Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koga vidite kao novo lice hrvatske političke scene?

3 posters

Go down

Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty Koga vidite kao novo lice hrvatske političke scene?

Postaj by tanuki uto pro 01, 2015 9:49 am

osvjedočeni smo izborima  i volji  hrvatskog puka  koji očigledno ne  želi ni  Milanovića  ni  Karamarka za  liderea i premjera, a gdje ste vi u tom  filmu?
jeste li možda glasovali za MOST ? i
što u stvari vidite u toj  političkoj opciji i dali ste stvarno toliko jebeno  naivni  da mislite kako e most nova  ideja  Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty700 / 999700 / 999Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty

[Vrh] Go down

Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty Re: Koga vidite kao novo lice hrvatske političke scene?

Postaj by tanuki uto pro 01, 2015 10:07 am

i jeste li se možda samo malo nasmijali  na ovaj moj uzaludni pokšaj osvježavanja ovog foruma? pa ni najzaluđenije tikve  moraju shvatiti da  je  gotovo i da je ovaj forum  mrtav,
gotovo kraj, game ove!
rekvijem za kraj!
bez Neu ovaj forum ne postoji   ma  koliko  nam bilo  žao. ali moramo prihvatiti istinu
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=J_4zQAScDCk#t=0
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty700 / 999700 / 999Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty

[Vrh] Go down

Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty Re: Koga vidite kao novo lice hrvatske političke scene?

Postaj by Neu pet pro 04, 2015 10:15 pm

Jebemti Most! Jebemti SDP! Jebemti HDZ!
Ne treba nam nitko! Bez stranke, bez lobiranja, bez političkih pizdarija! Za slobodnu HRVATSKU!
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty999 / 999999 / 999Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty

[Vrh] Go down

Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty Re: Koga vidite kao novo lice hrvatske političke scene?

Postaj by mojper uto pro 08, 2015 2:39 pm

Nema predaje @tanuki, naša borba još traje, do posljednjeg čovjeka.
mojper
mojper
Nevina dušica
Nevina dušica

Registriran/a : 26.03.2014
Broj postova : 53
Reputacija Reputacija : 5
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty0 / 9990 / 999Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty

[Vrh] Go down

Koga vidite  kao novo lice hrvatske političke scene? Empty Re: Koga vidite kao novo lice hrvatske političke scene?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.