Zašto su bankari prekrupna riba da bi završili iza rešetaka?

Go down

Zašto su bankari prekrupna riba da bi završili iza rešetaka? Empty Zašto su bankari prekrupna riba da bi završili iza rešetaka?

Postaj by Neu on sub ruj 13, 2014 3:37 pm

Američka senatorica Elizabeth Warren javno se zapitala u utorak zašto nijedan bankar s Wall Streeta nije završio iza rešetaka zbog svoje uloge u financijskom kolapsu države. „Glavni razlog zbog kojeg kažnjavamo nezakonito ponašanje je da osiguramo da se sljedeći bankar koji razmišlja o kršenju zakona sjeti što se dogodilo njegovom kolegi koji je to učinio. Poruka koju trenutačno šaljemo svim bankarima s Wall Streeta je jasna i glasna: ako prekršite zakon, ne idete u zatvor, ali možda vam se poveća plaća“, kaže Warren. » BoingBoing, Washington Times

Zašto su bankari prekrupna riba da bi završili iza rešetaka? Mislite li da banke pljačkaju? I smatrate li da trebaju propasti?

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
Zašto su bankari prekrupna riba da bi završili iza rešetaka? Empty999 / 999999 / 999Zašto su bankari prekrupna riba da bi završili iza rešetaka? Empty

[Vrh] Go down

Zašto su bankari prekrupna riba da bi završili iza rešetaka? Empty Re: Zašto su bankari prekrupna riba da bi završili iza rešetaka?

Postaj by diabolik. on sub ruj 13, 2014 3:54 pm

Bez banaka nema života.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 54
Započeo/la tema :
Zašto su bankari prekrupna riba da bi završili iza rešetaka? Empty74 / 99974 / 999Zašto su bankari prekrupna riba da bi završili iza rešetaka? Empty

[Vrh] Go down

Zašto su bankari prekrupna riba da bi završili iza rešetaka? Empty Re: Zašto su bankari prekrupna riba da bi završili iza rešetaka?

Postaj by FALKON 2 on uto ruj 23, 2014 11:04 am

Definitivno pljačkaju, ali prečesto se dešava da sama centrala banke nezna šta joj rade direktori u podružnicama, pa u skladu sa zaštitom banke oni štite svoje zaposlenike koji u isto vrijeme rade kontra ovlasti i kontra zakona ... takav slučaj ima državno odvjetništvo sa Erste bankom u Sl Brodu i njezinim bivšim direktorom ...
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Zašto su bankari prekrupna riba da bi završili iza rešetaka? Empty9 / 9999 / 999Zašto su bankari prekrupna riba da bi završili iza rešetaka? Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]