Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biti s drugim/om nakon razvoda

+13
Nemo
damfisk
Chulpan
rider331
Anett Arc
Amyicha
Love
škorpija
Neukrotivi pastuh
fosforica
THUNDER_DINIX
Prop
Neu
17 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Biti s drugim/om nakon razvoda - Page 4 Empty Re: Biti s drugim/om nakon razvoda

Postaj by nikolina pet lip 12, 2015 4:25 am

damfisk je napisao/la:Ma ti to ne razumiješ, jer nemaš mašte i baš zato šta nemaš mašte ne možeš shvatit da je drkanje isto šta i jebanje, ali ipak nije isto šta i jebanje i on jebe kad može a može uvijek i stalno ali ne jebe uvijek i stalno jer mu ne treba a može ali čak i kad može ne jebe nego drka iako bi mogao jebat umjesto drkat svaki put kad može a može stalno.

Kužiš? Naravno da ne kužiš. Jer nemaš mašte.
lol mukaa Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Biti s drugim/om nakon razvoda - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Biti s drugim/om nakon razvoda - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Biti s drugim/om nakon razvoda - Page 4 Empty Re: Biti s drugim/om nakon razvoda

Postaj by eva kant pet lip 12, 2015 4:47 am

balkanez je napisao/la:

Pa cekaj, kaj bi meni trebalo biti muka uletiti nekoj curi i kao truditi se ? ahahahaha, ja kad i idem pric nekoj curi i radim opusteno i normalno i ne trudim se nego sam to sto jesam i to je to, i to je zabavaa a na koncu ako padne sex zadovoljavanje potrebe za sexom, zalosno je da je nekome muka pric curi i da se treba dokazivati da to moze, to su jadnici

kiša
svejedno si trebao izaći iz kuće, pričati s tom curom, popiti nešto s njom, pokušavati je šarmirati, bla bla bla...uglavnom, uložio si svoje vrijeme i nekakvu energiju za to..
za samozadovoljavanje si trebao samo otkopčati hlače i uzeti stvar u svoje ruke..
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Biti s drugim/om nakon razvoda - Page 4 Empty92 / 99992 / 999Biti s drugim/om nakon razvoda - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Biti s drugim/om nakon razvoda - Page 4 Empty Re: Biti s drugim/om nakon razvoda

Postaj by balkanez pet lip 12, 2015 6:05 am

al te ja opet pitam, ako sam solo zasto bi se samozadovoljavao kad istu tu potrebu za sexom mogu ispuniti sa nekom zenskom, a izaci van treba iovako ionako, sa ili bez upoznavanja neke nove cure, tako da tu energiju trosim iovako ionako i zabavljam se, ovako upoznam jos neku curu, jebeno se zabavim i jos zadovoljim svoju potrebu za sexom poslje s njom, definitivno bolje nego se samozadovoljavat.
balkanez
balkanez
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 25.05.2015
Broj postova : 244
Reputacija Reputacija : 10
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Biti s drugim/om nakon razvoda - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Biti s drugim/om nakon razvoda - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Biti s drugim/om nakon razvoda - Page 4 Empty Re: Biti s drugim/om nakon razvoda

Postaj by rider331 pet lip 12, 2015 8:04 am

Ja sam emocionalan. I mene bi osobno povrijedilo da mi bivša partnerica nakon duže veze... nakon dva dana razvoda skače po nekom tipu.
Za mene je to bez emocija i đubre koje me ne zaslužuje. A ni nikoga drugog.
Jer ako je to napravila.. onda tako može napraviti i kad sam ja otišao na poslovni put od samo dva dana.
uhvatiš ih a ona kaže...
nije ono što misliš dragi... a dragi... pa ja sam imala sexualnu potrebu i da popušila sam mu penis i stavio mi ga u guzicu..
Biti s drugim/om nakon razvoda - Page 4 Bebe_smijeh_442383547

molim lijepo fak off..  
Nema tih para ni svijeta na kojem bi sa takvom osobom živio OPET ili imao sexualni odnos.. tj ikakav!!!
Ako će ona širit nekom noge i davat guze nakon tako kratkog vremena. Pa jebote... ako misli da je išta sa tim dokazala.. je samo to da je bez emocija i srca..
možda sam ja debil glupi koji ne može neke stvari oprostiti... ali taki sam.. štoš...

rider331
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 06.07.2009
Broj postova : 3626
Reputacija Reputacija : 314
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Biti s drugim/om nakon razvoda - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Biti s drugim/om nakon razvoda - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Biti s drugim/om nakon razvoda - Page 4 Empty Re: Biti s drugim/om nakon razvoda

Postaj by damfisk pet lip 12, 2015 8:59 am

Ma ti nemaš mašte.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Biti s drugim/om nakon razvoda - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Biti s drugim/om nakon razvoda - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Biti s drugim/om nakon razvoda - Page 4 Empty Re: Biti s drugim/om nakon razvoda

Postaj by Neu pet lip 12, 2015 9:13 am

Rideru ti si moj čovjek Very Happy
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Biti s drugim/om nakon razvoda - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Biti s drugim/om nakon razvoda - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Biti s drugim/om nakon razvoda - Page 4 Empty Re: Biti s drugim/om nakon razvoda

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.