Jel vam se ikad pokvarila SIM kartica od moba

Go down

Jel vam se ikad pokvarila SIM  kartica od moba Empty Jel vam se ikad pokvarila SIM kartica od moba

Postaj by Neu on pon tra 20, 2009 10:30 am

dakle jel je? meni je i ja sam morala nosit tam i dali su mi novu karticu s istim brojem ali svi su mi se podatci obrisali

Zadnja promjena: Neukrotiva; pon tra 20, 2009 10:32 am; ukupno mijenjano 1 put.

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Jel vam se ikad pokvarila SIM  kartica od moba Empty999 / 999999 / 999Jel vam se ikad pokvarila SIM  kartica od moba Empty

[Vrh] Go down

Jel vam se ikad pokvarila SIM  kartica od moba Empty Re: Jel vam se ikad pokvarila SIM kartica od moba

Postaj by THUNDER_DINIX on pon tra 20, 2009 10:31 am

ne vip/simpa vec SIM kartica smajlić

Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Jel vam se ikad pokvarila SIM  kartica od moba Empty889 / 999889 / 999Jel vam se ikad pokvarila SIM  kartica od moba Empty

[Vrh] Go down

Jel vam se ikad pokvarila SIM  kartica od moba Empty Re: Jel vam se ikad pokvarila SIM kartica od moba

Postaj by Neu on pon tra 20, 2009 10:33 am

ispravila sam..jel je?

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Jel vam se ikad pokvarila SIM  kartica od moba Empty999 / 999999 / 999Jel vam se ikad pokvarila SIM  kartica od moba Empty

[Vrh] Go down

Postaj by THUNDER_DINIX on pon tra 20, 2009 10:33 am

meni nije nikad

Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Jel vam se ikad pokvarila SIM  kartica od moba Empty889 / 999889 / 999Jel vam se ikad pokvarila SIM  kartica od moba Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sri tra 29, 2009 4:48 pm

meni je par puta,prvo mi je jedna se spržila,drugu sam uzeo i htio promjenit pin pa kad sam ga sjebio-promašio 3 puta skužim da PUK nije od te kartice tj da neštima,pa sam nju zamjenio i opet dobijem jednu koja nij radila..................i od onda sam u ratu sa T-comom..........
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Love on sub svi 09, 2009 1:03 pm

nikad mi se nije to dogodilo
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Jel vam se ikad pokvarila SIM  kartica od moba Empty672 / 999672 / 999Jel vam se ikad pokvarila SIM  kartica od moba Empty

[Vrh] Go down

Postaj by mala_lutkica on ned srp 19, 2009 9:53 am

nije nikada

mala_lutkica
Trajno baniran/a

Registriran/a : 06.06.2009
Broj postova : 1282
Reputacija Reputacija : 12
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Jel vam se ikad pokvarila SIM  kartica od moba Empty97 / 99997 / 999Jel vam se ikad pokvarila SIM  kartica od moba Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Amyicha on ned kol 23, 2009 7:59 pm

ja mislim da je. ne sjećam se xDD
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 25
Započeo/la tema :
Jel vam se ikad pokvarila SIM  kartica od moba Empty113 / 999113 / 999Jel vam se ikad pokvarila SIM  kartica od moba Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sri kol 11, 2010 7:25 pm

Nikad jer prije sam brojeve mijenjao jednom godišnje kašalj
Sad imam jedan broj i jedna kartica koja je stara 4 g i još radi kavica
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sri kol 11, 2010 8:16 pm

Jednom se dogodilo. Jer sam ju zablokirao sam krivim pinom i usralo se sve. Niš ajd po novu karticu. trazio isti broj i platio oko 100 kuna cici
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by scorpio57 on sri kol 18, 2010 12:15 pm

je Dignuta obrva
scorpio57
scorpio57
Dipl.ing.foruma
Dipl.ing.foruma

Registriran/a : 06.01.2010
Broj postova : 9559
Reputacija Reputacija : 520
Godina imam : 61
Započeo/la tema :
Jel vam se ikad pokvarila SIM  kartica od moba Empty65 / 99965 / 999Jel vam se ikad pokvarila SIM  kartica od moba Empty

[Vrh] Go down

Postaj by tomtomy on pet tra 15, 2011 11:45 am

imam sim karticu s brojem nekih 10 godina, mjenjao mobitele, isprobavao i jos uvijek radi.. smajlić
tomtomy
tomtomy
Junior
Junior

Registriran/a : 06.03.2009
Broj postova : 671
Reputacija Reputacija : 82
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Jel vam se ikad pokvarila SIM  kartica od moba Empty1 / 9991 / 999Jel vam se ikad pokvarila SIM  kartica od moba Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet sij 16, 2014 2:28 am

Nije nikad.

Cak ni ona iz moba potopljenog u more, ili onog koji je prosao citav program za sareno rublje Very Happy
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]