Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima

+6
bittersweet
Love
stidljiva ljubičica
Prop
goc
Neu
10 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Kupujete li modne časopise

Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 I_vote_lcap67%Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 I_vote_rcap 67% 
[ 4 ]
Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 I_vote_lcap0%Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 I_vote_lcap33%Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 I_vote_rcap 33% 
[ 2 ]
 
Ukupno glasova : 6
 
 

Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 Empty Re: Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima

Postaj by Chulpan uto oľu 25, 2014 12:22 am

Zahodsko stivo mi je zbirka grafita, na kuki pored WC skoljke. Very Happy
Ali kod zubara ne bi mogla citati nista, saserem se..

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 Empty Re: Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima

Postaj by Gost uto oľu 25, 2014 12:24 am

Hahahahahaha

Nije ni meni zubar inspiracija smajlić
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 Empty Re: Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima

Postaj by Chulpan uto oľu 25, 2014 12:27 am

Ali zato kod frizera uzivam. njanja
Vi muski ne, ali mi pograbimo najnovije casopise, a babama ostanu oni iz 2010 Razz

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 Empty Re: Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima

Postaj by Gost uto oľu 25, 2014 12:37 am

Bakicama su i ti novi, win-win situacija.

A ovo za muske, dobro si napisala - u frizerke su same Glorije&Cosmo, nista Auto Klub, sramota.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 Empty Re: Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima

Postaj by Chulpan uto oľu 25, 2014 12:40 am

Ma kakav Auto Klub, samo intimne ispovjedi, moja tajna, moj dom, moj muski, moj auto, moja djeca, moj ljubimac... kiša

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 Empty Re: Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima

Postaj by histrion uto oľu 25, 2014 12:41 am

Moda je ono što ostane ispod nokta kad pogrebeš po stilu.
histrion
histrion
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.02.2013
Broj postova : 2392
Reputacija Reputacija : 473
Godina imam : 60
Započeo/la tema :
Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 Empty Re: Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima

Postaj by Chulpan uto oľu 25, 2014 12:43 am

Ali mi koji znamo, ne grebemo.

Chulpan
Trajno baniran/a

Registriran/a : 02.06.2013
Broj postova : 5273
Reputacija Reputacija : 89
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima - Page 2 Empty Re: Jel kupujete modne časopise i šta mislite o njima

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.