Podbradak

Go down

Podbradak Empty Podbradak

Postaj by hotkitty on sub tra 11, 2009 11:13 am

Do nedavno nije postojalo adekvatno rješenje za smanjivanje podbratka. Operacije nisu mogle u cijelosti riješiti taj problem. Mnogi ljudi imaju problem s podbratkom u smislu da im visi ili im je povećan te znatno narušava fizički izgled. Genetika je bitna jer često ostali članovi u obitelji imaju isti problem. Bez obzira koliko bili na
dijeti, pazili što jedete i uz redovitu fizičku aktivnost, ne možete se riješiti povećanog podbratka.

Metode radiovalovima i akvaforeza koriste se za smanjivanje blažeg i srednje izraženog podbratka. Radiovalovi su obećavajući u oba slučaja dok se akvaforeza koristi za blaže izražen podbradak. Kod tretmana radiovalovima koriste se dva posebna nastavka.

Ukoliko dobijete 1 do 2 kilograma, oni se nažalost kod tih pojedinaca uvijek točno rasporede u podbradak. Postoje dvije vrste povećano podbratka, jednu vrstu koje čine nakupljane masne stanice, a druguvrstu kada zbog viška kože nastaje povećan podbradak. Ukoliko se radi o masnim stanicama koje su u tom području nagomilane, koristi se unipolarni nastavak koji ih uspješno otopi uz zatezanje kože, čime se
smanjuje podbradak. Kod samog viška kože bipolarni nastavak ima jaki efekt zatezanja kože uslijed čega nestaje problem visećeg podbratka. Ukoliko se radi o jako izraženom podbratku, tada je potrebno koristiti druge metode.Kod jače izraženog podbratka preporučuju se liposukcija, aserska lipoliza ili operacija. Po potrebi se pojedine metode mogu kombinirati.

Radiovalovi

Cilj je kontrolirano dubinski zagrijavanje tkiva pri čemu se masne stanice unište i izazove oštećenje vezivnog tkiva s upalom. Kao posljedica toga smanjuje se obujam podbratka i dolazi do stvaranja novog vezivnog tkiva uz efekt zatezanja kože te smanjivanja podbratka. Konačni rezultat vidljiv je 3 do 6 mjeseci nakon zadnjeg tretmana iako se nakon zadnjeg, 3-eg ili 4-og tretmana, već vidi početno smanjivanje
podbratka. Tretman se preporuča za slabije do srednje povećani podbradak gdje je veća količina masnih stanica nego mlohavost kože.

Fat disove

Metoda služi za smanjivanje podbratka koji ima povećanu količinu masnog tkiva. Ukoliko se radi samo o višku kože bez masnog tkiva savjetuje se metoda radio valovima za zatezanje kože. Potrebno je oko 5 tretmana.

Frakcijski radiovalovi

Princip je isti kao kod običnih radova ali se efekt vidi odmah te je potrebno prosječno oko dva tretmana. S vremenom se rezultat poboljšava. Posebna odlika ovog tretmana je površinsko mehaničko oštećenje kože slično frakcijskom laseru te se vidi crvenilo kože do nekoliko sati poslije tretmana. Metoda izbora kod povećanog podbratka gdje dominira višak kože koji visi.

Akvaforeza (mezoterapija bez igle)

Koristi se sedam vrsta raznih električnih struja koje jačaju mišiće i napinju kožu uz smanjivanje podbratka. Pri tome kroz kožu prolaze tvari koje tope masno tkivo. Potreban je jedan tretmana.

Neodimij Yag laser

Laser oštećenjem vezivnog tkiva izaziva upalu koju organizam uklanja uz efekt zatezanja kože te posljedično smanjivanja podbratka. Konačni rezultat vidljiv je 3 do 6 mjeseci nakon zadnjeg, 3-eg tretmana.

izvor:poliderma.hr

hotkitty
Privremeno baniran/a

Registriran/a : 11.04.2009
Broj postova : 203
Reputacija Reputacija : 4
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
Podbradak Empty2 / 9992 / 999Podbradak Empty

[Vrh] Go down

Podbradak Empty Re: Podbradak

Postaj by Neu on sri srp 08, 2009 1:59 pm