Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by fosforica on ned ruj 13, 2009 1:15 pm

ili nije sklopljen uopce
neki ljudi provedu cijeli život zajedno, a da nikada nisu to službeno regulirali pred popom ili matičarem.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 14.02.2009
Broj postova : 6076
Reputacija Reputacija : 1195
Godina imam : 45
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty21 / 99921 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty Re: Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara?

Postaj by eva kant on ned ruj 13, 2009 1:19 pm

tako je.

Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 49
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty92 / 99992 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by diabolik. on ned ruj 13, 2009 1:37 pm

fosforica je napisao/la:ili nije sklopljen uopce
neki ljudi provedu cijeli život zajedno, a da nikada nisu to službeno regulirali pred popom ili matičarem.

Tako je .
To znači da imaju dobar seks u vezi. Laughing Laughing

I da su kojim slučajem u braku, brak bi im bio izvrstan :=U:

A još da je sklopljen u crkvi... Laughing Laughing Laughing

A možda samo dragi Božek oće da takvi postoje... Laughing Laughing Laughing
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 54
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty74 / 99974 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by fosforica on ned ruj 13, 2009 1:41 pm

neki provedu život skupa čak i bez sexa...

ako je sve božja volja, onda su i oni...
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty21 / 99921 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by diabolik. on ned ruj 13, 2009 1:45 pm

[quote="fosforica"]neki provedu život skupa čak i bez sexa...

quote]
Uuu, ti su nekaj hudo zagriješili čim ih Bog tak kažnjava.. affraid

Ali ih bar tješi da se budu mogli na nebu seksat do mile volje i nadoknaditi sve...

A mi kaj se na zemlji previše seksamo budemo gorili v paklu.... jao
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty74 / 99974 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by fosforica on ned ruj 13, 2009 1:48 pm

jebiga...kad tvoj duhovni razvoj nije dosegao taj nivo gdje ti je celibat prirodno stanje
Laughing

zemljani koji su prvi do boga su svi redom u celibatu.
ili bar žele ostaviti takvu sliku o sebi Very Happy
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by diabolik. on ned ruj 13, 2009 1:50 pm

fosforica je napisao/la:jebiga...kad tvoj duhovni razvoj nije dosegao taj nivo gdje ti je celibat prirodno stanje
Laughing

Bolje da nikad niti ne dosegne. Laughing

Kaj je i impotencija duhovno stanje??? hihih
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by fosforica on ned ruj 13, 2009 1:55 pm

a može bit.
ima ljudi koji uopce nemaju sekusalne potrebe.
ima ljudi koji kanalziraju svoje sexualne energije u nešto drugo.
ima ljudi koji se u ime imagniarnih prijatelja odreknu svjetovnog života i ovaj život (najvjerojatnije jednini) provedu glumeci da su nešto za što samo vjeruju da netko od njih možda očekuje, da budu...
ima i onih koji tek kroz sex misle da su bliže bogu...
i tak..ima svašta.
fosforica
fosforica
Manga foruma
Manga foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by diabolik. on ned ruj 13, 2009 1:58 pm

Tak je.
Lijepo kažeš. Ima svašta.

Ima i ništa. :=U:
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Luxe on pon stu 02, 2009 1:09 pm

u crkvi..
moja se seka udala prošli mjesec u crkvi, no hjeli su i kod matičara. no to se tako wiše neradi..

Luxe
Trajno baniran/a

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 1157
Reputacija Reputacija : 55
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty11 / 99911 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on ned svi 26, 2013 12:04 pm

Crkveni brak. Matičar mi je bez veze.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty999 / 999999 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by  on ned svi 26, 2013 12:10 pm

Matičar.
Crkva za mene ne postoji.

Registriran/a : 01.01.1970
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty30 / 99930 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Lady with hat on ned svi 26, 2013 12:10 pm

I crkva i matičar. plese
Lady with hat
Lady with hat
Junior
Junior

Registriran/a : 16.07.2012
Broj postova : 681
Reputacija Reputacija : 97
Godina imam : 22
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by svejedno on ned svi 26, 2013 5:04 pm

Svejedno.

svejedno
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.03.2013
Broj postova : 551
Reputacija Reputacija : 66
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty0 / 9990 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Nemo on sub sij 10, 2015 10:16 pm

Ateist sam, stoga kod matičara Wink
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 27
Započeo/la tema :
Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty4 / 9994 / 999Vjenčanje u crkvi (za ili protiv) ili kod matičara? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

[Vrh]