Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece?

+12
Iron Man
Chulpan
Amyicha
eva kant
tanuki
Love
goc
Neu
fosforica
sanjich
THUNDER_DINIX
House
16 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece? - Page 2 Empty Re: Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece?

Postaj by Iron Man sri tra 02, 2014 3:35 pm

House je napisao/la:a) Sretno

b) Svejedno

c) Neeeee

d) Nešto četvrto

Mislim da sam imao negdje 14-15 godina kad su mi rekli, iskreno nekako sam bio začuđen...
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece? - Page 2 Empty336 / 999336 / 999Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece? - Page 2 Empty Re: Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece?

Postaj by nikolina sri tra 02, 2014 6:32 pm

bilo bi fora sada kada imaju najsatrijeg unuka od 12 god. ,dobit djete...
a ne znam kako bi reagirala,vjerovatno šok,pa navikla bi se ...
ajde imalo bi nećake da ga čuvaju Very Happy
nikolina
nikolina
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 30.06.2012
Broj postova : 4639
Reputacija Reputacija : 482
Godina imam : 40
Započeo/la tema :
Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece? - Page 2 Empty Re: Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece?

Postaj by Neferiti sri tra 02, 2014 6:38 pm

evo imam iskustva s tim skoro iz prve ruke, moja svekrva je odlučila rodit prije 4 godine (nakon što joj se već rodila jedna unuka), priznajem da smo svi bili u šoku, moj muž i starija sestra su bili ljuti jer kažu ni za nih se nije brinula kak se spada pa kak će onda sad, ali sad nakon 4 godine, moram priznat da je zabavno kad tetu i nečakinju vodim zajedno u vrtić smajlić
Neferiti
Neferiti
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 26.03.2014
Broj postova : 116
Reputacija Reputacija : 8
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece? - Page 2 Empty Re: Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece?

Postaj by Hunnerkongen sri tra 02, 2014 9:01 pm

Vjerojatno bi bio malo šokiran, iznenađen i zbunjen.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece? - Page 2 Empty39 / 99939 / 999Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece? - Page 2 Empty Re: Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece?

Postaj by Lady with hat sri tra 09, 2014 6:02 am

Bilo bi mi drago.Čak sam ih jedno vreme nagovarala na to.Sad je već kasno.
Lady with hat
Lady with hat
Junior
Junior

Registriran/a : 16.07.2012
Broj postova : 681
Reputacija Reputacija : 97
Godina imam : 26
Započeo/la tema :
Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece? - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece? - Page 2 Empty Re: Kako bi reagirali da vam roditelji kažu da žele imati još djece?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.