Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

+47
zbracun
bokaso1
Ly
soprano
smokvica
Purgy
Hell
gio_deluxe
Melinda
minutus
scorpio57
walter
Ive
4 od 1
hogar_grozni
eva kant
evitaa
Amyicha
Hrc@
fosforica
tanuki
daka
sanjich
Iron Man
Mr.Cooly
m
diabolik.
FALKON 2
Dedli Minđa
bittersweet
Mass
Turrican
fernando torres
wjewerica
Little_Thin_Goddess
josari
Prop
Hitman
mala_plava
Shtiriputanac
THUNDER_DINIX
Sinister
WEYLAND-YUTANI
Love
goc
House
Neu
51 posters

Stranica 2 / 20. Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Go down

Dali ste protiv zakona o pušenju ?

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 I_vote_lcap56%Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 I_vote_rcap 56% 
[ 9 ]
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 I_vote_lcap44%Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 I_vote_rcap 44% 
[ 7 ]
 
Ukupno glasova : 16
 
 

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Hitman sub tra 18, 2009 10:08 am

moja?
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty257 / 999257 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by josari sub tra 18, 2009 10:09 am

tako mi svejedno :afro:
josari
josari
Junior
Junior

Registriran/a : 31.03.2009
Broj postova : 639
Reputacija Reputacija : 24
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty4 / 9994 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Prop sub tra 18, 2009 10:11 am

Hitman1 je napisao/la:moja?

Neeee, nego ta da zabrane pušenje u kafićima...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Hitman sub tra 18, 2009 10:12 am

aha Laughing
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty257 / 999257 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Little_Thin_Goddess sub tra 18, 2009 10:17 am

meni baš drago, nema veze što i ja zapalim nekad....kad dođem iz birca smrdim kao sto pepeljara, a mogu mislit kako je koma ljudima koji uopće ne puše.....a oči mi još 2 dana suze i budu crvene...
Little_Thin_Goddess
Little_Thin_Goddess
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 09.01.2009
Broj postova : 99
Reputacija Reputacija : 14
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by THUNDER_DINIX sub tra 18, 2009 10:18 am

^^ slazem se..

prop-zasto?
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty889 / 999889 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Prop sub tra 18, 2009 10:21 am

Jel' pušenje legalno? JEST!!
Jel' svaki čovjek ima pravo birati, pri otvaranju kafića, hoće li primati pušače ili nepušače?? IMA!!
Jel' svatko ima pravo izbora u koji će kafić sjesti, koji neće? IMA!!!

Odakle onda ikome pravo da brani pušenje, tobože zbog zdravlja nepušača?????

To je licemjerluk, jer ako pušenje dokazano škodi zdravlju, ajmo ga zabraniti!!!!!

No, naravno, tako bi ostali bez milijuna i milijuna koji se obrću...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Neu sub tra 18, 2009 10:27 am

^^slažem se definitivno gore
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Shtiriputanac sub tra 18, 2009 10:30 am

Ali ima li pušač pravo praktički tjerati nepušače da udišu dim cigareta?
Shtiriputanac
Shtiriputanac
Junior
Junior

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 830
Reputacija Reputacija : 65
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty6 / 9996 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by wjewerica sub tra 18, 2009 10:32 am

Rep+ za ovo Propovjednik...

Mene samo pila jer nasi ugostitelji pizde oko te odluke, kao past ce im promet i to sve skupa, a ne zele se potruditi i uloziti u svoj objekt da naprave izolirane prostorije za pusace i za nepusace. Recimo, kako sam na novu bila u Njemackoj, lijepo su to gore rijesili, u par kafica u kojima sam bila su imali odvojeno prostor za pusace sa ventilacijom i kliznim vratima koje lijepo konobarotvori kad ulazi. Tako dim nije smetao nepusacima, a mi pusaci smo imali izbor dal cemo se davit u vlastitom dimu ili necemo smajlić
wjewerica
wjewerica
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 1120
Reputacija Reputacija : 77
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Gost sub tra 18, 2009 10:36 am

wjewerica i prop rep+
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Neu sub tra 18, 2009 10:38 am

Shtiriputanac je napisao/la:Ali ima li pušač pravo praktički tjerati nepušače da udišu dim cigareta?

postoji prostor za pušače i za nepušače
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Gost sub tra 18, 2009 10:40 am

Neu postoji,ali je žalosno i sramotno od ugostitelja na koji su to način odradili......
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Prop sub tra 18, 2009 10:41 am

Shtiriputanac je napisao/la:Ali ima li pušač pravo praktički tjerati nepušače da udišu dim cigareta?

Naravno da ne, ali taj izbor mu je dat onog trenutka kad je pušenje legalizirano!! Meni pušenje osobno nije drago, to je ovisnost o kojoj nitko ne vodi računa, jer donosi svima lipe pare. Pa dokazano je da su sedamdesetih godina američke tvornice duhana namjerno stavljale ovisničke doze nikotina, kako bi se ljudi navukli. A sada tu glume glumu, kao, stalo im je do nečijeg zdravlja!!!!!!

Slažem se s wjevom, svaki lokal, javna ustanova bi trebala osigurati prostor za pušače i nepušače, jer ovo ipak baca na diskriminaciju, pa makar i iz, ajmo to tako reći, pravih razloga!!!


Zadnja promjena: prop_ovednik; sub tra 18, 2009 10:48 am; ukupno mijenjano 1 put.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Neu sub tra 18, 2009 10:42 am

da,jer taj prostor za nepušače je isti kao i za pušače ,nema zida nikakvog
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Gost sub tra 18, 2009 10:47 am

ma nema doslovno ničega,bio sam u jednoj piceriji nedavno,sjednem za stol vidim ljudi puše,ja izvadim cigare međutim leti konobarica kaoPA ŠTA RADITE;OVDJE ZABRANJENO PUŠENJE,
ja gledam nju,gledam ove što puše i pitam tko je od nas lud,veli ona; pa za onim redom stolova je dozvoljeno,za ovim je zabranjeno......i šta reć na to???
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Neu sub tra 18, 2009 10:48 am

^^iam tog i kod nas...to je teško sranje. jebeš takvu "prostoriju" za nepišaće ako nije odvojena zidom
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Shtiriputanac sub tra 18, 2009 10:49 am

Da, slažem se, trebale bi biti posebne, odvojene prostorije za pušače i nepušače, ali dok se to ne sredi tako onda neka bude zabranjeno pušenje u kafićima. Ako pušač želi pušiti, može to raditi bilo gdje drugdje gdje ne smeta drugima. Ja sam nepušač, ali vikendom praktički pasivno popušim cijelu kutiju cigareta, ako ne i dvije.
Podržavam slobodu izbora, to svakako, ali sve dok ona ne utječe na slobodu izbora drugih. Praktički, nepušači kojih ima puno više moraju patiti zbog nekolicine pušača jer im se neda izaći van na 2-3 minute i zapaliti kad već moraju.
Shtiriputanac
Shtiriputanac
Junior
Junior

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 830
Reputacija Reputacija : 65
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty6 / 9996 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Prop sub tra 18, 2009 10:49 am

Zato što su ti natpisi, prostor za pušače/nepušače postavljeni tamo samo pro forme, čisto da se zadovolje neki propisi, da inspekcija bude happy kad dođe i to je to!!!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Gost sub tra 18, 2009 10:54 am

štiri sasvim je ok to što ti kažeš,ja sam pušač nekih 19-20 godina ali to potpuno
podržavam,i u pravu si,međutim ovdje je u ovoj situaciji nažalost nemoguća sloboda
izbora koja ne utječe na drugu stranu.....netko uvjek gubi.......
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Shtiriputanac sub tra 18, 2009 10:56 am

Još jedna mogućnost je da se odredi određeni broj kafića u svakom gradu koji će bit namjenjen za pušače. Naravno, tamo bi trebala biti i skuplja pijača jer bi inače onda uvjek svi išli tamo.
Shtiriputanac
Shtiriputanac
Junior
Junior

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 830
Reputacija Reputacija : 65
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty6 / 9996 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Gost sub tra 18, 2009 10:58 am

a jeba ga ti sad,kud se trujem,tu mi nedaš da se družim sa nepušačima.....
i još da skuplje plaćam piće.......... Very Happy
šta to nije diskriminacija???? Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Prop sub tra 18, 2009 10:59 am

Shtiriputanac je napisao/la:Da, slažem se, trebale bi biti posebne, odvojene prostorije za pušače i nepušače, ali dok se to ne sredi tako onda neka bude zabranjeno pušenje u kafićima. Ako pušač želi pušiti, može to raditi bilo gdje drugdje gdje ne smeta drugima. Ja sam nepušač, ali vikendom praktički pasivno popušim cijelu kutiju cigareta, ako ne i dvije.
Podržavam slobodu izbora, to svakako, ali sve dok ona ne utječe na slobodu izbora drugih. Praktički, nepušači kojih ima puno više moraju patiti zbog nekolicine pušača jer im se neda izaći van na 2-3 minute i zapaliti kad već moraju.

Jesi ikad bio u kafani i stol do tebe neke kokoške uvate vikati glasno van svake pameti i pila te to u mozak i ludiš?? I onda ih pristojno zamoliš, ako može malo tiše?! (I onda ti one kažu da odjebeš Laughing , ti njima da su sponzo.... uff, odlutah Laughing )... Glasno pričanje nije nelegalno, stvar je kulture. Kao što bi trebalo biti i stvar kulture da upitaš društvo oko sebe "Jel' vam smeta ko' zapalim?" PRIJE nego li ju zapališ (a ne, dragi xy, poslije :netak:). Zabrana pušenja meni apsolutno godi sa strane zdravlja, ali me apsolutno nervira kao jedna licemjerna odluka!!!!!!!! Više štete i veću ovisnost stvara nikotin nego li marihuana!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A opet, ovo je legalno, a na drugu stranu se provodi hajka!!!!!
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by fernando torres sub tra 18, 2009 11:01 am

a jebemu.. ako su to već morali uvest i još su tako dugo odgađali onda su mogli pričekat do 1.6.
moje mišljenje je da će se taj zakon ukinut već iduće godine jer će kafići propadat.. ovako im baš ne cvjetaju ruža a tek onda...

prop - rep +
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty57 / 99957 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by fernando torres sub tra 18, 2009 11:04 am

Gabrijel je napisao/la:a jeba ga ti sad,kud se trujem,tu mi nedaš da se družim sa nepušačima.....
i još da skuplje plaćam piće.......... Very Happy
šta to nije diskriminacija???? Very Happy

i tebi rep +...
sad mi sinulo... nakon što će promet naglo pasti, logično je da će i cjene rasti da se probaju spasiti...

pa dragi nepušači.. pitam vas... dal vam je draže plačati cjne kekve jesu za kavu, pivo... i da je pušenje dozvoljeno
ili plačati 3-5 kn skuplje i da pušenje nije dozvoljeno...
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty57 / 99957 / 999Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja! - Page 2 Empty Re: Treba li zabraniti pušenje u kafićima i na javnim mjestima? Zabrana pušenja!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 20. Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.