Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

F.C.Juventus

+8
Love
Neu
Mass
Prop
fernando torres
tekilinho
Sinister
gio_deluxe
12 posters

 :: Sport :: Nogomet forum

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by Mass sri oľu 11, 2009 4:53 pm

ne kuzim..pa odgovorio sam ti, ne?
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty200 / 999200 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by gio_deluxe sri oľu 11, 2009 4:55 pm

ima li veze što su Tudor i Bokšić igrali u Juventusu s praćenjem tog kluba?
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty41 / 99941 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by Mass sri oľu 11, 2009 4:57 pm

pa ja nepratim juventus nista vise od intera, barce, lyona...kuzis..cak mi ni nije drag klub juve..od talijanskih su mi najdrazi lazio i roma
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty200 / 999200 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by gio_deluxe sri oľu 11, 2009 4:58 pm

jesi našo klubove,evo ti odma jedna slika
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty41 / 99941 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by fernando torres sri oľu 11, 2009 5:07 pm

mas - kak možeš i za lazio i za romu... pa to jedan drugome najveći rivali... to je isto kao da kažeš i za milan i inter...
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty57 / 99957 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by Mass sri oľu 11, 2009 5:08 pm

kazem da su mi najdrazi klubovi..daleko od toga da navijam za njih
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty200 / 999200 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by Prop sri oľu 11, 2009 5:20 pm

Ma čovik je Torcidaš, to su njemu najdraži klubovi u Italiji zato što i oni imaju dobre navijače... Very Happy
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty108 / 999108 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by Mass sri oľu 11, 2009 5:23 pm

pivo
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty200 / 999200 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by Neu čet tra 23, 2009 3:38 pm

Juventus: Ranieri ostaje na klupi

F.C.Juventus - Page 2 Ranieri-txt

Sezona bez trofeja nikako ne može biti zadovoljavajuća za tako veliki
klub kao što je Juventus. Ipak, na službenim su internetskim
stranicama tog
nogometnog velikana objavili kako će trener Claudio Ranieri zadržati
svoju poziciju.
U jutarnjim satima četvrtka La Repubblica je objavila kako je nakon
ispadanja od Lazija u polufinalu Talijanskog kupa od Lazija Ranieriju
odzvonilo na klupi “bianconera”, te da su u
klupskoj upravi stupili u
kontakt s aktualnim Rominim strategom Lucianom Spallettijem.
U Juventusu nisu gubili vrijeme i demantirali su takve navode.
"Nije bilo nikakvog sastanka u vezi s trenerom Spallettijem. Vijest je
objavljena bez ikakve osnove. Nemamo namjere dati Ranierijev posao
Spallettiju niti bilo kojem drugom treneru. Već puno se puta njegova
pozicija dovodila u pitanje po medijima, pa tako i sad poslije utakmice
s Lazijom, ali on je još uvijek ovdje”, stoji u Juventusovom priopćenju na klupskim internet-stranicama. Na klupu Juventusa Ranieri je stigao u lipnju 2007. godine
potpisavši trogodišnji ugovor. Trenutno njegova momčad bilježi četiri
uzastopne takmice bez pobjede (tri u prvenstvu, jedna u Kupu), što je
uzrokovalo pad s druge na treću poziciju
na prvenstvenoj ljestvici, kao i gubitak
šanse za osvajanje ijednog naslova ove sezone.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty999 / 999999 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by Love pon svi 04, 2009 6:55 pm

JUVE JUVE JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dancee
Love
Love
Domaćica foruma Love
(Brineta, kuvar'ca, seksica)
Domaćica foruma Love  (Brineta, kuvar'ca, seksica)

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 28855
Reputacija Reputacija : 1211
Godina imam : 36
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty672 / 999672 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by fernando torres pon svi 04, 2009 6:57 pm

Cannavaro prošao liječničke pretrage u Juventusu

Talijanski Channel4 piše da je kapetan talijanske nogometne reprezentacije Fabio Cannavaro s uspjehom prošao liječnički pregled o kojem mu ovisi povratak u Juventus...

Cannavaro je torinsku momčad napustio 2006. godine nakon skandala "calciopoli", koji je srušio “staru damu” u drugi razred talijanskoga nogometa, no sada je, tvrdi se, spreman na povratak u staro jato.

Krajem sezone talijanskom nogometašu istječe ugovor s madridskim Realom, pa će krajem lipnja postati slobodan igrač. Pretpostavlja se da će Juventus 36-godišnjem povratniku ponuditi ugovor na godinu dana s opcijom produljenja na dodatnu sezonu.

Još u nedjelju je Cannavaro obavio početne liječničke testove u Perugiji, a u ponedjeljak se digao u rano jutro kako bi u torinskom Centru sportske medicine bio na pregledu u 7 sati. Navodno je liječnički pregled završen novim pretragama u Fornaca klinici.

Na izlasku iz nje Cannavaro se nije želio obratiti okupljenim predstavnicima medijima, već se žurno udaljio prema zračnoj luci odakle će nastaviti put prema Madridu.

Juventus – Lecce 2-2 (Nedved 54, 66 / Konan 11, Castillo 90+3)

Juventus je na Olimpijskom stadionu u Torinu remizirao s Lecceom 2-2. Gosti su poveli, Pavel Nedved je preokrenuo dvama svojim golovima (šesti i sedmi u sezoni), da bi za goste u sudačkoj nadoknadi izjednačio Castillo.

S ovim remijem za drugoplasiranim Milanom četiri kola prije kraja Torinezi zaostaju četiri boda.
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty57 / 99957 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by gio_deluxe sri svi 13, 2009 5:15 am

Menadžer Werderovog veznjaka Giacomo Petralito je potvrdio da je brazilski majstor prihvatio ponudu Stare dame.



"Sve tri strane su postigle dogovor i potpisale ugovor", izjavio je Petralito koji
nije želio otkriti financijske detalje transfera, no poznato je da bi
Brazilac u Torinu trebao provesti sljedećih pet godina.

Njemački mediji nagađaju da je Juve Werderu platio 24.5
milijuna eura odštete, što je četiri puta više nego što je Werder za
njega morao izdvojiti kada je 2006. godine stigao iz Porta.
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty41 / 99941 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by Iron Man pon svi 18, 2009 6:47 pm

Službeno: Juve smijenio Ranierija, dolazi Ferrara

Iz talijanskoga nogometnog prvoligaša Juventusa u ponedjeljak su poslijepodne objavili da su otpustili trenera Claudija Ranierija. Momčad će do kraja sezone voditi Ciro Ferrara...

“Ciro Ferrara novi je Juventusov trener. Potvrđujemo da je dosadašnji trener Claudio Ranieri dobio otkaz”, navodi se u službenome klupskom priopćenje uz nastavak:

“Zahvaljujemo mu se za posao koji je odradio u prethodnim dvjema sezonama.

“Ciro Ferrara preuzima momčad već danas (ponedjeljak), te je nastavlja voditi. Želimo mu puno sreće i trenutačan uspjeh.”

Press-konferencija se u klupskim prostorijema torinskog kluba očekuje tijekom večeri.

Odluka o otpuštanju trenera došla je nakon još jednoga u nizu Ranierijevih neuspjeha. U nedjelju sedmi put u nizu njegovi igrači nisu upisali pobjedu u Seriji A. Remizirali su na svom Olimpicu, pred praznim tribinama, s Atalantom (2-2). Donijeli su je nakon zajedničkog sastanka direktori Jean-Claude Blanc i Alessio Secco.

Postoji mogućnost da će bivši stasiti Juventusov i stoper talijanske reprezentacije, nakon što odradi preostale dvije utakmice tekućeg prvenstva, dobiti ugovor i za sljedeću sezonu.
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty336 / 999336 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by Ive pet ruj 18, 2009 6:58 pm

Ferrara wants ruthless streak

Friday 18 September, 2009

Juventus Coach Ciro Ferrara would like his side to become more ruthless in their pursuit of silverware this season.

The Bianconeri have started the season well, winning their opening three games in Serie A.

However, instead of comfortably dealing with Bordeaux in the Champions League, they were held to a disappointing 1-1 draw at home.

Speaking ahead of this weekend's round of games in Serie A, Ferrara said: “I expect us to be ruthless and not to look at Livorno's place in the table.

“We should not miss out on the points. It happened last year sometimes too much,” he added before reflecting on his side's injury crisis.

Juventus will be without Diego, Momo Sissoko, Ale Del Piero, Fabio Cannavaro and Felipe Melo this weekend.

“I am not worried by the injuries, but I am looking at the positive aspects. The substitutes have always been ready when needed,” Ferrara concluded.

Juventus are second in Serie A behind Genoa who are level on nine points but have the edge when it comes down to goal difference.
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty111 / 999111 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by Ive ned ruj 20, 2009 11:53 am

I bez dosta igrača Juve uspio doći do glatke pobjede nad Livornom


Juventus - Livorno 2:0

Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty111 / 999111 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by Ive sri ruj 23, 2009 3:13 pm

No club like Juve, says Diego



Diego admits he perhaps underestimated just how great a club Juventus are when he joined them earlier this summer.

The 24-year-old Brazilian, who was a €24.5m signing from Werder Bremen, is widely regarded as the new star of Serie A.

He has started life in Italy with a bang, scoring two goals in his first three appearances for the Bianconeri.

Speaking to Tuttosport about his first couple of months at the club, Diego said: “The thing that has surprised me is the greatness of Juventus and after that the affection that everyone seems to feel for me, above all the Juventus fans, but I have also noticed a great degree of respect from the supporters of our opponents.”

Asked to explain the secret behind his relatively immediate success in Italy, Diego replied: “I think about showing respect to everybody, perhaps that's what counts. As for the Juventus fans, it's clear that they make me feel important. They give me strength.”

The former Santos youngster went on to give an example of the support Juventus fans have shown him.

“I come to think about the time when we were in Napoli. The crowd was really diverse. The embraces, the Juventus scarves round their necks. They waited for us at the hotel and the restaurant… A branch of my family has Neapolitan origins. The other half is from the north of Italy.”

Finally Diego made no secret of the fact his life has changed a lot since joining Juventus.

“You know the Italians feel a lot closer to us Brazilians than the Germans and this is obviously a pleasant part of life here,” he concluded.




Melo fit for Genoa



Juventus have received a massive boost ahead of tomorrow night's trip to Genoa, as Felipe Melo, the Brazil international midfielder, has been declared fit to play.

Melo twisted an ankle during last week's Champions League game against Bordeaux and missed Sunday's 2-0 victory over Livorno.

The 26-year-old, who signed from Fiorentina this summer, has started training again with the first team along with utility player Hasan Salihamidzic, who has also recovered from injury.

However, Juventus Coach Ciro Ferrara still has something of an injury crisis to contend with.

Despite Diego's wishes to be back in time for tomorrow evening, Ferrara is unsure whether to risk him, especially given Juventus' match against Bayern Munich next week.

The same goes for Ale Del Piero who joined Diego for a training session with Dodo Sormani, the coach who trains the team's attack.

Meanwhile, Momo Sissoko, Fabio Cannavaro and Tiago all trained alone according to their own personal fitness programmes.
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty111 / 999111 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by Ive pet ruj 25, 2009 10:58 am

Serie A: Genoa uzela bod Juventusu

Odličnu su utakmicu u posljednjem srazu 5. kola Serije A odigrali Genoa i Juventus na stadionu Marassi u Genovi. Završilo je 2-2, a gostima su moguće poništena dva regularna gola.

Sudac utakmice Saccani pri rezultatu 1-1 najprije je poništio gol Iaquinti glavom zbog zaleđa. Već u sljedećoj akciji, u 74. minuti, Genoin je argentinski veteran Hernan Crespo s prve vratnice sjajno zabio glavom pod gredu Buffonu za vodstvo domaćih nogometaša, da bi potom, opet zbog zaleđa, gostima bio poništen pogodak Chiellinija. U oba navrata situacije su bile na rubu i odluke suca stoga su vrlo dvojbene.

Juventus je na kraju iz totalne dominacije ipak uspio izvući bod. Zabio je David Trezeguet nakon još jednog ubacivanja iz prekida i još jedne rubne situacije zaleđa. Ovaj put sudac nije sudio. TV-snimka je pokazala da je bio u pravu.

Gosti su došli u vodstvo u šestoj minuti. Prizemno ubacivanje Marchisija s lijeve strane lijepo je za naletjelog Iaquintu kroz noge propustio Camoranesi. Talijanski je reprezentativac fino pogodio daljnji kut domaćeg vratara Biave.

Domaći su izjednačili u 31. minuti preko Mesta.

Nakon petog kola prvo je mjesto na ljestvici tako definitivno preuzeo Inter. Isti broj bodova (13) ima i Juventus, dok je Sampdoria trećeplasirana s 12 bodova.

Serije A, 5. kolo:
Genoa – Juventus 2-2 (Mesto 31, Crespo 74 / Iaquinta 6, Trezeguet 86)
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty111 / 999111 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by Ive sub lis 10, 2009 8:48 am

Juventus mjesec dana bez Marchisija

Branič Juventusa i talijanske nogometne reprezentacije, 23-godišnji Claudio Marchisio, bit će u subotu ujutro podvrgnut operativnom zahvatu na desnom koljenu…

Marchisio je zbog stalnih bolova u koljenu napustio kamp talijanske nogometne reprezentacije koja se priprema za kvalifikacijske utakmice za Svjetsko prvenstvo protiv Irske i Cipra, a u kojima bi trebala potvrditi svoj plasman na Mudijal.

Liječnici u Torinu savjetovali su Marchisiju operaciju kako bi riješio svoje probleme s meniskusom. Marchisio će pod nož u subotu ujutro, a procjenjuje se da će pauzirati oko mjesec dana.

Ove sezone je Marchisio bio standardan u prvoj postavi Juventusa, ali i u talijanskoj reprezentaciji, te je označen kao jedan od najtalentiranijih mladih igrača u Seriji A.
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty111 / 999111 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by Ive sri lis 14, 2009 7:10 pm

Diego obožava izazov zvan Juventus

Brazilski nogometaš Diego i dalje ne može zaustaviti ispoljavanje oduševljenja što je ovog ljeta pojačao redove talijanske momčadi Juventusa...

Posljednjih tjedana je Juventus morao igrati utakmice bez svog najboljeg veznog igrača, koji je imao probleme, ponajprije, s mišićem.

- Bili su to normalni problemi svakog nogometaša. Ništa posebno teški, ali je nužno bilo kratko mirovanje. Sada sam opet maksimalno spreman i jedva čekam povesti Juventus do novih pobjeda. Prvi meč koji slijedi je onaj domaći protiv Fiorentine, a naša je obveza, kao i uvijek na domaćem terenu, pobijediti - rekao je 24-godišnji as i dodao:

- Pred očima su mi samo dvije stvari. Naslov prvaka Serije A i osvajanje Lige prvaka. Sve ću učiniti, kao i cijela momčad, da dođemo do toga - zaključio je omaleni Brazilac.
Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty111 / 999111 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by Ive pet sij 29, 2010 1:54 pm

Vrlo loši rezultati Juventusa u posljednje vrijeme i nekoliko uzastopnih poraza ipak su morali dovesti do promjene trenera. Ćiro Ferrara je morao otići (iako još službeno nije raskinut ugovor, ali bit će), a o novome treneru imate u sljedećem članku:



Službeno: Zaccheroni novi trener Juventusa


Alberto Zaccheroni potpisao je ugovor s Juventusom i torinsku će nogometnu momčad voditi do kraja sezone, objavili su iz najtrofejnijega talijanskog kluba...

Suradnju su u petak prijepodne vodeći ljudi kluba s bivšim trenerom Milana, Lazija, Intera, Udinesea i Torina formalizirali u jednome torinskome odvjetničkom uredu. Poslijepodne će Zaccheroni odraditi svoj prvi trening s momčadi, nakon čega će biti predstavljen medijima.

Njegov će cilj biti uvesti momčad u Ligu prvaka. Na kraju sezone momčad bi trebao preuzeti, kako pišu talijanski mediji, vrhunski trener u naponu snage. Najveći je favorit Španjolac Rafael Benitez.

Zaccheroni se odmarao tri godine. Posljedni klub koji je vodio bio je Juventusov gradski rival Torino. Tamo je dobio otkaz u veljači 2007. S Milanom je 1999. godine u finišu prvenstva osvojio naslov talijanskog prvaka.

Vodstvo kluba sada još očekuje raskid ugovora s Cirom Ferrarom, koji s klubom ima važeću suradnju do ljeta 2011. godine.


Ive
Ive
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.12.2008
Broj postova : 1521
Reputacija Reputacija : 257
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty111 / 999111 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by Neu uto oľu 30, 2010 1:34 pm

Juventus ugrabio važnu pobjedu

Nakon dugotrajne krize rezultata, nogometaši Juventusa u 31. su kolu Serie A napokon došli na svoje. Stara dama je na svom Olimpicu uspjela uzeti sva tri boda fenjerašu Atalanti za nastavak borbe za Ligu prvaka. Ipak, Torinezi su se prilično namučili za uzeti pobjedu slabašnoj momčadi iz Bergama. Za razliku od Juventusa, Fiorentina je kod kuće pregazila posrnuli Udinese, a važne europske bodove uzeo je i Napoli pobjedom nad Catanijom...

Tjedne agonije i krize rezultata nogometaši Juventusa su, barem nakratko, ostavili iza sebe. Izabranici Alberta Zaccheronija kod kuće su rezultatom 2:1 uzeli sva tri boda fenjerašu Atalanti i time su prekinuli crni niz loših rezultata. Juventusu su nova tri boda došla u najbolji čas, Torinezi trenutno zauzimaju šesto mjesto i za četvrtoplasiranim Palermom zaostaju tri boda. Ipak, navijači Stare dame nikako ne mogu biti zadovoljni prikazanom igrom, Juventus se dosta mučio protiv posrnule momčadi iz Bergama, kojoj je bodove uspio uzeti tek u samoj završnici.

Sam početak dvoboja pripao je domaćinima, Juventus je već u osmoj minuti susreta pronašao put do mreže Atalante, ali se Trezeguet našao u zaleđu i sudac je poništio njegov pogodak. Francuz je Staroj dami mogao donijeti vodstvo i u 18. minuti, ali je njegov pokušaj završio malo pokraj gola gostiju. Upornost se Juventusu isplatila u 30. minuti, Alessandro Del Piero je "projektilom" iz slobodnog udarca s 30 metara udaljenosti matirao nemoćnog Consiglija i domaćinima donio prednost od 1:0.

Ipak, niti gosti nisu ostali bez ispaljenog metka, u samoj završnici prvog dijela Atalanta je uspjela doći do izjednačenja. Amoruso je pobjegao obrani Juventusa i prevario Manningera za izjednačenje, pritom kaznivši svoj bivši klub pogotkom. Po povratku s odmora gosti iz Bergama nastavili su s pritiskom na obranu Juventusa, Padoin je u 49. minuti gađao malo pokraj gola domaćina, a dvije minute kasnije domaćini su jedva zaustavili solidan pokušaj Bianca.

Sredinom drugog dijela probudili su se i domaćini, Giovinco je u 75. minuti loptu poslao malo pokraj gola gostiju, a minutu kasnije je Consigli zaustavio solidan udarac Zebine. Agresivnost je Staroj dami urodila plodom u 83. minuti, Del Piero je dodao, a Felipe Melo matirao Consiglija za vodstvo Juventusa od 2:1, što je bilo i konačno rješenje ove utakmice.

Nogometaši Fiorentine u najuvjerljivijoj predstavi ovog kola nisu imali problema protiv posrnulog Udinesea, Viole su s velikih 4:1 ispratile goste iz Udina i uzele tri boda koja ih trenutno stavljaju na osmo mjesto na ljestvici. Zbog gužve na europskom dijelu ljestvice Fiorentina u teoriji konkurira za Ligu prvaka, iako je glavni cilj momčadi iz Firenze plasman u Europu uopće. Udinese je novim porazom pao na 17. mjesto, na sam rub zone ispadanja.

Domaćini su od prve minute krenuli na sve ili ništa, Fiorentina je u nekoliko navrata propustila odlične prilike za vodstvo, a goste je od katastrofe spašavao raspoloženi vratar Handanovič, koji je dobro reagirao na opasne pokušaje Vargasa i Gilardina. Ipak, čuvar mreže Udinesea kapitulirao je u 36. minuti susreta kada je Vargas iz slobodnog udarca zatresao mrežu gostiju iz Udina i Violama donio vodstvo od 1:0.

Sreća domaćina potrajala je samo pet minuta, Di Natale je odlično probio po desnoj strani domaće obrane i idealno ubacio za Pepea, koji nije imao težak problem iz blizine matirati Freya i poravnati rezultat na 1:1. Po povratku s odmora ponovno su agresivno krenuli nogometaši Fiorentine, kojima se pritisak na obranu gostiju isplatio u 56. minuti. Handanovič je loše reagirao na udarac Santane i loptu je odbio ravno do Gilardina, koji nije propustio priliku zatresti mrežu i Violama donijeti novo vodstvo od 2:1.

Taj je pogodak Fiorentini donio dodatni vjetar u leđa, domaći nogometaši zaposjeli su prostor gostiju iz Udina i do novog pogotka došli su u 68. minuti susreta. Gobbi je odlično pronašao Santanu, koji se nakon asistencije u ovom susretu upisao i u strijelce za vodstvo Fiorentine od 3:1. Točku na i uvjerljivoj pobjedi momčadi iz Firenze stavio je Jovetić pogotkom u 85. minuti susreta za konačnih 4:1 i vrijedna tri boda Violama.

Minimalna pobjeda od 1:0 nad slabašnom Catanijom bila je dovoljna momčadi Napolija za povratak u utrku za Ligom prvaka, izabranici Waltera Mazzarrija kod kuće su uzeli vrijedna tri boda Sicilijancima i zasjeli na visoko peto mjesto na ljestvici, sa samo tri boda zaostatka za Palermom. Sva tri boda fenjerašu domaćini su uzeli u 48. minuti susreta kada je, nakon asistencije Lavezzija, Paolo Cannavaro pronašao put do mreže Catanije za vrijednu pobjedu Napolija. Zahvaljujući kiksevima drugih momčadi sa začelja, Catania je i dalje zadržala 14. mjesto na ljestvici, izvan zone ispadanja.

Veliku priliku za približavanje zoni Lige prvaka propustili su nogometaši Sampdorije, Blucerchiati su na svom Marassiju prokockali sva tri boda protiv Cagliarija te su rezultatom 1:1 uzeli tek bod gostima sa Sardinije. Momčad iz Genove imala je priliku doći na samo bod zaostatka za četvrtoplasiranim Palermom i uključiti se u borbu za Ligu prvaka, ali je kasni pogodak Cagliarija srušio snove domaćinima. Naš Mario Brkljača u ovom dvoboju nije konkurirao za sastav gostiju sa Sardinije.

Prvo poluvrijeme proteklo je bez pogodaka, ali i bez većih prilika na obje strane. Gosti su zaprijetili u petoj minuti preko Matrija, ali je njegov pokušaj obranio Storari. Niti Sampdoria nije ostala bez prilike, domaćini su mogli povesti u 37. minuti, ali je Cassano gađao pokraj gola. U samom otvaranju drugog dijela, točnije, u 48. minuti, Guberti je nakon ubačaja Pazzinija pronašao put do mreže Cagliarija za vodstvo domaćina od 1:0. Nade u sva tri boda Sampdoriji je srušio Nene pogotkom u 81. minuti za konačnih 1:1 i raspodjelu bodova iz ovog dvoboja.

Od ostalih susreta, Jurićeva Genoa propustila je priliku približiti se europskom dijelu ljestvice i remijem sa Sienom u susretu bez pogodaka morala se zadovoljiti tek bodom koji je ostavlja na devetom mjestu na ljestvici. Ivan Jurić odigrao je cijeli susret u dresu Genoe, a Mato Jajalo je odigrao posljednjih sedam minuta u dresu Siene. Livorno Darija Kneževića, koji je odigrao svih 90 minuta, na domaćem je terenu rezultatom 1:1 uzeo bod Bariju, ali i dalje ostaje na posljednjem mjestu te se polako oprašta od prve lige. Dvoboj bez pogodaka odigrali su Chievo i Parma, momčad iz Verone i dalje drži 13., a Parma 11. mjesto na ljestvici.

Izvor:sportnet.hr
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty999 / 999999 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by Stevo Largo sri tra 07, 2010 1:29 pm

Juventus će opet pokušati dovesti Wengera

Sva je sreća za nogometni klub Juventus da se sezona približava kraju i da je sve bliže kraj njihovim, ustinu, katastrofalnim rezultatima na koje nije naviknut nitko u tom uglednom klubu...

Još uvijek Juventus nema sigurno trenersko rješenje za početak nove sezone, no mnogo toga je enigma trenutačno u torinskom klubu. Tko ostaje, a tko odlazi iz stručnog stožera momčad, koja su nova igračka pojačanja, a odnedavno je sve još misterioznije jer se klub odlučio za "silenzio stampa".

Ipak, La Gazzetta dello Sport navodi da Juventus trenutačno obavlja posao oko novog trenera, a u njihovim je planovima dovođenje stručnjaka koji je zanat ispekao u engleskom Premiershipu. U Juventusu su trenutačno "opčinjeni" engleskim nogometom i misle da bi čvrsta premierligaška ruka bila dobra za njih.

U opciji su za njih i dalje Španjolac Rafael Benitez (iz Liverpoola), do kojeg su pokušavali doći i tijekom siječnja, ali i Arsene Wenger, trener Arsenala, kojeg su željeli prošlog ljeta.

No, tada je Wenger na njihovu ponuđenju godišnju plaću tražio još 3.5 milijuna eura više, zbog čega je Juventusova želja posve splasnula.
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty20 / 99920 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by Iron Man pon stu 26, 2012 2:13 pm

Grazie milano! sw2 misa
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty336 / 999336 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by damfisk pon stu 26, 2012 2:34 pm

Prvo, nije "Milano" nego je Milan.

Drugo, ne trebaš se zahvaljivat Milanu nego sucu Rocchiju koji je dosudio nepostojeći penal za Milan.

I treće, Juventus je odigrao jako loše, stvarno nisu zaslužili bodove sinoć. Milan ih je taktički nadmudrio, a u sredini terena nadjačao i nadtrčao.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty0 / 9990 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by Prop pon stu 26, 2012 5:22 pm

Jest, vala, onaj penal je bruka...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
F.C.Juventus - Page 2 Empty108 / 999108 / 999F.C.Juventus - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

F.C.Juventus - Page 2 Empty Re: F.C.Juventus

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 :: Sport :: Nogomet forum

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.