Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tutorijali

+13
Love
Turrican
Purgy
gio_deluxe
Sinister
House
goc
Mass
tanuki
mrkyblu
Hitman
Neu
Sasuke
17 posters

Stranica 2 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Prikaz brzine u Neru

Postaj by Hitman čet sij 29, 2009 8:03 pm

Prikaz brzine u Neru
Nero vam dok snima ne prikaže brzina kojom on zapravo snima.To pogotovo na početku snimanja. Ovim ključem, Nero će pokazivati stvarnu trenutnu brzinu snimanja CDa.Evo kako vidjeti pravu brzinu!

U registru naći HKCU\Software\ahead\Nero - Burning Rom\Recorder\ i napraviti vrijednost ShowSingleRecorderSpeed tipa dword sa vrijednošću 1
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Tutorijali - Page 2 Empty257 / 999257 / 999Tutorijali - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Promjenite poruku upozorenja u Messengeru

Postaj by Hitman čet sij 29, 2009 8:03 pm

Otvorite Regedit


Dođite do sljedećeg ključa:


HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Messenger Service\Policies


Nađite "string" koji se zove "IMWarning" i promjenite u riječ koju želite da vam se pojavi pri otvaranju svakog novog prozora!

Ne treba restart!
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Tutorijali - Page 2 Empty257 / 999257 / 999Tutorijali - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Provjera i brisanje StarForce zaštite

Postaj by Hitman čet sij 29, 2009 8:04 pm

Provjera i brisanje StarForce zaštite

1. Provjera

Desni klik na My Computer --> Hardware --> Device Manager

U Device Manageru pod View izaberite "Show hidden devices"

U kategoriji "Non-Plug and Play drivers" potražite "StarForce". Ako ste to našli znači da je StarForce prisutan na vašem računalu.

2. Brisanje

Skinite StarForce driver removal tool
http://onlinesecurity-on.com/downloads/sfdrvrem.zip

UZROCI StarForce zaštite:

- BSOD (Blue Screen Of Death)
- Sporo prženje CD/DVD-a
- Oštečenje CD/DVD pogona

INFO:
www.star-force.com
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Tutorijali - Page 2 Empty257 / 999257 / 999Tutorijali - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Regedit editor!

Postaj by Hitman čet sij 29, 2009 8:05 pm

Regedit editor!

Evo koda koji će riješiti vaš problem,zatim možete napraviti shortcut "vbs" datoteke i postaviti je na desktop. Jednostavno kopirajte ovih nekoliko linija koda u tekst editor i napravite "Save as" xxxxxxx.vbs.


REM ***********************************************


Dim objShell, RegKey, Q


Set objShell = CreateObject("WScript.Shell")


strQuote = chr(34)


RegKey = "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Applets\Regedit"


RegKey = RegKey & "\LastKey"


objShell.RegWrite RegKey, ""


objShell.Run "regedit"


REM ***********************************************
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Tutorijali - Page 2 Empty257 / 999257 / 999Tutorijali - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Spori Nero

Postaj by Hitman čet sij 29, 2009 8:06 pm

Spori Nero

Windowsi XP imaju ugrađen program za snimanje CD-a. Snimanje zadovoljava osnovu: zapisivanje podataka i zvuka na CD. Ali ako vam treba nešto više, onda vam treba Nero. Nero je omiljen program za "prženje" CD-ova, sporo se pokreće pod Windowsima XP. Razlog je: Nero i snimanje u windowsima XP koriste iste resurse.

Evo kako to ubrzati

.Pokrenite Administretive Tools u Control Panelu i u listi Services nađite i isključite IMAPI CD-Burning COM service. Ako nikada ne želite koristiti ugrađeno snimanje, isključite ga prateći put: User Configuration - Administrative Templates - Windows Explorer u datoteci gpeditmsc. Potražite Remove CD Burning Features i odaberite Disabled.

Morate resetirati računalo!
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Tutorijali - Page 2 Empty257 / 999257 / 999Tutorijali - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Uklonite Messenger iz Outlook Express-a

Postaj by Hitman čet sij 29, 2009 8:08 pm

Uklonite Messenger iz Outlook Express-a

1. Pokrenite Regedit


2. Idite u HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Outlook Express


3. Nađite Hide Messenger a ako ne postoji napravite novi DWORD sa tim imenom. Vrijednost promjenite ili je podesite na 2.


4. Ugasite Outlook Express ukoliko je pokrenut. Nije potrebno restart windows.
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Tutorijali - Page 2 Empty257 / 999257 / 999Tutorijali - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Zabranite Image Preview

Postaj by Hitman čet sij 29, 2009 8:09 pm

Zabranite Image Preview

Windows u sebi ima integriran alat za prikazivanje slika i Fax-ova!
Da bi ga isključili, možete ga odregistrirati naredbom "regsvr32 /u shimgvw.dll" (bez navodnika) koju možete upisati u Start>Run... prozoru.
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Tutorijali - Page 2 Empty257 / 999257 / 999Tutorijali - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Uklanjanje bug-a u Internet Exploreru - skriveni, nestali tekst i duple margine

Postaj by Hitman ned vel 01, 2009 10:33 am

Uklanjanje bug-a u Internet Exploreru - skriveni, nestali tekst i duple margine

U Internet Explorer postoji poprilično ružan bug koji je mnogim webmasterima zadao glavobolje. Naime, pri renderiranju html-a IE pogrešno izračuna visinu (height) lebdećih objekata, što može rezultirati time da cijeli objekt misteriozno nestane. Često se objekt iznenada prikaže ako scrollate sadržaj ili selektirate dio okolo objekta ili sam objekt. Ako ste došli na ovu stranicu tražeći rješenje ili uzrok misterioznog buga u IE zbog kojeg ste psovali zadnjih sat vremena... nasmiješite se jer lijek postoji.

Z Problem

Opis problema: Pri pregledu stranice misteriozno nestaje tekst, odredjeni layeri itd. Često pri prelazu miša preko objekta ili već pri učitavanju stranice. Takodjer je uobičajeni efekt iznenadne pojave teksta nakon što "zacrnite", obilježite, selektirate tekst.

Ne postoji generalno rješenje ovog problema, stoga morate testirati vaše stranice u Internet Exploreru i uvjeriti se da vas je "zaobišao" ovaj bug. Ukoliko primjetite misteriozno skriveni tekst postoji rješenje. U tom slučaju objektu koji "sadrži" taj tekst pridružite odredjeni CSS class.

Primjeri

Slijedi screenshot sa primjerom kako to izgleda u browseru. Primjetite kako na mjestu upitnika nedostaje tekst koji se u primjeru ispod normalno prikazuje. HTML i CSS kod je identičan u oba primjera. Ukoliko zacrnite (selektirate) mjesto gdje je upitnik pojavit će se tekst. U protivnom je nevidljiv i umjesto njega zjapi prazan prostor. Na slici stoje dva prikaza; prvi u IE6, te neposredno ispod primjer iz Mozilla Firefox.

Tutorijali - Page 2 Ie_bug_hidden_tekst

Razlog

Naime, spomenuti bug je "double margin bug" u Internet Exploreru. Bug se javlja zbog pogrešne kalkulacije dimenzija lebdećih objekata. Neću se previše zadržati na samom uzroku buga, već prijeđimo na soluciju.

Solucija

Problem je rješen ako odredjenom lebdećem objektu pridružite CSS class (u ovom primjeru IEbug) te na taj način zaobiđete bug u Internet Explorer rendering enginu.

CSS deklaracija izgleda ovako:


.IEbug { height: 0.01%; }


Kako koristiti?

Preporučam da ovaj CSS kod koristite samo za IE preglednik. U protivnom bi se mogao umiješati u pravilni rad ostalih browsera te upravo tada prikazati tekst pogrešno. Zato predlažem da kreirate zasebnu CSS datoteku i učitavate samo ako posjetitelj koristi IE. Detekciju možete vršiti putem server-side aplikacije (php, asp) koristeći podatke koje šalje preglednik serveru, ili jednostavnije dodati pravilo u header html dokumenta koristeći slijedeći html kod.

Primjer za Internet Explorer 6


<!--[if IE 6]>
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="CSS_IE6_DATOTEKA" />
<![endif]-->


primjer za Internet Explorer 7


<!--[if IE 7]>
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="CSS_IE7_DATOTEKA" />
<![endif]-->


Primjetite kako CSS_IE7_DATOTEKA treba zamijeniti za URL-om prema CSS datoteci za specifičnu verziju IE. U ovim primjerima svi ostali browseri će ignorirati navedeni kod.

Primjeri unutar HTML-a


<div class="izornik">
<div class="unos IEbug">
neki tekst
</div>
</div>


Poanta u primjeru je da div objektu pridružimo class IEbug. Primjetite kako je moguće više classova pridružiti određenom objektu (u primjeru je pridružen classu unos).

Zaključak

Kao što vidite ovo je poprilično nasty bug ako ne znate od kuda početi s debugom. Vjerujem da su mnogi satima psovali dok nisu uspijeli rješiti bug. Nadam se da sam ovim tutorialom barem nekome uspio uvesiliti koju sekundu.
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Tutorijali - Page 2 Empty257 / 999257 / 999Tutorijali - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Re: Tutorijali

Postaj by Gost čet vel 12, 2009 1:13 pm

tanuki je napisao/la:najbolji način da popravite windowse je da ne koristite windowse Laughing
100% istina gore !
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Re: Tutorijali

Postaj by Neu čet vel 12, 2009 1:14 pm

je da.. windowsi su teško smeće
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Tutorijali - Page 2 Empty999 / 999999 / 999Tutorijali - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Re: Tutorijali

Postaj by goc čet vel 12, 2009 1:15 pm

meni je xp bolji od viste, s vistom mi se neda zajebavat...
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Tutorijali - Page 2 Empty62 / 99962 / 999Tutorijali - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Re: Tutorijali

Postaj by House čet vel 12, 2009 1:22 pm

gocpz je napisao/la:meni je xp bolji od viste, s vistom mi se neda zajebavat...

aha, puno traži a malo daje

House
Trajno baniran/a

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 6097
Reputacija Reputacija : 435
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Tutorijali - Page 2 Empty390 / 999390 / 999Tutorijali - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Re: Tutorijali

Postaj by Gost čet vel 12, 2009 2:31 pm

Neukrotiva je napisao/la:je da.. windowsi su teško smeće
A dobro sad,nije baš da su smeće,,imaju i oni dobrih strana ali ja neznam nijednu
hehe Laughing
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Re: Tutorijali

Postaj by Sinister sri vel 18, 2009 12:58 pm

Danas sam si baš instalirao to da vidim kakav je...mada je meni to sve isto,svi takvi programi...
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1013
Započeo/la tema :
Tutorijali - Page 2 Empty14 / 99914 / 999Tutorijali - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Re: Tutorijali

Postaj by Gost sri vel 18, 2009 1:26 pm

Cynic je napisao/la:Danas sam si baš instalirao to da vidim kakav je...mada je meni to sve isto,svi takvi programi...
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Slike Upload

Postaj by Gost sub vel 28, 2009 11:37 am

Slike Upload
1.Skinite si i instalirajte VSO Image Resizer,program za promjenu veličine slika,kad ga pokrenete potrebno je odabrati sliku koju želite uploadati,klik "open",zatim upisati na koju veličinu želite smanjiti sliku tu nebi trebala bit veća od
800x600 px,ako je manja nema potrebe za ovim.
2.Idete na http://www.slike.hr/ ako želite uploadati više od jedne slike klik na "+Dodaj" zatim na "Browse" odaberite sliku/e i klikna "open"kad ste dodali željene slike,klik na "Upload"
3.Klik na ikonicu "Image"(na forumu-u odgovoru) u polje koje se otvori upišite link tj.kod koji vam je ispisan na stranici
slike.hr onaj koji je označen "Forum-Originalna", primjer "http://slike.hr/slika/xxxxxx.jpg" znači samo taj dio,zatim "Ok"
i "send" i slika je uplodana!
btw ima i na slike.hr mogućnost smanjivanja slika ali u tom slučaju su vam obje gore pa to može bit mal problem,zato
sam stavio VSO I.R.poslje obrade sa VSO imate dvije iste slike sa istim nazivom,razlika je ta da na obrađenoj slici u nazivu bude još ovi [] znakovi
[/color][/color]
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Re: Tutorijali

Postaj by Gost ned oľu 01, 2009 3:35 pm

U slučaju instalacije viste na xp,najsigurnije prije početka sve važnije datoteke premjestit na drugu particiju(obično je windows na "c" znači ovo na "d" particiju)kad krenete sa instaliranjem ja osobno ne preporučam upgrade,već "čistu instalaciju"na istu particiju gdje je xp,tada se vista instalira pored xp-a koji tad bude zapakiran u mapu "Windows.old" u tom slučaju sve što je bilo u starom OS-u je u toj mapi,dostupno za korištenje ali potrebno ponovno instaliranje svih programa,duže traje ali je puno sigurnije da nećeta izgubit sve programe!

Znači vista je instalirana,mapu windows.old prekopirajte sa "c" na "d" particiju,(sa "c"možete sad slobodno izbrisat da oslobodite prostor na disku),
sa "d" instalirajte ono što vam treba ali nikako nemojte žurit posve brisat iz kompa tak da se u slučaju nekog problema možete vratit na stari OS,to nije dual-bootveć samo zaštita OS-a koji vam može zatrebat u slučaju rušenja viste,što-nažalost-nije rjedak slučaj!!
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Re: Tutorijali

Postaj by gio_deluxe ned oľu 01, 2009 3:51 pm

Jedno laičko pitanje:koje su prednosti Viste(ja imam xp proff.)
gio_deluxe
gio_deluxe
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 23.01.2009
Broj postova : 4911
Reputacija Reputacija : 228
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Tutorijali - Page 2 Empty41 / 99941 / 999Tutorijali - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Re: Tutorijali

Postaj by Gost ned oľu 01, 2009 3:56 pm

Iskreno..nikakve!!
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Brisanje fajla

Postaj by Hitman uto oľu 03, 2009 8:08 am

Zar ne mrzite kada brišete neki file i Windowsi vas svaki put pitaju "da li ste sigurni da želite obrisati taj file"? ...postane dosadno.

Evo kako da se riješite toga pitanja!


Desni klik na Recycle Bin > Properties > Global Tab > i uklonite kvačicu sa "Display delete confirmation dialog" ...Nije potreban restart
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Tutorijali - Page 2 Empty257 / 999257 / 999Tutorijali - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Iskljucite sistemske zvukove(beep)

Postaj by Hitman uto oľu 03, 2009 8:09 am

Iskljucite sistemske zvukove(beep)

1. Pokrenite Regedit.

2. Nađiteo HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Sound

3. Sada pronađite Beep na listi sa desne strane

4. Desni klik na Beep i odaberite Modify

5. Promjenite vrijednost u no

6. Restartajte računalo i beep-ovi će prestati.
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Tutorijali - Page 2 Empty257 / 999257 / 999Tutorijali - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Low Disk Space Checking

Postaj by Hitman uto oľu 03, 2009 8:10 am

1.HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Explorer
napravi novi DWORD value koji će se zvati NoLowDiskSpaceChecks
- staviš value data na 1, refresh i restart
2.Stisnite tipku F5 za refresh
3.Resetirajte računalo
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Tutorijali - Page 2 Empty257 / 999257 / 999Tutorijali - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Nastavak skidanja kod prekida

Postaj by Hitman uto oľu 03, 2009 8:10 am

Sta da radite ukoliko vam npr. dok skidate MP3 fajl sa Interneta nestane struja? Vas MP3 vjerovatno nece biti snimljen u FAT tabelu kako treba pa ce ga Scan Disk naci kao Lost File. Obavezno odaberite opciju Save pa ce vam Scan Disk snimiti taj Lost File u fajl File0001.chk u rutu C diska. Promjenite ime File0001.chk u ime vaseg MP3 fajla i sa nekim od programa za nastvaljanje downloada (Gozilla, GetRight) pokusajte da nastavite download (u Gozilli opcija File/ Import Broken Dowload). U 95% slucajeva download ce biti nastvaljen i skinuti fajl ce raditi kako treba.

Zelite da promjenite ime ikone Recycle Bina ili cak da je obrisete? Sa Regeditom idite do HKEY_CLASSES_ROOT\ CLSID\ {645FF040-5081- 101B -9F08-00AA002F954E} i nadjite stavku Attributes i promjenite joj vrednost u 70 01 00 20. Idite do desktopa i radite sa Recycle Bin-om sta god zelite.


Sigurno ste primjetili da kada Explorer "pukne", sve ikone iz System Tray nestanu. Postoji nacin kako izbjeci nestanak ikona! Pre nego sto u prozoru "Illegal operation" kliknete na CLOSE, startujte dva-tri nova Explorera. Sada slobodno kliknite na CLOSE. Explorer odlazi - ikone ostaju!

Moze li se vas kompjuter ubrzati iz registry-ja? Moguce je ubrzati multimedijalne aplikacije ukoliko se u HKEY_LOCAL_MACHINE\ System\ CurrentControlSet\ Control\ FileSystem u lijevom panelu napravi novi DWORD Value sa imenom "ContigFileAllocSize" (bez navodnika) i dodjeli mu se vrijednost 500 (decimal).


U nekim slucajevima mozete ubrzati prikazivanje web stranica u IE ukoliko ukljucite opciju Advanced/ Multimedia/ Show Image Download Placeholders. Od sada ce IE na mesto slike, pre nego sto je ucita, prvo postaviti okvir za tu sliku i pokusati da pokaze tekst cijele stranice, bez obzira sto se sve slike jos uvijek nisu ucitale.


Kol'ko god da vam je brz modem, uvjek cete pozeljeti jos brzi. Da bi ste izvukli max iz vaseg modema skoknite do Control Panela/ Modems/ Properties/ Connection/ Port Settings i zalijepite skalu Receive Buffera kolko god je moguce nadesno.


Kako ubrzati kompjuter par procenata ? Klinite desnim dugmetom na My Computer/ Properties/ Performance/ File System i promenite ulogu vaseg kompjutera u Network Server iako on to nije. Ubrzanje ce se najvise osjetiti u radu sa virtuelnom memorijom.


Zabrljali ste nesto u Registry-ju i Windows nece da se butuje? Restartujte kompjuter i idite u Command Prompt pritiskom na F8 prije nego sto Windows pocne da se ucitava.
Otkucajte CD C:WINDOWS i potom
attrib -h -r -s system.dat
attrib -h -r -s user.dat
attrib -h -r -s system.da0
attrib -h -r -s user.da0
copy user.da0 system.dat
copy user.da0 user.dat
Ovo ce povratiti Registry bazu iz proslog uspjesnog startovanja Windowsa i sad bi sve trebalo da bude uredu.
P.S. Bilo bi dobro da ovaj savjet zapisete negdje na papiru ili jos bolje u TXT fajl koji cete procitati sa komandom EDIT iz DOS-a, jer kada vam se dogodi slicna neprijatnost tesko ce te doci do ovog teksta.
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Tutorijali - Page 2 Empty257 / 999257 / 999Tutorijali - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Promijenite ime i organizaciju s kojima ste registrirani

Postaj by Hitman uto oľu 03, 2009 8:11 am

Promijenite ime i organizaciju s kojima ste registrirani

Kada otvorite System Properties pod „Registered to:“ piše vam ime i organizacija s kojima ste registrirani. Obzirom da mnogi nisu to sami upisivali htjeli bi promijeniti pa evo kako: Start – Run upišite „regedit“ bez navodnika i pratite HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion. Pod RegisteredOwner i RegisteredOrganization upišite što želite.
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Tutorijali - Page 2 Empty257 / 999257 / 999Tutorijali - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Rušenja XP-a sa tri klika

Postaj by Hitman uto oľu 03, 2009 8:11 am

U registru naći HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\i8042prt\Parameters\ i kreirati vrijednost CrashOnCtrlScroll tipa dword sa vrijednošću 1
Kada to napravite resetirajte računalo. Kada se windowsi dignu srušiti Xp sa dvije gore navedene tipkea pokazati će vam se plavi ekran sa porukom MANUALLY_INITIATED_CRASH (0xE2)
Hitman
Hitman
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 6573
Reputacija Reputacija : 63
Godina imam : 2022
Započeo/la tema :
Tutorijali - Page 2 Empty257 / 999257 / 999Tutorijali - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

Tutorijali - Page 2 Empty Re: Tutorijali

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.