Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti

4 posters

Go down

TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti

Postaj by Mass uto tra 21, 2009 3:50 pm

TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Thumb_a6b4b8ad

Na zelenim travnjacima ima doista svega – od pijanih sudaca, preko krava koje donose sreću, do golih penisa koji nose nesreću. Predstavljamo vam 10 ludih nogo-priča koje su obilježile 2008.

1. Boca prazna, a sudac pijan k'o majka

5. srpnja 2008. u Bjelorusiji snage odmjeravaju klubovi Vitebsk i Novopolosk, ali zvijezda dana je sudac! Sergej Šmolik (izabran za suca godine u Bjelorusiji 2005.) tijekom devedeset minuta susreta uopće se ne miče iz kruga na sredini igrališta ... Tetura, jedva se održava na nogama, a u pokušaju napuštanja terena potrebna mu je pomoć – i oslonac.



Na kasnijoj kontroli ustanovljeno je da je Šmolik u krvi imao 2,6 promila alkohola. No umjesto da ga oštro kazni, Bjeloruski nogometni savez objavljuje kako je 'Šmolik tek nakon kraja susreta popio bocu votke – kako bi ublažio bolove u leđima'.

2. Deset utakmica zbog pokazivanja penisa

29. srpnja njemački list Neue Ruhr Zeitung objavio je fotografiju nižerazrednog kluba VfvB Ruhrort/Laara iz Duisburga. Ništa ne bilo čudno da u donjem redu na fotografiji ne sjedi igrač Sezgin Özhan.

TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti 0286007.17

Turčin se smiješi, a u ruci razmiče donji dio dresa ... i ponosno pokazuje svoj penis u kameru. Pubertetska šala, kako taj potez nazivaju neki njemački listovi, vrlo brzo je postao velika priča u zemlji – i predmet brojnih šala sportskog tiska. No nogometni savezi u Njemačkoj ne znaju za šalu – Sezgina se kažnjava s 10 utakmica neigranja.

3. Hansa i vlak u snijegu

Početkom siječnja 2008. Hansa iz Rostocka putuje iz trening-kampa u toplom Dubaiju u smjeru Teherana kako bi odigrala pripremnu utakmicu protiv rezervne momčadi iranske A-reprezentacije. Kad su se igrači i stručno osoblje probudili nakon prve noći u hotelu, shvatili su da je u Teheranu – pao snijeg te da u glavnom gradu Irana vlada sibirska hladnoća kakva tamo nije zabilježena u posljednjih 20 godina.

U pokušaju napuštanja Teherana, njemačka momčad nema sreće ... iz dana u dan oni odlaze na aerodrom, no od polijetanja nema ništa – zbog snijega i hladnoće. Tek četvrti dan 'vlak u snijegu' može dalje na put. Je li tortura iz Teherana kriva što je Hansa na kraju sezone ispala iz Bundeslige?

4. Moj grijeh, moj preveliki grijeh...

10. ožujka u Vatikanu se igra godišnje nogometno prvenstvo Svete stolice – Clericus Cup. Uz nacionalnu reprezentaciju Vatikana, na turniru smiju nastupiti i duhovnjaci iz cijelog svijeta, odnosno polaznici vatikanskog sjemeništa i apsolventi svećeničke škole. Pravila turnira su stroga. Izričito je zabranjeno kritizirati suce!

No jedan svećenik iz Burkine Faso ne šljivi tu zabranu i nakon jedne sudačke odluke skida svoj dres i gađa djelitelja pravde, psujući mu ... Zbog nedoličnog ponašanja sudac je afričkom svećeniku pokazao crveni karton, a njegova je momčad izbačena s turnira.

5. Crveni karton za faul – nad gledateljem!

29. studenog 2008. Adriano Bastia je napravio prekršaj koji će još dugo pamtiti! Nakon što je igrač grčkog Asterasa promatrao kako zaštitari po terenu ganjaju jednog gledatelja, revnosni Adriano je sam odlučio zaustaviti taj cirkus.



U trenutku dok je naivni navijač trčao pored Adriana, argentinski nogometaš mu je – podmetnuo nogu. Tribine urlaju od smijeha, Adrianov potez ih je toliko zabavio da u prvom trenutku ne vide da je sudac nestašnom igraču pokazao crveni karton!

Argentinac je u šoku, a čak i igrači protivničke ekipe (Panathinaikos) suca pokušavaju uvjeriti da odustane od crvendaća. Po FIFA-inim pravilima sudac je postupio ispravno – a Bastia je kažnjen jednom utakmicom neigranja.

6. Kako je kravlja balega usrećila Španjolca?

23. veljače 2008. oko 3000 ljudi se okupilo na malom stadionu amaterskog kluba FC Amoeira. Klub je u financijskim problemima, prijeti mu stečaj zbog nagomilanih dugova, a spasonosnu ideju ima predsjednik Amoeirae Angel Sid koji organizira kravlji bingo.

Igralište je podijelio na 6000 kvadratića, a srećku za svaki kvadratić moglo se kupiti za 10 eura. Igračima nagradne igre sreću je donijela krava Rubia. Ali kako? Čelnici kluba pustili su Rubiju na teren, ona se prošetala, tu i tamo gricnula vlat trave ... i konačno u 8. minuti nakon izlaska na teren 'pokakala' na travu, točno na kvadrat broj 4279.

Vlasnik srećke s tim brojem osvojio je glavnu nagradu (vozilo marke Seat), klub je zaradio 30.000 eura i otplatio dugove. Rubia se nakon kratkog izleta u svijet nagradnih igara vratila životu jedne sasvim obične španjolske krave.

7. Bundesliga poput kaubojskih filmova

23. studenog 2008. svojih je pet minuta slave doživio Thomas Metzen, bundesligaški sudac iz okolice Kölna. U utakmici 2. njemačke lige između Mainza i St. Paulija protivnički igrači Karhan i Bruns su se zakačili na sredini terena ... i što čini sudac Metzen?



U stilu junaka sa Divljega zapada djelitelj pravde u istom trenutku iz svojih džepova (lijevo i desnog) vadi dva žuta kartona i pokazuje ih Karhanu i Brunsu. Takvo što se na nogometnih terenima nikada ranije nije dogodilo. Gledatelji su oduševljeni, a nogometaši impresionirani sučevom kreativnošću.

Međutim njemački nogometni savez nema puno razumijevanja za Metzenovu šalu – mladi sudac mora nekoliko utakmica pauzirati i razmišljati o svom potezu. Statutima DFB-a je propisano da sudac na utakmicu mora doći s dva kartona – jednim crvenim i jednim žutim.

8. 'Ne diraj mi ženu!'

4. prosinca njemački trećeligaš Union iz Berlina suspendirao je svog igrača Stevena Ruprechta i želi ga se riješiti već u zimskoj pauzi 2008./2009., iako Ruprecht ima važeći ugovor do 2011. i igra vrlo dobro.

Međutim Ruprecht mora otići zbog toga što je bacio oko na ženu svog suigrača Torstena Mattuschke, a Mattuschka cijelu stvar ne smatra šalom. Menadžer Uniona Christian Beeck na kraju je odlučio potjerati nestašnog igrača:

"A što da radim? Ako ne prodam Stevena, pretući će ga Torsten i njegovi prijatelji iz kluba."

9. Brazilski nogometaš žuti karton dao – sucu!

5. studenog Brazilac Andre Luiz smatra da je sudac napravio veliku, jako veliku pogrešku! Branič Botafoga iz Rio de Janeira zna doduše da je i on sudjelovao u naguravanju na jednoj utakmici i da su u gužvi sijevnule iskre, no zbog čega sudac Carlos Chandia baš njemu, Andreu Limi, mora pokazati žuti karton???



To Brazilac nikako ne može shvatiti ... i zato hitrim korakom trči do suca, iz ruke mu otima žuti karton i pokazuje ga – glavnom arbitru! Brazilčev je peh da sudac u ruci ima još jedan karton – crveni i uskoro shvaća da mora napustiti teren. Zbog drskog poteza biva kažnjen sa šest utakmica neigranja, a Botafogo s deset igrača gubi 2:4 i ispada s Copa Americe.

10. Horor-video na putu kući

19. listopada njemački drugoligaš TUS Koblenz gostuje u Rostocku kod Hanse i doživljava najcrnji dan u svojoj dugoj povijesti. Hansa je rasturila Koblenz rezultatom 9:0, pa se poniženi gosti žele što brže vratiti kući i zaboraviti na blamažu.

No povratak prolazi u znaku trenerove surove osvete. Koblenz je u Rostock stigao autobusom. Radi se o nekoliko stotina kilometara puta, odnosno o putovanju od čak osam sati, a trener Uwe Rapolder kažnjava svoje igrače neprekidnim puštanjem videosnimke utakmice u kojoj su primili čak devet komada.
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty200 / 999200 / 999TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty

[Vrh] Go down

TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty Re: TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti

Postaj by Iron Man uto tra 21, 2009 6:23 pm

Stvarno ima dobrih stvari ovdje, za pola nisam nikad čuo.
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty336 / 999336 / 999TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty

[Vrh] Go down

TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty Re: TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti

Postaj by Mass uto tra 21, 2009 6:35 pm

najjace mi je ovo pod brojem 6 i 9 Laughing Laughing
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty200 / 999200 / 999TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty

[Vrh] Go down

TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty Re: TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti

Postaj by Iron Man uto tra 21, 2009 6:36 pm

Meni je ovo pod brojem 7 također dobro Laughing
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty336 / 999336 / 999TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty

[Vrh] Go down

TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty Re: TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti

Postaj by Mass uto tra 21, 2009 6:40 pm

odakle mu uopce dva zuta..? ja sam mislio da oni nose po jedan crveni i zuti
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty200 / 999200 / 999TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty

[Vrh] Go down

TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty Re: TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti

Postaj by Iron Man uto tra 21, 2009 8:40 pm

Takvo je pravilo, valjda on ponio po 2 kartona. Very Happy
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty336 / 999336 / 999TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty

[Vrh] Go down

TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty Re: TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti

Postaj by Neu pet ruj 18, 2009 10:00 pm

ovo pod 7 je najbolje
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty999 / 999999 / 999TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty

[Vrh] Go down

TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty Re: TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti

Postaj by tekilinho pet ruj 18, 2009 10:23 pm

Nema baš veze sa nogometom ali bizarno je ono s hrvatskim boksačicama. Došle u Ukrajinu na Sp ili Ep nije sad baš važno a glupi savez im nije izvadio vize i one morale prespavat na aerodromu i nisu ni nastupile. Propali svi mjeseci treninga, napora i truda
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty19 / 99919 / 999TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty

[Vrh] Go down

TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti Empty Re: TOP 10 najbizarnijih nogometnih vijesti

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.