Cibalia

:: Sport :: Nogomet forum

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Cibalia - Page 4 Empty Re: Cibalia

Postaj by goc on pon srp 27, 2009 8:55 pm

hh

pa cibalija je iz vinkovaca klub smajlić
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Cibalia - Page 4 Empty62 / 99962 / 999Cibalia - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on pon srp 27, 2009 8:56 pm

pa šta,koliko osječana ne navija za osijek

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Cibalia - Page 4 Empty999 / 999999 / 999Cibalia - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by goc on pon srp 27, 2009 8:57 pm

niste ponosni onda na svoj klub i grad smajlić
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on pon srp 27, 2009 8:58 pm

pa jesmo ali svedno... ima i boljih

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by goc on pon srp 27, 2009 9:02 pm

pa kakve to ima veze?

imate, da živim u os ili recimo u vinkovcima išao bi na svaku utakmicu smajlić
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on pon srp 27, 2009 9:03 pm

ja nisam *ili mozda jednom samo( jesam bila na tekmi

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by KaTe on uto srp 28, 2009 8:09 am

Neukrotiva je napisao/la:^^kate kak to da si navijač cibalie?

Cibalia je klub moga grada,ponos i dika... volimte
Idem na svaku tekmu...to je neki moj đir,moja ljubav... kes
KaTe
KaTe
Upravo mi ošla nevinost
Upravo mi ošla nevinost

Registriran/a : 24.07.2009
Broj postova : 474
Reputacija Reputacija : 26
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Cibalia - Page 4 Empty0 / 9990 / 999Cibalia - Page 4 Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on pon vel 15, 2010 11:54 am

evo ovo je vijest stara oko tjedan dana, al pošto nema...

Preko domaćina do prvog mjesta

Nogometaši Cibalije pobjednici su 11. Memorijalnog turnira Gojka Šuška u Širokom Brijegu. Četvrti je to nastup nebesko-plavih na ovom turniru, a prvi naslov najboljih...

Do prvog su mjesta došli boljim izvođenjem jedanaesteraca u finalnom dvoboju protiv Širokog Brijega. Povela je Cibalia pogotkom Lukačevića u 28. minuti, no već u 34. stiže izjednačenje.

Domaći je sastav u 41. minuti stigao do prednosti nakon gužve u šesnaestercu Antolovića, a Lukačević je novim pogotkom uzvratio osam minuta kasnije, na otvaranju nastavka.

Sigurni s bijele točke bili su Husić, Tomić, Malčić, Jurić, Rugašević, Duvnjak i Šimunac, a susret je nakon promašaja Kožula završio rezultatom 9:8.

Stanko Mršić priliku je dao 21 igraču, momčad za nastavak sezone polako se nazire.

Izvor:sportnet.hr

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on uto tra 06, 2010 6:47 am

Utakmice koje će reći sve

Nakon nešto lakšeg rasporeda u prvih šest kola proljetnog dijela sezone, pred nogometašima Cibalije nalaze se utakmice koje će dati dobar dio odgovora na pitanja o trenutnoj snazi vinkovačkog prvoligaša. Igrače Stanka Mršića u sljedeća četiri kola očekuju dvoboji s Hajdukom, Šibenikom, Karlovcem i Dinamom, a uspiju li i ove teške ispite apsolvirati na pravi način, nebesko-plavi će biti vrlo blizu osvajanju drugog mjesta na kraju prvenstva...
Raspored u naredna četiri kola

10.04. Hajduk - Cibalia
14.04. Cibalia - Šibenik
17.04. Karlovac - Cibalia
24.04. Cibalia - Dinamo

Iznenađujuće dobre igre Cibalije u jesenskom dijelu prvenstva mnogi su ljubitelji HNL-a uzeli s određenom dozom opreza, no kada su Vinkovčani u istom stilu nastavili i nakon zimske pauze, više nitko nije mogao poreći da na stadionu uz Bosut stanuje vrlo kvalitetna družina, spremna ostvariti najveći uspjeh u novijoj povijesti kluba. Istina, prezentacije Mršićevih igrača u većini utakmica odigranih ovog proljeća nisu ljude bacale u nesvijest, ali dok su svi konkurenti pokazivali slabosti i bilježili neočekivane posrtaje, nebesko-plavi su marljivo skupljali bodove, tako da je trenutni pogled na tablicu pravi melem za oči svakom navijaču vinkovačkog prvoligaša. Sedam kola prije kraja prvenstva Cibalia se nalazi na drugom mjestu s 45 osvojenih bodova - osam manje od prvoplasiranog Dinama i četiri više od prvog pratitelja Karlovca. Osim na one Zagrepčana i Karlovčana, Vinkovčani iz kola u kolo bacaju pogled i na utakmice Šibenika i Hajduka, a i po ovom pitanju situacija je za Cibaliju vrlo ugodna. Momčad sa Šubićevca, naime, na četvrtom mjestu ima pet bodova zaostatka, dok su splitski bili još za jedan bod tanji.
Tko se toga sjeća još?

Posljednji prvenstveni poraz Vinkovčani su doživjeli 22. kolovoza prošle godine, kada ih je na Maksimiru rezultatom 2:0 svladala Lokomotiva. Nakon tog posrtaja Cibalia je nanizala čak 18 utakmica bez poraza, što je čini jednom od uspješnijih europskih momčadi u ovoj kategoriji.

U šest utakmica proljetnog dijela prvenstva nebesko-plavi su ostvarili po tri pobjede i remija, čime su niz nepobjedivosti produžili na zaista impresivnih 18 utakmica. Da nije bilo razočaravajućih 0:0 u subotnjem ogledu s Puljanima, slobodno bi mogli reći da su Vinkovčani dosadašnji dio posla u nastavku sezone odradili savršeno, no niti ovakvim scenarijem nitko na Bosutu nije ni malo razočaran; dapače. Uostalom, treba biti iskren i reći kako su nebesko-plavi u nekoliko utakmica ovog proljeća imali podosta sreće (gostovanja u Rijeci i Varaždinu), pa stoga i ovaj gubitak već upisanih bodova protiv slabašnih Puljana valja uzeti kao vraćanje tih riječkih i varaždinskih "dugova". Nemali broj ljubitelja nogometa u Vinkovcima spreman je ustvrditi kako je susret Cibalije i Pule bio baš doslovno vraćanje dugova, no to je već tema za neke druge tekstove. Ovako, mi ćemo reći da su opasno ugroženi Istrani nakon 90 minuta športskog i viteškog nadmetanja potpuno zasluženo osvojili veliki bod u Vinkovcima, baš kao što je i Cibalia onomad bez mrlje upisala pobjedu u Puli u situaciji kad su joj nasušno trebala tri boda u grčevitoj borbi za ostanak.
Od kapetanske vrpce do klupe

Tomislav Pavličić bez sumnje je jedan od najboljih igrača Cibalije ove sezone, no posljednje dvije utakmice neočekivano je započeo na klupi za pričuve. U klubu svi uvjeravaju kako je tome razlog isključivo loša forma, a ne odugovlačenje s produženjem ugovora koji istječe u ljeto, ali nepobitna je činjenica kako na relaciji Pavličić-uprava situacija već neko vrijeme nije nimalo ružičasta.

Na sreću svih zaljubljenika u nebesko-plavu boju, Vinkovčani su ove sezone daleko od dna ljestvice, s vrlo realnim šansama da prvenstvo završe na visokom drugom mjestu. Hoće li tome na kraju biti tako, uvelike ovisi o naredne četiri utakmice, koje Cibaliji donose dvoboje sa susjedima iz vrha. Sljedeće subote Stanko Mršić i njegovi igrači gostuju na Poljudu, zatim slijedi domaći ogled sa Šibenikom, potom se ide na noge neugodnom i čvrstom Karlovcu, a sve će kulminirati 24. travnja, kada na stadion pokraj Bosuta stiže Dinamo. Iako se neki u Vinkovcima još potajno nadaju kako bi dvoboj sa Zagrepčanima možda mogao odlučiti i pitanje prvaka, realnost Cibalije je borba za drugo mjesto, pa stoga i eventualne bodove u susretu s Dinamom treba gledati iz te perspektive.

Možda i više od samog bodovnog ulova u ove četiri utakmice, a na Bosutu smatraju kako bi njih pet ili šest bilo sasvim zadovoljavajuće, vinkovačke kibice zanima kako će se to njihova momčad predstaviti u dvobojima s najboljim momčadima HNL-a. Bez obzira na sve rezultate koje su ostvarili ove sezone, bez obzira na niz od čak 18 utakmica bez poraza, još uvijek postoje mnogi koji smatraju kako Cibalia nije "ta", kako je vinkovačka ovosezonska bajka tek splet okolnosti. Pred nebesko-plavima je stoga, jedinstvena prilika začepiti usta svim "nevjernim Tomama" i dokazati suprotno. Prva prilika je već u subotu na Poljudu, pred kamerama HRT-a...

Izvor:sportnet.hr

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Stevo Largo on sub svi 08, 2010 1:48 pm

Cibalia: Na oproštaju od publike u najjačem sastavu

Tek peti put će međusobno snage danas odmjeriti Cibalia i Croatia Sesvete. U prethodna četiri susreta izrazito bolja bila je Cibalia i ne treba sumnjati i u četvrtu pobjedu, pogotovo što ona dolazi na zatvaranju sezone na vinkovačkom stadionu, odnosno na oproštaju nogometaša Cibalije pred svojom publikom.

Upravo zbog povijesne sezone očekuje se kako će stadion biti pristojno popunjen i da će navijači na svoj način odati priznanje najboljem sastavu Cibalije koji im je, u ovoj sezoni, donio toliko radosnih trenutaka. Zbog toga su prve riječi stratega Vinkovčana Stanka Mršića na press konferenciji uoči današnjeg susreta bile usmjerene u tom pravcu.

- Prije svega želim čestitati mojim igračima, suradnicima, navijačima i svima u klubu za povijesni rezultat. Dva kola prije kraja smo drugi, odnosno možemo ostati na toj poziciji ili se u najgorem slučaju spustiti za jedno mjesto. U svakom slučaju veseli nas nastup u drugom pretkolu Kupa UEFA.

Zatim je nekoliko rečenica rekao o današnjoj utakmici i pripremi za nju.
- Žao mi je što danas ne mogu staviti u igru sve igrače, jer skoro su svi zaslužni za ovaj uspjeh, naravno, netko malo više netko malo manje. Probat ćemo sastaviti momčad koja je najviše dala u ovom prvenstvu, premda imamo problema s nekim igračima. Međutim, nadam se kako će stisnuti zube i u ovoj završnici odigrati koliko mogu. Želim se na ovaj način revanširati njima za sve što su dali u ovoj sezoni. Vjerujem kako će svi oni koji danas izađu na teren, uz dekor koji nam uvijek prirede naši navijači, pružiti dopadljivu i efikasnu igru, što bi trebalo značiti osvajanje tri boda.
Bez obzira što su osigurali igranje u drugom pretkolu kupa UEFA, želja je igrača, a tako i njihovog trenera, sezonu završiti, također povijesnim, drugim mjestom.

- Ovo je povijesna prilika da "ukrademo" mjesto Hajduku. Naravno da će to biti teško ostvariti, trebaju nam obje pobjede. Ako danas dobijemo, a trebali bi, onda u Osijeku nemamo što izgubiti, a možemo jako puno dobiti. Vjerujem u našu agresivnu igru koju smo prikazivali cijelo prvenstvo, a vjerujem kako ćemo tako i danas odigrati, a i u Osijeku ako bude potrebno.

Zbog činjenice da igraju posljednju ovosezonsku utakmicu na svojem stadionu, pred svojom publikom, trener Mršić nije želio miksati momčad i kalkulirati s obzirom da već u četvrtak igraju posljednju prvenstvenu utakmicu protiv Osijeka u Osijeku. S obzirom na jačinu Sesvećana, to se moglo očekivati, ali Mršić nije ni pomišljao na to.

- Imamo dovoljan broj igrača, nitko nije povrijeđen, nitko nije kartoniran, svi imaju pravi igrati, a isto tako do četvrtka ima dovoljno vremena da se svi osvježe i dočekaju taj susret u Osijeku maksimalno spremni. I publika i igrači su zaslužili da u današnjoj utakmicu sve bude na nivou. Zaključak je trenera Cibalije Stanka Mršića uoči današnjeg susreta s Croatijom Sesvete.
Cibalia-Croatia Sesvete
Početak: 18 sati
Antolović------ Banović
Lučić ----- Šušak
Tomić -------- Mus
Parmaković------ Agić
Radotić ------ Jakara
Mazalović ---- Pokrajčić
Milardović --- Guša
Lukačević -- Bošnjak
Pavličić --- Bljaić
Baraban --- Zubak