Tottenham Hotspur

:: Sport :: Nogomet forum

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Tottenham Hotspur Empty Tottenham Hotspur

Postaj by fernando torres on pon pro 22, 2008 10:24 am

Engleski mediji: Samo N'Zogbia bolji od Modrića

Pogodak koji je postigao Luka Modrić u 2-1 porazu Tottenhama kod Newcastlea promovirao ga je u najboljeg igrača Spursa u tom dvoboju...

U utakmici 18. kola Premiershipa hrvatski veznjak u londonskom klubu upisao je ligaški prvijenac, što mu je donijelo visokih 7.5 po procjeni Setantinog izvjestitelja. Niti jedan igrač u redovima poražene momčadi nije ocijenjen tako visokom ocjenom, a dodajmo da je Vedran Ćorluka za svoj nastup dobio zadovoljavajućih 6.5.

Zanimljivo je da je u redovima pobjedničke momčadi samo Charles N'Zogbia zaslužio jednaku ili višu ocjenu od Modrića, Francuz je ocijenjen osmicom, čime je zavijedio epitet igrača utakmice.

Sky Sport, također, svrstava Modrića u pojedince susreta koji nisu razočarali, pa mu daje sedmicu, baš kao i još nekolicini igrača iz te utakmice. Ocjena sedam ujedno je najveća koju je izvjestitelj Sky Sportsa dao u ovoj utakmici. Vedran Ćorluka zaslužio je šesticu.
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
Tottenham Hotspur Empty57 / 99957 / 999Tottenham Hotspur Empty

[Vrh] Go down

Tottenham Hotspur Empty Re: Tottenham Hotspur

Postaj by Iron Man on pon pro 22, 2008 11:12 am

Redknapp: Ovo je bilo nemoguće izgubiti

Menadžer Tottenhamovih nogometaša Harry Redknapp bio je vidno razočaran porazom svoje momčadi u 18. kolu engleske lige na gostovanju kod Newcastlea (2-1)...

- Kako smo danas poraženi neću nikada znati, jer, ovu je utakmicu bilo nemoguće izgubiti. Da smo postigli pogotke koje smo trebali, pobjeda bi bila naša. Siguran sam da bolju šansu za pobjedu u Newcastleu od ove nikada nećemo imati - utučeno je kazao Redknapp.

- Nisam mogao tražiti više od svojih igrača no što su oni dali. Bolje igrati od ovoga nismo mogli. Ne mislim da nas je nastup u Kupu UEFA-e umorio. Išli smo po pobjednički gol kada nas je presjekao pogodak u sudačkoj nadoknadi utakmice. Jedino tako i znamo igrati, napadački, no, možda smo danas trebali igrati na bod umjesto na pobjedu. Onda se ne bi dogodilo da primimo pogodak u samom kraju utakmice - zaključio je.
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Tottenham Hotspur Empty336 / 999336 / 999Tottenham Hotspur Empty

[Vrh] Go down

Postaj by fernando torres on uto pro 23, 2008 12:41 pm

Tottenham nudi 15 milijuna funti za Downinga

Premda su prije nekoliko dana najavili da neće biti kupnje tijekom siječnja, iz Tottenhama su ipak poslali službenu ponudu za jednog igrača...

U pitanju je 24-godišnji ljevonogi vezni igrač Middlesbrougha i engleske reprezentacije Stewart Downing.

Nešto ranije ove sezone Tottenham i Middlesbrough već su imali prvu rundu razgovora u kojima je Middlesbrough odbijao 11 milijuna funti za svog ponajboljeg igrača, a i njihov trener Gareth Southgate je glasno najavljivao da neće biti prodaja tijekom siječnja.

No, četiri milijuna više bi očigledno moglo promijeniti stav Middlesbrougha, koji je sada na potezu.

S Downingom, koji je za reprezentaciju Engleske odigrao 21 utakmicu u karijeri, trener Tottenhama Harry Redknapp želi riješiti problem na lijevoj strani veznog reda.
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by fernando torres on sub sij 03, 2009 12:28 pm

Fenomenalni Modrić zabio za Spurse u pobjedi nad Wiganom u FA kupu

Tottenham je odigrao odlično drugo poluvrijeme, te na kraju slavio sa 3:1 protiv Wigana. Ponajbolji pojedinac Spursa, Luka Modrić, zabio je drugi pogodak.

Nogometaši Tottenhama izborili su plasman u četvrto kolo FA Cupa pobjedom nad Wiganom 3-1 na svom White Hart Laneu pred oko 34.000 gledatelja...

Oba hrvatska reprezentativca Luka Modrić i Vedran Ćorluka započela su od prve minute i bili su ponajbolji igrači svoje momčadi.

Modrić je dirigirao igrom Tottenhama, a u prvom dijelu imao je dvije izgledne prilike. Prvu je propustio u 7. minuti kada je pucao ljevicom s ruba šesnaesterca netom pokraj desne vratnice, a drugu u 44. minuti, kada je njegov udarac zaustavio vratar Wigana Richard Kingston.

Do vodstva je Tottenham došao u 52. minuti iz jedanaesterca koji je udarcem u lijevi donji kut sigurno realizirao Roman Pavljučenko. Kazneni udarac izborio je Fraizer Campbell, kojeg je u šesnaestercu srušio vratar Kingston.

Do povećanja vodstva Tottenham je došao u 76. minuti preko Modrića. S desne strane Ćorluka je pronašao Jamie O'Haru na rubu šesnaesterca, ovaj je odapeo snažno lijevicom, lopta je pogodila vratnicu, a odbijanac je spremno dočekao Modrić na nekih sedam metara i glavom ju pospremio u mrežu.

Wigan je preko Henrija Camare u 88. minuti uspio smanjiti na 2-1, ali je konačan rezultat svojim drugim golom na utakmici postavio Pavljučenko udarcem s nekih dvadesetak metara u posljednjoj, trećoj minuti sudačke nadoknade. Modrić je zamijenjen u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Ovo je prva Tottenhamova pobjeda u posljednjih šest odigranih utakmica (u svim natjecanjima) i njome je izborio četvrto kolo FA Cupa u kojem će igrati protiv pobjednika ogleda između Stokea i trećeligaša Hartlepoola.

FA Cup, 3. kolo:

Tottenham – Wigan 3-1 (Pavljučenko 52, 90+3 Modrić 76 / Camara 88).
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tekilinho on pon sij 12, 2009 7:54 pm

Wigan se osvetio pobjedom u prvenstvu 1-0. Modrić i Čorluka su se utopili u sivilo svoje ekipe
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Tottenham Hotspur Empty19 / 99919 / 999Tottenham Hotspur Empty

[Vrh] Go down

Postaj by fernando torres on uto vel 03, 2009 3:22 pm

Robbie Keane opet u Tottenhamu

Irski napadač Robbie Keane (28) vratio se iz Liverpoola u Tottenham, klub iz kojeg se prije samo šest mjeseci zaputio na Anfield...

Nije poznato koliku je odštetu Tottenham platio Liverpoolu za Keanea, kao niti na koliki je rok irski napadač potpisao za svoj stari klub. Valja podsjetiti da je Liverpool u ljetnom prijelaznom roku platio Tottenhamu 20 milijuna funti za Keanea, koji se u klubu za kojeg je navijao još od dječačkih dana nije uspio nametnuti menadžeru ''redsa'' Rafaelu Benitezu.

- Znam da će neki navijači Spursa imati osjećaj da sam ih iznevjerio kada sam otišao u Liverpool, ali ih uvjeravam da ću dati sve od sebe za Tottenham, klub koji ima fantastične navijače i kojima se želim odužiti za svu njihovu podršku – poručio je Keane.

Zanimljivo da je Keane već treći igrač koji se u mandatu menadžera Harryja Redknappa vratio na White Hart Lane nedugo nakon što je otišao. Prije Keanea, to su učinili i Jermain Defoe, odnosno Pascal Chimbonda.
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tekilinho on pet vel 06, 2009 9:13 pm

previše gomilaju veznjake i napadače, a obrana im je šuplja. Igraju katastrofalno, nemogu povezat 2-3 pasa i dovode uzaludna pojačanja (Palacios) za velike novce
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tekilinho on pet vel 06, 2009 9:14 pm

Mislim da se Redknapp nije pokazo baš boljim trenerom od Ramosa nego jednostavno Ramos nije nametnuo svoj stil igre. Nadam se što bržem odlasku Luke i Čorluke iz tog kluba
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by WEYLAND-YUTANI on pet vel 06, 2009 9:59 pm

momcad u banani
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Registriran/a : 10.01.2009
Broj postova : 5092
Reputacija Reputacija : 143
Započeo/la tema :
Tottenham Hotspur Empty133 / 999133 / 999Tottenham Hotspur Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Mass on pet vel 06, 2009 10:08 pm

Katastrofalno prenose loptu iz obrane u napad, previse pogresaka, kompliciraju tamo gdje komplikacija nebi trebalo biti, nesto kao dinamo od prije 3-4mjeseca, samo sto je dinamo (ruku na srce) jos losiji u obrani
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Tottenham Hotspur Empty200 / 999200 / 999Tottenham Hotspur Empty

[Vrh] Go down

Postaj by fernando torres on sub vel 07, 2009 11:12 am

Ćorluka: Puno sam bolji od Modrića, iako on to vjerojatno ne želi priznati'

Igramo Pro Evolution Soccer i jednostavno sam predobar za njega - kaže Ćorluka

U najnovijem broju britanskog tjednika ZOO-a našao se intervju s Vedranom Ćorlukom. Nogometaš Tottenhama najavio je sjevernolondonski derbi s Arsenalom.

- Najbitnija je stvar za nas da pobjeđujemo utakmice. Uspijevali smo ove sezone dobro igrati protiv najjačih premierligaških klubova, pa se nadam da tu praksu možemo nastaviti. Liga je ove sezone vrlo izjednačena, kvaliteta klubova iznimno je visoka. Tottenham u svojim redovima ima mnoštvo kvalitetnih nogometaša i nadam se da ćemo se do same završnice ustabiliti oko desetog mjesta ljestvice. Po mom sudu, među najboljih deset sastava lige svakako spadamo - rekao je hrvatski reprezentativac uoči nedjeljnog derbija s Arsenalom na White Hart Laneu.

Je li Harry Redknapp čovjek koji će spasiti Tottenham?

- Harry je svima dokazao da je vrlo dobar menadžer. Čim je došao, rekao nam je da smo daleko bolji nogometaši no što se činilo u tom trenutku. Trebao nam je čovjek koji će nam reći baš to.

Pogotovo vašem sunarodnjaku Luki Modriću, koji je napokon počeo dokazivati da je dorastao ulozi organizatora igre jedne premierligaške momčadi...

- Luka je sjajan igrač koji se samo nije uspio odmah snaći. Jednostavno, nije znao što ga čeka. Sada mu je lakše: pun je samopouzdanja jer zna da mu menadžer vjeruje i drži ga za jednoga od najvažnijih igrača u momčadi. Zbog toga igra puno bolje nego na samom početku sezone.

Čini ste da ste i dalje kompići...

- Imam sjajan odnos s njim. Znamo se od 15. godine. Kada smo zajedno igrali u Dinamu, pitao sam ga: “Možeš li zamisliti da jednog dana zajedno igramo i i negdje drugdje u Europi?”. Nevjerojatno, ali upravo se to dogodilo.

Družite li se i dalje izvan terena?

- Igramo često playstation. Puno sam bolji od njega, iako vam on to vjerojatno ne bi htio priznati. Igramo Pro Evolution Soccer i jednostavno sam predobar za njega. S kim igramo? Ne bih želio otkrivati strane, ali mogu otkriti da vodimo puno velikih bitaka - završio je Ćorluka.

ZOO je inače tjednik namijenjen muškoj populaciji. Bavi se pubovskim temama: nogometom, golišavim ženama i modom. U istom bulevarskom stilu, “pubovskom činjenicom”, intervju završava: otkriva se da je Vedran Ćorluka jako dobar prijatelj s hrvatskim veznjakom Portsmoutha Nikom Kranjčarom, iako ga je jednom prilikom, slaveći naslov prvaka na ulicama, “javno prozvao debelom svinjom”!
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by WEYLAND-YUTANI on ned vel 08, 2009 11:27 pm

igrali su solidno protiv arsenala.
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tekilinho on sub vel 14, 2009 11:11 am

Luka i Keane najbolji.
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by goc on ned oľu 08, 2009 8:00 pm

Redknapp: Trenutno smo u dobroj formi

Menažder Tottenhama Harry Redknapp smatra da je forma njegove momčadi na zadovoljavajućoj razini. Zadovoljan je i s bodom protiv Sunderlanda…

Nakon dvije uzastopne pobjede u Premiershipu, protiv Hulla u gostima 2-1 i na White Hart Laneu protiv Middlesbrougha 4-0, momčad hrvatskih reprezentativaca Luke Modrića i Vedrana Ćorluke u subotu je na gostovanju kod Sunderlanda u 27. kolu odigrala 1-1. Spursi su bili na pragu poraza, ali ih je spasio Robbie Keane lijepim pogotkom u 89. minuti.

- Loše smo ušli u utakmicu i rano primili gol, ali smo nakon toga dominirali do kraja dvoboja. Priznajem da sam, kako se susret bližio kraju, mislio da nećemo uspjeti zabiti gol. Previše smo prilika promašili, pa onda pomisliš kako ovo ipak nije tvoj dan. Srećom, ukazao se Keane sa svojim golom, tako da sam na kraju zadovoljan rezultatom. Apsolutno smo zaslužili barem taj jedan bod - analizirao je Redknapp i dodao:

- Osvojili smo sedam bodova u zadnje tri utakmice. Prema tome, možemo reći da je momčad u dobroj formi.
goc
goc
Docent foruma
Docent foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 10221
Reputacija Reputacija : 258
Započeo/la tema :
Tottenham Hotspur Empty62 / 99962 / 999Tottenham Hotspur Empty

[Vrh] Go down

Postaj by WEYLAND-YUTANI on ned oľu 08, 2009 10:57 pm

ma igraju za ku***
WEYLAND-YUTANI
WEYLAND-YUTANI
Domaćin foruma
Domaćin foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Mass on ned oľu 08, 2009 11:24 pm

slazem se..nisu ni za kurrac, tolko ocekivanja, trebali su se boriti za igru u europi a sad su se tek malo otkacili s dna ljestvice
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Sinister on pon oľu 09, 2009 12:24 am

Ništa čudno...politika dovođenja igrača je kriminalna,dovede se Palacios i odmah idući dan igra,bez ikakvog uigravanja itd...slično i sa ostalima. Prodavanje dvojice udarnih špica 2 dana prije prijelaznog roka i vraćanje jednog od njih na polusezoni... neznam
Sinister
Sinister
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 15.01.2009
Broj postova : 6027
Reputacija Reputacija : 139
Godina imam : 1008
Započeo/la tema :
Tottenham Hotspur Empty14 / 99914 / 999Tottenham Hotspur Empty

[Vrh] Go down

Postaj by m on pon oľu 09, 2009 8:36 am

. dobar klub ......... sa lošom statistikom ........
m
m
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 12875
Reputacija Reputacija : 1114
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Tottenham Hotspur Empty14 / 99914 / 999Tottenham Hotspur Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Mass on ned oľu 15, 2009 2:35 pm

Ćorluka i Modrić izgubili na kladionici

Tottenham Hotspur 0104007.17

Sin trenera Tottenhama Jamie Redknapp odveo je momčad na konjske utrke prije okršaja s Aston Villom, ali dečki se nisu baš snašli. Baš kao i u nogometu, saznali su da i konjski favoriti gube.

Sin Harryja Redknappa odlučio je na originalan način opustiti Spurse prije nedjeljnog okršaja s Aston Villom, pa je cijela momčad završila na team-buildingu u Cheltenhamu, na utrkama konja.

Bivši engleski reprezentativac i veznjak Liverpoola dao je dečkima i nekoliko tipova, što se pokazalo lošim potezom.

"Jamie nam je pokazivao favorite, ali problem je što su svi izgubili. Prvi put sam bio na konjskim utrkama i odmah izgubio. Ali bilo je dobro za momčad, lijepo je kad se ovako družimo i nadam se da ćemo to uskoro ponoviti", zaključio je Vedran Ćorluka nakon izleta u Cheltenham.

Možda poraz na kladionici ipak donese i neko dobro, nadajmo se već na gostovanju kod Aston Ville. Vrijeme je, kaže Ćorluka, da Tottenham napokon proigra.

"Na početku sezone su nas svi vidjeli među prvih šest momčadi lige, ali nismo u tom društvu niti tamo gdje bismo htjeli biti. Zato je sve ovo dosad neuspjeh", izjavio je Ćorluka te dodao:

"Volio bih da smo mi na poziciji na kojoj je sada Villa, ali mi nemamo prava to željeti jer smo tu gdje jesmo. Ne možemo više samo pričati, vrijeme je da nešto i napravimo", zaključio je Ćorluka.

Villa je inače, peta momčad Premiershipa i ima dvadeset bodova prednosti ispred trinaestoplasiranog Tottenhama.
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by tekilinho on sub oľu 21, 2009 9:59 am

Danas Tottneham-Chelsea
EVO MOJE OPTIMISTIČNE PROGNOZE: 3-1
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down

Postaj by Prop on sub oľu 21, 2009 10:01 am

Puno je to... 2:1, Modrić oba daje...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Tottenham Hotspur Empty108 / 999108 / 999Tottenham Hotspur Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Mass on sub oľu 21, 2009 5:48 pm

Tottenham - Chelsea (0:0) 1:0

Modrić je svojim pogotkom izborio drugu pobjedu Tottenhama u 27 susreta s Chelseajem i strategu kluba sa Stamford Bridgea tako nanio prvi poraz u engleskom prvenstvu

Veznjak Tottenhama je u 50. minuti postigao prekrasan pogodak za slavlje nad Hiddinkovom momčadi. Bodove je izgubio i lider engleskog prvenstva koji je s 2:0 poražen u gostima kod Fulhama.
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Započeo/la tema :

[Vrh] Go down