Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NK Dinamo Zagreb

+26
eva kant
scorpio57
Stevo Largo
jasim
JOCA
shakti
AryMan
Ive
Skiper1
Ecstasy
THUNDER_DINIX
Optimyst
goc
Neu
FALKON 2
Prop
Sinister
gio_deluxe
m
Purgy
WEYLAND-YUTANI
Mass
tekilinho
Max007
Iron Man
fernando torres
30 posters

 :: Sport :: Nogomet forum

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Mass ned sij 11, 2009 3:37 pm

a zbog cega ti mislis da je tako? imas nekih dokaza? mislim da su tu negdje hajduk i dinamo po broju osvojenih trofeja
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty200 / 999200 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by fernando torres ned sij 11, 2009 4:17 pm

e vidis... onda nisi dobro upućen...
znači sveukupo svi trofeju u jugoslaviji i hrvatskoj
dinamo - 38 trofeja
hajduk - 33 trofeja

:happy:
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty57 / 99957 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Mass ned sij 11, 2009 4:19 pm

racunas i croatiju? :p
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty200 / 999200 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by fernando torres ned sij 11, 2009 4:21 pm

pa i croatia je dinamo samo što je tada bilo drugo ime...
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty57 / 99957 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Mass ned sij 11, 2009 4:23 pm

ma znam salim se, nemoj zamjerit 8)
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty200 / 999200 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by fernando torres uto sij 13, 2009 4:10 pm

Dino Drpić odstranjen iz prve momčadi i stavljen na transfer listu

To je odluka klupskog vodstva i s njom se složio i trener Marijan Vlak. Ovaj čin poruka je svim igračima kako se igrači Dinama trebaju ponašati - rekao je Zoran Mamić
Na sastanku održanom 13. siječnja 2009. Uprava kluba zajedno sa strukom odlučila je da se iz prve momčadi trajno udaljava igrač Dino Drpić zbog opetovane nediscipline. Dino Drpić od danas može potražiti novu sredinu.

Na konferenciji za novinare danas u podne pojavio se sportski direktor Modrih Zoran Mamić. Iako je situacija sve samo ne smirena, prvi čovjek struke Dinama nije izgledao uznemireno. Odmah na početku Mamić je počeo govoriti o onome što je sve prisutne i zanimalo.

- Drpić je udaljen iz momčadi zbog učestalog kršenja klupskih pravila normalnog ponašanja i kao takav je stavljen na transfer listu. To je odluka klupskog vodstva, a s njom se složio i trener prve momčadi Marijan Vlak. Znate svi da smo u više navrata Drpiću izašli u susret, no ovaj put tome nije bilo tako. Ovo nije prijetnja, ali definitivno jest poruka svim igračima kako se i na koji način trebaju ponašati - u jednom je dahu rekao Zoran Mamić pa nastavio.

Koji je konkretan razlog odstranjivanja standardnog stopera?

- Ne bih o tome, to je interna stvar. No, od sada pa na dalje će se tako rješavati takva i slična 'išćašena' ponašanja'. Možda je klub i pogriješio što je Drpiću mnogo puta već pomagao u sličnim situacijama - možda smo ovaj potez trebali i ranije povuć.

Tko je inicirao odluku, trener Vlak?

- Ne, trener jučer nije bio na treningu, ali smo naravno i njega kontaktirali i on se složio - kazao je Dinamov sportski direktor, odajući na nekin način da se indicdent dogodio prije, za vrijeme ili nakon jučerašnjeg treninga.

- Što se igračkog kadra tiče, smatramo da neće biti problema. Mi imamo nekoliko kvalitetnih opcija za mjesto koje je do sada držao Drpić. Kvalitetno to mogu odigrati i Carlos i Lovren, pa i Vrdoljak tako da ne bi trebalo biti nekih problema. Drpić će dobiti posebnog trenera jer to je naša obaveza prema njemu i s njim će trenirati dok ne nađe novi klub.

Kolika je Drpićeva cijena?

- To još nije određeno, ali bit će nakon sastanka s njim i njegovim predstavnikom.

Na kraju, na pitanje je li ova najnovija situacija vodi prema tome da Dinamo kreće u potražnju za novim obramenim igračem Mamić je kratko odgovorio:

- Za sada o tome nismo razmišljali i nema razloga da idemo u novu kupovinu. Ali prijelazni rok još uvije traje i nikada se ne zna. - tajanstven je na kraju bio sportski direktor Dinama.
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty57 / 99957 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by fernando torres uto sij 13, 2009 4:14 pm

Zdravko Mamić ih pozvao, a Zoran Mamić otkazao posao, Slomić ne dolazi

Središnja sportska vijest u Tuzli nije početak priprema nogometaša Slobode, nego propali prelazak Semira Slomića u zagrebački Dinamo. Iako je ovih dana iz Slobode pucano kako je transfer gotova stvar što će klubu donijeti oko 200.000 maraka, jučer je sportski direktor Enes Mešanović potvrdio da je posao - propao!
- Ne znam što se desilo. U petak me nazvao Zdravko Mamić i rekao je da imamo rezervirano spavanje u Zagrebu, te da ćemo se vidjeti u ponendjeljak na potpisivanju ugovora, a jučer me sačekao njegov brat Zoran i samo je rekao da Slomića neće angažirati - rekao je Mešanović.

Što je utjecalo na promjenu odluke braće Mamić, teško je reći. U Tuzli se spominje uloga nekih “suflera”, koji su navodno Dinamu poslali nove, sve same loše karakteristike o Slomiću. Jedini je razvojem događaja donekle zadovoljan bio šef struke Sakib Malkočević koji je rekao:

- Žao mi je momka što nije otišao u veliki klub, ali za je mene bolje jer ću na raspolaganju imati kvalitetnog igrača više u nastavku prvenstva.

Glasnogovornik Dinama Siniša Jagodić rekao je da je Slomićev dolazak u Zagreb, u pratnji sportskog direktora Enesa Mešanovića i menadžera Adema Šabovića, nesporazum poput igre pokvarenih telefona.

- Moguće je da su ljudi iz Slobode u petak pozvani, ali im je u subotu javljeno da neće biti potpisivanja ugovora, tako da ne znam zbog čega su u ponedjeljak došli u Zagreb - kazao je Jagodić.
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty57 / 99957 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Mass uto sij 13, 2009 4:57 pm

nije mi drago sto je drpic odbacen..sad ce hajduk bit malo teze osvojit prvenstvo Razz


a ovo sto si reko
fernando torres je napisao/la:pa i croatia je dinamo samo što je tada bilo drugo ime...

malo sam istrazivo i sad imam jedno pitanje..kako to da je dinamo sebi pripiso naslove od croatije a dugove (koji su bili poprilicni) nije??
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty200 / 999200 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by fernando torres uto sij 13, 2009 5:16 pm

rješio mamić dugove nagodbama... mislim da mu još ostale još 2-3 slučaja... znam da trebaju još isplatit ladića jer se on ne želi nagodit a ne želi ih ni tužit...

uglavnom - mafija Very Happy
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty57 / 99957 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Mass uto sij 13, 2009 6:36 pm

Zivio hašk Laughing
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty200 / 999200 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by tekilinho uto sij 13, 2009 7:14 pm

I Hajduk i Dinamo pojačavaju obranu. Hajduk doveo Vejića a Dinamo se riješio Drpića Very Happy
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty19 / 99919 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by fernando torres pet sij 16, 2009 2:50 pm

Barbarić se predomislio

Tomislav Barbarić i Dinamovi čelnici ipak su postigli dogovor oko profesionalnog ugovora. Iako je krajem godine došlo do žešće prepirke i činilo se kako neće biti ništa od potpisivanja ugovora, talentirani stoper ipak je pronašao zajednički jezik s Dinamovom upravom...

Dinamo ipak neće ostati bez mladog stopera jer se Tomislav Barbarić uspio dogovoriti s "najdražim mu klubom": "Danas imamo razloga biti ponosni što je biser naše škole, koji je ovdje više od deset godina - ostao gdje mu je i mjesto", rekao je Zdravko Mamić.

Izvršni dopresjednik naglasio je važnost domaćih igrača u momčadi: "Dinamo je uvijek bio najjači kad su okosnicu činili naši igrači iz naše škole. Nekad vas život prisili za kupnju stranih igrača, što nam nije žao, no cilj je imati igrače iz naše škole."

Barbarić se tako priključiti nizu igrača iz njegove generacije koji su "tu negdje" oko prve momčadi: "Dinamo se u budućnosti želi orijentirati na svoje igrače, a Lovren, Tomečak, Pivarić i Dadelj su sve igrači 89. godište te se ovim putem zahvaljujem svim trenerima u mladoj školi koji su nam podarili ovoliko bisera."

Mladi stoper, inače šesnaesti igrač u Plavoj svlačionici koji ima manje od 23 godine, očekivano je bio sretan ovakvim raspletom događaja: "Meni je jako drago što sam potpisao ugovor o kojem sanjam cijeli život. 17 godina samo tu i sjećam se dana kad me Bišćan za ruku kao klinca vodio na teren. Nisam spavao zbog toga kako se situacija razvijala, no sada je to iza mene i jedva se čekam prilkjučiti pripremama."

Što su zapravo bili problemi, objasnio je Zdravko Mamić: "Problem je nastao jer smo njegov stric koji ga savjetuje, Tadija Barbarić, i ja 40 godina prijatelji i kada je došao na potpis i postavio mi jedno pitanje, došlo je do razlaza jer nisam to očekivao."

U ponovnom razgovoru sve je brzo bilo dogovoreno: "Kako je baza zdrava, u ime Dinama smo sjeli za stol i sve dogovorili za jednu minutu." Mladi je stoper na kraju ipak dobio ugovor - kakav je želio: "Potpisali smo jednak ugovor kao i sa ostalima, no u trajanju četiri pol godine dok ostali traju sedam i pol godina."

Odlaskom Drpića, stoper je bio nužno potreban Dinamu: "Iako njegov ostanak nije povezan s odlaskom Drpića jer smo ga htjeli i prije, činjenica jest da smo u Međugorju s tri stopera dok svaka momčad ima od četiri do šest te smo presretni što je došlo do potpisa ugovora."

Razlog privremenog rastanka nije bio igračeva želja: "Ako imate ikakvu zamjerku na kako se sve odvijalo, prigovarajte meni i Tadiji Barbariću, a ne ovom igraču koji zaista nije imao veze s ničime ovime. Vjerujem da će Barbarić izrasti u velikog igrača. Mislim da je Božji prst spasio stvar da ovaj biser ostane tu."

Od Barbarića izvršni dopredsjednik očekuje velike stvari: "Mogu s velikom sigurnošću reći kako će vrlo brzo izrasti u lidera naše momčadi. On je dečko koji osim znanja ima i lidersku crtu koju smo mi već registrirali jer je igrao za prvu momčad i prošao pripreme kod Solde čije je bio ljubimac."

Barbarić se nada nametnuti treneru i izboriti za minutažu: "Tu su odlični igrači, no ja vjerujem u sebe. U klubu je velika konkurencija, ali se nadam minutaži jer ne sumnjam u sebe."

Barbarića će na pripreme u Međugorje danas odvesti Zoran Mamić kako bi se igrač što prije priključio prvoj momčadi.
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty57 / 99957 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by tekilinho sub sij 17, 2009 10:59 am

Moglo bi biti nešta od tog Barbarića.
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty19 / 99919 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by fernando torres ned sij 25, 2009 8:44 pm

Karlsruhe potvrdio da želi Drpića, ali Nijemci se više zanimaju za Nives!

Zasad još uvijek nismo potpisali, ali nadamo se da ćemo transfer riješiti početkom tjedna - izjavio je za TV-postaju ARD menadžer KSC-a Rolf Dohmen
Iz njemačkoga nogometnog Bundesligaša Karlsruhea potvrdili su da će početkom dolazećeg tjedna vrlo vjerojatno realizirati transfer bivšeg Dinamova stopera Dine Drpića (27)...

- Zasad još uvijek nismo potpisali, ali nadamo se da ćemo transfer riješiti početkom tjedna - izjavio je za TV-postaju ARD menadžer KSC-a Rolf Dohmen.

Dvije se strane, njemački i maksimirski klub, još uvijek nisu usuglasile oko odštete Dinamu. Nijemce čudi, tvrdi ARD, relativno visoki otkupni iznos za Drpića obzirom da je stoper završio na transfer-listi. Ipak, vjeruju u konačni dogovor. Drpića trebaju jer im je još od kraja listopada izvan stroja kapetan i ponajbolji stoper Maik Franz, inače jedan od najprgavijih igrača u Bundesligi.

Očekivano se dogodilo i u hamburškom tabloidu Bildu, najčitanijemu njmačkom dnevniku, koji voli obrađivati detalje o ženama i djevojkama bundesligaških zvijezda. Uredništvo Bilda tako je otkrilo i Drpićevu suprugu Nives Celzijus. Pod naslovima “KSC dovodi ovaj dekolte!” i “Ona bi bila najvrućije zimsko pojačanje Bundeslige!”, Bild na online-izdanju upoznaje čitatelje s detaljima iz privatnog života Drpićevih.

“Karlsruhe dovodi Dina Drpića. Dobra je vijest da će Hrvat sa sobom dovesti svoju vruću suprugu, koja je nedavno otkrila da je par imao strastveni seksualni odnos na maksimirskom travnjaku, pod svjetlima reflektora. Nadajmo se da se trener KSC-a Becker uvjerio i u njegove igračke kvalitete”, piše list.
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty57 / 99957 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by fernando torres pon sij 26, 2009 2:42 pm

Borussia zasad ne pušta Roberta Kovača

Dortmundska Borussia zasad ne pušta Roberta Kovača u Dinamo i taj će “poker” oko zvučnog transfera potrajati zacijelo do kraja prijelaznog roka!

Zdravko i Zoran Mamić održali su već dvije runde pregovora sa čelnicima Borussije, Robert Kovač silno želi napustiti Dortmund i preseliti u Dinamo, no ugovor ga veže još šest mjeseci za njemački klub.

Borussia je zasad prilično tvrda i ne zanimaju je Dinamove i Kovačeve želje.

Uostalom, spoznaja da će Kovač u srijedu igrati za Borussiju u njemačkom Kupu protiv Werdera, dostatno govori o situaciji u kojoj su zapeli pregovori.

- Bit će borbeno do zadnjeg dana prijelaznog roka. No, optimist sam, u prilog nam ide što Robert jako želi doći u Dinamo i u Hrvatskoj završiti karijeru.

- Borussia uopće nije bila pripremljena na to da bi Kovač mogao tražiti dopuštenje za odlazak, sad su iznenađeni i pokušavaju se snaći u novoj situaciji - rekao nam je Zdravko Mamić i pojasnio:

- Dortmundski klub sad traži igračko rješenje kojim bi nadomjestila Kovačev odlazak i o tome hoće li nekoga - i koga! - pronaći, ovisi i visina odštete. Uglavnom pronađe li Borussia za dva-tri dana zamjenu, transfer bi se mogao realizirati do 31. siječnja, do kraja prijelaznog roka.

- Međutim, ne pronađu li adekvatnu igračku zamjenu, nema teorije od transfera, tada uopće neće biti ni razgovora o odšteti - veli Mamić.

U najboljoj, najkomfornijoj situaciji sada je Robert Kovač. Nakon ne baš idilične jeseni, sad ga žele i Borussia i Dinamo! I to mu je svakako velika zadovoljština.

Podsjetimo, Kovač je igrao u Nürnbergu, Leverkusenu, Bayernu, Juventusu, stalni je hrvatski reprezentativac i karijeru želi završiti u Hrvatskoj. Spoznaja da želi u Dinamo, govori da se nije odrekao reprezentacije, još uvijek ga drže sportski motivi. Jer, u Dinamu bi zarađivao manje nego što zarađuje u Dortmundu, novac mu nije presudan.

Realizira li se ovaj transfer, mlađi će se Kovač priključiti plavima na pripremama u Turskoj, gdje će Zagrepčani biti od 29. siječnja do 10. veljače
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty57 / 99957 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by fernando torres čet sij 29, 2009 2:42 pm

Robert Kovač u Dinamu do 2010.

Povuci, potegni i posao je uspješno završen. Ono što braći Mamić nije uspjelo u ljeto 2007, dogodilo se, eto, u zimu 2009. Robert Kovač postao je igrač Dinama, s kojim će potpisati ugovor do 30. lipnja 2010. Ovaj put nisu tražene bankovne garancije, mlađi Kovač, koji će 6. travnja napuniti 35 proljeća, želio je u klub u kojem će igrati, kako bi ostao reprezentativac (80) i oprostio se od Hrvatske na SP-u u JAR-u 2010.

Aktualni ugovor s Borussijom Dortmund istjecao mu je 30. lipnja 2009. kad bi bio slobodan bez odštete, ali kako mu je u klubu, zbog mlađih igrača koje je doveo trener Klopp, bila predodređena klupa, naš reprezentativni stoper, kojem 1. travnja istječe posljednja od triju utakmica suspenzije, inzistirao je na dolasku u HNL, gdje će imati punu minutažu.

- Radilo se o višeslojnoj kombinaciji, svaka strana je malo popustila, mi u vidu odštete, a Robi svoje plaće. Sretni smo što je posao završen, da je Robert Kovač postao naš igrač. Gdje on prođe, tu trava ne raste - izjavio je Zdravko Mamić, koji najveće zasluge za transfer pripisuje igraču. Zdravko to nije kazao, ali zaobilazno smo saznali da se Robert Kovač odrekao većeg dijela svoje ovogodišnje plaće u Dinamu (oko 700.000 eura neto) kako bi tim novcem bila plaćena odšteta Borussiji, riječ je o 500.000 eura. Kad se zna da je do lipnja od svog dosadašnjeg kluba trebao dobiti još 1,500.000 eura bruto, može se zaključiti da je odluka o povratku u Zagreb donesena planski, strateški, u obitelji; supruga Anica i Robert žele da im troje djece odrastaju i školuju se u Hrvatskoj:

- Robert je najzaslužniji za završetak posla, napravio je veliku odluku. Ne dolazi u Maksimir zbog novca, nego čisto sportskih motiva. Da u Borussiji nisu shvatili koliko je luđački motiviran da dođe k nama, ne bi ga pustili. Doveo ih je pred gotov čin, rekao kako se mentalno već nalazi u Zagrebu, kako želi s Dinamom u Ligu prvaka, a s hrvatskom reprezentacijom na SP, želi završiti karijeru s trofejima - ispričao je Mamić.

Oduševljen je, uoči polaska u Antalyju, bio i trener ‘plavih’ Marijan Vlak:

- Robi će nam kao reprezentativac s imenom biti veliko pojačanje. Bit ćemo čvršči i jači, skupa s Bišćanom tvorit će neprelazni bedem ispred naših vrata, a osim nogometne kvalitete donijet će nam dobrobit i kao mentor za stasanje naših mladih igrača. Prošao je kompletne pripreme s Borussijom, dolazi nam spreman, neće biti problema u adaptaciji.

Kovač će popuniti položaj desnog srednjeg braniča, ispražnjen micanjem Drpića, koji je posuđen Karlsruheu. Tinejdžeri Lovren i Barbarić ipak su odveć neiskusni da bi preuzeli odgovornost rezultata po svaku cijenu, dvostruke krune i novog euro-iskoraka najesen, tijekom dosadašnjeg dijela priprema suparnici su Dinamu stvarali previše prigoda.

Dinamo sada ima dvije momčadi u sustavu 4-1-4-1: Butina (Kelava, Lončarić) - Etto (Tomečak), R. Kovač (Lovren), Bišćan (Barbarić), Ibáńez (Hrgović) - Vrdoljak (Calello) - Sivonjić (Tadić), Sammir (Morales), Badelj (Tomić), Mandžukić (Balaban) - Slepička (Šokota). Za Poljud 22. veljače Vlak je najavio formaciju 4-2-3-1, s Calellom i Vrdoljakom.
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty57 / 99957 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by fernando torres sri vel 04, 2009 6:13 pm

DINAMO-TEPLICE 1:0 (0:0)


Igraliąte hotela Rixos


Sudac: Sulejman Bagci


Strijelac: 1:0- (Tadić 69.')


DINAMO: Butina (od 61.' Lončarić), Etto (od 61.' Tomečak), Biąćan (od 61.'
Barbarić), Kovač (od 61.' Lovren), Hrgović (od 46.' Ibanez), Mandľukić (od
46.' Sivonjić), Calello (od 61.' Tomić), Vrdoljak (od 61.' Badelj), Sammir
(od 46.' Morales), Balaban (od 46.' Tadić), Šokota (od 46.' Slepička)
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty57 / 99957 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by fernando torres pet vel 06, 2009 7:01 pm

Kovač protiv Kovača: Nikad još nisam pobijedio Roberta

Red Bull Salzburg sutra će završiti pripreme u Huelvi i vratiti se u Austriju, gdje će u svojoj Red Bull Areni Dinamu prirediti "generalku" uoči derbija s Hajdukom.

14. veljače, osam dana prije "najvažnije utakmice sezone", kako su je već etiketirali iz tabora modrih i bijelih, Dinamo će istrčati na travnjak Red Bullovog stadiona u Salzburgu.

S posebnim nestrpljenjem ovaj susret očekuju bivši kapetan hrvatske reprezentacije i novi Dinamov stoper. Bit će to gotovo mitski okršaj; "udara" brat na brata.

"Naravno da je za nas dvojicu ovo puno više od pripremne utakmice", kazao je Niko Kovač za službene internetske stranice svog kluba. "U Njemačkoj smo dugo vremena igrali zajedno, ali i jedan protiv drugog. Ja nikad nisam pobijedio. Mislim da je napokon došlo vrijeme za to", kaže Niko Kovač.

Red Bullove službene stranice podsjećaju kako su Niko i Robert Kovač tri godine igrali zajedno u Bayeru, te dvije godine u Bayernu i deset godina u hrvatskoj reprezentaciji. Samo su se nekoliko puta našli na suprotnim stranama terena (dok je Niko bio u Herthi, a Robert u Nurnbergu, te dok je Niko igrao za HSV, a Robert za Bayer) i uvijek je mlađi brat imao više sportske sreće.
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty57 / 99957 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by tekilinho pet vel 06, 2009 9:10 pm

Bit će to zanimljivm dovoboj dvije podjednake ekipe
tekilinho
tekilinho
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 1024
Reputacija Reputacija : 42
Godina imam : 28
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty19 / 99919 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by fernando torres sub vel 07, 2009 11:10 am

Vlak kao grom iz vedra neba: Nisam zadovoljan, previše je nervoze i priče

Izvodio se slobodni udarac sa 25 metara, Butina je rekao da se ne treba postaviti živi zid. Ibanez je opalio i pogodio mrežu! Butina je bio jako ljut te je prigovorio Barbariću...
Do jučer je sve bilo idealno. Treninzi za pet, zalaganje, disciplina i odgovornost igrača na najvišoj razini. A onda, najednom, kao grom iz vedra neba:
- Nisam zadovoljan treningom!

Tu rečenicu je hrvatskim novinarima ispalio trener Marijan Vlak nakon jučerašnjeg prijepodnevnog treninga. A na tom treningu igrala se utakmica između Plavih (Kelava, Lončarić, Tomečak, Bišćan, Kovač, Ibanez, Calello, Vrdoljak, Sivonjić, Sammir, Tadić, Slepička) i Žutih (Butina, Etto, Barbarić, Lovren, Hrgović, Tomić, Badelj, Mandžukić, Morales, Balaban, Šokota). Završilo je 2:2, za Plave su strijelci bili Ibanez iz slobodnog udarca i Slepička, za Žute oba gola postigao je Šokota. Moramo napomenuti da se igralo s najviše tri dodira, te da su se za vrijeme utakmice uvježbavali prekidi, poglavito slobodni udarci iskosa i korneri.

Bila je to priprema za utakmicu koju Modri u subotu (15.30 sati) igraju protiv Hiroshime.
- Ne, naš trening nije održan na planiranoj razini. Možda su igrači umorni, možda je bilo prevruće - govorio je Vlak te nastavio u istom tonu: - Nismo potvrdili dosadašnje dobro ozračje! Na treningu je bilo previše nervoze i priče. Nadam se da to neće previše utjecati na daljnji dio priprema.

Cijelo vrijeme smo bili na treningu, mi nismo primijetili nešto posebno, tek jedan nervozni ispad vratara Tome Butine. Naime, izvodio se slobodni udarac sa 25 metara, Butina je rekao da se ne treba postaviti živi zid. Ibanez je opalio i pogodio mrežu! Butina je bio jako ljut te je prigovorio Barbariću koji mu je navodno zasmetao, pa nije mogao vidjeti loptu. Primijetilo se da je ritam u igri pao u posljednjih desetak minuta, ali jučer je temperatura u Beleku iznosila iznenađujućih 20 stupnjeva Celzija, sunce je jako ogrijalo dinamovce.

Vlak je osim kritike, izrekao i jednu pohvalu, zaslužio ju je Milan Badelj. Taj dečko koji se vreća nakon ozljede zaslužuje pozornost. A što trener očekuje o današnje utakmice. - Želim da odigraju na dosadašnjoj razini, ali da budu konkretniji u završnici!
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty57 / 99957 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by fernando torres sub vel 07, 2009 4:46 pm

U jednoj čudnoj utakmici Dinamovci su dobili Japance u čijim su se redovima istaknuli naš Mihael Mikić i Bugarin Stojanov. Golovi su pljuštali u valovima što samo dokazuje da su obrane bile slabiji dijelovi momčadi, a na neodgovornost obrane je upozorio i trener Vlak.



DINAMO- HIROSHIMA 4:3 (2:2)

igralište hotela Rixos

strijelci: 0:1- Aoyama 9'; 1:1- Morales 20' (11m); 1:2- Sato 21'; 2:2 Mandžukić 23'; 2:3- Stojanov 50'; 3:3- Morales 52.' (11m); 4:3- Mandžukić 59'



DINAMO: Butina, Etto (60.' Tomečak), Bišćan (75.' Barbarić), Kovač (46.' Lovren), Ibanez (46.' Hrgović), Mandžukić (69.' Balaban), Calello (46' Badelj), Vrdoljak , Tadić (46.' Sivonjić), Morales, Slepička (46' Šokota)
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty57 / 99957 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Mass sub vel 07, 2009 9:53 pm

na jedvite jade, obrana suplja ko i uvijek
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty200 / 999200 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by fernando torres čet vel 12, 2009 1:30 pm

Bild: Werder nudio devet milijuna eura za Mandžukića

Klaus Allofs, sportski direktor Werdera iz Bremena, želio je Dinamova nogometaša Marija Mandžukića u svojim redovima već ove zime. Dinamo je odbio ponudu...

Iako je, kako piše Bild, Allofs ranije izjavio da je Werderova momčad za proljetni dio sezone sasvim dobro popunjena, sportski direktor bremenskog Bundeligaša sada je otkrio da je u siječanjskome prijelaznom roku pokušao kupiti 23-godišnjeg Dinamova napadača Marija Mandžukića.

Bild piše da je Allofs Dinamu za igrača koji je pod ugovorom do 2012. godine nudio najmanje devet milijuna eura.

- Mario je vrlo dobar i interesantan igrač. No, Dinamo je odbio našu ponudu. U Zagrebu trenutačno nisu u situaciji da moraju prodati Mandžukića.

Bild tvrdi da je Allofs želio Mandžukića odmah u Bremenu, te da je stogao nakanio otputovati u turski Belek kako bi ga sa sobom doveo u Bremen.

- Da, bio je spreman dati ponudu za Mandžukića. No, odmah sam mu rekao da Mandžukića nismo voljni pustiti. Problem nastaje kad igrač sam želi otići. U takvoj ga je situaciji teško zadržati. A Werder je veliki klub... - izjavio je Dinamov sportski direktor Zoran Mamić za Bild potom poentiravši:

- Zato ne mogu garantirati da se transfer Mandžukića u Werder na kraju neće dogoditi. Ipak, devet milijuna eura je premalo. Za taj novac ne bismo Marija nikamo prodali - rekao je mlađi Mamić službeno time otvorivši razdoblje licitacije.

Bild je naveo da je Mandžukić već godinu dana pod lupom Werderovih skauta. Prvi je put pozornost na sebe skrenuo u Dinamovom dvobojima protiv Werdera u pretkolu Lige prvaka na početku prošle sezone. O Dinamovu su se napadaču, tvrdi isti izvor, već raspitivali Hertha i Bayern.

Nijemci ga predstavljaju kao srednjeg napadača-znalca, koji je odrastao i u Njemačkoj, gdje je od 1992. do 1996. godine trenirao u podmlatku niželigaškog TSF-a iz Ditzingena.
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty57 / 99957 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Mass pet vel 13, 2009 1:15 pm

fernando torres je napisao/la:Bild: Werder nudio devet milijuna eura za Mandžukića
proslo vrijeme..neznam zas je takva vijest uopce na forumu al ajd

nego pogle ovo preseravanje bbb

Odbijamo dodatnih 1000 ulaznica!Vezano uz najnoviji obrat u vidu dodatnih tisuću ulaznica koje bi trebale pripasti navijačima Dinama za derbi utakmicu na Poljudu 22. veljače 2009. godine, Udruga navijača Dinama izdaje slijedeće priopćenje koje bi trebalo probuditi svijest svakom navijaču Dinama:

Za početak, podsjećamo da smo prije dvadesetak dana kao krovna organizacija svih navijača Dinama uspostavili kontakt s rukovodećim ljudima splitskog kluba tražeći da nam se ustupi kontingent od najprije 3500, a nakon što smo prvi puta bili odbijeni, korigirali smo naš zahtjev na 2500 ulaznica ali ni to nije prošlo uz obrazloženje da prema važećem propisu HNS-a imamo pravo isključivo na 1463 ulaznice koliko iznosi kapacitet gostujućeg „A“ sektora.
No očito da je nakon intervencije određenih persona - Milana Bandića, Zdravka Mamića te Tomislava Glušića koji se predstavlja kao čelnik nekakve fiktivne organizacije BBB-a iako s Bad Blue Boysima i sjevernom tribinom nema nikakve dodirne točke, došlo do naglog obrata i odjednom su propisi HNS-a postali mrtvo slovo na papiru. Ovu informaciju potvrdio nam je član upravnog odbora splitskog kluba, gospodin Fredi Fiorentini.

Najodlučnije se ograđujemo od tih karata koje su, očito, dio političke igre i privatnih interesa te apeliramo na sve istinske navijače Dinama koji nažalost nisu uspjeli nabaviti kartu za derbi da pokažu svoj ponos i dostojanstvo te da odustanu od kupnje tih sramotnih ulaznica. Tim činom nanesena je velika sramota i poniženje navijačkoj grupi Bad Blue Boys jer kako to da tih istih karata nije bilo kada smo ih mi kao, ponavljamo, krovna organizacija svih Dinamovih navijača, uredno zatražili. Našu ljubav prema klubu neće uvjetovati nikakve političke igre ni političari jer navijačima nije mjesto u tim sferama. Isto tako, NE ŽELIMO nikakvu povezanost sa Zdravkom Mamićem, čovjekom na čijem odlasku iz Dinama već mjesecima inzistiramo, a koji se sa svojim najnovijim sramotnim ispadima prokazao tko je i što je te koji ga klubovi zapravo interesiraju.

I još jednom apeliramo na sve navijače da pokažu svoju navijačku svijest i da ne čine nepopravljivu sramotu Bad Blue Boysima i svim navijačima Dinama.





Udruga navijača Dinama


Zagreb, 11. veljače 2009.
Mass
Mass
Faca foruma
Faca foruma

Registriran/a : 11.01.2009
Broj postova : 12410
Reputacija Reputacija : 1473
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty200 / 999200 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by fernando torres pet vel 13, 2009 5:07 pm

ma to sam sad nekaj čital.... navodno se preko foruma posvadili udkuga i kluba navijača dinama... uglavnom iz kluba navijača dinama su rekli da svi navijači koji imaju kartu i nemaju naka putuju ako mogu u split... oni koji neće imat ulaznicu će bit ispred poljuda... evo sad ću stavit ovdje taj članak koji je objavio tomislav glušić
fernando torres
fernando torres
Junior
Junior

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 984
Reputacija Reputacija : 19
Godina imam : 33
Započeo/la tema :
NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty57 / 99957 / 999NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty

[Vrh] Go down

NK Dinamo Zagreb - Page 2 Empty Re: NK Dinamo Zagreb

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 :: Sport :: Nogomet forum

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.