Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

+25
Luxe
Mr.Cooly
Hunnerkongen
eva kant
Prop
Sanela
stidljiva ljubičica
tanuki
Neukrotivi pastuh
diabolik.
walter
Ancksunamun
WEYLAND-YUTANI
fosforica
Amyicha
mrkyblu
goc
Hell
KaTe
mala_lutkica
THUNDER_DINIX
House
Love
sanjich
Neu
29 posters

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by fosforica sub ruj 12, 2009 12:45 pm

da...dobro si rekao "maskota"...
a ima više riječi koje bi to mogle opisati.
npr. tradicija...ili stereotip.

no, srecom mnogi su shvatili da se stereotipima može odhrvati.
nisu obavezni. srecom Very Happy
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty21 / 99921 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by THUNDER_DINIX sub ruj 12, 2009 12:51 pm

meni bez tog vjencanje nema ugođaj. ono, ajmo se ic najest i oblit u resoran. na sta to lici?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by fosforica sub ruj 12, 2009 1:39 pm

a nakon crkve se ne ideš oblit i najest u restoran?
na šta to tek lici?


velim...svakome po volji...samo se nemojte tako jako čuditi što ima onih koji se ne vole ukalupljivati u postavljene stereotipe.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty21 / 99921 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by tanuki sub ruj 12, 2009 1:43 pm

potpuno je logićno da postoje parovi- kojima ne pada napamet da se vjenčaju bilo kako drugačije nego u crkvi- i to je potpuno opravdano, međutim ako postoji otpor kod bilo kojeg partnera prema takvom vjenčanju-
vjenčanja u crkvi nebi trebalo biti!
jer to u startu znaći popuštanje i sigurno loši brak!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by fosforica sub ruj 12, 2009 1:45 pm

"jer to u startu znaći popuštanje i sigurno loši brak!"

bi li objasnio malo ovo?
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty21 / 99921 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by tanuki sub ruj 12, 2009 1:48 pm

fosforica je napisao/la:"jer to u startu znaći popuštanje i sigurno loši brak!"

bi li objasnio malo ovo?
dok traje zaljubljenost-onda takvo "popuštanje" uvijek izgleda sitnica- ali kad zaljubljenost prestane- ako se nakupi puno takvih "sitnica" zaljubljenost neće preći u ljubav nego u mržnju :smajlić:
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by fosforica sub ruj 12, 2009 1:56 pm

suživot je i moguc jednio uz kompromise.
inace uvijek jedna strana strada.

nikome nije sreca učiniti ustupak na svoju štetu, ali se to ipak ponekad dogodi.
to "vaganje" ovisi i o mnogim drugim čimbenicima.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty21 / 99921 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by THUNDER_DINIX sub ruj 12, 2009 2:14 pm

fosforica je napisao/la:a nakon crkve se ne ideš oblit i najest u restoran?
na šta to tek lici?


velim...svakome po volji...samo se nemojte tako jako čuditi što ima onih koji se ne vole ukalupljivati u postavljene stereotipe.
pa to je ok, ali da se samo ides nalit to je glupo. mislim ako idem u restoran žderat i lokat, sta ce mi onda odijelo i kravata, a pogotovo mladoj vjenčanica
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by fosforica sub ruj 12, 2009 2:33 pm

vjenčanica i tako nije božje slovo.
svakome je od volje kako ce se obuci.

09.09.09. se jedna poznanica udavala.
usred tjedna...obukla je svecanu haljinu, okupila roditelje i kumove i otišla kod matičara.
i to je to.
no big dil.

vjenčanje je samo pravni čin kojim se reguliraju odnosi unutar te zajednice.
nekima kazna, nekima nagrada.
neki vec nakon par mjeseci shvate da im je bila - greška Wink
sa ili bez "božjeg blagoslova". sa ili bez vjenčanice.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty21 / 99921 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by stidljiva ljubičica sub ruj 12, 2009 2:35 pm

ma svejedno. možda i bolje ne žuriti s tim Laughing

čitala sam o jednoj ženi koja se udala za rastavljenog tipa i sa 50 je bila koka i po kad je on umra upoznala drugog i vjenčala se u crkvi!

stidljiva ljubičica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 03.04.2009
Broj postova : 2036
Reputacija Reputacija : 81
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by Sanela sub ruj 12, 2009 2:37 pm

Kod matičara sam se vjenčala. Crkveno sam htjela radi znatiželje, ali nije mi to bilo toliko važno da bih ustrajala na tomu.
Sanela
Sanela
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 01.02.2009
Broj postova : 210
Reputacija Reputacija : 16
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by THUNDER_DINIX sub ruj 12, 2009 2:52 pm

al vjencanica je simbol kak ne kontas fos Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 10230

BTW, 9.9-09 je 666 naopako
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by Prop sub ruj 12, 2009 3:02 pm

Protiv, of course...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by tanuki sub ruj 12, 2009 3:12 pm

fosforica je napisao/la:suživot je i moguc jednio uz kompromise.
inace uvijek jedna strana strada.

nikome nije sreca učiniti ustupak na svoju štetu, ali se to ipak ponekad dogodi.
to "vaganje" ovisi i o mnogim drugim čimbenicima.

e pa vjerojatno zato ja i nemogu živjeti u braku!

za sretan brak bi vjerojatno morao imati duplu kuću sa partnericom big kes
i da teško pristajem na kompromise- jao
sve moje partnerice do sada su mi pokušale uzeti "dušu"-pokušavale su me prilagoditi sebi-
ja trpim neko vrijeme, ali onda puknem- i svi se kasnije čude- pa vi ste bili tako dobar par big kes
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by fosforica sub ruj 12, 2009 4:23 pm

da...vjerujem...teško je raditi ustupke,na svoju štetu.


td - a kad u digitron ukucaš 35 1537 - i digitron okreneš naopako, možeš pročitati tajnu poruku - lesi se...

Laughing
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty21 / 99921 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by Prop sub ruj 12, 2009 4:25 pm

Nije, nego mrdaj se Suspect
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by tanuki sub ruj 12, 2009 4:28 pm

fosforica je napisao/la:da...vjerujem...teško je raditi ustupke,na svoju štetu.


td - a kad u digitron ukucaš 35 1537 - i digitron okreneš naopako, možeš pročitati tajnu poruku - lesi se...

Laughing
a ne sad vidim da me doživljavaš kao mušku šovinističku svinju- ne odgovara mi ni partnerica koja meni radi ustupke- ( da mi odgovara, vjerojatno bih još uvijek bio oženjen- jer moja prva žena je dobra majka, i šampion kompromisa) :=U:
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by THUNDER_DINIX sub ruj 12, 2009 4:30 pm

fosforica je napisao/la:da...vjerujem...teško je raditi ustupke,na svoju štetu.


td - a kad u digitron ukucaš 35 1537 - i digitron okreneš naopako, možeš pročitati tajnu poruku - lesi se...

Laughing
a jbg. podijeli 2:3, to si ti Laughing
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by diabolik. sub ruj 12, 2009 4:34 pm

Oni koji su se udali, pa se rastali, isto bi im bilo da su se vjenčali i na Mjesecu, v crkvi, đamiji ili sinagogi.
Takvi obično radi svojih frustracija pljuju po svemu i svačemu, no nikad neće krivnju za raspad braka vidit u sebi, nego uvijek i bezrezervno u onom drugom, u crkvi, u Bogu, vragu, anđlima..
Ne kaže se badava da se jedan pas sam sa sobom nikad ne grize... :=U:
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty74 / 99974 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by fosforica sub ruj 12, 2009 4:38 pm

ne tanuki...stvarno sam mislila to što sam rekla...


td...666 je broj cara Nerona Very Happy
a sa njim nemam nekih dodirnih točaka Wink
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty21 / 99921 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by eva kant sub ruj 12, 2009 4:41 pm

na plaži.
prisustvovala sam prošle godine jednom takvom vjenčanju i bilo je definitivno najljepše na kojem sam bila.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by THUNDER_DINIX sub ruj 12, 2009 4:50 pm

fosforica je napisao/la:ne tanuki...stvarno sam mislila to što sam rekla...


td...666 je broj cara Nerona Very Happy
a sa njim nemam nekih dodirnih točaka Wink
Sotona
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by tanuki sub ruj 12, 2009 4:52 pm

skofik je napisao/la:Oni koji su se udali, pa se rastali, isto bi im bilo da su se vjenčali i na Mjesecu, v crkvi, đamiji ili sinagogi.
Takvi obično radi svojih frustracija pljuju po svemu i svačemu, no nikad neće krivnju za raspad braka vidit u sebi, nego uvijek i bezrezervno u onom drugom, u crkvi, u Bogu, vragu, anđlima..
Ne kaže se badava da se jedan pas sam sa sobom nikad ne grize... :=U:
Ja nemam frustracije- do rastave je došlo isključivo mojom krivnjom i zbog mene , mog karaktera- i mislim da je to dobro- jer imam izuzetno dobru i pametnu djecu, koju nisam zanemarivao i na koje se izuzetno ponosim!
koju volim, a i oni vole mene!
nije tragedija kada se brak raspadne, već je tragedija kad se održava neuspio brak, kada se roditelji svađaju pred djecom- kad se mrze- pljuj- daju negativan primjer vlastitoj djeci!
kada ulaze u tempo života- zbog međusobne mržnje ne pružaju im sretne trenutke-
i naravno da su djeca gubitnici!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty700 / 999700 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by eva kant sub ruj 12, 2009 4:55 pm

tanuki je napisao/la:nije tragedija kada se brak raspadne, već je tragedija kad se održava neuspio brak, kada se roditelji svađaju pred djecom- kad se mrze- pljuj- daju negativan primjer vlastitoj djeci!
kada ulaze u tempo života- zbog međusobne mržnje ne pružaju im sretne trenutke-
i naravno da su djeca gubitnici!
isto mislim.
rep+
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by Gost sub ruj 12, 2009 5:02 pm

THUNDER_DINIX je napisao/la:Sotona
ne,đavoleta..... Razz
eva kant je napisao/la:
tanuki je napisao/la:nije tragedija kada se brak raspadne, već je tragedija kad se održava neuspio brak, kada se roditelji svađaju pred djecom- kad se mrze- pljuj- daju negativan primjer vlastitoj djeci!
kada ulaze u tempo života- zbog međusobne mržnje ne pružaju im sretne trenutke-
i naravno da su djeca gubitnici!
isto mislim.
rep+
također

OT,niti sam za niti protiv vjenčanja,meni osobno sva ta cirkusarija oko svadbi,vjenčanja itd
ide na živce pa tak ako ikad budem(u što sumnjam)se ženio......samo draga,ja i matičar,za svjedoke pokupit neke pijance iz birtije i sve 5,naravno,na kraju ću ipak reć "Da draga" Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 2 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.