Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit?

+33
Amyicha
SAS
damfisk
Prop
Teo
RobinUd
Stevo Largo
Purgy
Angie
m
scorpio57
minutus
Shila
Capricornus
evitaa
fosforica
tomtomy
demo
plavooka
WEYLAND-YUTANI
THUNDER_DINIX
gio_deluxe
FALKON 2
Mass
tanuki
goc
Love
Sinister
ivanna
House
Neu
Hitman
Optimyst
37 posters

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty Re: Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit?

Postaj by Prop pet sij 06, 2012 8:35 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
A mora san [You must be registered and logged in to see this image.]
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty108 / 999108 / 999Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty Re: Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit?

Postaj by SAS pet sij 06, 2012 8:38 pm

Najbolje krenuti pričom... Kako smrdiš na cigarete da je to nevjerojatno ! Very Happy

bit će šok i nevjerica i počet će se braniti i izbijegavati da ponovno zapali, ljudima inače treba malo šoka da bi brzo prekinuli i odustali od te naume ! Zločesti osmijeh

tak imam jednu priču, muž je pušio žena mu prigovorila i rekla nećeš više ići u krevet ako ćeš pušiti jer smrdiš na njih, i ovaj u šoku odmah prekinuo s pušenjem cigareta i otad više nepuši ! Laughing
SAS
SAS
Junior
Junior

Registriran/a : 17.12.2011
Broj postova : 739
Reputacija Reputacija : 154
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty Re: Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit?

Postaj by Purgy pet sij 06, 2012 8:52 pm

Prop je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this image.]
A mora san [You must be registered and logged in to see this image.]

Zbog ovakvih poput tebe, isplati se ić u EU. sw7
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty142 / 999142 / 999Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty Re: Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit?

Postaj by Prop pet sij 06, 2012 8:54 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty108 / 999108 / 999Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty Re: Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit?

Postaj by Neu sub sij 07, 2012 10:49 am

damfisk je napisao/la:Najjača mi je ova balavurdija, nisu ni 30-tu godinu života dočekali a ponašaju se kao da su turbo-iskusni fumaduri sa barem 50 godina teškog pušačkog staža....
Like

Ima istine u ovome, ima.
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty999 / 999999 / 999Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty Re: Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit?

Postaj by damfisk ned sij 08, 2012 3:40 pm

Mass je napisao/la:
I? U čemu je tvoj problem u ovom slučaju? Jesam odgovorio na temu u vezi pušenja? Jesam.
I zapravo je istina da pucam od zdravlja, doktora nisam vidio godinama. A ni tablete ne pijem.. Pretpostavljam da to nema veze sa (ne)pušenjem.

Ma sve je OK sokole... Vjerujem ti ja!

Pucaš od zdravlja, idealan si, bez bilo kakvog zdravstvenog problema. A aktivno pušiš sedam godina.


Trebao bi se javit WHO-u, jer si medicinski fenomen. Čudi me da te nitko još nije uočio, te konzervirao u formalinu kao ogledni primjer blagotvornih učinaka duhana na ljudski organizam.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty Re: Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit?

Postaj by evitaa pon kol 13, 2012 10:46 am

Optimyst je napisao/la:Kako prestati?

Upravo sam samog sebe natjerao da prestanem pušiti poslije 12 godina,i držim se,već dva dana nisam zapalio...

Jel tko prestao,ili bar pokušao,i koji je za vas "najlakši način"?

Ja sam "jednostavno" prestala.
Mislim da je bila cvrsta odluka presudna.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty Re: Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit?

Postaj by Amyicha pon kol 13, 2012 11:10 am

ja sam pokušala prestat pušit, i ono nisam tri dana zapalila. i već sam se počela odvikavati pomalo. i onda je moj bivši došao pametnjaković zapalio i sam mi ju tutnuo u usta i ja da ju maknem on mi nije dao. i ništa popušila sam ju i tako da nisam prestala
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty113 / 999113 / 999Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty Re: Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit?

Postaj by Purgy pon kol 13, 2012 11:19 am

Karakter.
misa
Purgy
Purgy
Domaćin foruma Purgy
(Paint slikar i bacač stihova)
Domaćin foruma Purgy   (Paint slikar i bacač stihova)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 14047
Reputacija Reputacija : 1669
Godina imam : 15
Započeo/la tema :
Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty142 / 999142 / 999Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty Re: Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit?

Postaj by Amyicha pon kol 13, 2012 10:13 pm

e da mi je bolji karakter prestala bi Very Happy
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty113 / 999113 / 999Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty Re: Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit?

Postaj by RobinUd pon kol 13, 2012 11:23 pm

Dakle, ako se pri pusenju jos uvijek misli na cigarete, onda vazi jedna (moja) izreka:
Lijepo je prestati kad zelis i mozes.
Problem je kad prestati moras.
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty Re: Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit?

Postaj by makaj ned kol 19, 2012 5:07 pm

Samo reći ne
makaj
makaj
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 04.03.2011
Broj postova : 1088
Reputacija Reputacija : 53
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty Re: Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit?

Postaj by Mass ned kol 19, 2012 6:25 pm

makaj je napisao/la:Samo reći ne

Reci ne odvikavanju?
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty200 / 999200 / 999Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty Re: Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit?

Postaj by RobinUd pon kol 20, 2012 10:26 am

Vec je valjda poznata ona izreka:
Najlakse je prestati pusiti.
Ja sam prestao (prestala) vec bezbroj puta...
RobinUd
RobinUd
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 06.01.2009
Broj postova : 1799
Reputacija Reputacija : 195
Godina imam : 71
Započeo/la tema :
Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty Re: Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit?

Postaj by evitaa pon kol 20, 2012 10:32 am

RobinUd je napisao/la:Vec je valjda poznata ona izreka:
Najlakse je prestati pusiti.
Ja sam prestao (prestala) vec bezbroj puta...

Ukoliko doneses cvrstu odluku ne ostaje izreka vec
potvrda da je tome tako.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty Re: Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit?

Postaj by Psi ned ruj 23, 2012 10:09 pm

Jako je teško prestati pušiti, ne kažu bez veze da je ovisnost o nikotinu jedna od najjačih ovisnosti, prestao sam pušiti klasične cigarete prije nešto više od pola godine i prešao na e-cigarete! Ne znam da li je to prestanak pušenja u klasičnom smislu, ali osobno se osjećam fizički kao i prije nego što sam pušio klasične cigarete! Ovako dobijem ono o čemu je organizam ovisan, a to je legalna droga nikotin! Elektronska cigareta mi je na jedan svoj način pomogla da se ostavim cigareta, moje iskustvo za sada je vrlo pozitivno!
Psi
Psi
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 06.08.2011
Broj postova : 75
Reputacija Reputacija : 23
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty Re: Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit?

Postaj by vili pon ruj 24, 2012 2:36 pm

Psi je napisao/la:Jako je teško prestati pušiti, ne kažu bez veze da je ovisnost o nikotinu jedna od najjačih ovisnosti, prestao sam pušiti klasične cigarete prije nešto više od pola godine i prešao na e-cigarete! Ne znam da li je to prestanak pušenja u klasičnom smislu, ali osobno se osjećam fizički kao i prije nego što sam pušio klasične cigarete! Ovako dobijem ono o čemu je organizam ovisan, a to je legalna droga nikotin! Elektronska cigareta mi je na jedan svoj način pomogla da se ostavim cigareta, moje iskustvo za sada je vrlo pozitivno!
Zanimljivo, ja sam cijelo vrijeme u nedoumici da li probati to čudo moderne tehnologije koje se dimi bez dima, u stvari realno gledajući ono se pari Very Happy
Kako god, možda i ja probam električnu cigaretu Wink
vili
vili
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 22.10.2010
Broj postova : 43
Reputacija Reputacija : 3
Godina imam : 53
Započeo/la tema :
Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty Re: Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit?

Postaj by Tuky čet lis 19, 2017 9:31 am

pušenje me nikad nije privlačilo to smrdi i može se toga odviknuti ali nikako se odviknuti od drkanja.uspio sam izdržati nekih 140 dana i pokleknuo.

Tuky
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 14.10.2017
Broj postova : 203
Reputacija Reputacija : 1
Godina imam : 43
Započeo/la tema :
Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty0 / 9990 / 999Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty

[Vrh] Go down

Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit? - Page 7 Empty Re: Odvikavanje od pušenja - Kako prestati pušit?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.