Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

+17
scorpio57
Weekend_Warrior
BAGIRA
Blue Bane
eva kant
evitaa
Dedli Minđa
Sinister
Prop
Hell
diabolik.
fosforica
House
Hitman
stidljiva ljubičica
Neu
THUNDER_DINIX
21 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by THUNDER_DINIX pet sij 29, 2010 7:44 pm

a daje ga samo njoj aha... Very Happy

na blago mislim naravno Laughing
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by Prop pet sij 29, 2010 8:13 pm

eva kant je napisao/la:diabolik je lopov koji potkrada samo bogate, često kriminalce iz visokog društva.

Uvik mi je Ginko bio bliži srcu Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 91798
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by eva kant pet sij 29, 2010 9:09 pm

na inspektora misliš? ali mu je diabolik uvijek uspio pobjeći. Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by Prop sub sij 30, 2010 9:32 am

Pa no, kad je glavni lik stripa, al' opet, Ginko je baš dobar dečec! Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 91798

Pamtim epizodu kada su neki mafioze oteli Evu Kant kako bi natirali Diablika da uradi nešto za njih!

Osveta je bila strašna! Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 91798
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by eva kant sub sij 30, 2010 9:36 am

ja se ne sjećam te epizode. možda je nisam ni čitala.
kakva je bila osveta? Very Happy
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty92 / 99992 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by Prop sub sij 30, 2010 9:38 am

Izludio ih je!
Nije ih ubio ili takvo što, jednostavno ih je izludio, stalno su se okretali oko sebe, iz svakog kutka su vidjeli Diabolika! Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 91798

Mada autor to ne prikazuje, dojam na kraju jest da su si momci sami oduzeli život!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by Neu sub oľu 12, 2011 3:38 pm

Dr.Hugo Strange


Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Hugo_Strange_6

Penguin


Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Review_bwpenguin_1

Riddler


Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 1039557-hipster_riddler_super

Talia Al Ghul


Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 399204_main

Catwoman


Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Catwoman_by_Candra

Black Mask


Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Bblack

Deadshot


Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 1339995061

Clayface


Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 912929-clayface_super

Killer Croc


Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Batman-3-Killer-Croc-comic

Mr.Freeze


Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 B_cards_pic09

Manbat


Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Manbat

The Mad Hatter



Enlarge this imageReduce this image Click to see fullsize
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Jokers-asylum-mad-hatter-comic-1

Firefly


Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 JFirefly01_fs

Poison Ivy:


Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Poison-Ivy-comic-books-3506182-400-627

Two-Face:


Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Two-face

Joker:


Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Joker

Mr.Zsasz:


Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 744580-zsasz_3_super
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by Weekend_Warrior sub oľu 12, 2011 4:19 pm

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 250px-Mister_No
Weekend_Warrior
Weekend_Warrior
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 27.02.2011
Broj postova : 203
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 45
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by scorpio57 pon oľu 21, 2011 6:10 pm

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 01-cover
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty65 / 99965 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by Blue Bane uto oľu 22, 2011 6:09 am

opa! ovaj prelep strip je stampan u Novom Sadu, dobra stara vremena... zaljubljen
Blue Bane
Blue Bane
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 03.12.2009
Broj postova : 2779
Reputacija Reputacija : 796
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by THUNDER_DINIX uto oľu 22, 2011 10:45 am

baš mi se citaju zagor i dylan dog stripovi, obozavam ih, ali uvijek ih samo na moru citam smajlić
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by Blue Bane sri oľu 23, 2011 9:09 am

U prvim godinama nove ere, zahvaljujuci Belom Strelucu mir i pravda su zavladali gradom Shervudom, i on se povukao ostavivsi za sobom svoje oruzje: luk i strele. 300 godina kasnije, pojavilo se novo zlo u obliku tiranina Klovosa. Stanovnicima Shervuda preostaje jos samo da veruju u legendu o Belom Strelcu i da se nadaju da ce se on vratiti. Cekali su godinama na njegovu pojavu, sve dok mladi naucnik Skot ne shvati da je predodredjen i da moze da prodje kroz kristalni blok u kojem se cuva oruzje Belog Strelca, sto ranije jos nikome nije poslo za rukom. Tako je ozivljena legenda o Belom Strelcu koji ce se opet nakon 300 godina boriti protiv tiranije i sila zla

Beli strelac ( L'archer Blanc )
dugo nisam citao skroro 20 god, moj prijatelj me je podsetio
odlicna prica!

Klovos
Tiranin ko i svaki drugi tiranin. Jedini cilj mu je da sto duze po svaku cenu odrzi vlast koju je nametnuo gradjanima Shervuda. Medjutim, pojava Belog Strelca mu donosi probleme i glavobolje. Klovos je uvek u svom minijaturnom letecem tanjiru, koji je ujedno i njegovo oruzje. Pritiskom na neko od brojnih dugmica moze da ispali zrake. Ovo je futuristicka prica o odmetnicima koji se bore protiv tiranina Klovosa. U toj borbi im pomaze tajanstveni Beli Strelac, maskirani junak koji se po legendi vraca da pobedi moćnika svojim najjacim oruzjem: lukom i strelama.

Profesor Arko
Profesor Arko je mudri starac i Skotov ucitelj. On daje Skotu kostim Belog Strelca koji je cuvao u svom tajnom skrovistu, godinama cekajuci da se pojavi odabrani. On je i vodja tima naucnika, te je jedan od malobrojnih ljudi koji imaju pristup vladaru Klovosu. Tiranin ima poverenja u njega i ne sluteci da je taj starac veoma blizak sa Belim Strelcem.


Skot
Mladi naucnik Skot je onaj predodredjeni koji uzima luk stvoren od strane druidskih svestenika i ozivljava legendarnog Belog Strelca. Nikome pre njega nije uspelo da prodje kroz kristalni materijal od kojeg je bio sacinjen oklop koji je cuvao luk. Nakon jedne manje nesrece u laboratoriji, Skot shvata da ON to moze! Tako je oruzje Belog Strelca napokon posle 300 godina opet dobilo svog vlasnika. Malo ko zna da je Beli Strelac zapravo Skot.
Blue Bane
Blue Bane
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 03.12.2009
Broj postova : 2779
Reputacija Reputacija : 796
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by Prop sri oľu 23, 2011 12:31 pm

Svaka čast na ovim postovima, Bane Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 398466 Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 398466 Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 398466
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by Blue Bane pet oľu 25, 2011 5:56 am

to mi je najdrazi francuski junak, prosto sam ga zaboravio sve dok me jedan prijatelj nije podsetio...poceo sam da se prisecam beli...beli strelac...zvuci mi poznato...hej to je onaj stari Politikin Zabavnik iz 90-ih wee sigurno imam kod stare, jako puno starih zabavnika... Smile
Blue Bane
Blue Bane
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 03.12.2009
Broj postova : 2779
Reputacija Reputacija : 796
Godina imam : 44
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by Neu sri lip 27, 2012 4:02 pm

Chico mi je najdraži.

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Cico10

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Cc_zag10

Chico je i glavni Zagorov oslonac i vjerna desna ruka te ga prati redovito u svim pustolovinama, a nerijetko preuzima i glavnu ulogu. Indijansko ime mu je Mali čovjek s velikim trbuhom. Meksikanac "Don" Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales ili kraće Chico. To je komični lik i potpuna je suprotnost Zagoru. Nizak je, debeo, izuzetno nespretan i proždrljiv, potkupljiv, hvalisav, ali i simpatičan. Zbog svoje lakomosti za jelom često upada u najrazličitije i najnevjerovatnije situacije i neprilike te ga tada Zagor mora spašavati wiki
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by damfisk sri lip 27, 2012 4:49 pm

Meni je omiljeni strip-junak Bob Rock, prijatelj i suradnik Alana Forda iz strip-serijala "Alan Ford"
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by Prop sri lip 27, 2012 11:02 pm

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Bob_Rock

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 398466
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty108 / 999108 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by Nocturnal čet lip 28, 2012 7:59 am

Uranela sw3
Nocturnal
Nocturnal
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 18.05.2012
Broj postova : 87
Reputacija Reputacija : 35
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by BAGIRA sri srp 11, 2012 1:13 pm

Samo i samo Alan Ford i to sa hr prevodom.
Nije provokacija, ali to je jedina stvar na svetu ( uz zene) koja bolje zvuci na hrvatskom dijalektu.

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 200px-Magnus-MaxBunker-AF1
BAGIRA
BAGIRA
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.04.2009
Broj postova : 1329
Reputacija Reputacija : 129
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by damfisk pet srp 13, 2012 2:09 pm

Hrvatski jezik (ne dijalekt, nego jezik) u pravilu, u golemoj većini slučajeva i primjena, zvuči bolje negoli srpski jezik.


A sama činjenica da si osjetio potrebu naglasit kako nije provokacija, a odmah zatim napisao "hrvatski dijalekt" umjesto "hrvatski jezik", je dovoljan dokaz da provociraš.


Ali eto... Nek' ti bude... Lijepo je da priznaješ da inteligentne stvari poput Alana Forda i žena bolje zvuče na hrvatskom jeziku. To znači da čak ni likovi poput tebe ne mogu pobjeć od realnosti.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by tanuki pet srp 13, 2012 2:29 pm

o tome ne želim diskutirati,
u ex yu je srbija bila predvodnik u stripu, pa mi je bio normalan talični tom, mada do nedavno nisam imao pojma što to znači talični odnosno paja patak, rajo gajo vlajo.. pa mi je hrvatski prevod nebuloza Very Happy
da hrvatska je sa novim kvadratom i alan fodom peuzela kormilo u stripu, a u crtičima i sinhronizaciji je oduvjek bila vodeća u ex yu, pa tako u srbiji i danas klinci pretškolske dobi pjevaju .
volim se gibati, gibati,
no šalu na stranu, mislim da sve skupa nema nikakve vezen sa jezikom- ni srpskim ni hrvatskm Very Happy
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by damfisk pet srp 13, 2012 2:48 pm

Kvaka je u tome da je vodeći izdavač za strip bila firma "Dečje Novine" iz Donjeg Milanovca, koja je imala nekakav polu-monopol za dječja zabavna izdanja, pa je tako (osim Disneyjevih stripova, Zagora, Kom. Marka, Bleka Stene i drugih) izdavala i one sličice nogometaša ("Fudbaleri i timovi", pa edicija za svako svjetsko i nogometno prvenstvo...)

U odnosu na njihovu produkciju, u Hrvatskoj se izdavalo (dakle, ne crtalo nego izdavalo) relativno malo stripova...

Srećom je hrvataski izdavač sklopio ugovor sa Magnus & Bunkerom (talijanski duo, autori Alana Forda i drugih izdanja poput Maxmagnusa), inače ni mi ne bi čitali Boba Rocka, sir Olivera i Grunfa i generala Wara nego Boba Roka, ser Olivera, Granfa i đenerala Vora
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by BAGIRA pet srp 13, 2012 8:44 pm

damfisk je napisao/la:
A sama činjenica da si osjetio potrebu naglasit kako nije provokacija, a odmah zatim napisao .... njak njak njak ...umjesto ...bla bla trutj... je dokaz da ... gundj gundj gundj...

Uhhh, sto te ne ubi Tuta Bugarin... hbm mu sve bla
BAGIRA
BAGIRA
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.04.2009
Broj postova : 1329
Reputacija Reputacija : 129
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by Dreamer Deceiver sub srp 14, 2012 1:02 pm

Dylan Dog <3
Dreamer Deceiver
Dreamer Deceiver
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 06.07.2012
Broj postova : 112
Reputacija Reputacija : 34
Započeo/la tema :
Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova - Page 3 Empty Re: Najdrazi stripski junak - omiljeni likovi iz stripova

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.