Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by Neu on pon pro 22, 2008 11:38 am

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić 0202007.17

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Spo_blankaiivan

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Proglasenje_2004_HOO_blankaVlasic

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić 111-blaaanka

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Proglasenje_2007_hoo_blankaV

Zadnja promjena: Neu; pon sij 30, 2012 11:06 am; ukupno mijenjano 1 put.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty999 / 999999 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by Gost on sri oľu 11, 2009 12:59 pm

blanka mi je..kako bi to reko..presexy..
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty Re: Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić

Postaj by House on sri oľu 11, 2009 1:34 pm

viiiisoka

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty390 / 999390 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sri oľu 11, 2009 1:51 pm

pa tu smo negdje po visini..možda zato.. Very Happy
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on sri oľu 11, 2009 1:52 pm

ona je meni ko klokan jbt Laughing

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty999 / 999999 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Prop on sri oľu 11, 2009 3:09 pm

Premršava, nemaš ju di uvatit'
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty108 / 999108 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sri oľu 11, 2009 3:13 pm

al ja mislim da se...uvija ko štuka..hehe Very Happy
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Prop on sri oľu 11, 2009 3:51 pm

Hej, pa sportašica je, zar ne... Gipka uz to...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty108 / 999108 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty

[Vrh] Go down

Postaj by WEYLAND-YUTANI on sri oľu 11, 2009 4:21 pm

Blanka je prva liga,kao osoba i sportasica.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty133 / 999133 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Mass on sri oľu 11, 2009 7:32 pm

cijenim njen rad i sve sto je napravila..carica..a izgledom mi je simpa al nis posebno
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty200 / 999200 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet oľu 20, 2009 6:59 pm

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić 3415201dc40
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Blankavlasicsweden0
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Blankafa30
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet oľu 20, 2009 7:01 pm

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Getimageaspx6
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Aapelazapostivanjeljudskihpravaukinitabfull0
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić A9large0
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet oľu 20, 2009 7:02 pm

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Vlasicblanka312020800
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Blanka0
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet oľu 20, 2009 7:03 pm

A evo i malo/pretpostavljam/photoshopa..... Very Happy

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Blankavlgol1v7bz0
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Hitman on pet oľu 20, 2009 7:04 pm

ok je
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2018
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty257 / 999257 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Mass on pet oľu 20, 2009 8:40 pm

falcon mislim da nije rijec o photoshopu, al je stara ta slika dosta
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty200 / 999200 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet oľu 20, 2009 9:04 pm

neznam,vidio sam tu sliku već prije ali nisam bio siguran da je ona,ako je original..još bolje... Very Happy
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Sinister on pet oľu 20, 2009 9:05 pm

Žirafa.

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić F6large0
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1008
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty14 / 99914 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty

[Vrh] Go down

Postaj by WEYLAND-YUTANI on pet oľu 20, 2009 10:05 pm

uf duge noge,Blankica mi je bas sexy
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty133 / 999133 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty

[Vrh] Go down

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty Atletika i gimnastika

Postaj by Neu on čet tra 23, 2009 1:32 pm

Marijo Možnik zbog pada s preče ostao bez finala na EP

Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Moznik-txt
Foto: Renato Branđolica

Marijo Možnik nije se uspio plasirati u finale vježbe na preči na Europskom prvenstvu koje se održava u Milanu.
– Marijo je pao iz prve kombinacije elemenata. Dobio je na kraju ocjenu
11.925. Šteta. Da je napravio tu kombinaciju, finale bi bilo više nego
izgledno jer je dosta papirnatih favorita griješilo – rekao je Tigran
Gorički, trener reprezentacije.
Splićanka Tina Erceg osvojila je 37. mjesto u vježbi na gredi,
te 66. mjesto u vježbi na tlu i ona je završila svoj nastup na EP-u.
Osječanin Tomislav Marković dobio je za vježbu na tlu ocjenu 14.925.
izvor:sportske novosti

Zadnja promjena: Neukrotiva; pon vel 15, 2010 9:10 am; ukupno mijenjano 2 put/a.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by goc on čet lip 11, 2009 2:11 pm

Blanka u Solunu pobijedila sa 201 cm

Najbolja hrvatska atletičarka Blanka Vlašić pobijedila je u skoku uvis na mitingu u grčkom Solunu preskočivši 201 centimetar
Preko 201 cm je Blanka išla iz trećeg pokušaja, a neuspješno je pokušala svladati i visinu od 205. Splićanka je prije dvije godine u Solunu skočila preko 206 cm, što je tada bio i hrvatski rekord.

Sljedeći nastup Blanka Vlašić će imati na prvom mitingu Zlatne lige u Berlinu, a s preskočenih 205 cm iz Dohe ona je još uvijek vodeća na ovogodišnjoj svjetskoj ljestvici najboljih skakačica.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty62 / 99962 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty

[Vrh] Go down

Postaj by goc on pet lip 12, 2009 8:57 pm

Iveković stigla do treće medalje na Rodosu

Na Otvorenom prvenstvu Europe u atletici za slijepe i slabovidne, koje se održava u grčkom Rodosu, Marija Iveković osvojila je srebrnu medalju u petoboju, što joj je treća medalja na ovom natjecanju
Sjajne vijesti i dalje dolaze s Rodosa gdje se održava EP u atletici za slijepe i slabovidne. Marija Iveković je stigla do srebra u petoboju i to sa 2762 boda (dalj - 5.45 m, kugla - 9.74 m, 100 m - 13.34, disk - 28.96 m, 800 m - 2:55,33). Pobijedila je Francuskinja Keita Nantemin sa 3202 boda, dok je broncu osvojila Ruskinja Olga Semenova sa 2475 boda.

U petak je nastupio i Vedran Lozanov u utrci na 10.000 metara, te je osvojio peto mjesto.

Hrvatski predstavnici su na Prvenstvu u Rodosu osvojili šest medalja, Marija Iveković osvojila je srebro u petoboju i skoku u dalj, te broncu u disku, Branimir Budetić bio je brončani u bacanju koplja, te srebrni u petoboju, a Vedran Lozanov osvojio je broncu na 5000 metara.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Započeo/la tema :
Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty62 / 99962 / 999Atletika i gimnastika + Blanka Vlašić Empty

[Vrh] Go down

Postaj by goc on sri lip 17, 2009 5:43 pm

Blanka rutinirano slavila u Ostravi

Blanka Vlašić se nakon poraza na uvodnom mitingu Zlatne lige u Berlinu vratila pobjedničkim navikama. U češkoj je Ostravi preskočila okruglih dva metra i deklasirala konkurenciju
Dok je glavna konkurentica Ariane Friedrich odmarala, Blanka je nastupila na mitingu Zlata Tetra i upisala novu pobjedu. Najveći problem predstavljala joj je serija ruskih visašica, no ozbiljne konkurencije zapravo nije imala.

Iz prvog je pokušaja preskakala pokušaje na 189 i 195 centimetara, i već je tada osigurala novu pobjedu. Uslijedio je napad na dva metra, koji je preskočila iz trećeg pokušaja. Tada je Blanka odlučila preskočiti visinu od 203 cm i letvicu je podigla na 206. Treći pokušaj je bio vrlo korektan, no u sva tri navrata je rušila i ostala bez novog najboljeg rezultata sezone.

Nakon Blanke u poretku slijede tri Ruskinje, sve tri s vlastitim najboljim rezultatima sezone. Školina i Gordejeva preskočile su 195, a Kljugina 192 centimetra.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by goc on čet srp 23, 2009 6:08 pm

Dayron Robles potvrdio nastup na 'Hanžeku'

Na atletskom Grand Prix mitingu Zagreb 2009. koji će se u održati u ponedjeljak 31. kolovoza, četvrti put zaredom trčat će svjetski rekorder i olimpijski prvak na 110 metara s preponama Dayron Robles (23)
Dayron Robles je prva međunarodna zvijezda koja je potvrdila nastup na stadionu Mladosti pokraj Save.

Organizatori 'Hanžeka' posebno su ponosni kada se netko kojeg su kao mladog i nadarenog atletičara predstavili prije nekoliko godina nastavi dolaziti u Zagreb i nakon što je dosegnuo svjetski vrh. Kubanski preponaš upravo je takav sportaš i to baš u Memorijalnoj utrci Borisa Hanžekovića koja ima posebno mjesto kod svih koji su vezani za ovaj miting.

Robles je prvi put na 'Hanžeku' trčao 2006. godine i jedino tog ljeta nije pobijedio. Trčao je 13.20 sekundi, a stotinku je bio brži legendarni Allen Johnson. Godinu dana kasnije Robles je po kišnom (ne)vremenu bio najbrži sa 13.35, dok je prošlog rujna, kao aktualni svjetski rekorder i svježi olimpijski prvak ponovno trčao 13.20 sekundi.

Ove godine bi u Zagrebu Robles mogao doći ovjenčan i aureolom svjetskog prvaka jer je glavni favorit Svjetskog prvenstva koje je na rasporedu desetak dana prije Grand Prixa Zagreb 2009.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by goc on čet srp 23, 2009 6:10 pm

Biatlonac Fak napušta Hrvatsku i odlazi u Sloveniju

Najbolji hrvatski biatlonac Jakov Fak, nakon senzacionalne bronce na Svjetskom prvenstvu, odlučio je uzeti slovensko državljanstvo i nastupati za susjede
Puno rada i odricanja Jakovu Faku je donijelo brončano odličje na Svjetskom prvenstvu u veljači ove godine u južnokorejskom Pyeongcheongu u utrci na 20 kilometara. No, taj nevjerojatan uspjeh ostvaren u katastrofalnim uvjetima nije donio nikakav pomak za 22-godišnjeg hrvatskog biatlonca.

Sponzori se ne javljaju, stipendije od MOO-a još uvijek nema, plaća mu kasni osam mjeseci, a istekao mu je i ugovor s Biatlonskim savezom.

'Razočaran sam jer sam napravio rezultat koji sigurno nije bilo što. Rezultat i uspjeh je najbolji mogući motiv za svakoga natjecatelja, pa je tako i za mene, ali sam svjestan da se neću moći cijeli život baviti biatlonom', rekao je Jakov Fak za Sportske novosti.

Nakon medalje na Svjetskom prvenstvu, Jakovu Faku su obećavali brda i doline, što je postalo uobičajeno u Lijepoj Našoj, ali ništa se nije dogodilo.

'Ja sam sada na 99,9 posto da ću otići u Sloveniju. Drugo rješenje ne vidim. Znam da će svi mogući forumi biti puni toga kako sam antihrvat, izdajica i slično, ali ja imam čistu savjest i samo ću ići trbuhom za kruhom', dodao je Fak.

eto, moram se složit s njim, kad se ovako ponašaju prema njemu, neg ode gore
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]