NK Varteks

:: Sport :: Nogomet forum

Go down

NK Varteks Empty NK Varteks

Postaj by Neu on čet tra 23, 2009 3:05 pm

negdje sam čula za ovaj NK i sad mi je došao baš u glavu,pa ajde evo tema i za njega,valjda neko navija za varteks ili je bar čuo za njega XD Razz

NK Varteks Thumb_16816ae4

evo vijest,nadam se da je to nova vijest Very Happy da nisam opet staru našla...
Varteks ne mijenja ime, Horvat predsjednik

NK Varteks Horvat-txt
Foto: Marko Jurinec

Današnja izborna skupština Nogometnog kluba Varteksa potvrdila je ono
što se posljednjih nekoliko dana neslužbeno spominjalo. Zlatko Horvat,
varaždinski dogradonačelnik, novi je predsjednik nogometnog prvoligaša.

Ime se neće mijenjati
Njegovi pomoćnici bit će Zoran Košćec, predsjednik uprave Varteksa,
Zvonimir Sabati, varaždinski župan i mladi gospodarstvenik Romano Puček.

- Moje prihvaćanje predsjedničkog mjesta ne znači da će klub živjeti na
gradskom proračunu. Ja samo kao Varaždinac i varteksovac želim pomoći
klubu da se izvuče iz problema. Čeka nas težak posao, ali vjerujem u
uspjeh - rekao je novi čelnik krojača.

Imenovanje Zorana Košćeca na dopredsjedničko mjesto potvrđuje kako u
klubu ovoga trenutka ne razmišljaju o promjeni imena.

Klub nudi suradnju
- Mi ćemo naći rješenje u razgovoru s tvrtkom. Oni će sigurno podmiriti
svoje obveze. Samo u slučaju nekih drastičnih okolnosti bit ćemo
primorani tražiti nova rješenja - izjavio je Horvat.

Romano Puček postao je izvršni dopredsjednik.

- Prvi sam operativac kluba i desna ruka predsjedniku Horvatu. Ne bih
se ovoga prihvatio da ne vjerujem u uspjeh našeg plana. Kao
gospodarstvenik znam koliko je meni klub pomogao u afirmaciji, a želim
da to vide i drugi gospodarstvenici u regiji. Varteks više neće biti
klub koji samo nešto traži jer svima nudi suradnju koji se za nju
zanimaju.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
NK Varteks Empty999 / 999999 / 999NK Varteks Empty

[Vrh] Go down

NK Varteks Empty Re: NK Varteks

Postaj by fernando torres on čet tra 23, 2009 3:08 pm

hehe... da to je noav vjest...

inače jučer izgubili u koprivnici od belupa 2:1 i stonsi dobili batina od boysa iz koprivnice, tek tolko da malo podignu tenzije pred nedjeljnji derbi u varaždinu
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
NK Varteks Empty57 / 99957 / 999NK Varteks Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on čet tra 23, 2009 3:11 pm

nice,onda sam uspjela. evo ti thanks za još noviju vijest...

kakvi su tebi oni kao klub?

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by fernando torres on čet tra 23, 2009 3:20 pm

to je klub koji ima jako mali budžet, ali imaju jako dobru omladinsku školu... u hrvatskoj uz osjek najbolju... tako da se oslanjaju na svoje vlastite igrače, a u varteksu je poniklo puno igrača koji su kasnije napravili veliku karijeru il su trenutačno u reprezentaciji... to su vugrinec, mumlek, pokrivač, možda propali veliki talent jertec itd...
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by fernando torres on čet tra 23, 2009 5:02 pm

Mumlek sucu: "Smradu jedan"

Miljenku Mumleku smanjena je kazna s tri utakmice suspenzije na dvije te će moći ovog vikenda zaigrati u derbiju kola s Dinamom...

Upravni odbor Prve HNL odlučio je uvažiti žalbu pristiglu iz Varaždina na odluku disciplinskog suca Krešimira Vlajčevića o tri utakmice suspenzije za njihovog kapetana Miljenka Mumleka. On je, podsjetimo, isključen tijekom utakmice između Rijeke i Varteksa u 25. kolu, a određena mu je kazna od tri utakmice suspenzije i 6.000 kuna globe.

Objavljen je i podatak iz službenog zapisnika o samom događaju: Mumlek je isključen zbog "udaranja protivničkog igrača laktom u predjelu glave. Nakon isključenja krenuo je van terena za igru potom se vratio, ispričao se protivničkom igraču, a sucu uputio riječi smradu jedan."

Mumleku je kazna smanjena za jednu utakmicu suspenzije te će sada moći nastupiti u derbiju kola ovog vikenda kada u Varaždinu gostuje Dinamo.

U srijedu je Vlajčević odredio i kazne za isključenja u pretprošlom kolu. Hajdukovcu Mariju Maloči određene su dvije utakmice stanke zbog isključena prilikom gostovanja kod Intera, a Marijanu Budimiru jedna utakmica stanke. Oba igrača moraju i platiti kaznu od 6.000 kuna.
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by fernando torres on pon svi 04, 2009 6:53 pm

Besek: Nikome nismo radili nikakve usluge

Niti prospavana noć, dan nakon pobjede usred Poljuda, nije skidala osmijeh s lica trenera krojača Dražena Beseka.

- Velika je ovo satisfakcija igračima i stručnom stožeru. Kada se nitko nije niti najmanje nadao, stigli smo do velike pobjede.

Varaždinski šnajderi tako su uistinu postali krojači domaćeg prvenstva.

- Ali i sve ostaje na tome. Mi smo do bodova stigli poštenom igrom. Ne zanimaju me bilo kakve špekulacije sa strane. Nismo nikome radili usluge. Odigrali smo hrabro, disciplinirano i borbeno. Baš kao i protiv Dinama, samo što u toj utakmici nismo imali previše sreće. S druge strane Hajduk je bio gotovo bezopasan - zaključio je Besek.

I nije samo Hajdukova igra bila daleko od šampionske. Splitska Torcida pogrdnim je rasističkim povicima Varteksovu Brazilcu Carlosu bacila ogromnu ljagu na nedjeljni derbi. Ne tako davno u Varaždinu je Joško Žaja, delegat utakmice između Varteksa i Zagreba, bio spreman prekinuti utakmicu zbog pjesme sumnjiva sadržaja. Ovoga puta nije bilo nikakve reakcije.

Vatreno je bilo i po završetku utakmice. U tunelu stadiona došlo je do naguravanja nekoliko igrača.

- Prišao mi je Drago Gabrić i gurnuo me s leđa. Mogu to shvatiti jer znam da su emocije bile velike. Kasnije je došao do naše svlačionice i ispričao se - otkrio je dodavač za Varteksov pogodak Josip Brezovec.

Mala grupa White stonesa napadnuta je pak na povratku kućama. Pod prijetnjom batinama oduzet im je novac i mobiteli.
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Purgy on pon svi 04, 2009 7:03 pm

fernando torres je napisao/la:to je klub koji ima jako mali budžet, ali imaju jako dobru omladinsku školu... u hrvatskoj uz osjek najbolju... tako da se oslanjaju na svoje vlastite igrače, a u varteksu je poniklo puno igrača koji su kasnije napravili veliku karijeru il su trenutačno u reprezentaciji... to su vugrinec, mumlek, pokrivač, možda propali veliki talent jertec itd...

A Zagreb Razz Laughing
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 10
Započeo/la tema :
NK Varteks Empty142 / 999142 / 999NK Varteks Empty

[Vrh] Go down

Postaj by fernando torres on pon svi 04, 2009 7:17 pm

jbt... pa di je zagreb od njih... kojeg su oni dobrog igrača proizveli??
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on ned vel 14, 2010 12:34 pm

Jagačić: "Musli i Kvesić u prvih 11"

Odmah po povratku iz Turske Varteks je s mađarskim Szombathelyjem odigrao pripremnu utakmicu i izgubio s 0:1.

Iako je subotnji susret protiv mađarskog prvoligaša Szombathelyja trebao biti generalka za momčad Damira Jagačića, odigrana je normalna pripremna utakmica, u kojoj je svoju priliku opet dobilo 22 igrača. "S obzirom na to da smo se iz Turske vratili u dva sata, te da je prvenstvo odgođeno, smatrali smo da ne treba igrače izlagati dodatnom naporu. Imamo još dosta vremena za pravu generalku. Odigrale su dvije ekipe, svaka po jedno poluvrijeme i ja sam zadovoljan. Rezultat nije toliko važan", rekao nam je Jagačić.

Onda ćemo reda radi spomenuti da je jedini gol susreta postigao Bogdanović u 51. minuti susreta, a da je od Varaždinaca u 38. minuti Brezovec pogodio prečku. Mađarski je strateg također isprobao dosta igrača, njih 18, kako bi se odlučio koji će ući u prvih 11 za prvu utakmicu nastavka Soproni Lige, koju Szombathely igra kod Ferencvarosa.

Jagačić je pak skoro 100 posto siguran da će u njegovu 11-torku ući dvojica novopridošlih igrača, Kvesić i Musli: "Obojica su spremna za prvih 11, pokazali su se izuzetno korisnima na terenu", razmišlja varaždinski trener.

Inače je Jagačić pripremama u Turskoj sasvim zadovoljan, pa je rekao: "Popravili smo se po pitanju posjeda lopte, odradili smo jake treninge i utakmice, a jedino na čemu još moramo insistirati jest realizacija. Obrana isto tako uvijek može biti bolja, nadajmo se da nam se neke pogreške neće događati kad se bude igralo za bodove."

I dok drugi prvoligaši odmah po povratku traže novu destinaciju s nešto toplijom klimom i prijateljskijim travnjacima, Varteksovci će najvjerojatnije zbog financijske situacije, koja je miljama daleko od normalne, ostati kod kuće: "Ne vjerujem da ćemo otići nekamo dalje, jednostavno za to nema novca. Vjerujem da će biti problema zbog toga, umjetna trava je "smrt" za tetive igrača, ali nam ne preostaje drugo nego izdržati", zaključio je Jagačić.

Izvor:sportnet.hr

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on pon vel 15, 2010 11:51 am

Varteks pred štrajkom

Treneri Omladinske škole u ponedjeljak su počeli ozbiljno promišljati mogućnost štrajka zbog nenormalnih uvjeta rada, a pridružili su im se i svi ostali zaposlenici.

Na jutrošnjem kolegiju zaposlenika Varteksa nije se čulo pravo stanje stvari, jer direktor Goran Jukić to nije dopustio, saznajemo od onih koji su sastanku prisustvovali. To je međutim bio još jedan razlog za produbljavanje nezadovoljstva svih onih koji svoj kruh zarađuju u NK Varteksu, a čaša gorčine umalo da se nije prelila.

O punom razmjeru katastrofe u koju Varteks srlja govori činjenica da je Klub u blokadi od oko osam milijuna kuna, od čega je najveći dio poreznog dugovanja. Istog onog kojeg je predsjednik Zlatko Horvat uz pomoć gradonačelnika Varaždina Ivana Čehoka obećao riješiti, i to još prošle godine. No, svojim dolaskom u Klub je Horvat međutim dodatno zadužio Varteks za 285 tisuća eura, koliko iznosi kredit kojeg je uspio isposlovati u Erste banci.

Ono što je međutim najstrašnije jest vijest da su zaposlenici posljednju plaću primili za srpanj 2009. godine, s time da su isplaćena samo primanja, ne i doprinosi.

U ponedjeljak je konačno prekipjelo trenerima u Omladinskoj školi, koji imaju velike probleme zbog financija prilkom odlaska na gostovanja sa svojim klincima. Njihovom nezadovoljstvu brzo su se priključili i drugi zaposlenici, a štrajk je, čini se, skoro pa neizbježan.

Saznajemo da će svi oni zajedno ponovno potražiti pomoć sindikata, a pokušat će i preko medija objasniti svoju situaciju. Direktor Jukić je navodno zatražio hitni sastanak s predsjednikom Horvatom i nadaju se pronaći nekakav novac kojim bi mogli barem nakratko smirili nezadovoljstvo.

Izvor:sportnet.hr

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content