Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najave mobitela i link

+16
Loodnica
Stevo Largo
stitch
cale
Zyex
ŠANANA
Luxe
Sasuke
H[a]D
mala_lutkica
Amyicha
mrkyblu
THUNDER_DINIX
Love
Neu
Hell
20 posters

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Najave mobitela i link - Page 9 Empty Re: Najave mobitela i link

Postaj by Gost sri pro 08, 2010 4:21 pm

Cale, a jel ima kakve nadogradnje za sony eriscon satio ?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Najave mobitela i link - Page 9 Empty Re: Najave mobitela i link

Postaj by Svajcenegerka pet pro 10, 2010 10:32 am

zrine89 je napisao/la:Cale, a jel ima kakve nadogradnje za sony eriscon satio ?

Pa eto ti linka, pa tamo možeš pogledat smajlić Koliko vidim poslijednja nadogradnja za Satio stigla ti je bila još 3 mjeseca 15-og ove godine smajlić I to dtuga po redu.

Nego jel netko refreshovao na x10ki andoidni sustav 2.1? zanimalo bi me kako djeluje taj social media imenik?
I dobra stvar mi je snimanje u HD smajlić
Svajcenegerka
Svajcenegerka
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 26.01.2010
Broj postova : 84
Reputacija Reputacija : 7
Godina imam : 32
Započeo/la tema :
Najave mobitela i link - Page 9 Empty0 / 9990 / 999Najave mobitela i link - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Najave mobitela i link - Page 9 Empty Re: Najave mobitela i link

Postaj by Gost sub srp 16, 2011 1:49 pm

Stižu novi Walkmani

Sony priprema osvježenje svoje ponude Walkman multimedijskih svirača iz gornjeg tržišnog razreda

Prema certifikacijskim dokumentima FCC-a (Federal Communications Comission) Sony uskoro planira predstaviti nekoliko novih prijenosnih svirača iz serije A i S.

Serija A860 sadržavat će četiri uređaja različitog kapaciteta (8 do 64 GB) koji se mogu pohvaliti velikim OLED ekranom osvjetljivim na dodir, tehnologijom anuliranja vanjske buke te podrškom za Bluetooth 2.0. Premda bi očekivali drugačije, ovi uređaji neće biti temeljeni na Googleovom Android OS-u već Sonyjevom vlastitom OS-u koji je i do sada korišten na naprednijim Walkmanima. Tip OS-a doduše nije službeno potvrđen, no prema FCC dokumentima vidljivo je da uređaji koriste dosta slab procesor koji se teško može nositi s naprednijim softverom.

Jeftinija S serija (konkretno, serija S760) inicijalno će se sastojati od modela kapaciteta 8 i 16 GB. Uređaji će biti opremljeni LCD ekranom i Bluetoothom te će podržavati reprodukciju zvuka i videa. Kao i obično, Walkmani će biti dostupni u različitim bojama.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Najave mobitela i link - Page 9 Empty Re: Najave mobitela i link

Postaj by Stevo Largo ned srp 17, 2011 9:50 am

e to volim... već imam 2 walkmana... ovo će mi bit treći... za kojih godinu dana Very Happy
Stevo Largo
Stevo Largo
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 15.02.2010
Broj postova : 4115
Reputacija Reputacija : 371
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Najave mobitela i link - Page 9 Empty20 / 99920 / 999Najave mobitela i link - Page 9 Empty

[Vrh] Go down

Najave mobitela i link - Page 9 Empty Re: Najave mobitela i link

Postaj by Gost uto srp 19, 2011 12:18 am

A jesi škrt ivek, mogao si stavit neki link. Da viđemo kako taj mobitel izgleda ! kao
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Najave mobitela i link - Page 9 Empty Re: Najave mobitela i link

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.