Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu?

+3
Iron Man
Teo
Neu
7 posters

Go down

Tko je najbolji Batman?

Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? I_vote_lcap45%Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? I_vote_rcap 45% 
[ 5 ]
Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? I_vote_lcap45%Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? I_vote_rcap 45% 
[ 5 ]
Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? I_vote_lcap0%Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? I_vote_lcap9%Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? I_vote_rcap 9% 
[ 1 ]
 
Ukupno glasova : 11
 
 

Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu?

Postaj by Dr.Kiyu pon tra 27, 2015 10:11 am

Znaci tko je najbolje utjelovio Batmana?
Odlucija sam postaviti ovu anketu buduci da uskoro dolazi nova batmanova izvedba...
U anketu sam stavija samo glumce koji su ga glumili na filmu, jer ako cu i one koji su u animeima i animiranim filmovima mu posudivali glas bilo bi toga... Laughing
Dr.Kiyu
Dr.Kiyu
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 04.09.2009
Broj postova : 4084
Reputacija Reputacija : 308
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty51 / 99951 / 999Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty

[Vrh] Go down

Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty Re: Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu?

Postaj by Teo pon tra 27, 2015 12:36 pm

Jack Nikolson je najbolje odigrao, barem meni.
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty0 / 9990 / 999Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty

[Vrh] Go down

Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty Re: Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu?

Postaj by Neu pon tra 27, 2015 2:24 pm

keaton
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty999 / 999999 / 999Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty

[Vrh] Go down

Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty Re: Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu?

Postaj by Teo pon tra 27, 2015 2:31 pm

Teo je napisao/la:Jack Nikolson je najbolje odigrao, barem meni.
edit: mislio sam na Jockera Very Happy, batmana je Keaton. smajlić
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty0 / 9990 / 999Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty

[Vrh] Go down

Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty Re: Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu?

Postaj by Dr.Kiyu pon tra 27, 2015 3:14 pm

Ja sam isto stavio keaton.
Bale je bio odlican i u filmovima je imao masu posla, ali onaj njegov glas me ubijao.
Plus kod keatona si vidija da je izmucen sa svime sto mu se dogodilo ali jr to drzao u sebi dok je bale sve bacao na ekran kako je izmucena dusa bla bla bla...
Dr.Kiyu
Dr.Kiyu
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 04.09.2009
Broj postova : 4084
Reputacija Reputacija : 308
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty51 / 99951 / 999Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty

[Vrh] Go down

Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty Re: Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu?

Postaj by Teo pon tra 27, 2015 3:31 pm



I'm Batman. Very Happy
Teo
Teo
Diplomat foruma
Diplomat foruma

Registriran/a : 17.12.2010
Broj postova : 7200
Reputacija Reputacija : 1201
Godina imam : 46
Započeo/la tema :
Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty0 / 9990 / 999Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty

[Vrh] Go down

Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty Re: Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu?

Postaj by Iron Man pon tra 27, 2015 7:03 pm

Clooney Very Happy
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty336 / 999336 / 999Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty

[Vrh] Go down

Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty Re: Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu?

Postaj by Dr.Kiyu pon tra 27, 2015 9:38 pm

Irone ne zajebavaj...to nije ni za salu xD
unatoc tome sto sam ih stavija u anketu ja odbijam prihvatit te filmove sa kilmerom i clooneyem Laughing
Dr.Kiyu
Dr.Kiyu
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 04.09.2009
Broj postova : 4084
Reputacija Reputacija : 308
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty51 / 99951 / 999Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty

[Vrh] Go down

Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty Re: Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu?

Postaj by Iron Man pon tra 27, 2015 9:56 pm

Da... i Kilmer je bio dobar Very Happy
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty336 / 999336 / 999Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty

[Vrh] Go down

Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty Re: Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu?

Postaj by THUNDER_DINIX uto tra 28, 2015 7:11 am

Bale
THUNDER_DINIX
THUNDER_DINIX
Moderator foruma Dinix
(Filmofil, kolekcionar)
Moderator foruma Dinix   (Filmofil, kolekcionar)

Registriran/a : 21.12.2008
Broj postova : 35853
Reputacija Reputacija : 3228
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty889 / 999889 / 999Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty

[Vrh] Go down

Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty Re: Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu?

Postaj by Prop sri tra 29, 2015 8:55 am

Adam West ti fali na popisu. Samo da znaš...
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty108 / 999108 / 999Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty

[Vrh] Go down

Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty Re: Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu?

Postaj by Dr.Kiyu sri tra 29, 2015 12:04 pm

Ajme zaboravija sam da je on imao onaj jedan film. ima sam na umu samo onu seriju njegovu.
Dr.Kiyu
Dr.Kiyu
Obožavatelj foruma
Obožavatelj foruma

Registriran/a : 04.09.2009
Broj postova : 4084
Reputacija Reputacija : 308
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty51 / 99951 / 999Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty

[Vrh] Go down

Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty Re: Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu?

Postaj by Huis uto svi 05, 2015 6:25 pm

Kad bi bio objektivan, što nisam, rekao bi Keaton. Kilmer je trešina ali srcu drag svejedno

Huis
Trajno baniran/a

Registriran/a : 27.04.2015
Broj postova : 6
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty0 / 9990 / 999Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty

[Vrh] Go down

Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu? Empty Re: Tko je najbolje prikazao Batmana na vcelikom ekranu?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.