Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koncerti-Najave

+31
RobinUd
GracaVanPelt
Teo
evitaa
Hate
Prop
m
Hunnerkongen
Mass
lexfan_96
pinkpanter
Purgy
stitch
scorpio57
Amyicha
AryMan
Neukrotivi pastuh
GUSTI
H[a]D
Amaranth
stidljiva ljubičica
Dedli Minđa
shakti
sanjich
Love
Shtiriputanac
THUNDER_DINIX
Neu
fernando torres
House
Optimyst
35 posters

Stranica 9 / 15. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Mass sub pro 11, 2010 3:23 pm

Bit će 19.12 u Vu neki koncert doći će pun kurac 'zvijezda', i hrvatskih i srbijanskih.. Neki dobrotvorni, čini mi se za bazene u Vu, kažu da će i hrt prenosit
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty200 / 999200 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Optimyst pon sij 17, 2011 9:02 pm

Joe Cocker stiže u Arenu Zagreb

1. lipnja hrvatski fanovi bi nakon dugih šest godina ponovo trebali uživati u jednom od najprepoznatljivijih rock vokala.

Arena Zagreb ugostit će Joea Cockera u sklopu "Hard Knocks" turneje, kojom promovira istoimeni aktualni studijski album. Ono što je bitno naglasiti - Cocker ovom turnejom slavi i 50 godina svog glazbenog staža.

Cijena ulaznica: 250/280/300/350/600 Kn




Izvor:Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty168 / 999168 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Hunnerkongen pon sij 17, 2011 10:45 pm

NILE, MELECHESH, DEW-SCENTED, ZONARIA - 27.01. MOČVARA - karta 160 kuna, ko voli metal s orijentalnim prizvukom.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty39 / 99939 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Optimyst ned sij 23, 2011 7:00 pm

Premijerni nastup Epice u Zagrebu

Trenutno jedan od najjačih symphonic metal bendova, nizozemska Epica, potvrdila je svoj prvi koncert u Hrvatskoj.

On će se održati 24. ožujka u dvorani Kornati, Hypo centra u Zagrebu.

Koncerti-Najave - Page 9 Epicaflayer

Pretprodaja ulaznica na svim prodajnim mjestima sistema Eventim (u Zagrebu knjižara Rockmark u Berislavićevoj 13 te na Muzika.hr - kupovina ulaznica).

Cijena je do 1.2. 150 kuna, od 1.2. do 1.3. 170 kuna, a na dan koncerta 200 kuna.

Epica još uvijek promovira album "Design Your Universe", objavljen u jesen 2009. za Nuclear Blast.



Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty168 / 999168 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Optimyst uto sij 25, 2011 7:26 pm

Pipsi uživo dva dana po dva sata samo za najbrže fanove

U Zagrebačkom plesnom centru (ex Kino Lika) 4. i 5. ožujka Pipsi će održati koncerte koji će rezultirati duplim izdanjem live DVD-a i CD-a naziva "2x2" (2 dana x 2 sata).

S obzirom na kapacitet prostora (cca 230 ljudi po danu) broj ulaznica je ograničen, a u prodaji će se naći od 10. veljače.

Koncerti-Najave - Page 9 Pipqz
Daddy & co. samo za najbrže fanove / foto: Matej Grgić

Osim specijaliziranih dućana ulaznice će se moći nabaviti i preko weba benda po popularnoj cijeni za najbrže fanove (broj povoljnijih ulaznica na stranici je također ograničen).

Pipsi ovim nastupima žele upravo najvjernijim fanovima priuštiti nezaboravne koncerte-uskoro više detalja o pretprodajnim mjestima i cijeni ulaznice.


Muzika. hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty168 / 999168 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Optimyst pet sij 28, 2011 6:46 pm

Partibrejkersi dva dana zaredom u Močvari

Zbog velikog interesa Zagrepčana za koncert Partibrejkersa koji se održava ove subote (29.1.) iz Močvare su se odlučili raditi dodatni koncert u nedjelju, 30. siječnja.

Vrata kluba oba dana otvaraju se u 20 sati, a koncert počinje u 21:30.


Koncerti-Najave - Page 9 Brejkers


Ulaznice za subotu više nije moguće kupiti, dok one za nedjelju potražite na preprodajnim mjestima od večeras po cijeni od 95 kuna i na blagajni kluba na sam dan koncerta po cijeni od 115 kuna.

Pretprodajna mjesta: klub Močvara, glazbena knjižara Rockmark (Berislavićeva 13) Dallas CD Shop (Masarykova 6), Dancing Bear (Gundulićeva 7); Dirty Old Shop (Tratinska 22), Kovač (Masarykova 14) i Punkt13 (Ilica 14).

- Promocija monografije "Srce kuca tu je" i live albuma "Krš i lom", uz razgovor i potpisivanje, održat će se u subotu, 29.1, u 13 h u Kinu Europa (Varšavska 3). Upad je besplatan.

Muzika.hr

Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty168 / 999168 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Optimyst čet vel 03, 2011 8:48 pm

Nick Cave dovodi Grindermana na Jarun

Koncerti-Najave - Page 9 Nickcavebadseedsz02

Nick Cave ponovno će zasvirati na Otoku mladosti. Grinderman stiže na T-Mobile INmusic festival koji će se održati 21. i 22. lipnja u Zagrebu.

Radi se o alternativnom rock bandu kojeg je oformio Nick Cave. Dosada su objavili dva albuma, 'Grinderman' 2007., te 'Grinderman 2' 2010. godine. Nick Cave je već nastupao na INmusic festivalu i to 2008. godine ali tada s bendom The Bad Seeds.

Informacija je potvrđena na Twiter kanalu INmusic festivala. Po svim očekivanjima ovaj nastup trebao bi biti jednako dobar kao i onaj 2008. Jedina razlika je što Cave s Grindermanima umjesto klavira uzima električnu gitaru u ruke, pa možemo očekivati još žešću svirku.


Dnevnik.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty168 / 999168 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Optimyst pet vel 04, 2011 5:12 pm

Rihanna 25. lipnja pjeva u Splitu

Jedna od najpopularnijih pjevačica današnjice, Rihanna, nastupit će 25. lipnja u Splitu. Vijest je potvrđena danas, kada je i potpisan ugovor za koncert, te će tako ljeto u Dalmaciji započeti s vatrenim showom, kakav uvijek na svojim nastupima priredi 22-godišnja pjevačica s Barbadosa.

Još uvijek se ne zna gdje će Rihanna pjevati hitove "Pon de Replay", "Umbrella" i "Only Girl (In The World)", jer se organizatori dvoume između Spaladium Arene i Poljuda. Kada se odabere mjesto koncerta, znat će se i više podataka o cijeni ulaznice za spektakl.

Zanimljivo je da Rihanna svoju službenu svjetsku turneju, kojom promovira novi album "Loud", započinje 23. rujna u Brazilu, pa će hrvatski obožavatelji biti jedni od prvih koji će imati priliku vidjeti novu scenografiju i cjelokupni show.





gloria.com.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty168 / 999168 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by AryMan pet vel 04, 2011 6:32 pm

Severina za Valentinovo u Osijeku

Koncerti-Najave - Page 9 Seve-za-Valentinovo-u-Osijeku_ca_large

Dolazimo s velikom produkcijom i samo se nadamo da tehnički uvjeti neće zakazati, kazala je Severina

U povodu Valentinova – Dana zaljubljenih – u osječkoj dvorani Gradski vrt 12. veljače gostovat će trenutačno najveća ženska regionalna zvijezda – Severina.

Na konferenciji za novinare organizatori, zagrebačka koncertna agencija Gramofon, i pokrovitelji, Grad Osijek, najavili su višesatni scensko-glazbeni spektakl, uz raskošnu scenografiju, kostimografiju i produkciju.

– U Osijeku nisam imala veliki koncert punih osam godina, od 2002. godine u dvorani Zrinjevac. Jako mi je drago što ću u ovoj prekrasnoj dvorani moći ponoviti koncerte kakve smo već imali u Zagrebu, Ljubljani, Beogradu, Novom Sadu i Splitu.

Dolazimo s velikom produkcijom i samo se nadamo da tehnički uvjeti neće zakazati, kazala je Severina. Tako je uz moćan razglas najavila i veliki videozid koji potpisuje Darko Drinovac, redatelj dokumentarnog filma »Kad se pretvorim u Severinu«, te odličan light show.

– Zahvaljujem svima koji su kupili ulaznice za ovaj koncert. Možda su novac mogli i pametnije utrošiti za neko kino ili kazalište, ali eto kupili su ih za koncert, sa smiješkom je kazala Severina.
Mnogo je manje pak bila nasmiješena i razgovorljiva za novinarska pitanja o drugim temama, među kojima i ono, s obzirom na Valentinovo i blizinu Beograda, hoće li na osječki koncert doći i njezina nova ljubav, srpski poduzetnik Milan Popović.

– Znala sam da ćete me to pitati... Ne bih voljela skretati pažnju s koncerta, nije ni vrijeme ni mjesto za to, kazala je Seve i potom samo dodala – Lipo mi je.

Upitana da komentira najave koncerta Svetlane Ražnatović Cece na maksimirskom stadionu, neodređeno je odgovorila da ona ne može biti glasnogovornica drugoga izvođača, ali da su hrvatski izvođači uvijek bili odlično primljeni u Srbiji.

Na pitanje kako komentira činjenicu da premijerka Jadranka Kosor nije znala točnu cijenu goriva, kazala je samo: »Eto, dogodi se ljudima, ne baš premijerima, ali... Ja nikada nisam kritizirala nju, već samo zakon o umjetnoj oplodnji«.
Na pitanje što kaže na to da je Ministarstvo turizma planira angažirati kao ambasadoricu hrvatskog turizma u Srbiji, samo je podignula obrvu i uzvratila protupitanjem: »A, je li?«, nakon čega je organizator okončao konferenciju. (Glas Slavonije)
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty405 / 999405 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Optimyst sub vel 05, 2011 6:44 pm

Iron Maiden i Linkin Park headlineri talijanskog Sonisphere festivala

Koncerti-Najave - Page 9 Sonisphe

Megapopularni britanski heavy metalci Iron Maiden te američki nu-metalci Linkin Park potvrdili su nastupe na talijanskom izdanju 'putujućeg' Sonisphere festivala, koji će se održati 25. i 26. lipnja na automobilističkoj stazi Enzo e Dino Terrari u Imoli u blizini Bologne.

Iron Maiden će svoj headlinerski nastup održati prvog dana festivala, dok će Linkin Park nastupiti drugi dan, 26. lipnja.

Do sada je ukupno potvđeno četrnaest bendova, a još se očekuje jedanaest imena koja tek trebaju potvrditi svoje nastupe. Spomenimo kako ulaznice kreću u prodaju od 3. veljače, i to kao jednodnevna ulaznica, koja će stajati 75 eura, a uključivati će box office provizije, dok će cijena dvodnevne iznositi 130 eura, također sa box office provizijom.

25. lipanj, subota:
Iron Maiden
Slipknot
Motörhead
Rob Zombie
Apocalyptica
Mastodon
Parkway Drive
Escape The Fate
Labyrinth

26. lipanj, nedjelja:
Linkin Park
Alter Bridge
The Cult
Guano Apes
The Damned Things



Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty168 / 999168 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Optimyst pon vel 07, 2011 10:48 pm

'Žalimo što su fanovi obmanuti, ali Rihanna ne dolazi u Split'

Promotor svjetske turneje popularne pjevačice Rihanne, live Nation, zatražio je od svog hrvatskog partnera, Lupa promocije, da demantira koncert zakazan za lipanj ove godine u Splitu.

- Rihannina europska turneja započinje kasnije ove godine i trenutno ne postoje planovi za dodatnim koncertima u lipnju. Nikada nam nije poslana ponuda vezana za organizaciju spomenutih koncerata niti je ikada potpisan ugovor kojim se potvrđuju Rihannini nastupi u Ljubljani i Splitu. Žalimo što su fanovi obmanuti u ovom slučaju - stoji u priopćenju Live Nationa .

Ovo sigurno nije najbolja vijest za fanove, ali vjerojatno će se trebati samo strpiti i koncert će dočekati nakon lipnja .


Jutarnji.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty168 / 999168 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by AryMan pon vel 07, 2011 11:49 pm

Ovo stvarno nisam očekivao. Pa svi su mediji objavili da dolazi. Okej, nije prvi put. Žao mi je fanova. sw7
AryMan
AryMan
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 23.11.2009
Broj postova : 8624
Reputacija Reputacija : 1652
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty405 / 999405 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Neu pet vel 18, 2011 10:58 am

Jedan od najvećih i najslavnijih dirigenata svijeta stiže u Dubrovnik!

Taj mi je koncert ostao u najljepšem sjećaju i zato se jako veselim što ovog ljeta ponovo dolazim u predivan grad kultur

ZAGREB - Na press konferenciji u Kneževu dvoru Julian Rachlin dana je najavio program svog festivala koji će se ove godine održati od 27. kolovoza do 8. rujna. Uz samog će umjetničkog ravnatelja festivala Rachlina i ove godini nastupiti mnoge glazbeničke zvijezde kao što su violončelist Misha Maisky, pijanisti Itamar Golan i Yefim Bronfman, violinistica Janine Jansen, udaraljkaš Martin Grubinger i drugi.

Kratko pismo

Rachlin u Dubrovnik ponovo dovodi i slavni ansambl Acedemy of St. Martin in the Fields, kao i flimske zvijezde Rogera Moorea i Johna Malkovicha. Ipak, najveća senzacija je vijest da će 11. festival Julian Rachlin & Friends otvoriti jedan od najvećih i najslavnijih svjetskih dirigenata Zubin Mehta i to s orkestrom Beogradske filharmonije . U kratkom pismu kojim potvrđuje svoj dolazak u Dubrovnik, maestro Mehta se prisjetio svog nastupa s Beogradskom filharmonijom na Dubrovačkim ljetnim igrama 1968. godine.
Lijepo sjećanje

- Taj mi je koncert ostao u najljepšem sjećanju i zato se jako veselim što ovog ljeta ponovo dolazim u Dubrovnik - poručio je maestro Mehta. Slavni je dirigent imao još nastupa na Dubrovačkim ljetnim igrama, posljednji put 1998. s Izraelskom filharmonijom.

Posljednjih smo godina u više navrata izvještavali o Mehtinoj podršci velikim naporima koje Beogradska filharmonija sa svojim direktorom Ivanom Tasovcem ulaže u podizanje kvalitete svog orkestra, a poznata je i njegova naklonost prema izgradnji i obnavljanju kulturnih mostova među narodima glazbom. Mehta i Beograđani u Dubrovniku će svirati Brahmsa: Violinski koncert s Rachlinom kao solistom te Drugu simfoniju.

Rachlin je najavio još intenzivnije veze festivala sa svijetom, ove godine osobito s Japanom, a isto tako i s hrvatskom glazbenom scenom. Nakon što je sam Rachlin lani izveo jednu skladbu Ive Josipovića, njegov će festival ubuduće naručivati nove skladbe mladih hrvatskih skladatelja. Tako bi ove godine, na Koncertu za Dubrovnik u Jezuitskoj crkvi, trebala biti praizvedena skladba Tomislava Olivera, talentiranog studenta završne godine kompozicije na zagrebačkoj Muzičkoj akademiji.
Zimsko putovanje

Novost je što će u program prvi put biti uvršten i vokalni recital: autrijski bariton Florian Boesch, pjevač koji je izgradio sjajnu svjetsku karijeru, druge će festivalske večeri integralno izvesti Schubertov ciklus “Zimsko putovanje”.

Izvor: jutarnji.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty999 / 999999 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Optimyst pet vel 18, 2011 4:51 pm

Zucchero u pulskoj Areni

Koncerti-Najave - Page 9 Zucg2h3

U sklopu "Chocaback Tour 2011" veliki talijanski glazbenik Zucchero nastupit će i u pulskoj Areni.

Pred hrvatsku publiku vraća se 18. lipnja, tri godine nakon posljednjeg nastupa u Opatiji, odnosno četiri godine nakon posljednjeg nastupa u pulskoj Areni.

Cijena ulaznice je 250 kuna i možete ih nabaviti na prodajnim mjestima Eventima (u Zagrebu glazbena knjižara Rockmark u Berislavićevoj 13


Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty168 / 999168 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Optimyst pon vel 21, 2011 4:51 pm

Manu Chao potvrdio Zagreb - 4. travnja


Koncerti-Najave - Page 9 April2balcantour2011a

Upravo je na službenoj stranici Manu Chao 'La Ventura' potvrdio Balkansku turneju, koja počinje 2. travnja u Ljubljani, a odmah potom dolazi Zagreb.

U ponedjeljak 4. travnja hrvatski fanovi po treći put će gledati Manu Chaoa uživo - lokacija Dom sportova.

Cijena ulaznice iznosit će 190 kuna, a pretprodajna mjesta znat će se uskoro.



Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty168 / 999168 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Optimyst uto vel 22, 2011 4:21 pm

Shakira 11. svibnja dolazi u Arenu Zagreb!

Koncerti-Najave - Page 9 Shakg

"The Sun Comes Out" naziv je nove svjetske turneje Shakire, a ono što je hrvatskim fanovima zanimljivo da ćemo je ponovno gledati na svom terenu, potvrđeno je iz Lupa promocije.

Osim pjesama s aktulanog albuma "Sale el Sol" (engl. "The Sun Comes Out") fanovi naravno mogu očekivati i poznate hitove poput "Whenever, Wherever", "La Tortura", "Don't Bother", "Hips Don't Lie", "Loca" ili "Waka, Waka".

Ulaznice se mogu kupiti od petka 25. veljače na svim prodajnim mjestima sustava Eventim (u Zagrebu glazbena knjižara Rockmark u Berislavićevoj 13 te na Muzika.hr - kupovina ulaznica).

Kategorije ulaznica:
Fan Pit: 400 kn
Sjedenje tribina dolje 1: 400 kn
Sjedenje tribina dolje 2: 350 kn
Sjedenje gornja tribina: 300 kn
Stajanje: 330 kn
Loža: 750 kn

U prodaji su i dva posebna paketa ulaznica:
Early Access (1550 kn i rezerviran je za samo 100 pravih fanova):
· Ulaznica za Fan Pit
· Raniji ulazak u Arenu kako bi osigurali najbolje mjesto u Fan Pitu
· Poseban ulaz na koncert
· Poseban Shakira poklon
· Voucher za 'merchandise' u vrijednosti od 150 kn
· Propusnica s ovogodišnje turneje za uspomenu

Hot Seat (1550 kn, a u prodaju je pušteno samo 100 komada):
· Najbolje mjesto na koncertu
· Poseban Shakira poklon
· Voucher za 'merchandise' u vrijednosti od 150 kn
· Propusnica s ovogodišnje turneje za uspomenu

Članovi Fan kluba imaju mogućnost ranije kupovine ulaznica i to od 23. veljače od 10 ujutro pa sve do četvrtka, 24. veljače u 12 sati. Dodatne informacije mogu se naći na

www.shakira.com


Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty168 / 999168 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Optimyst sri oľu 02, 2011 4:27 pm

Korn ponovno u Zagrebu

Koncerti-Najave - Page 9 Ko2nr

U sklopu europske turneje na kojoj promoviraju aktualni album "Korn III: Remember Who You Are" američki nu-metal pioniri nakon četiri godine vraćaju se pred hrvatske fanove.

Susret je zakazan za ponedjeljak 27. lipnja u maloj dvorani Doma sportova u Zagrebu, a ulaznice kreće u prodaju u petak 4. ožujka.

Cijena im je 200 kuna i u prodaju ih ide svega 3000 komada i mogu se kupiti na svim ovlaštenim prodajnim mjestima Eventima (u Zagrebu - knjižara Rockmark, Berislavićeva 13 te na Muzika.hr
-kupovina ulaznica


Muzika.hr


Megadeth i Slayer 6. travnja u zagrebačkoj Areni

Koncerti-Najave - Page 9 Slay

Koncert se održava u smanjenom kapacitetu Arene pa je u prodaju pušteno samo 5000 ulaznica. Naime, velika produkcija, puno ureda i garderoba, te puno vješanja na krov zahtjevaju da se koncert održi u Areni jer niti jedna druga dvorana produkcijski ne odgovara. Pozornica će, slično kao i na Cirque du Soleil, biti smještena na pola dvorane.

Ulaznice za ovaj metal spektakl u prodaji su na svim ovlaštenim prodajnim mjestima Eventima, a podjeljenje su u slijedeće kategorije:

FAN PIT: 300 kn
STAJANJE: 250 kn
TRIBINE: 275 kn
LOŽA: 500 kn

Net.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty168 / 999168 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Optimyst sri oľu 09, 2011 5:10 pm

Cypress Hill prvi put u Hrvatskoj na T-Mobile INmusic festivalu



Kalifornijske hip hop legende Cypress Hill , najnoviji su potvrđeni headliner ovogodišnjeg T-Mobile INmusic festivala! Nakon višegodišnje stanke, bend je prošle godine izdao dugoočekivani, osmi studijski album "Rise up", a u sklopu ljetne turneje prvi put će zasvirati pred hrvatskom publikom na T-Mobile INmusicu.

Jutarnji.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty168 / 999168 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Optimyst uto oľu 15, 2011 8:56 pm

Faithless seli u Veliku dvoranu Doma sportova

Koncerti-Najave - Page 9 Fait

Svi koji imaju ulaznice za Malu dvoranu, iste vrijede i za Veliku, a oni koji još nisu nabavili ulaznicu za subotu 19. ožujka neka posjete prodajna mjesta Eventima (u Zagrebu knjižara Rockmark u Berislavićevoj 13 te na Muzika.hr - kupovina ulaznica) i Dallas Musich Shopa. Cijena je 230 kuna, a na ulazu 260 kuna.
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty168 / 999168 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Optimyst sub oľu 19, 2011 5:38 pm

Koncerti-Najave - Page 9 Jelenn

Ulaznice : Roko&Akademija ( Jarunska 5), Collegium putovanja (Tkalčićeva 7/II), Integral (Pothodnik), Croatia Records (Bogovićeva 5), CD Shop Hit Records (Preradovićeva 12) i Cro Pub (A.Žaje 60).

Cijena:100 Kn
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty168 / 999168 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Optimyst uto tra 05, 2011 4:05 pm

Koncerti-Najave - Page 9 66587644



Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty168 / 999168 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Optimyst sub tra 09, 2011 6:02 pm

Fado zvijezda, Misia u Zagrebu

Koncerti-Najave - Page 9 Misiaolhosfechados

Jedna od vodećih predstavnica portugalskog fada - Misia, ponovno dolazi pred odanu zagrebačku publiku, Nastup je zakazan za 5. svibnja u Hypo centru.

Pravim imenom Susana Alfonso Aguiar, Misia je svoje umjetničko ime odabrala u čast slavne Mísie Sert, muze Stéphanea Mallarméa i prijateljice Prousta, Picassa i Coco Chanel.

Smatra se da je svojom izvedbom doprinjela revoluciji fada, jer poštuje njegovu tradicionalnost istovremeno ga kombinirajući s novim i neočekivanim glazbenim elementima.

Pred zagrebačku publiku dolazi s aktualnim album "Ruas", a koncert će se održati u u dvorani Kornati.

Cijena ulaznice u pretprodaji je 185 Kn, a mogu se kupiti na svim prodajnim mjestima sustava Eventim (u Zagrebu - knjižara Rockmark, Berislavićeva 13.


Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty168 / 999168 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Optimyst uto tra 19, 2011 4:10 pm

Đorđe Balašević u Varaždinu, Slavonskom Brodu i u Puli

Koncerti-Najave - Page 9 Bala

Nakon tri spektakularna vikenda kojima je obilježen kraj protekle godine, nakon Osijeka, Splita i Zagreba te ispunjenih Arena, projekt ‘’Đorđe Balašević & Panonska mornarica Tour 2011’’ dovodi najpopularnijeg pjevača, pjesnika i redatelja ove regije u tri hrvatska grada: Varaždin, Slavonski Brod i Pulu.

Bit će to večeri za pamćenje u kojima će se Đorđe Balašević predstaviti kao nenadmašni ljubimac svih generacija, u kojima će svoje nezaboravne skladbe Đole otpjevati zajedno s publikom onako kako samo on to zna i u kojima će se publici predstaviti i kao redatelj svog filmskog prvijenca filma ‘’Kao rani mraz’’.

U sportskoj dvorani u Varaždinu nastupit će 21. svibnja, a dan kasnije bit će prikazan njegov film. U Slavonski Brod Đorđe dolazi 27. svibnja i pjevat će u sportskoj dvorani "Vijuš", a dan kasnije također će se emitirati njegov film.

A prava poslastica je 13. kolovoza kada će Balašević nastupiti u Areni u Puli.


Vecernji.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty168 / 999168 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Optimyst pet tra 29, 2011 3:21 pm

Ulaznice za Hladno pivo u Areni Zagreb u prodaji

Koncerti-Najave - Page 9 Pivce

Hladno pivo su na prvom nastupu nakon objave albuma "Svijet glamura" u Teatru &TD najavili koncert u Areni Zagreb, a sada je stigla i službena obavijest o početku prodaje ulaznica.

Koncert je u petak 7. listopada i njime će započeti dvoranska koncertna turneja Piva na kojoj će predstaviti "Svijet glamura", a cijene ulaznica iznose 120 i 150 kuna.

Pretprodaja ulaznica kreće u ponedjeljak, 2. svibnja točno u podne!

Ulaznice 'online' možete kupiti preko sistema Eventim (na Muzika.hr - kupovina ulaznica), dok će se 'offline' moći kupiti samo u Tisak media centrima:

Zagreb: Račkoga 2; Pothodnik Glavnog kolodvora; Gajeva 2; Frankopanska 5a; Trg Bana Jelačića 17; Avenija Marina Držića; Lanište bb
Velika Gorica: Šetalište F. Lučića
Karlovac: Trg Matije Gupca 1; Prilaz Većeslava Holjevca 12
Varaždin: Kukuljevićeva 13
Đakovo: Bana Jelačića 48
Sisak: S. i A. Radića 1
Slavonski Brod: Osječka 284
Osijek: Trg Slobode 6; Portanova, Retfala Jug
Opatija: Maršala Tita 103
Pula: Flanatička 1
Pazin: Muntriljska 1a
Zadar: Ulice akcije Maslenica 1
Split: Vukovarska 207
Makarska: Mala obala/Marineta 1
Hvar: Trg Sv. Stjepan bb
Dubrovnik: Brsalje 9


Muzika.hr
Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty168 / 999168 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Optimyst uto svi 03, 2011 3:48 pm

Koncerti-Najave - Page 9 Fosili2

Optimyst
Optimyst
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 3226
Reputacija Reputacija : 795
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Koncerti-Najave - Page 9 Empty168 / 999168 / 999Koncerti-Najave - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Koncerti-Najave - Page 9 Empty Re: Koncerti-Najave

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 15. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.