamislite imao je muda reći da je agnostik-
jbga narod nezna što to znači ali teolozi znaju-
pa unatoć protivljenju crkve narod je izabrao josipovića-
a sada josipović obilazi svijet (što je u redu, jer to mu i nalaže funkcija)
a KC u hrvatskoj vlada više nego u vrijeme mesića!
nisu skinut križevi iz crkava, nije ukinut vjeronauk,
nije javno obznanjen ugovor sa vatikanom-
hrvatska je i dalje katolička država, a ne sekularna, kao što to piše u ustavu!
zašto se lažemo?
ili trebamo poštovati ustav ili ga mjenjati!
mada sam ateista bilo bi mi draže da u ustavu piše da je hrvatska katolička država,
jer tada me nebi smetalo ovo bezobrazno gaženje ustava!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty700 / 999700 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by m čet ruj 23, 2010 9:28 am

imaš mogučnost požaliti se ustavnom sudu , napisati pismo ili kaj več ....
da vide dali je ustavno ili ne ....
pričekat češ par godina ali češ svakako dobiti odgovotr ako je tužba dobro sročena .......

i ostaje ti sud za ljudska prava jebiga pa se žali ......
probaj tanuki .....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty14 / 99914 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by m pet sij 28, 2011 1:16 pm

evo šitam se , kako su podljeli kaznenu prijavu protiv hdzja .........
dakle pančić ivo je konstatirao ......

kaznenu prijavu podiže na temelju Zakona o odgovornosti pravnih osoba za kaznena djela gdje se u članku 3. kaže: "Pravna osoba kaznit će se za kazneno djelo odgovorne osobe ako se njime povređuje neka dužnost pravne osobe ili je njime pravna osoba ostvarila ili trebala ostvariti protupravnu imovinsku korist za sebe ili drugoga."

"Dakle, ako je predsjednik stranke, u ovom slučaju bivši predsjednik HDZ-a Ivo Sanader, odgovoran i ako je počinio kazneno djelo, onda je po tome odgovorna i sama pravna osoba, odnosno stranka, odnosno HDZ"

oče li uspijeti u naumu ...........
a mislim da mi je na pameti trenutno samo zabrana djelovanja stranke hdz ...

eh zaboravim uvijek , dio teksta je ss indeksa ....
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty14 / 99914 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by Prop pet sij 28, 2011 1:21 pm

Da se oće čitavo to zlo od stranke kazneno goniti, mojoj sreći nikad kraja...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty108 / 999108 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by m pet sij 28, 2011 1:35 pm

ma ali neči , dobar je ovo pokušaj ovoga lika ......
ali ništa od toga .....

možda kad dojde sdp , možda , ne možda nego sigurno če se početi zatvarati razne njuške , jel mi smo poznati po revanšizmu ......
kaj je najgore , sdp če se kad dojde na vlast prvih par mjeseci baviti tko je krao , a nebudu ništa pokretali u rh ..........
slažem se ja da treba pozatvarati neke ljude , ali prvo pokrenuti hr ....

volio bih i ja da neke pozatvaraju , vjerovartno budu , jel če svo smeče , krađe i ostale gadraije hdzja isplivati tek kad krene suđenje smradaneru ..........
tak da misli da če za vrijeme suđenja , početi prava panika u hdzeju
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 41
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty14 / 99914 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by Prop pet sij 28, 2011 1:36 pm

Ja si mislim kako je isti i SDP ko ovi lopine, razlika između vlasti i oporbe je u količini ukradene love...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty108 / 999108 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by scorpio57 pet sij 28, 2011 1:37 pm

O HDZ-u polemizirat neću...svi znamo da su lopovi(većina).Oni gube izbore
to je sigurno.No da li SDP sa svojim koalicijskim partnerima može išta učiniti za boljitak RH?Po meni ne može...bili su ništa napravili nisu.Znate da sam ja u HSP-u sada sam prešao kod Ruže(sve je to HSP)samo da se svi udruže
siguran sam da nebi imali manje od 20 zastupnika.Sada će jedan reći kako mjenjam stranke,prešao sam zbog politike Đapića i mog rodjaka grad.Broda koji su se uzdigli iznad stranke.Po meni treba sastavit koalicijsku vladu spasa
ako se još išta ima spasiti.U tu vladu izabrati ljude od struke bez obzira kojoj stranci pripadaju...no znam da je to nemoguće.Naša vrla premijerka baca nam prašinu u oči a nez.raste,sve je više gladnih,ljudi rade ne dobivaju plaće(jedan od pred.izb.aduta HDZ).tanuki opet ti po KC-Neu molim te upozori ga!a ti tanuki što ne izlaziš na izbore zbog takvih nam i je tako.Zato nemaš pravo kritizirat nikoga pa čak ni HDZ jer tvoj nedolazak je bio glas za njih.
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty65 / 99965 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by Mass pet sij 28, 2011 1:39 pm

Sve je to ista gamad
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty200 / 999200 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by Prop pet sij 28, 2011 1:42 pm

Riječ je o garnituri političara koji su bili u partiji, a sada demokrati - lapani obični!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
HDZ - Page 4 Empty108 / 999108 / 999HDZ - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

HDZ - Page 4 Empty Re: HDZ

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 12. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.