Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu

+5
Prop
evitaa
Jakovina
damfisk
Neu
9 posters

Go down

Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu

Postaj by Neu čet lis 17, 2013 12:59 pm

Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje namju djecu

Kritizirate li to? dakle, imaju sve uvjete a nemaju dijete? zašto?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty999 / 999999 / 999Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty Re: Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu

Postaj by damfisk čet lis 17, 2013 1:04 pm

Ne kritiziram...

Zašto bih uopće kritizirao nečiju odluku da ima ili nema djece...

damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty Re: Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu

Postaj by Jakovina čet lis 17, 2013 1:06 pm

Nije im Bog dao. Jednako kao što je romskim obiteljima dao sedmero a nemaju novaca niti za jedno. Dijete se rađa iz ljubavi a ne zato što se ima novaca.

Jakovina
Trajno baniran/a

Registriran/a : 05.10.2013
Broj postova : 346
Reputacija Reputacija : 27
Godina imam : 62
Započeo/la tema :
Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty Re: Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu

Postaj by damfisk čet lis 17, 2013 1:11 pm

Točno.

I dijete se rađa (i pravi) zato šta se to želi, a ne zato šta se mora, ili se to očekuje, ili "bi se trebalo"
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty Re: Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu

Postaj by Neu čet lis 17, 2013 2:15 pm

damfisk je napisao/la:Točno.

I dijete se rađa (i pravi) zato šta se to želi, a ne zato šta se mora, ili se to očekuje, ili "bi se trebalo"
A što misliti o ljudima koji ne žele dijete?
Neu
Neu
CroFriends gazdarica
CroFriends gazdarica

Registriran/a : 19.12.2008
Broj postova : 86925
Reputacija Reputacija : 4929
Godina imam : 35
Započeo/la tema :
Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty999 / 999999 / 999Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty Re: Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu

Postaj by Jakovina čet lis 17, 2013 2:59 pm

To je individualno. Netko nije ni za brak ni za dijete, ima ljudi koji su slobodni strijelci, bili oni siromašni ili bogati. Moj otac se oženio i zasnovao obitelj, stric je ostao solo drinker i samac cijeli život. Ne može se ljude natjerati da imaju djecu.

Jedino što bih ja uradio kad bih mogao u vezi novaca i djece: na državnoj razini smanjio troškove vantjelesne oplodnje zbog kojih parovi koji žele djecu i imaju zdravstvene preduvjete ne mogu postati roditeljima jer jednostavno nemaju novaca za vantjelesnu.

Jakovina
Trajno baniran/a

Registriran/a : 05.10.2013
Broj postova : 346
Reputacija Reputacija : 27
Godina imam : 62
Započeo/la tema :
Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty Re: Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu

Postaj by damfisk čet lis 17, 2013 3:18 pm

Neu je napisao/la:A što misliti o ljudima koji ne žele dijete?
Isto što i o onima koji žele dijete. Svatko u svom životu radi svoje izbore, i nitko ne smije sudit o tuđim životnim izborima.
damfisk
damfisk
Inžinjer foruma
Inžinjer foruma

Registriran/a : 01.01.2009
Broj postova : 8250
Reputacija Reputacija : 696
Godina imam : 47
Započeo/la tema :
Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty Re: Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu

Postaj by evitaa pet lis 18, 2013 3:10 pm

Neu je napisao/la:Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje namju djecu

Kritizirate li to? dakle, imaju sve uvjete a nemaju dijete? zašto?
Ne kritiziram vec naprotiv pohvaljujem.

Razboriti ljudi  koji ne zele obaveze , i kojima je na prvom mjestu

vlastita sloboda i komocija , koji se ne vide u toj ulozi , sigurno da se nece odluciti na roditeljstvo

a ne ih roditi pa da se njihovom djecom bave vise svi ostali nego oni sami.
evitaa
evitaa
Simpica pipica
Simpica pipica

Registriran/a : 26.08.2009
Broj postova : 15250
Reputacija Reputacija : 1499
Godina imam : 52
Započeo/la tema :
Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty Re: Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu

Postaj by Prop pet lis 18, 2013 4:56 pm

Populacija je i ovako prevelika i treba ju malo smanjivati. Vrime je da se broj ljudi smanji, a ne povećava.
Prop
Prop
Domaćin foruma Prop
(Filmofil, provokator, švaler)
Domaćin foruma Prop   (Filmofil, provokator, švaler)

Registriran/a : 09.03.2009
Broj postova : 28432
Reputacija Reputacija : 2403
Godina imam : 38
Započeo/la tema :
Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty108 / 999108 / 999Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty Re: Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu

Postaj by Amyicha pon lis 28, 2013 9:22 am

nema se to zašto kritizirati, ako ne žele dijete pa šta sad. to je njihova odluka i očito vide nešto u tome da im je bolje bez djece
Amyicha
Amyicha
Domaćica foruma Amy
(Pozerica, fan od Britney)

Registriran/a : 23.08.2009
Broj postova : 19365
Reputacija Reputacija : 910
Godina imam : 29
Započeo/la tema :
Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty113 / 999113 / 999Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty Re: Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu

Postaj by Lenica ned pro 15, 2013 12:39 pm

Neu je napisao/la:Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje namju djecu

Kritizirate li to? dakle, imaju sve uvjete a nemaju dijete? zašto?

broj jedan, možda ne funkcionira, tj. ne mogu imat djece, ali je uvijek dobra opcija -
posvajanje. smajlić
a bolje mi je i to, nego kad imaju po 5-ero djece, ne vole radit i od socijalnog izvuću 3000 kn mjesecno, to mi je bas zivotarenje i neozbiljnost..  kofica 

Lenica
Jako aktivni forumaš
Jako aktivni forumaš

Registriran/a : 29.12.2011
Broj postova : 2768
Reputacija Reputacija : 110
Godina imam : 48
Započeo/la tema :
Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty Re: Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu

Postaj by lum3n ned pro 15, 2013 4:08 pm

Najviše djece imaju ljudi bez igdje ičega koji ne rade, ne čitaju, nemaju nikakvog posla ni obaveza doli sexat se...

lum3n
Trajno baniran/a

Registriran/a : 14.12.2013
Broj postova : 31
Reputacija Reputacija : 2
Godina imam : 39
Započeo/la tema :
Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty Re: Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu

Postaj by new level pon pro 16, 2013 2:50 am

Neu je napisao/la:Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje namju djecu

Kritizirate li to? dakle, imaju sve uvjete a nemaju dijete? zašto?

Otkud ti znaš koji su uvjeti za imati dijete kad nemaš niti jedno i uopće nisi udana?
Riječju, lupetaš.

new level
Trajno baniran/a

Registriran/a : 10.12.2013
Broj postova : 40
Reputacija Reputacija : 0
Godina imam : 42
Započeo/la tema :
Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty0 / 9990 / 999Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty

[Vrh] Go down

Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu Empty Re: Ljudi koji imaju novaca a nemaju djecu + poznate osobe koje nemaju djecu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.