Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnji strip koji ste pročitali je...

+6
evitaa
gamer boy
THUNDER_DINIX
House
Prop
Neu
10 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Zadnji strip koji ste pročitali je... - Page 3 Empty Re: Zadnji strip koji ste pročitali je...

Postaj by Neu sub srp 27, 2013 11:34 am

Nalijepim na čelo...

Pročitam ih, to je dovoljno.

Čitam Čikance.

No pročitala sam par Zagora, DD, I texa
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Zadnji strip koji ste pročitali je... - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Zadnji strip koji ste pročitali je... - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Zadnji strip koji ste pročitali je... - Page 3 Empty Re: Zadnji strip koji ste pročitali je...

Postaj by THUNDER_DINIX sub srp 27, 2013 11:34 am

ma zaboravi ih prije nego procita
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Zadnji strip koji ste pročitali je... - Page 3 Empty889 / 999889 / 999Zadnji strip koji ste pročitali je... - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Zadnji strip koji ste pročitali je... - Page 3 Empty Re: Zadnji strip koji ste pročitali je...

Postaj by Neu ned kol 11, 2013 7:42 am

Pročitala sam četiri Čikanca, slike u prilogu...

Zadnji strip koji ste pročitali je... - Page 3 2013-010

Zadnji strip koji ste pročitali je... - Page 3 2013-011

Recenzirati ću ih u temi Čiko.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Zadnji strip koji ste pročitali je... - Page 3 Empty999 / 999999 / 999Zadnji strip koji ste pročitali je... - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Zadnji strip koji ste pročitali je... - Page 3 Empty Re: Zadnji strip koji ste pročitali je...

Postaj by MargaritaBulgakova ned lip 08, 2014 7:08 pm

Daniel Clowes - Ghost World

Zadnji strip koji ste pročitali je... - Page 3 96am1h

Strip koji na momente u sjećanje vraća ono najduže ljeto između završetka srednje škole i početka predavanja na fakultetu.
Enid i Rebecca su prijateljice (tinejdžerice) koje skoro svaki slobodni trenutak provode zajedno, razgovaraju o nekim svojim najskrivenijim mislima i cinično komentiraju gotovo sve oko sebe. Radnja je rascjepkana, ali neke situacije zbilja djeluju simpatično (kao npr. odlazak Enid u sex shop, odnos s Joshom, listanje obiteljskog albuma). Tu su i ozbiljne teme (jedna od njih je situacija s pedofilom), koje su također odrađene s dozom humora. Kraj mi je malo zbrzan, ali sve u svemu nije loše.
Budući da je moj staž čitanja stripova sramotno kratak, možda bih se trebala suzdržati od ocjenjivanja, no evo ipak 7/10. Kasnije lako promijenim. Very Happy
MargaritaBulgakova
MargaritaBulgakova
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 16.01.2014
Broj postova : 411
Reputacija Reputacija : 60
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Zadnji strip koji ste pročitali je... - Page 3 Empty7 / 9997 / 999Zadnji strip koji ste pročitali je... - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Zadnji strip koji ste pročitali je... - Page 3 Empty Re: Zadnji strip koji ste pročitali je...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.