Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

+6
eva kant
igor malteze
tanuki
Iron Man
Turrican
Hunnerkongen
10 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by Hunnerkongen ned sij 05, 2014 12:40 pm

Zadnja dva dana portali bombardiraju s dosadnim naslovima o tome kako je navodno nestala desničarska aktivistica, koja se negdje zagubila putem kući, u nedostatku nikakvih drugih bombastičnih vijesti. Osim što se u zadnja dva dana moglo sve doznati o istoj, ona je meni poznata od prije po tim svojim ispadima, facebook profilima i sloganima koje širi.

Što mislite jel ona prava cura s mudima da zna izjasniti svoje stajalište ili cura kojoj su se polupali lončići u glavi?
Hunnerkongen
Hunnerkongen
Ufurani forumaš
Ufurani forumaš

Registriran/a : 07.09.2009
Broj postova : 3835
Reputacija Reputacija : 533
Godina imam : 37
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty39 / 99939 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by Turrican ned sij 05, 2014 12:52 pm

Možda se varam ali to je samo moje mišljenje, vjerojatno je kombinacija polupanih lončića u glavi i želje za skretanjem pozornosti.

EDIT: a možda netko i manipulira njom

Turrican
Tehničar foruma Tury
(Informatičar, zajebant)
Tehničar foruma Tury  (Informatičar,  zajebant)

Registriran/a : 22.02.2009
Broj postova : 5443
Reputacija Reputacija : 1188
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty55 / 99955 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by Iron Man ned sij 05, 2014 12:57 pm

Cura željnja pažnje. Ništa više kao
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty336 / 999336 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by tanuki ned sij 05, 2014 1:47 pm

slučajno sam pročtao!
nestanak prijavila sestra?
i pronađena drugi dan u zagrbu,
pa koja je ovo jebena generacija?
u toj omrženoj jugi kad nije bilo mobitela, ja sam nestao i na par mjeseci sa 25 godina
znam da su se roditelji brnuli, ali imali su povjerenje!
šarao sam po italiji i mađarskoj, rumuniji, poljskoj, čehoslovačkoj, u vrijeme kad nije bilo mobitela!
a sada panika zbog cure koja samo želi biti u centru pažnje! hmm
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty700 / 999700 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by igor malteze ned sij 05, 2014 5:03 pm

..u osobe njene profašističke pameti ne možeš očekivati empatiju za brigu vlastite majke..njoj je važnija vlastita promocija...treba je preko koljena i letvom po guzici...
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty0 / 9990 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by eva kant ned sij 05, 2014 5:25 pm

do prije neki dan nisam znala da ona uopće postoji..
ne mislim da je prolupala, prije da odlično koristi političku i društvenu klimu kako bi promovirala sebe. očito da ima nekakvih ambicija i da je našla kanal i put za eksponiranje, a koji nije uobičajen za djevojke njenih godina i izgleda.
eva kant
eva kant
Domaćica foruma Eva
(Organizatorica Foto natječaja)
Domaćica  foruma Eva   (Organizatorica Foto natječaja)

Registriran/a : 09.06.2009
Broj postova : 18713
Reputacija Reputacija : 1519
Godina imam : 24
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty92 / 99992 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by tanuki ned sij 05, 2014 5:31 pm

do juće za nju nismo znali, ali eto na ovom forumu je pokrenutsa tema onjoj!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty700 / 999700 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by diabolik. ned sij 05, 2014 5:41 pm

Raznamženo derište.... mislim da ju je tak okarakterizirala vlastita majka... ali ako i nije, mislim da je to najbliže istini.
Javnost bi trebala biti nakon svega obaviještena o svim detaljima nestanka, poglavito radi medijske kampanje oko samog nestanaka. Jeli se aktivistica naroljala lošeg alkohola, jeli je zabrijala v neobuzdanome seksu, ili je bila kombinacija svega toga i još koje čega bi javnost trebalo obavijestiti pikanterija radi, jer i pikanterija radi je njezin nestanak izazvao pozornost nacije i svekolike dijaspore. smajlić
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty74 / 99974 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by igor malteze ned sij 05, 2014 5:46 pm

...glavnu ulogu u svemu po mom sudu imao je stožer iz vukovara koji je priču potencirao kojekakvim nebulozama o njenoj ugroženosti kao da je u najmanju ruku netko zaista važan i time je njen nestanak dobio političku dimenziju koju su priželjkivali..inače toliko je zaista nestalih osoba u hrvatskoj za koje nije nitko briga izuzev najbliže rodbine...
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty0 / 9990 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by diabolik. ned sij 05, 2014 5:53 pm

igor malteze je napisao/la:...glavnu ulogu u svemu po mom sudu imao je stožer iz vukovara


Stožer?

Kako to da 360000 nezaposlenih nema svoj stožer?

diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty74 / 99974 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by igor malteze ned sij 05, 2014 6:06 pm

...zato što hrvatima nezaposlenost nije velika briga pošto imaju roditelje koji se brinu o tim nezaposlenima..
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty0 / 9990 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by Gost ned sij 05, 2014 6:11 pm

Osobe poput navedene Kristine Ćurković štetne su za Hrvatsku.

Pogledao sam njezine objave, ima tu i pozitivnih stvari no koketiranje s ustastvom ne treba nikome normalnom, pa ni njoj.

Drago mi je da su je našli živu i neozlijedenu, a šteta što ne postoji zakonska mogućnost da joj se ispostavi račun za sredstva potrošena na potragu za njom.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by diabolik. ned sij 05, 2014 6:18 pm

Kapetan Kirk je napisao/la:Osobe poput navedene Kristine Ćurković štetne su za Hrvatsku.



Drago mi je da su je našli živu i neozlijedenu,
I meni, ali ako je netko tražio, trošio novac poreznih obveznika, onda bi bilo fer da se zna di se, zašto i radi čega izgubila. Ne treba joj sad privatnost štiti, jer je nestanak bio prezentitran u obliku medijske kampanje, pompe i glamura.
diabolik.
diabolik.
Manga foruma
Manga foruma

Registriran/a : 23.12.2008
Broj postova : 6086
Reputacija Reputacija : 553
Godina imam : 58
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty74 / 99974 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by damfisk ned sij 05, 2014 10:02 pm

Hunnerkongen je napisao/la:...
Što mislite jel ona prava cura s mudima da zna izjasniti svoje stajalište ili cura kojoj su se polupali lončići u glavi?

Luda, van svake sumnje.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty0 / 9990 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by Gabriel ned sij 05, 2014 10:12 pm

ovo je komentar njene sestre, Andrea joj je sestra.

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? 1525356_10201155452189363_319183571_n

a ovo je radila, doslovno...informacija iz meni pouzdanih izvora.

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? 1526238_600404316700220_1260107589_n
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty0 / 9990 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by Gost pon sij 06, 2014 12:47 am

Mogla joj je sestra jos puno toga napisat, ali ostala je pristojna.

Kako se mladi ljudi tako daju izmanipulirat,prestrasno.
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by Iron Man pon sij 06, 2014 6:34 am

Rekao sam ja samo da je željnja pažnje misa
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty336 / 999336 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by Gost pon sij 06, 2014 6:41 am

A dobila ju je, i više nego što li se nadala.
Nadam se da ce se opametiti, jer ipak je mladost-ludost. (Uz opasku da neke ni duboka starost ne izvlači iz ludosti)
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by Iron Man pon sij 06, 2014 6:50 am

Ma to je trebalo par puta pendrekom po glavi i stvar riješena Laughing
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty336 / 999336 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by igor malteze pon sij 06, 2014 6:54 am

...dobila je ona kožnatim pendrekom po licu i među noge...
igor malteze
igor malteze
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš

Registriran/a : 28.11.2013
Broj postova : 1413
Reputacija Reputacija : 74
Godina imam : 50
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty0 / 9990 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by Iron Man pon sij 06, 2014 9:01 am

Ja par mjeseci će opet nestati misa
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty336 / 999336 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by FALKON 2 pon sij 06, 2014 9:18 am

Samael je napisao/la:ovo je komentar njene sestre, Andrea joj je sestra.

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? 1525356_10201155452189363_319183571_n

a ovo je radila, doslovno...informacija iz meni pouzdanih izvora.

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? 1526238_600404316700220_1260107589_n

Taj tvoj pouzdani izvor je jednako dobar manipulator kao i sama Kristina Ćurkovićć na koju ste se okomili kao lešinari ili po kaubojski način hodate sa lasom zavezanim oko vrata tražeći drvo da ju se linčuje/objesi.
Ako je željela medijski prostor ostvarila ga je jer ste joj to upravo pišući o tome vi omogućili ...  klanjanje 
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty9 / 9999 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by Iron Man pon sij 06, 2014 9:19 am

Slažem se s Falkonom Laughing
Iron Man
Iron Man
Moderator foruma Ajron
(CloneBuster, Pipica, Sitni)
Moderator foruma Ajron   (CloneBuster, Pipica, Sitni)

Registriran/a : 20.12.2008
Broj postova : 16211
Reputacija Reputacija : 1608
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty336 / 999336 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by Gabriel pon sij 06, 2014 10:06 am

FALKON 2 je napisao/la:Taj tvoj pouzdani izvor je jednako dobar manipulator kao i sama Kristina Ćurkovićć na koju ste se okomili kao lešinari ili po kaubojski način hodate sa lasom zavezanim oko vrata tražeći drvo da ju se linčuje/objesi.
Ako je željela medijski prostor ostvarila ga je jer ste joj to upravo pišući o tome vi omogućili ...  klanjanje 

šta blebećeš ti jebo te lešinar.
šta sam ja rekao protiv nje? malo je glupo i neodgovorno što se nije javila svojima kad je već znala da će navratit na jebačinu, ali to je njena stvar i njene rodbine.

za linčovanje, odnosno pokušaj linča na...neznam koga jer na kraju se ispostavilo da ju nutko nije ni oteo, ni tukao, ni ubio i bolje da je tako, su pozivali "domoljubi".

za medijski prostor sam i ja rekao isto što i ti.
Gabriel
Gabriel
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 02.09.2013
Broj postova : 2398
Reputacija Reputacija : 639
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty0 / 9990 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by FALKON 2 pon sij 06, 2014 10:11 am

Ne godovorim o ona dva dana, nego o ovme nakon ta dva dana ...
A valda je taj tvoj pouzdani izvor držao sviću dok se ona jebala ...
:lol
FALKON 2
FALKON 2
Doktor foruma
Doktor foruma

Registriran/a : 03.03.2009
Broj postova : 11695
Reputacija Reputacija : 580
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty9 / 9999 / 999Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty

[Vrh] Go down

Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu? Empty Re: Kristina Ćurković - domoljubna heroina ili udarena u glavu?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.