Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Transseksualnost - Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje

+12
m
Dawor
House
goc
Love
Neu
Sinister
Arkannen
Shtiriputanac
Mass
Prop
Hell
16 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty Re: Transseksualnost - Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje

Postaj by Love sri tra 22, 2009 9:43 am

Laughing Laughing
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty672 / 999672 / 999Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty Re: Transseksualnost - Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje

Postaj by Neu pet tra 23, 2010 1:59 pm

Ja ne kužim zašto neki ljudi moraju postati transići, šta im se događa? neki dan sam gledala na tv-u kako je žena sebe operirala da bude muško i tražila je da je od sada kao svi gledaju kao muškarca. ima i curu. svašta.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty Re: Transseksualnost - Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje

Postaj by Dawor pet tra 23, 2010 4:14 pm

Neukrotiva je napisao/la:Ja ne kužim zašto neki ljudi moraju postati transići, šta im se događa? neki dan sam gledala na tv-u kako je žena sebe operirala da bude muško i tražila je da je od sada kao svi gledaju kao muškarca. ima i curu. svašta.

Jel si farbaš kosu, šminkaš se, jel bi htjela imati drugačiji nos, biti višlja itd. Nitko nije sasvim zadovoljan s onim što mu je priroda dala pa tako neki ljudi nisu zadovoljni sa svojim spolom. Normalna stvar. Ako to mogu promijeniti neka promijene i budu sretni (bio to nos ili čuna Very Happy )
Dawor
Dawor
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 27.01.2009
Broj postova : 436
Reputacija Reputacija : 99
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje

Postaj by Neu sri tra 03, 2013 11:18 am

Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje

Transvestit je osoba koja ima poriv da se oblači u odjeću “suprotnog” roda.

Transeksualnost - predstavlja konflikt između biološkog spola i rodnog identiteta i izražavanja.

Zanima me, što vi mislite o transrodnosti? Ima li netko tko je takav na forumu? Poznajete li nekog takvog?

Što mislite o transvestitima i transvestitikinjama? Opravdavate ili vam to nije baš lijepo i protivite se tome?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty Re: Transseksualnost - Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje

Postaj by Prop sri tra 03, 2013 12:34 pm

Ke voli, nek izvoli...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty108 / 999108 / 999Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty Re: Transseksualnost - Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje

Postaj by m sri tra 03, 2013 1:07 pm

uopće ne mislim , ne razmišljam o njima ..
niti o pederima , lezama i ostalim ......
ne mislim ništa o nikome ...........

nisam tu da mislim ...........

m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty Re: Transseksualnost - Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje

Postaj by Hunnerkongen sri tra 03, 2013 6:53 pm

Ne interesiraju me i ne krećem se niti ću se ikad kretati u takvim krugovima.
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty39 / 99939 / 999Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty Re: Transseksualnost - Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje

Postaj by Teo sri tra 03, 2013 8:39 pm

Psihijatri prema Međunarodnoj klasifikaciji bolesti bolesti vode takve poremećaje pod:

F64 Poremećaj spolnog identiteta
F64.0 Transseksualizam
F64.1 Transvestitizam
F64.2 Poremećaj spolnog identiteta u djetinjstvu
F64.8 Drugi poremećaji spolnog identiteta
F64.9 Poremećaj spolnog identiteta, nespecifičan
F65 Poremećaji spolne sklonosti
F65.0 Fetišizam
F65.1 Fetišisticki transvestitizam
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty Re: Transseksualnost - Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje

Postaj by Amyicha sub tra 20, 2013 11:45 pm

ne može im se pomoć jer očito imaju neki problem u glavi. i to je gotova stvar. njima ni Bog ne može pomoć. i slobodno recite da osuđujem nekog ili neke, briga me da osuđujem ih. zar moraš biti toliko bolestan da želiš biti muško ako si žensko ili žensko ako si muško. ma daj molim te. umjesto da su sretni šta su živi i zdravi oni fakaju s takvim faking idejama.
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty Re: Transseksualnost - Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje

Postaj by m pon tra 22, 2013 8:51 am

Amyicha je napisao/la:njima ni Bog ne može pomoć. .


a kome može !?
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty Re: Transseksualnost - Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje

Postaj by Petra Sanader pon tra 22, 2013 9:37 am

Amyicha je napisao/la:ne može im se pomoć jer očito imaju neki problem u glavi. i to je gotova stvar. njima ni Bog ne može pomoć. i slobodno recite da osuđujem nekog ili neke, briga me da osuđujem ih. zar moraš biti toliko bolestan da želiš biti muško ako si žensko ili žensko ako si muško. ma daj molim te. umjesto da su sretni šta su živi i zdravi oni fakaju s takvim faking idejama.
Niko od njih to ne zeli, takav se rodis.

Petra Sanader
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.02.2010
Broj postova : 1131
Reputacija Reputacija : 430
Započeo/la tema :
Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty Re: Transseksualnost - Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje

Postaj by Amyicha sub tra 27, 2013 4:09 am

marko realno gledajući nikome danas Bog ne može pomoći xD

petra ima i toga. al je to i dalje bolest!
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty Re: Transseksualnost - Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje

Postaj by Petra Sanader sub tra 27, 2013 9:11 am

Amyicha je napisao/la:

petra ima i toga. al je to i dalje bolest!
To je jako egoistican stav.

Covek je rodjen takav kakav je, ima taj jedan zivot, niko ne dobija drugu sansu.
Ne zaboravi da homoseksualnu decu radjaju heteroseksualci, dakle, po tebi "zdravi".
I takav covek ima pravo na kvalitetan zivot, ljubav, decu, posao.

A to sto ces ti okolo trubiti "bolestan si, nakaza si" nece mu olaksati opstanak.

Petra Sanader
Trajno baniran/a

Registriran/a : 19.02.2010
Broj postova : 1131
Reputacija Reputacija : 430
Započeo/la tema :
Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty0 / 9990 / 999Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty Re: Transseksualnost - Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje

Postaj by Amyicha sri svi 15, 2013 12:54 am

Petra Sanader je napisao/la:
To je jako egoistican stav.

Covek je rodjen takav kakav je, ima taj jedan zivot, niko ne dobija drugu sansu.
Ne zaboravi da homoseksualnu decu radjaju heteroseksualci, dakle, po tebi "zdravi".
I takav covek ima pravo na kvalitetan zivot, ljubav, decu, posao.

A to sto ces ti okolo trubiti "bolestan si, nakaza si" nece mu olaksati opstanak.

ne, ne trubim ja takvim osobama ništa. nemam veze s njima nikada, niti bih htjela imati veze s njima. dešavalo se puno puta na maturalcima i ne znam kod nekog kada smo da se dečki oblače kao cure, a cure kao dečki, i toliko puta se dešavalo da su se dečki htjeli šminkati i ne znam šta. meni je to bilo gadno gledati, ne znam jednostavno mi to nikako ne ide u glavu kako netko tako nešto može htjet. zašto takve osobe ne drže to za sebe i jednostavno ne odu promijeniti spol i amin? a to šta se tiče rađanje djece i slično, pa i dalje mogu posvojiti djete ne moraju reć razlog zašto oni to čine, ne plodan ili ne plodna i amin, a ne dijeliti okolo informacije o tome kako on želi biti ona ili ona želi biti on. žene bi trebale biti sretne šta su žene, šta im je Bog to podario, naravno i dečki, ali oni eto sebi su zamislili takvo što. i dalje stojim iza svog mišljenja. zvučim grubo, znam, ali bolje i da kažem iskreno šta mislim nego da se preseravam i seruckam kako mi je to ok i kako podržavam, a nije tako.
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty113 / 999113 / 999Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Transseksualnost -  Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje - Page 2 Empty Re: Transseksualnost - Transrodnost - transvestiti i transvestitikinje

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.