Novosti iz svjeta konzola

Go down

Novosti iz svjeta konzola Empty Novosti iz svjeta konzola

Postaj by House on čet svi 07, 2009 1:52 pm

Naime, navodi se kako je gigantski Apple dobrano zagrizao ideju o izradi vlastite konzole, a ona je popraćena gotovo ludom namjerom kupnje izdavačke kuće Electronic Arts.

Uporište ovakve teze leži u nedavnim Appleovim akvizicijama bivših zaposlenika Microsofta i Ati-ja koji su svojevremeno radili na projektu X360 konzole. Naravno, sve je to još u zoni sumraka i ukusnih tračeva, iako nije nemoguće da doživimo i takav rasplet događaja.

U svakom slučaju, pojava nove konzole na tržištu mogla bi biti ili instantni dobitak ili epski promašaj, računamo li usput i najavljeni ulazak cloud computinga na gaming scenu te još mnoštvo drugih faktora koji bi trebali oblikovati gaming u budućnosti.

Novosti iz svjeta konzola 357647939_ScreenShot001

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Novosti iz svjeta konzola Empty390 / 999390 / 999Novosti iz svjeta konzola Empty

[Vrh] Go down

Novosti iz svjeta konzola Empty Re: Novosti iz svjeta konzola

Postaj by Neu on pon svi 18, 2009 8:36 pm

NIJE NOVOST ALI JE ZANIMLJIVOST

PlayStation opasan po zdravlje

Švicarski su liječnici otkrili da je PlayStation opasan za zdravlje kad je u bolnicu primljena djevojčica s bolnim oteklinama na dlanovima. Bolest su nazvali hidradenitis dlanova.

Sličan se poremećaj pojavljuje na stopalima djece, i povezan je s intenzivnim znojenjem i vježbanjem. U ovom slučaju, dvanaestgodišnjakinja je igrala PlayStation po nekoliko sati dnevno, i do bolesti je došlo zbog čvrstog držanja kontrolera i znojenja dlanova.

Povodom ovog slučaja, Sony je dao izjavu za javnost u kojoj stoji: "Kao i kod svake slobodne aktivnosti, u igranju Playstationa postoje posljedice ako ne slijedite zdrav razum, zdravstvene savjete i naputke koji se nalaze u knjižici s uputama." Dodali su kako je ovo prvi put da su čuli za pritužbu ove vrste.

Djevojčica se u potpunosti oporavila nakon deset dana potpune abstinencije od PlayStationa.

Već je poznat Wiitis, kako stručnjaci popularno zovu akutnu upalu tetiva, i još samo Xbox nije dobio svoju vlasitu bolest.

IZVOR:NET.HR

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Započeo/la tema :
Novosti iz svjeta konzola Empty999 / 999999 / 999Novosti iz svjeta konzola Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on sub vel 06, 2010 9:05 am

Ukida se podrška za legendarnu konzolu
Zbogom originalnom Xboxu!

Gotovo je s Xbox Liveom za originalni Xbox. Nakon osam godina, Microsoft je odlučio povući uslugu s tržišta. Sve je to za dobro korisnika, kaže ovaj tehnološki div, a igračima ne preostaje ništa nego kupiti noviji Xbox.
"Xbox Live zajednica narasla je na 23 milijuna korisnika. Nastavit ćemo unaprijeđivati uslugu funkcijama koje će iskoristiti punu snagu Xboxa 360", rekao je glavni menadžer Xboxa Live Marc Whitten. "Da bismo ostvarili svoje ciljeve, moramo napraviti promjene u Live usluzi koje nisu kompatibilne s originalnim Xboxom."

Od 15. travnja, korisnici originalnog Xboxa više neće moći pristupiti servisu. Skupa sa starim Xboxom odlaze i igre za njega, makar one bile igrive na Xboxu 360.

Iako Whitten nije objavio detalje, spomenuo je projekt Natal koji će javnosti biti predstavljen ove godine, kao poseban izvor uzbuđenja za tvrtku.

Microsoft kaže da će kontaktirati svakog korisnika na kojeg će utjecati ova odluka. Tko zna, možda im ponudi popust pri kupnji nove konzole.

Izvor:net.hr

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Započeo/la tema :
Novosti iz svjeta konzola Empty999 / 999999 / 999Novosti iz svjeta konzola Empty

[Vrh] Go down

Postaj by miroslav krleža on sub vel 06, 2010 10:41 am

Imam ja jedno pitanje za sve fanove konzola:
Možete li mi preporučiti neki dobar emulator za Nintendo DS?
probao sam jučer s DesMuMe i No$CashNDS i nijedan nije funkcionirao
miroslav krleža
miroslav krleža
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 25.01.2010
Broj postova : 34
Reputacija Reputacija : 3
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Novosti iz svjeta konzola Empty0 / 9990 / 999Novosti iz svjeta konzola Empty

[Vrh] Go down