Osoblje u parfimerijama, drogerijama...

Go down

Osoblje u parfimerijama, drogerijama... Empty Osoblje u parfimerijama, drogerijama...

Postaj by THUNDER_DINIX on ned svi 31, 2009 11:46 am

Jesu li ljubazni ili neki nadrkani?
Jel rade samo zene ili i muskih ima?

Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Osoblje u parfimerijama, drogerijama... Empty889 / 999889 / 999Osoblje u parfimerijama, drogerijama... Empty

[Vrh] Go down

Osoblje u parfimerijama, drogerijama... Empty Re: Osoblje u parfimerijama, drogerijama...

Postaj by Neu on ned svi 31, 2009 11:47 am

ovisi kako kad,nekad znaju bit i nadrkani. rade žene,nisam još vidila lika da radi

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Osoblje u parfimerijama, drogerijama... Empty999 / 999999 / 999Osoblje u parfimerijama, drogerijama... Empty

[Vrh] Go down

Osoblje u parfimerijama, drogerijama... Empty Re: Osoblje u parfimerijama, drogerijama...

Postaj by THUNDER_DINIX on ned svi 31, 2009 11:47 am

obicno vidim skockane tete kako se smjeskaju smajlić

Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Osoblje u parfimerijama, drogerijama... Empty889 / 999889 / 999Osoblje u parfimerijama, drogerijama... Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Love on ned svi 31, 2009 10:19 pm

osoblje je ok gdje god da sam bila..
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Osoblje u parfimerijama, drogerijama... Empty672 / 999672 / 999Osoblje u parfimerijama, drogerijama... Empty

[Vrh] Go down

Postaj by caty on pet lip 12, 2009 11:11 am

Ponekad znaju biti živčani i to se baš primjeti. Kad ih pitaš nešto za neku kremu ili nešto od make-upa onda te pogledaju preko obrva.
caty
caty
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 04.06.2009
Broj postova : 84
Reputacija Reputacija : 3
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Osoblje u parfimerijama, drogerijama... Empty0 / 9990 / 999Osoblje u parfimerijama, drogerijama... Empty

[Vrh] Go down

Postaj by evitaa on pet ruj 25, 2009 5:21 pm

Ja idem u Dm najčešće i prodavačice su sve ok.Uslužne su jako.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Osoblje u parfimerijama, drogerijama... Empty0 / 9990 / 999Osoblje u parfimerijama, drogerijama... Empty

[Vrh] Go down

Postaj by mmmdanny on pet ruj 25, 2009 5:29 pm

Kod mene u DM - u ima 1 gayčić koji prezentira parfemčiće i lik je full ljubazan, a ove cure iz DM - a su OK! b
mmmdanny
mmmdanny
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 07.02.2009
Broj postova : 271
Reputacija Reputacija : 32
Godina imam : 28
Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Amyicha on sub stu 28, 2009 8:28 pm

po meni su one oke. mislim ja samo kupujem u dm-u, a tam su oke te žene, dobro mi dođu njihovi savijetu u vezi farbe. mislim kada sam ju koristila Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 25
Započeo/la tema :
Osoblje u parfimerijama, drogerijama... Empty113 / 999113 / 999Osoblje u parfimerijama, drogerijama... Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]