Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

+21
Teo
mišokovač
rider331
avatarr
Balonero
damfisk
roger 782
tanuki
Lenica
chahiksichahiks
igor malteze
Iron Man
Hell
s0nic
Amyicha
Lojze
nikolina
eva kant
histrion
blazee
Neu
25 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by lum3n ned pro 15, 2013 5:30 pm

Temu je očito otvorio homofob. sunceko

lum3n
Trajno baniran/a

Registriran/a : 14.12.2013
Broj postova : 31
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by tanuki ned pro 15, 2013 5:55 pm

lum3n je napisao/la:Temu je očito otvorio homofob. sunceko
homofob ili homosekualac,
s obzirom da su homoseksualci ipak u manjini, pretpostavljam da je ipak veći interes homoseksualaca za ovo pitanje Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by lum3n ned pro 15, 2013 6:00 pm

Ja mislim da se homoseksualci snalaze bez problema.  sunceko

Postaviti ovakvu temu na heterseksualnom forumu znači samo jedno - homofobiju.

lum3n
Trajno baniran/a

Registriran/a : 14.12.2013
Broj postova : 31
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by tanuki ned pro 15, 2013 6:11 pm

lum3n je napisao/la:Ja mislim da se homoseksualci snalaze bez problema.  sunceko

Postaviti ovakvu temu na heterseksualnom forumu znači samo jedno - homofobiju.
upps, pa sad vidim da je temu otvorila šefica,
mea culpa Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by lum3n ned pro 15, 2013 6:27 pm

Šefica će te natuć  po guzi 

lum3n
Trajno baniran/a

Registriran/a : 14.12.2013
Broj postova : 31
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by tanuki ned pro 15, 2013 6:34 pm

lum3n je napisao/la:Šefica će te natuć  po guzi 
ne mene već tebe,
ti si bezobrazni provokator koji me je isprovocirao i zasužuješ trajni ban!
kako si se samo usudio napisati da je otvaratelj teme homofob hmm
a ja naivan nisam provjerio tko je autor teme Laughing
pazi se u buduće na takve provokacije Laughing
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by lum3n ned pro 15, 2013 6:42 pm

Pokretatelj teme je homofob, pogledaj joj uvodni post.  kao 

I pročitaj što o tome misli igor koji je ovdje nekakav glas razuma  cudan smajlić 



lum3n
Trajno baniran/a

Registriran/a : 14.12.2013
Broj postova : 31
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by tanuki ned pro 15, 2013 6:52 pm

lum3n je napisao/la:Pokretatelj teme je homofob, pogledaj joj uvodni post.  kao 

I pročitaj što o tome misli igor koji je ovdje nekakav glas razuma  cudan smajlić 


a naivan si ako si mislio da od samog starta nisam znao tko je autor teme,
da pitanje i dalje stoji, kome je u interesu prepoznavanje homoseksualnih osoba?
dali onima koji žele pokazati prst na njih ili onima koji žele upoznati partnere?
j sam se mislio našaliti na šeficu u smislu da želi pronači prtnericu, a ti tvrdiš da je homofob Laughing
ja ne poznajem seksualnu orijentaciju naše šefice i ne bi joj zamjerio ni da je lezba, ne mislim ni da je homofob, ali malo jest opterečena tradicijom Very Happy
ali da ne spamamo više;
oni koji žele prepoznati,lako će prepoznati!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by lum3n ned pro 15, 2013 6:54 pm

Ona je tvrdi homofob. Very Happy

Pedera i lezbi na ovom forumu nema, nit bi se ijedan homoseksualac omastio na krofrendsu, tak da prepoznati --> identificirati --> svima reći --> zatući - to je to.

lum3n
Trajno baniran/a

Registriran/a : 14.12.2013
Broj postova : 31
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by tanuki ned pro 15, 2013 7:19 pm

lum3n je napisao/la:Ona je tvrdi homofob. Very Happy

Pedera i lezbi na ovom forumu nema, nit bi se ijedan homoseksualac omastio na krofrendsu, tak da prepoznati --> identificirati --> svima reći --> zatući - to je to.
e pa nisi u pravu, ai s obzirom da si novi, oprostit će ti neu!
jest da su nekad lezbe bile aktivnije, ali povukle su se, pedera ima koji jesu bili aktivniji, i jako dobri, ali u posljednje vrijeme se rijetko ukljućuju na forum, mada jesu starosjedioci!
dakle nemoj davati paušalnu ocjenu!
ako si ti peder, nitko ti neće zamjeriti, samo ti svi možemo poželjeti dobrodošlicu Wink
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by lum3n ned pro 15, 2013 7:22 pm

Hvala, ne trebam dobrodošlicu ni kao peder ni kao hetero.
Ima života i van seksualne orijentacije. Very Happy

Homofobiju prepoznam kad je vidim, a usudim se reći da bi po pisanju prepoznao i homoseksualca, no ovdje ih ne vidim.

lum3n
Trajno baniran/a

Registriran/a : 14.12.2013
Broj postova : 31
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by tanuki ned pro 15, 2013 7:31 pm

lum3n je napisao/la:Hvala, ne trebam dobrodošlicu ni kao peder ni kao hetero.
Ima života i van seksualne orijentacije. Very Happy

Homofobiju prepoznam kad je vidim, a usudim se reći da bi po pisanju prepoznao i homoseksualca, no ovdje ih ne vidim.
znam, jer homofobija jest dio naše kulture, pa ćak ni ja ne mogu reći da nisam homofob mada sam odbio glasovati na ovom referendumu, jer svojim glasovanjem bi priznao legitimitet tog homofobnog referenduma!
ali dobrodošlicu imaš, ne zbog homo ili hetero orijentacije, već zbog toga što mudro zboriš!
tanuki
tanuki
Domaćin foruma Tanuki
(Gastronom, fotograf, polemičar)
Domaćin  foruma Tanuki   (Gastronom, fotograf, polemičar)

Registriran/a : 07.01.2009
Broj postova : 27688
Reputacija Reputacija : 1996
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty700 / 999700 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by lum3n ned pro 15, 2013 7:38 pm

tanuki je napisao/la:
ali  dobrodošlicu imaš, ne zbog  homo ili hetero orijentacije,  već zbog  toga što mudro  zboriš!
Hvala.
Došao sam kao pismena osoba s tipkovnicom  cudan smajlić 

Ionako ne vidim zašto ljudi toliko mašu po forumima s seksualnom orijentacijom kad se rijetko ili nikad nađe što za pojebati...

lum3n
Trajno baniran/a

Registriran/a : 14.12.2013
Broj postova : 31
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by new level pon pro 16, 2013 2:54 am

Ljudi na forumima žele barem ostaviti dojam da redovito jebu ili su jebani.

Kako će ga drugi forumaši poštivati kad vide da po cijele dane drka uz tipkovnicu, banira moje nickove ili juri krtice po bašči? Zločesti osmijeh

new level
Trajno baniran/a

Registriran/a : 10.12.2013
Broj postova : 40
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty0 / 9990 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty I ja sam na referendumu glasao protiv i bio sam u inicijativi građani glasaju protiv a nisam homoseksualac. Kako to objašnjavaš?

Postaj by Nemo sub sij 10, 2015 9:49 pm

Neu je napisao/la:
To sam i ja pomislila da će na referendumu svi glasati protiv. kes 
\'\'\'\'\'
Nemo
Nemo
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 10.01.2015
Broj postova : 2099
Reputacija Reputacija : 163
Godina imam : 31
Započeo/la tema :
Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty4 / 9994 / 999Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down

Kako prepoznati homoseksualnu osobu? - Page 3 Empty Re: Kako prepoznati homoseksualnu osobu?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.