Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

+6
THUNDER_DINIX
Neu
Turrican
sanjich
Mr.Cooly
stidljiva ljubičica
10 posters

Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by stidljiva ljubičica čet lip 11, 2009 5:53 pm

Jeli laptop sigurniji od kompjutera?
Jednom mi je grom uništio modem dok je još internet išao preko modema,sad imam laptop

stidljiva ljubičica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 03.04.2009
Broj postova : 2036
Reputacija Reputacija : 81
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty92 / 99992 / 999Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty

[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by Mr.Cooly čet lip 11, 2009 5:55 pm

pa ja mislim da je laptop sigurni
Mr.Cooly
Mr.Cooly
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 21.04.2009
Broj postova : 4748
Reputacija Reputacija : 253
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty0 / 9990 / 999Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty

[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by sanjich čet lip 11, 2009 5:56 pm

u os trenutno grmi...sijeva...puše...pada... Very Happy

imam gromobran na zgradi...pa nie bed... Very Happy

sanjich
Trajno baniran/a

Registriran/a : 29.05.2009
Broj postova : 980
Reputacija Reputacija : 55
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty0 / 9990 / 999Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty

[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by Turrican čet lip 11, 2009 5:58 pm

stidljiva ljubičica je napisao/la:Jeli laptop sigurniji od kompjutera?
Jednom mi je grom uništio modem dok je još internet išao preko modema,sad imam laptop
Isto ti može kresnuti preko modemske žice ako je priključena u laptop.
Najbolje ako imaš wireless onda ti u slučaju groma grom uništi "samo" wireless router. (ako laptop nije bio uštekan u struju)

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty55 / 99955 / 999Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty

[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by Neu čet lip 25, 2009 8:39 pm

pa isto ti je to,nesigurno je oboje što se toga tiče
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty999 / 999999 / 999Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty

[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by THUNDER_DINIX čet lip 25, 2009 8:39 pm

nije me nikad bilo strah toga, ak ode, ode jbg smajlić
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty889 / 999889 / 999Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty

[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by Gost čet lip 25, 2009 8:42 pm

ja neam problema s tim,čim počme grmljavina kod mene nestane struje,
a net imam USB stik i homebox tak da kad nestane struje ne radi ništ.......... Sad
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by THUNDER_DINIX čet lip 25, 2009 8:54 pm

haha Laughing
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty889 / 999889 / 999Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty

[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by Neu sub kol 29, 2009 1:15 pm

jel vi gasite komp dok grmi?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty999 / 999999 / 999Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty

[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by Gost sub kol 29, 2009 1:16 pm

Neukrotiva je napisao/la:jel vi gasite komp dok grmi?

uvijek. ruteri, modemi i usb portovi su izuzetno osjetljivi na poztiivne ione i vrlo lako rikavaju, mrezne kartice takodjer a i napajanje. tako da racunalo i ruter uvijek je off kad je oluja.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by Turrican sub kol 29, 2009 1:18 pm

Ja imam UPS pa se ne bojim. Ali ako baš počne grmiti ko da je došao sudnji dan onda ipak pogasim i odspojim iz utičnice sve.

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty55 / 99955 / 999Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty

[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by Gost sub kol 29, 2009 1:19 pm

Turrican je napisao/la:
stidljiva ljubičica je napisao/la:Jeli laptop sigurniji od kompjutera?
Jednom mi je grom uništio modem dok je još internet išao preko modema,sad imam laptop
Isto ti može kresnuti preko modemske žice ako je priključena u laptop.
Najbolje ako imaš wireless onda ti u slučaju groma grom uništi "samo" wireless router. (ako laptop nije bio uštekan u struju)

ah naivni ljudi. nije potreban udar munje da ruter rikne. dovoljno je samo ostaviti ruter kroz par oluja i bez udara munje ce riknuti. unistit ce ga poztiivni ioni kojih je pun hurac za vrijeme oluje.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by Gost sub kol 29, 2009 1:21 pm

onda cemo morati stavit gromobran na laptopu Very Happy
ja komp uvijek iskopcam iz struje...dobro da ste se sjetili te teme...sad cu i rotera..ali za telefonsku liniju takoder iskopcati ?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by Gost sub kol 29, 2009 1:26 pm

zrine89 je napisao/la:onda cemo morati stavit gromobran na laptopu Very Happy
ja komp uvijek iskopcam iz struje...dobro da ste se sjetili te teme...sad cu i rotera..ali za telefonsku liniju takoder iskopcati ?

telefonska linija - uticnica ti je opasnija od obicne naponske uticnice, isto tako i antenski kablovi su opasniji od naponskih uticnica.

razlog je cisto sto antene i telefonske linije izlozenije su i lako dostupne udaru. a naponske uticnice ti mogu samo riknuti ako nemas gromobran, zanci potrebno je da kad munja udari u antenu ili elektricni stup da se elektricitet ima po cmeu prosiriti te ti onda cijeli strujni krug zahvaca u kuci ili stanu, inace to se rjedje dogadja, ali za vrijeme nevremena moze ti doci do izbijanja napona kroz uticnicu, to izbijanje napona se ceto dogadja ljudima koji zive blizu trafostanice. tako da oni i dosta cesto imaju problema sa racunalima jer im anpajanja relativno brzo rikavaju te ih cesce trebaju mjenjati zato imas kucne regulatore napona, jedan dodje oko 3000 kn, to najcesce firme koriste kako bi ba zbog tog razloga zastitili svoju opremu.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by KaTe sub kol 29, 2009 1:35 pm

Imam i komp i lap...sto puta je grmilo i sijevalo...ništa im...niti ja njih gasim kada je oluja...
KaTe
KaTe
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 24.07.2009
Broj postova : 474
Reputacija Reputacija : 26
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty0 / 9990 / 999Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty

[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by THUNDER_DINIX sub kol 29, 2009 2:26 pm

gasio sam malo prije, i to u pola partije warcrafta pila
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty889 / 999889 / 999Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty

[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by Gost sub kol 29, 2009 2:50 pm

KaTe je napisao/la:Imam i komp i lap...sto puta je grmilo i sijevalo...ništa im...niti ja njih gasim kada je oluja...

to svi kazu. a onda kad ode u ku*** sve i kad se sve komponente spale od izboja napona i izgube sve na disku onda se ocajava i psuje sve oko sebe. hh

imam ja par frendova koji su isto to govorili, dok nisu izgubili 400 gigabajta podataka na disku i dok nisu morali kupit nova racunala. sad ih gase cim se naoblaci Laughing
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by KaTe sub kol 29, 2009 2:52 pm

Pa to stoji,ali eto ja ne gasim...dok me ne oplete po đepu Laughing
KaTe
KaTe
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 24.07.2009
Broj postova : 474
Reputacija Reputacija : 26
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty0 / 9990 / 999Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty

[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by Sasuke sub kol 29, 2009 5:28 pm

Bojim se... Al nije me bas briga puno.....
Meni su tri routera krepala kad su bile oluje. >_>
Kuca mi ima gromobran koji je odma do kablova za telefon >_>
Sasuke
Sasuke
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 03.01.2009
Broj postova : 1853
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty43 / 99943 / 999Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty

[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by THUNDER_DINIX sub kol 29, 2009 5:35 pm

joj trebao sam namjerno pustit da ode ova kanta od kompa u k* Laughing
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty889 / 999889 / 999Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty

[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by Gost sub kol 29, 2009 5:44 pm

i ja isto...da nemoram na forumu visjeti svaki dan Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by Sasuke sub kol 29, 2009 5:45 pm

Al to pomno isplaniraj....
Moraju tvoji bit dobre volje..
Moraju tek otplatit kredit..
I moraju tek dobit placu..
Kad se to 3 poklopi i komp ti crkne, bit ces sretan xD
Sasuke
Sasuke
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 03.01.2009
Broj postova : 1853
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty43 / 99943 / 999Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty

[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by Amyicha sub kol 29, 2009 9:29 pm

ja se bojim užasno i grmljavine i sjevanja, ma nek ode laptop, ali bojim se da u zgradu ne udari... mislim to je ne moguće jer imamo gromobrane, ali mene je užasno starh... skroz se stresem kad čujem da počne grmiti, da bar to ne postoji kme Sad
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty113 / 999113 / 999Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty

[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by Hell sub kol 29, 2009 9:29 pm

ja obožavam sjevanje i grmljavinu
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty497 / 999497 / 999Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty

[Vrh] Go down

Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa Empty Re: Grmljavina-strah od oštečenja kompa/laptopa

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.