Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca?

+9
tanuki
osijekjug
Sasuke
THUNDER_DINIX
Purgy
Neu
Hitman
Love
ylangylang
13 posters

Go down

Koliko mjesečno trošite na svog ljubimca?

Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? I_vote_lcap13%Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? I_vote_rcap 13% 
[ 1 ]
Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? I_vote_lcap25%Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? I_vote_rcap 25% 
[ 2 ]
Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? I_vote_lcap50%Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? I_vote_rcap 50% 
[ 4 ]
Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? I_vote_lcap12%Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? I_vote_rcap 12% 
[ 1 ]
 
Ukupno glasova : 8
 
 

Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca?

Postaj by ylangylang sub pro 27, 2008 5:49 pm

Imam kujicu tešku 10 kg i zdravu, zasad. Mjesečno na nju trošimo oko 200 kn, ponekad više, ponekad manje, no tu je negdje prosjek.
ylangylang
ylangylang
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 256
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 59
Započeo/la tema :
Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty0 / 9990 / 999Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty

[Vrh] Go down

Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty Re: Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca?

Postaj by Love sub sij 10, 2009 6:53 pm

me trošim uopče!
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty672 / 999672 / 999Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty

[Vrh] Go down

Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty Re: Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca?

Postaj by Hitman sub sij 10, 2009 8:48 pm

nemam ga
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty257 / 999257 / 999Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty

[Vrh] Go down

Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty Re: Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca?

Postaj by Neu sub sij 10, 2009 10:08 pm

nemam ga
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty999 / 999999 / 999Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty

[Vrh] Go down

Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty Re: Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca?

Postaj by Purgy sub sij 10, 2009 11:16 pm

Neznam... 100-200 ovisi...
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty142 / 999142 / 999Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty

[Vrh] Go down

Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty Re: Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca?

Postaj by THUNDER_DINIX sub sij 10, 2009 11:23 pm

imam psa, stari daje pare tako da ja nis ne trosim smajlić
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty889 / 999889 / 999Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty

[Vrh] Go down

Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty Re: Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca?

Postaj by Sasuke ned sij 11, 2009 11:27 pm

Ma puuuno oko 500+
Tri njemacka ovcara, jedu ko blesavi...
Sasuke
Sasuke
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 03.01.2009
Broj postova : 1853
Reputacija Reputacija : 83
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty43 / 99943 / 999Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty

[Vrh] Go down

Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty Re: Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca?

Postaj by osijekjug pon sij 12, 2009 5:04 pm

Poprilično se potroši najviše uglavnom na poslastice koje obožava, al mi nije ni jedne lipe žao.
osijekjug
osijekjug
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 05.01.2009
Broj postova : 27
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty0 / 9990 / 999Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty

[Vrh] Go down

Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty Re: Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca?

Postaj by tanuki sub lip 20, 2009 8:54 pm

To je meni bolesno!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty700 / 999700 / 999Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty

[Vrh] Go down

Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty Re: Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca?

Postaj by evitaa pon kol 31, 2009 7:52 pm

Imam pekinezera,za njegove potrebe odvajam do 200 kuna.Posebna stavka su plačanje doktora,koje kod nekih lakših bolesti i upala koštaju između 500-600 kuna.Ali i na to moramo računati kada se odlučimo na kučnog ljubimca. :love-:
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty0 / 9990 / 999Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty

[Vrh] Go down

Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty Re: Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca?

Postaj by Ive pet stu 27, 2009 10:03 pm

U prosjeku oko 200 kn mjesečno... + naravno što jede i našu hranu, voli on i juhe i maneštre i mesa dobije nekad bbbb Very Happy
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty111 / 999111 / 999Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty

[Vrh] Go down

Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty Re: Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca?

Postaj by tanuki pet stu 27, 2009 10:26 pm

0 kn.
volim životinje-ali nemam kučne ljubimce, upravo iz razloga što mislim da im nebi mogao pokloniti dovoljno vremena!
ali zato imam biljke-
nisu toliko zahtjevne smajlić
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty700 / 999700 / 999Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty

[Vrh] Go down

Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty Re: Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca?

Postaj by Kety uto pro 08, 2009 6:50 pm

Uh, ja potrošim oko 100kn mj ( manje - više ), trošila bih i puno više da joj i moji roditelji ne kupuju hranu i pijesak jer razmaženica jede samo određenu hranu, Whiskas i Kite Kat vrećise, konzervice i krekere.... Onu jeftinu mačju hranu ne želi ni okusiti. Naravno, odlična joj je i piletina, srednje pečena, bez kosti i bez kožice ako je to ikako moguće. Ponekad smatram da je zahtjevnija od nekih estradnih zvjezdica, al' svejedno mi ju svi JAAAAKO OBOŽAVAMOOOO maza .....
Kety
Kety
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 19.10.2009
Broj postova : 33
Reputacija Reputacija : 7
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty0 / 9990 / 999Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty

[Vrh] Go down

Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty Re: Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca?

Postaj by cokakoka sri svi 05, 2010 10:22 am

Do 200 kuna po psu.
cokakoka
cokakoka
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 25.02.2010
Broj postova : 152
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty0 / 9990 / 999Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty

[Vrh] Go down

Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty Re: Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca?

Postaj by Neu čet pro 06, 2012 7:33 pm

tanuki je napisao/la:0 kn.
volim životinje-ali nemam kučne ljubimce, upravo iz razloga što mislim da im nebi mogao pokloniti dovoljno vremena!
ali zato imam biljke-
nisu toliko zahtjevne smajlić
Ja ih nemam jer stara ne da. Ali također ne bi imala vremena za njih, treba to svaki dan šetat.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty999 / 999999 / 999Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty

[Vrh] Go down

Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca? Empty Re: Koliko trošite na svog četveronožnog (ili nekog drugog) ljubimca?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.