Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zlostavljanje životinja

+38
Dawor
Narco
cecilé
bokaso1
Angie
tanuki
Neukrotivi pastuh
pustinja
cokakoka
ema007
H[a]D
Stevo Largo
eva kant
Hell
scorpio57
minutus
Ive
EvilAngel
Melinda
Amyicha
Mr.Cooly
KaTe
evitaa
bittersweet
gio_deluxe
FALKON 2
Turrican
Mass
Pinkica01
tekilinho
Sasuke
osijekjug
meyer.reny
Love
wjewerica
House
Hitman
Neu
42 posters

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by Amyicha čet ruj 03, 2009 9:40 pm

Melinda je napisao/la:bome bi ta mala dobila batina od mene i to gadnih. više ne bi bila sposobna udarat nogama...

ma batine su malo, LOMAČA Razz
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by Ive pet stu 27, 2009 9:58 pm

Joj ma strašno mi je to, i u zadnje vrijeme toga ima sve više, nedavno sam čitao da su neka djeca vezala pse za prugu i gledala kako ih gazi vlak i to još snimala mobitelom... ja neznam kakva su to djeca stvarno, a neće baš ni prema ljudima sigurno bit dobri kad su takvi prema nemoćnim životinjicama...

Ja neznam šta bi ja napravio da vidim tako nekog da šuta psa ili neku životinju, ali mislim da u tom mom trenutku bijesa i ne bi baš dobro prošao... Najgori su ti što se iživljavaju na slabijima od sebe...
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty111 / 999111 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by minutus pet pro 11, 2009 12:14 pm

zanimalo bi me da li među ljubiteljima kućnih ljubimaca postoji netko tko nije primijetio da objekt ljubavi posjeduje svijest i razum?
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by Neu čet oľu 04, 2010 4:33 pm

Psa živog palili, a mačkama kopali oči i rezali repove

Zlostavljanje životinja - Page 2 0663007.48

Da brutalnosti prema životinjama nema kraja svjedoče Vinkovčani koji su u središtu grada pronašli psa s teškim opeklinama po njušci, glavi i leđima, dok mu je vrat stezao debeli obruč od žice.

"Mislili smo da smo već sve čuli i vidjeli, ali, nažalost, svjedoci smo novih zastrašujućih slučajeva zlostavljanja za koja nismo u stanju pronaći objašnjenje", kažu u vinkovačkoj Udruzi prijatelja životinja "Dr. Ivan Rostaš", nakon što su javnost i medije upoznali s nesrećom psa koji je, kako navode, živ paljen.

Zlostavljani pas je unatoč teškim ozljedama i stanju šoka uspio pobjeći, kažu u Udruzi. Nije čipiran, a trenutačno je smješten kod volontera i dobit će zdravstvenu njegu.

Udruga apelira na Vinkovčane da im dojave ukoliko imaju bilo kakvih saznanja o vlasniku zlostavljanje životinje, ili, pak, ostalim mučiteljima psa.

"Inzistirat ćemo na otkrivanju počinitelja tog strašnog djela", tvrde vinkovački prijatelji životinja.

Udruga "Dr. Ivan Rostaš" i nekoliko dana ranije je upozorila na još jedan slučaj zlostavljanja životinja, ovoga puta mačaka, u Vukovaru.

Iz Vukovara su primili uznemirujuće podatke o mačkama koje u okolici stambenih zgrada na razne načine muči, kako im je dojavljeno, "hrpa djece i nekoliko odraslih".

Objavili su fotografije mačke kojoj je izvađeno oko i druge mačke kojoj je odrezan rep, a nesretne životinje izložene su i gađanju praćkama i kamenjem, piše Jutarnji list.

Izvor:net.hr



@jebo im pas mater retardiranu,da bog da njih tako mučili,stoka neodgojena

Mad pila
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by Neu čet oľu 04, 2010 4:34 pm

Štene tukao dok nije izdahnulo

Bezdušnik je životinjicu prvo izudarao šakama, a potom ga i 'iscipelario'. Bespomoćno štene je udarao sve dok nije izdahnulo od silnih batina. Manijak iz Nove Gradiške je kazneno prijavljen.

Pijani 31-godišnjak brutalno je ubio dvomjesečno štene u selu Magić Maloj kod Nove Gradiške.

Bezdušnik je nesretnu životinjicu prvo izudarao šakama, a potom ga i 'iscipelario'.

Bespomoćno štene je udarao sve dok nije izdahnulo od silnih batina, piše Jutarnji list.

Što je uzrok njegovom divljačkom, sadističkom bijesu za sada se ne zna.

Kaznenu je prijavljen zbog mučenja životinja.

pila
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by scorpio57 čet oľu 04, 2010 5:10 pm

Idioti nemam riječi za takve ljude Dignuta obrva
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by evitaa čet oľu 04, 2010 5:24 pm

minutus je napisao/la:zanimalo bi me da li među ljubiteljima kućnih ljubimaca postoji netko tko nije primijetio da objekt ljubavi posjeduje svijest i razum?

Ja smatram da je svakoj zdravoj osobi jasno da i životinje posjeduju svijest i razum i da za to ne trebaš imati kućnog ljubimca.
Ovakvo bolesno iživljavnje nad životinjama kod djece vjerovatno ima veze da psihičkim poremečajem tako da vrlo lako postoji mogućnost da je u pitanju osoba koja će jednog dana biti nasilna i u društvu.Za takvu bezdušnost mislim da nema konkretnijeg objašnjenja.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Palili živog psa, mačkama vadili oči i sjekli repove!

Postaj by Hell čet oľu 04, 2010 6:13 pm

Mislili smo da smo već sve čuli i vidjeli, ali na žalost svjedoci smo novih zastrašujućih slučajeva zlostavljanja za koja nismo u stanju pronaći objašnjenje, kažu u Udruzi prijatelja životinja

VINKOVCI - Slučajevi zlostavljanja životinja na žalost, nerijetko pune novinske stupce, ali i svaki puta iznova šokiraju brutalnoću. Tako su i Vinkovčani ostali zgroženi kada je u srijedu u širem središtu grada pronađen pas s teškim opeklinama, po njušci, glavi i leđima, dok mu je vrat stezao debeli obruč od žice.


- Mislili smo da smo već sve čuli i vidjeli, ali na žalost svjedoci smo novih zastrašujućih slučajeva zlostavljanja za koja nismo u stanju pronaći objašnjenje - kažu u vinkovačkoj Udruzi prijatelja životinja dr. Ivan Rostaš, nakon što su javnost i medije upoznali s nesrećom psa koji je, kako navode, živ paljen.

Kažu kako je pas unatoč teškim ozljedama i stanju šoka - što je potvrdio i veterinar - uspio pobjeći. Pas nije čipiran, smješten je kod volontera i dobit će zdravstvenu njegu, a Udruga dr. Ivan Rostaš objavila je fotografije nesretne životinje i apelirala na Vinkovčane da im dojave ukoliko imaju bilo kakvih saznanja o vlasniku, ili pak mučiteljima psa.


- Inzistirat ćemo na otkrivanju počinitelja tog strašnog djela - tvrde vinkovački prijatelji životinja. Udruga dr. Ivan Rostaš je i nekoliko dana ranije upozorila na još jedan slučaj zlostavljanja životinja, ovoga puta mačaka, u Vukovaru.

Iz Vukovara su primili uznemirujuće podatke o „ničijim“ mačkama koje u okolici stambenih zgrada na razne načine muči, kako im je dojavljeno, „hrpa djece i nekoliko odraslih“.

Objavili su i fotografije mačke kojoj je izvađeno oko i druge mačke kojoj je odrezan rep, a nesretne životinje izložene su i gađanju praćkama i kamenjem. Dok ih šokirani stanari pokušavaju zaštititi, vinkovački prijatelji životinja spremni su organizirati put u Osijek radi sterilizacije mačaka, no mole pomoć ljubitelja mačaka za donacije u hrani ili za troškove zahvata, kao i potencijalne udomitelje da se jave Udruzi u Vinkovcima.

..omg..neznam kaj da velim više..užas!!! kiša kiša kiša kiša kiša
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by eva kant čet oľu 04, 2010 6:23 pm

divljaci.
nadam se da će biti pronađen počinitelj/i.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 23
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty92 / 99992 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by Hell čet oľu 04, 2010 6:24 pm

..nezam kaj je više sa našim društvom...
Hell
Hell
Domaćin foruma Hell
(Grof od Crofriendsa)
Domaćin foruma Hell   (Grof od Crofriendsa)

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 20779
Reputacija Reputacija : 702
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty497 / 999497 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by gio_deluxe čet oľu 04, 2010 7:16 pm

u Koreji bi rekli mljac , mljac
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty41 / 99941 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by Amyicha čet oľu 04, 2010 7:22 pm

eva kant je napisao/la:divljaci.
nadam se da će biti pronađen počinitelj/i.

potpis
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by Stevo Largo čet oľu 04, 2010 9:14 pm

mogli bi ti šta to rade kod mene na jednu terapiju bejzbolskom palicom...
da im naravnam kičmu sw2
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty20 / 99920 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by Ive pet oľu 05, 2010 8:34 am

Strašno... Pa kakvi su to ljudi koji mogu tako nešto napraviti No No
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty111 / 999111 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by H[a]D pet oľu 05, 2010 8:36 am

LoL koji jadnici ne mogu se na sebi ravne postaviti pa muče jadne nevine životinje, i onda me netko pita zašto sam agresivan ?!!? Pa sve bi ih polomio da ih nađem...
H[a]D
H[a]D
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 21.08.2009
Broj postova : 1277
Reputacija Reputacija : 73
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by ema007 pet oľu 05, 2010 9:26 am

I onda takvi bolesnici dobiju kaznenu prijavu, može si s njome rit obrisat. Takav bi se iživljavao na čovjeku ili djetetu ali ne želi u zatvor pa onda nađe za žrtvu bespomoćnu životinju. Takvog bih ja poslala na par godina teškog prisilnog fizičkog rada uz povremeno šibanje da brže radi a djecu zlostavljače odmah u odgojnu ustanovu smjestila a njihove roditelje na psihijatrijsko promatranje. To su psihopati

ema007
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 11.01.2010
Broj postova : 89
Reputacija Reputacija : 6
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by minutus sub oľu 06, 2010 1:58 am

ovo je samo jedna popratna marginalna pojava jednog u cjelini propadajućeg društva. tako to izgleda kada se društvo preda razbojnicima. ovdje oplakujemo propust obrazovnih ustanova koje nisu niti voljne, niti u stanju mladima posredovati temeljne životne i društvene vrijednosti. možemo takvim likovima u pogodnom trenutku zabiti šaku u lice ali ne možemo toliko njih premlatiti, koliko ih škole svake godine u sve većem broju oblikuju. na kućni odgoj se ne treba pouzdati. mladi roditelji sami nisu dobili valjane smjernice za život. idiotizacija sa ispraznim nacionalnim i vjerskim bezvrijednostima ipak već traje dulje od tridesetak godina. škole su se, kao i svi drugi državni organi, pretvorile u državnu kulisu surovih i glupih balkanskih razbojnika. oni niti ne znaju kako i zašto jedna općina/grad/država funkcionira. od kuda?
kada će se hrvati odreći onoga u čemu najviše uživaju, u uzdizanju nad drugima, moći će se krenuti prvi korak u suprotnom smjeru. to će tek biti kada započnu borbu za golu egzistenciju. a od gole egzistencije još smo daleko; želim reći, put prema dole još je dug i bit će još svakojakih strahota.
možda se nekom ovi redovi neće činiti na mjestu. neka, neka.
neka razmisli.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by gio_deluxe sub oľu 06, 2010 7:49 am

na putu prema dole , muškarci se smiju i žene te vole ,
na putu prema dole , jedino što trebaš više nemaš .

za ovaj post ti ide rep plus , i nemoram govoriti da se slažem od A do Ž s tvojim postom . gore
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty41 / 99941 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by cokakoka pet svi 07, 2010 8:15 am

Mislim da bi idealno rješenje bilo novčana kazna.
cokakoka
cokakoka
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 25.02.2010
Broj postova : 152
Reputacija Reputacija : 56
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by pustinja pet svi 07, 2010 2:23 pm

Mislim, kaj ima susedov ili bilo čiji cucak ili mačak raditi u mojem dvorištu i srati po mojem vrtu, odma vazdušara i pod plečku dijabola.
Ako ljudi žele imati životinje neka ih čuvaju i neka se za njih brinu, inaće treba takve zverke dobro preletvati da im više nikada ne padne na pamet ulaziti u tu zonu.
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by scorpio57 ned svi 09, 2010 11:21 am

minutus je napisao/la:ovo je samo jedna popratna marginalna pojava jednog u cjelini propadajućeg društva. tako to izgleda kada se društvo preda razbojnicima. ovdje oplakujemo propust obrazovnih ustanova koje nisu niti voljne, niti u stanju mladima posredovati temeljne životne i društvene vrijednosti. možemo takvim likovima u pogodnom trenutku zabiti šaku u lice ali ne možemo toliko njih premlatiti, koliko ih škole svake godine u sve većem broju oblikuju. na kućni odgoj se ne treba pouzdati. mladi roditelji sami nisu dobili valjane smjernice za život. idiotizacija sa ispraznim nacionalnim i vjerskim bezvrijednostima ipak već traje dulje od tridesetak godina. škole su se, kao i svi drugi državni organi, pretvorile u državnu kulisu surovih i glupih balkanskih razbojnika. oni niti ne znaju kako i zašto jedna općina/grad/država funkcionira. od kuda?
kada će se hrvati odreći onoga u čemu najviše uživaju, u uzdizanju nad drugima, moći će se krenuti prvi korak u suprotnom smjeru. to će tek biti kada započnu borbu za golu egzistenciju. a od gole egzistencije još smo daleko; želim reći, put prema dole još je dug i bit će još svakojakih strahota.
možda se nekom ovi redovi neće činiti na mjestu. neka, neka.
neka razmisli.

zar ni tema zlostavljanje životinja-zašto si ti tako ogorčen?
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 66
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty65 / 99965 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by minutus ned svi 09, 2010 10:36 pm

nisam ogorčen nego nisam sporazuman.
ne vidi li se povezanost?
pojave koje spominjemo nisu izolirani individualni ispadi nego su posljedice institucionalne idiotizacije. vrijednosni sustav podređen je bolesnom interesu i ravnodušnosti istaknutih i skrivenih članova društva. zlostavljanje životinja je samo jedna od mnogih manifestacija bezosjećajnosti i lažnih vrijednosti kojima su razbojnici zaglupili ljude
ako nabrajamo slučajeve zlostavljanja i formuliramo zgražanje i prijetnje, nismo ništa učinili. tko hoće nešto učiniti, neka sa svojim djetetom posjeti jedno seljačko dobro, stoku, perad, štale i prerađivački pogon, a na kraju jednu klaonicu.
miki maus na mesnim proizvodima je zaglupljivanje. kako tada djetetu pas, mačka ili koje drugo biće ne bi bio lik iz crtića?
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by gio_deluxe pon svi 10, 2010 7:42 am

Minutus , neslažem se samo s tim da je to samo naš problem . to je globalni problem koji je nastao odavno , a prednjači u Americi i ostalim zapadnim državama kojima toliko želimo nalikovati .
znam da nije zlostavljanje životinja, ali nema nikakve razlike :

Članak


obrati pažnju na ovo :

"U dobi od šest godina, Thompsona i majku otac ostavlja zbog obiteljske prijateljice, a majka je ponovno ovisna o alkoholu. Stariji brat mu je bio sitni delikvent koji ga je tukao. Bez nadzora jer je odmalena gledao pornofilmove i igrao nasilne videoigre."
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty41 / 99941 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by pustinja pon svi 10, 2010 9:09 am

Jel u zlostavljanje spadaju i terapijske one šutirajuče mačke
pustinja
pustinja
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 27.01.2010
Broj postova : 2596
Reputacija Reputacija : 386
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by minutus pon svi 10, 2010 9:31 am

pustinja je napisao/la:Jel u zlostavljanje spadaju i terapijske one šutirajuče mačke
još jedno zapušteno dijete. nadam se da će te netko uskoro naučiti/preletvati. za tebe nikad nije prekasno, jedino može biti prekasno za druge.
minutus
minutus
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.12.2009
Broj postova : 1918
Reputacija Reputacija : 367
Godina imam : 70
Započeo/la tema :
Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty Re: Zlostavljanje životinja

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.