HTPC

Go down

HTPC Empty HTPC

Postaj by Gost on pon sij 20, 2014 4:30 am

HTPC - imate li kojeg ili mozda planirate nabaviti ?

HTPC (Home Theater PC) je multifunkcionalni uredaj, u osnovi PC u lijepom kucistu sposoban za reprodukciju svih zamislivih formata s diska ili neta, organizaciju filmova, glazbe, igara.....

Neka vasa iskustva, kritike, preporuke ?

HTPC N4k4

HTPC Duct

HTPC Xwpf
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

HTPC Empty Re: HTPC

Postaj by zbracun on pon sij 20, 2014 8:18 am

Nikako da se odlučim složit jednoga. Za sada mi ga glumi moj komp u kojem je sve, pa i više. Win 8 media center, i to je to. Jedino je malo veliki i neugledan  afro . A iskreno rečeno, čisto dobro ga zamjenjuje i kombo prijemnik. Satelit, digitalna tv, reprodukcija svega živog, WIFI. U kombinaciji sa monitor TV - om, fino obavlja posao.
zbracun
zbracun
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2526
Reputacija Reputacija : 662
Godina imam : 64
Započeo/la tema :
HTPC Empty3 / 9993 / 999HTPC Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Neu on uto sij 21, 2014 9:46 pm

Nemam ali vjerujem da je dobra stvar, možda nekakva vrsta nove generacije koja će tek postati popularna?

CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4928
Godina imam : 30
Započeo/la tema :
HTPC Empty999 / 999999 / 999HTPC Empty

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sri sij 22, 2014 6:54 am

zbracun je napisao/la:Nikako da se odlučim složit jednoga. Za sada mi ga glumi moj komp u kojem je sve, pa i više. Win 8 media center, i to je to. Jedino je malo veliki i neugledan  afro . A iskreno rečeno, čisto dobro ga zamjenjuje i kombo prijemnik. Satelit, digitalna tv, reprodukcija svega živog, WIFI. U kombinaciji sa monitor TV - om, fino obavlja posao.

Isto kao i ja. Toliko ih godina gledam, nikako da sastavim, a prijeci me samo jedno - kuciste.
Sam hardware ne treba biti jako zahtjevan (osim ako se na njemu misli i ozbiljno igrati), pa je i cijena osnovnih komponenti niska, a mogu se iskoristiti i stare komponente od bivseg kompa.
Treba paziti na tisinu (kvalitetno napajanje koje ne zuji, veci ventovi nize brzine vrtnje etc),a nije lose biti i energetski pazljiv i odabrati procesor nize potrošnje, ili ga cak malo undervoltati/underclockati.

Dobrih kucista (ie Silverstone) na nasem je trzistu jako malo, ona dostupna su astronomske cijene, no kad se to pregrize, ostalo je sitnica.

Da stavim neku ruznu kutiju, mislim da bi me zena ubila Very Happy

@Neu
Tehnologija je vec (godinama) tu, cak imas i OS za njega Wink
Anonymous
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]